dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kożuchów

Kożuchów,lubuskie

599 000 zł168 m² 3 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowy wolnostojący dom na sprzedaż! Do sprzedania wyjątkowy, przestronny w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania dom w cichej i spokojnej okolicy. Dom o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

678 200 zł177 m² 3 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Wysoki standard wykończenia Z możliwoscią własnej arażancji wnętrza! Piękne kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, w bezpiecznej i urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

1 250 000 zł167 m² 7 485,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 251 m2 (powierzchnia użytkowa 167 m2) na działce o powierzchni 2,500 m2. Cena sprzedaży wynosi 1,250,000 zł.Rodzaj domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł290 m² 2 755,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:791 m²

Dom wolnostojący, jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, o pow. 290m2 w okolicach Piaseczna, w dobrej lokalizacji Wólki Kozodawskiej. Położony zaledwie 20 km od Warszawy, 2,5km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

399 000 zł107 m² 3 728,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Skrajny szereg z garażem w Kiełczowie Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej ( skrajny segment ) w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia. Segment o powierzchni 107 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonki

Zielonki,małopolskie

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu powstałym w l.2009-10, tuż przy granicy z Krakowem, posadowiony jest na 4,5-arowej prostokątnej działce. Cichy - dzięki oddaleniu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Biała

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł76 m² 4 539,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! kupujący nie płaci podatku pcc 2% Oferujemy do sprzedaży domki w zabudowie bliźniaczej mieszczące się w doskonałej lokalizacji - boczna Al. Generała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczyn

Wołczyn,opolskie

265 000 zł200 m² 1 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa niższa cena! Zadbany dom wolonostojący o pow. 200m2 zlokalizowany w cichej okolicy Wołczyna. Dom składający się z dwóch pięter, parter i pierwsze piętro. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Bogusławskiego

Łomianki Dolne,mazowieckie

579 000 zł133 m² 4 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na sprzedaż ostatnie dwa domy z garażami w zabudowie bliźniaczej w Łomiankach nieopodal al. Chopina. Wynagrodzenie Agencji pokrywa Developer. Domy są praktycznie gotowe do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczeglice

Szczeglice,świętokrzyskie

235 000 zł130 m² 1 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

W gminie Bogoria, w Szczeglicach, na 65 arowej działce, znajdziesz dom, który każdego poranka gwarantuje widok, którym będziesz mógł się delektować w różnych odsłonach pór roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

1 195 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom o pow.200m2 położony w lesie, miejsce wręcz wymarzone do wypoczynku. W skład domu wchodzą dwie kondygnacje. I kondygnacja: salon z kominkiem (36 m2), kuchnia (14),pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

470 000 zł152 m² 3 092,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:714 m²

Uwaga! nowa - niższa cena! doskonale położony Z pięknym ogrodem dom W zabudowie bliźniaczej niedaleko ścisłego centrum miasta! cena do negocjacji! lokalizacja: dom położony niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grabowskiej

Wieluń,łódzkie

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący 200 m2 pow. użytkowej na działce 8 arów w wygodnym miejscu w mieście. Garaż, budynek gospodarczy i duży ogród. Na parterze salon z kominkiem, prysznic, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Minerów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

340 000 zł150 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Dom jednorodzinny parterowy, usytuowany w Gorzowie Wlkp. Spokojna okolica, w bardo dobrej lokalizacji blisko centrum miasta Gzowa Wielkopolskiego. Dom wybudowany w 1939 roku, ocieplony, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł138 m² 4 350,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Zakup bezpośrednio do dewelopera. Brak Prowizji i Podatku pcc Budynek wybudowany Opis budynku: przestronny, dwupiętrowy segment z ogródkiem i garażem położony w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary

Piekary,małopolskie

1 349 000 zł230 m² 5 865,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Piękny dom w Piekarach pod Krakowem (okolice Liszek i Kryspinowa). Na działce znajdują się dwa domy, duży i mały oraz osobny garaż na dwa samochody. Powierzchnia dużego domu: 230 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

85 000 zł205 m² 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam. Budynek wolno-stojący o powierzchni 205 m 2 usytuowany na działce o powierzchni 5 ar. Nieruchomość można beż problemu przerobić na dwa osobne mieszkania, lub ewentualnie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Uwaga: cena do negocjacji! super lokalizacja przy asfaltowej drodze, spokojne sąsiedztwo! dom idealny np. Dla dwóch rodzin lub na mieszkanie I prowadzenie działalności gospodarczej (np. Przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

338 000 zł93 m² 3 632,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej - alternatywa mieszkania - inwestycja położona w spokojnej dzielnicy w Stargardzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konopnica

Konopnica,lubelskie

550 000 zł162 m² 3 401,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wygodny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza w stanie deweloperskim. Pierwsza linia zabudowy przy drodze asfaltowej. Wymiary działki: 21x48m. Dużym atutem jest cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzymowskie

