dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 490 m²

Dom do sprzedaży Z działką 17 490 m2 - kolbudy - czapielsk wieś objęta Przywidzkim Obszarem Chronionego Krajobrazu, na turystycznym szlaku Wzgórz Szymbarskich i nad rzeką Reknicą. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł264 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

| dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej, niepodpiwniczony, z garażem dwustanowiskowym [38.5m], przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Jest to budynek o eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny dom z cegły w okolicy innych, nowych domów jednorodzinnych. Dom znajduje się na ogrodzonej działce (około 200 m2) z okablowaniem pod alarm. Do wybudowania domu zastosowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luzino

Luzino,pomorskie

489 000 zł169 m² 2 893,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Na sprzedaż dom bardzo ekonomiczny, w którym znakomicie wykorzystano naturalne światło! Średniej wielkości, bardzo funkcjonalny dla rodziny z dziećmi (także wielopokoleniowej lub opcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielnioka

Mysłowice,śląskie

1 500 000 zł380 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 818 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 380 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1818 m2, zlokalizowany w Mysłowicach - Kosztowach przy ul. Zielnioka. Bardzo atrakcyjna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzcianka

Trzcianka,wielkopolskie

470 000 zł280 m² 1 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

T r Z C I A N K A A T R A K C Y J N A C E N A Dom wolno stojący, piętrowy z użytkowym przyziemiem, przystosowany dla

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybczyzna

Rybczyzna,podlaskie

500 000 zł130 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o pow.130 m2 położony w malowniczej miejscowości Rybczyzna w odległości zaledwie 150m od jeziora Dręstwo (jest to zbiornik o typie rybackim sielawowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dzikowska

Tarnobrzeg,podkarpackie

380 000 zł250 m² 1 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 250 m2 składający się z: parter: kuchnia, pokój, korytarz z klatką schodową, łazienka, kotłownia, garaż, spiżarka I piętro: 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:544 m²

Do sprzedania wystawiamy bardzo ładny, piętrowy dom położony w samym centrum Mszczonowa. Budynek mieszkalny wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 300 m2, użytkowej ok. 200 m2 zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Maciejowiec

Maciejowiec,dolnośląskie

170 000 zł180 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący O powierzchni 180 M2 ,położony W maciejowcu koło lubomierza woj.DOLNOŚLĄSKIE. Cena 199000 pln. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego poniemieckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł230 m² 2 386,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej usytuowany przy spokojnej ulicy na osiedlu Bukowo. Bardzo spokojna okolica, wokół tylko zabudowa jednorodzinna, w sąsiedztwie las, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

439 000 zł152 m² 2 888,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym o pow. 152 m2, posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 1100m2, w odległości około 2,5km od centrum Grodziska Maz., stan developerski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kotowo

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł87 m² 3 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Ostatni wolny lokal B7! green park kotowo - nowoczesne domy dwurodzinne W zabudowie bliźniaczej, solidnie wybudowane, w wysokim standardzie wykonania. B7 - segment środkowy domy W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 190 000 zł280 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania bardzo ładny, zadbany, przestronny dom w Kolonii Lesznowola. Dom o pow. ok. 280 m2, działka 1100 m2 z zagospodarowanym ogrodem z automatycznym podlewaniem. Dom ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł283 m² 1 621,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:449 m²

Polecam serdecznie dom w zabudowie bliźniaczej, położony w dzielnicy Gumieńce, usytuowany na działce o pow. 449m2 Powierzchnia domu całkowita to 283m2, powierzchnia mieszkalna 131,5m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

129 000 zł180 m² 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:732 m²

Na sprzedaż dom w Boguszowie-Gorcach o łącznej powierzchni 180 m2. Dom składa się z parteru oraz dwóch pięter. Dom do kapitalnego remontu, zrobiony dach. Nieruchomość z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

276 222 zł114 m² 2 418 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do rezerwacji domu o powierzchni 114,22 m2 (z garażem). Dom składa się: wiatrołapu, holu, toalety, salonu, kuchni i garażu a na poddaszu znajdują się: 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Warszawska

Lublin,lubelskie

472 000 zł127 m² 3 711,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Bliźniak w stanie deweloperskim w bardzo dobrej cenie. Alternatywa dla 4 pokojowego mieszkania w bloku. Idealny dla 3-4 osobowej rodziny. Ostatni z czterech. Atrakcyjna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pilchowo

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł240 m² 2 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Doskonała lokalizacja W pilchowie, niska cena 0% prowizji od kupującego - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Na sprzedaż zadbany dom wolno stojący położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

6 500 000 zł1 000 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Luksusowy i komfortowy dom gościnny pełniący funkcję penjonatu dla max. 45 osób. Do dyspozycji basen kryty z podgrzewaną wodą, sauna, jacuzzi, 2 kuchnie, sala wielofunkcyjna z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wirek

Ruda Śląska,śląskie

355 000 zł165 m² 2 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania w bardzo dobrej cenie i lokalizacji, dom w zabudowie szeregowej, ocieplony z obszerną działką ok. 300 m2. Działka zagospodarowana. Dom całkowicie podpiwniczony ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chocielewko

Chocielewko,pomorskie

138 000 zł92 m² 1 493,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:374 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dobudowany, stosunkowo nowy ocieplony domek parterowy (mieszkanie) w Chocielewku Górnym o pow. użytkowej 56m. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Teklinów

Teklinów,łódzkie

120 000 zł58 m² 2 060,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:646 m²

Szukasz dla siebie domu z działką w bardzo dobrej lokalizacji? Chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko miasta? Jeżeli masz dzieci to problem z dowozem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przedwiośnie

Skórzewo,wielkopolskie

475 000 zł124 m² 3 834 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam dom niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

420 000 zł170 m² 2 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Umowa przedwstępna. Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Opolu Czarnowąsach. Jest to budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony o pow. całk.170/użytk.140 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Oferujemy do sprzedania (lub zamiany na mieszkanie) dom wolnostojący, jednorodzinny (piętrowy) o powierzchni 218,87 m2, położony w Zawierciu (okolice szpitala). W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Robakowo

Robakowo,pomorskie

675 000 zł264 m² 2 556,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 419 m²

Ciekawa oferta, przestronnego domu dla rodziny jak i dla osób chcących prowadzić działalność blisko miejsca zamieszkania. Parter to duży salon połączony z holem i jadalnią, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

480 000 zł200 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym. Piwnica : w części piwnicznej znajduję się garaż (ok. 22m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

620 000 zł270 m² 2 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:558 m²

sprzedaż domu w Świdnicy, położonego na osiedlu domów jednorodzinnych, pow. działki 558 m2 - ogrodzona, zagospodarowana, z altanką, dom ocieplony, pokryty nową dachówką ceramiczną, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

823 000 zł290 m² 2 837,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:660 m²

Wawer, międzylesie. Wolnostojący dom idealny dla dwupokoleniowej lub dużej rodziny. Dobra lokalizacja na hostel, pokoje na wynajem, pensjonat czy punkt przedszkolny. W odległości kilkuset metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

420 000 zł124 m² 3 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Kamieniec Wrocławski,okolice Wrocławia,dom,124m2,4 pokoje,zabudowa szeregowa,sprzedaż,cena od 420000zł wgn Jelcz-Laskowice ul.Bożka7A. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc dom dostępny W programie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jonkowo

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

475 000 zł120 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:926 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący , parterowy położony w miejscowości Jonkowo znajdującej się w odległości ok. 15 km od centrum Olsztyna. Dom położony jest na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulimice

Sulimice,zachodniopomorskie

220 000 zł200 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 376 m²

Obniżka ceny!uwaga! możliwość nabycia nieruchomości nie tylko przez rolnika! ze względu na wykonany podział nieruchomości W taki sposób, iż zostały wydzielone 2 działki W tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł330 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wyjątkowy dom zaprojektowany i urządzany w stylu minimalistycznym przez profesjonalnego architekta wnętrz zlokalizowany w spokojnej okolicy, graniczy z jeziorkiem będącym rezerwatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł236 m² 2 648,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:421 m²

Atrakcyjna cena! Polecam dom w zabudowie szeregowej na Sołtysowicach z dala od wielkomiejskiego zgiełku z jednoczesną świetną komunikacją z miastem. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolno stojący z cegły, z lat 60 -tych, o pow. ok 100m2 , składający się z : - 3 przestronnych pokoi, - jasnej kuchni, - łazienki z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

235 000 zł220 m² 1 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 437 m²

Oferuję do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Piechowice - Michałowice. Budynek położony na działce o powierzchni 1437 m2. Nieruchomość z dużymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wołomin

Wołomin,mazowieckie

465 000 zł160 m² 2 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Zapraszam do zakupu segmentu środkowego o powierzchni użytkowej 112m2, dodatkowo poddasze ok. 48m2 na które prowadzą schody żelbetowe, jest bardzo dobrze doświetlone oraz wyprowadzone są punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kębłowo

Kębłowo,pomorskie

420 000 zł246 m² 1 708,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Funkcjonalny, przestronny wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 245,80 m2 na działce o powierzchni 773 m2 położony w Kębłowie w niedalekiej odległości od lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

435 000 zł102 m² 4 264 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz wymarzonego domu dla swojej rodziny? Szukasz miejsca świetnie skomunikowanego z Warszawą, ale w cichej, zielonej okolicy? Standard wykończenia mieszkania: ściany z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

354 900 zł91 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szukasz wymarzonego domu dla swojej rodziny? Szukasz miejsca świetnie skomunikowanego z Warszawą, ale w cichej, zielonej okolicy? Zależy Ci by wprowadzić się do niego jeszcze w tym roku?.