Krzymowskie,lubelskie

77 000 zł65 m² 1 184,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Nieruchomość zlokalizowana we wsi Krzymowskie, mieszcząca się na działce o numerze 209, dobrze skomunikowana z Międzyrzecem Podlaskim i Białą Podlaską. Dom na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

515 000 zł188 m² 2 733,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Funkcjonalny dom z podwójnym garażem w stanie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 134 m kw. Powierzchnia całkowita po podłodze 188 m kw. Na parterze salon z jadalnią, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowowolska

Pabianice,łódzkie

515 000 zł167 m² 3 084,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący położony w okolicy ul. Nowowolskiej w Pabianicach. Dom został wybudowany w 2011r. Powierzchnia budynku wynosi 166,95m2 (w tym garaż 20,51m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł138 m² 4 340,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Zakup bezpośrednio do dewelopera. Brak Prowizji i Podatku pcc 2% Budynek wybudowany, możliwość obejrzenia. Opis budynku: przestronny, dwupiętrowy segment z ogródkiem i garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olszowice

Olszowice,małopolskie

650 000 zł170 m² 3 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w Olszowicach pod Krakowem. Piękna okolica cudowne widoki i gwarantowany spokoj! Zapraszam do kontaktu oraz do oglądania nieruchomości! *****************.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

480 000 zł118 m² 4 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom piętrowy, murowany z pustaka, położony w bliskiej okolicy Wadowic na ogrodzonej działce o pow 9,15 ara. Na nieruchomość o pow użytkowej 118m2 (pow całkowita 160m2) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł115 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Oporów- boczna Alei Piastów Do sprzedaży przytulna szeregówka w cichym i kamrealnym miejscu na Oporowie-115/145m2., 4 pokoje. Dom 10 letni, 2 piętrowy o następującej konstrukcji: parter-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Tarnobrzeg,podkarpackie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:749 m²

Co oznacza lokalizacja dla rozwoju i ugruntowania marki firmy wiedzą świadomi właściciele firm. Proponujemy jedną z najlepszych lokalizacji w Tarnobrzegu, którą doskonale można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zawada

Orzesze,śląskie

355 000 zł112 m² 3 169,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu jednorodzinnego parterowego o powierzchni użytkowej 82 m.kw + garaż ok 30 m.kw,położonego na działce o powierzchni 920 m.kw w miejscowości Orzesze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

550 000 zł310 m² 1 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom bliźniaczy w stanie deweloperskim zamkniętym. Do sprzedaży połowa bliźniaka. Sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych. Budynek 2-kondygnacyjny bez podpiwniczenia. Elewacja zrobiona, docieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

553 000 zł147 m² 3 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do sprzedania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie. Dom o powierzchni 147 mkw położony na działce o powierzchni 270 mkw z 2015r. Na parterze : - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krupniki

Krupniki,podlaskie

386 000 zł177 m² 2 183,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Krupnikach, w bliskiej odległości od granic Białegostoku. Dom w całości podpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

495 000 zł163 m² 3 036,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem prezentacji jest dom z 2014r. w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163 m2. Działka o powierzchni 300 m2. Istnieje możliwość sprzedaży dodatkowej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

404 000 zł96 m² 4 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szukasz wymarzonego domu dla swojej rodziny? Szukasz miejsca świetnie skomunikowanego z Warszawą, ale w cichej, zielonej okolicy? Zależy Ci by wprowadzić się do niego jeszcze w tym roku?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Pogórze,pomorskie

1 290 000 zł271 m² 4 760,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Bardzo ładny dom, nietypowa bryła, zadbany i dobrze urządzony ogród oraz ogrodzenie i podjazd do domu sprawiają wrażenie spokoju, dobrego, bardzo dobrego gustu i funkcjonalności tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Werbeny

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł140 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania budynek w formie zabudowy bliżniaczej zlokalizowany w Józefowie na granicy z Warszawą.Stan deweloperski z piecem i zasobnikiem. Nowoczesna architektura oraz wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty

Kąty,mazowieckie

399 000 zł125 m² 3 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Wygodny i funkcjonalny segment w stanie deweloperskim położony na kameralnym i nowoczesnym osiedlu w miejscowości Kąty pod Górą Kalwarią. Osiedle wyróżnia się ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Połaniecka

Rytwiany,świętokrzyskie

298 000 zł127 m² 2 346,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego wyjątkowego domu zyskasz: - czas nie musisz rozpoczynać budowy od formalności i borykać się coraz droższym wykonawstwem, wykańczasz we własnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sarmacka

Osowiec,mazowieckie

499 999 zł204 m² 2 454,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gotowy do wykańczania w stanie deweloperskim dom z rynku wtórnego. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej (phoroterm 25, sciany działowe cegła ceramiczna K3gr). Ogrzewanie gazowe (gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

570 000 zł230 m² 2 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący o pow. 230 m2, usytuowany na działce o pow. 1200 m2, w Bożej Woli. Układ domu parter : salon o pow. 30,7 m2, kuchnia z jadalnią o pow. 14,4 m2, sypialnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij