dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Owczary

Owczary,małopolskie

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Mam do zaoferowania zieloną, słoneczną działkę położoną w miejscowości Brzozówka gmina Zielonki.Działka zabudowana domem wolnostojącym z lat 70-tych DO REMONTU (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Półwieś

Opole,opolskie

465 000 zł115 m² 4 050,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie pośrednika pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu nowoczesny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

dom wolnostojący o pow. użytkowej 250 m na 7 arowej dziłące , 3 kondygnacje stanowiące 3 niezależne mieszkania. Pusataka żużlowy i pustak max, blacho dachówaka. parter: 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kotórz Wielki

Kotórz Wielki,opolskie

298 000 zł140 m² 2 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 018 m²

Na sprzedaż dom z zabudowaniami idealne na agroturystykę! tylko U nas. Oferta na wyłączność. Bru-ds-2009. Gospodarstwo składające się z dwóch budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

465 000 zł134 m² 3 470,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'roleks Bis_136' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W cenie jest działka ( 145 tys.) razem z domem (320 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Gowino,pomorskie

320 000 zł158 m² 2 025,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 98,3m2 a całkowitej 158m2 położony na działce 1670m2 w malowniczym Gowinie k.Wejherowa. Dom parterowy z 2003r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

990 000 zł460 m² 2 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom w centrum Bielska-Białej. Dobry dostęp do komunikacji. Brak bezpośredniego kontaktu z ruchliwymi ulicami. Dom wybudowany w 1953 roku. W 2004 roku przeprowadzono remont kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koncertowa

Biała Podlaska,lubelskie

370 000 zł145 m² 2 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:413 m²

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa sprzedający. Oferuję do sprzedania dom w Białej Podlaskiej, przy ulicy Koncertowej, niedaleko centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radogoszcz

Radogoszcz,pomorskie

350 000 zł106 m² 3 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Do sprzedaży wybudowany w 2004 roku murowany dom jednorodzinny letniskowy-dacza, całoroczny, położony nad Jeziorem Kałębie, znajdujący się na leśnej polanie Borów Tucholskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 850 000 zł240 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń, osoba prowadząca wrocławskie bielany / ogród / blisko wrocławia / dom parterowy / Dom jednorodzinny, parterowy o powierzchni 241 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 40-lecia

Pakosław,wielkopolskie

275 000 zł113 m² 2 433,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 471 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dostępem do asfaltowej drogi na uboczu gminnego miasta Pakosław w skład której wchodzą: 1. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 113,00 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siedliska

Siedliska,podkarpackie

169 000 zł118 m² 1 432,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

0 procent prowizji od Kupującego! Dom wolnostojący z lat 60-tych , murowany z cegły , składający się z przyziemia , 1 piętra oraz poddasza użytkowego. W domu znajdują się: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerna

Czerna,małopolskie

160 000 zł160 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż w okazyjnej, promocyjnej cenie w malowniczych okolicach Dolinek Krakowskich, 30 km od Krakowa. Dom znajduje się w miejscowości Czerna obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Orunia

Gdańsk,pomorskie

488 000 zł104 m² 4 772,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'miniaturka_24' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W cenie jest działka ( 224 tys.) razem z domem (264 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skała

Skała,małopolskie

330 000 zł152 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:377 m²

Mam do zaoferowania dom wolnostojący do generalnego remontu o powierzchni całkowitej 151,80 m2 położony w samym centrum Skały ( w sąsiedztwie Urząd Gminy ). Działka zabudowana dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pustków

Pustków,podkarpackie

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 200 m2 położony w Pustków koło Dębicy. Ustawna jasna kuchnia, 5 pokoi, duże balkony i taras. Dom murowany z cegły, dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

470 000 zł145 m² 3 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

W ofercie biura mamy przyjemność zaoferować państwu trzyletni dom , parterowy z użytkowym poddaszem .Nieruchomość znajduje się w miejscowości Lutoryż. W bryle budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemodlin

Niemodlin,opolskie

389 000 zł233 m² 1 669,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:758 m²

Sprzedaż - Dom wolnostojący pow.mieszkalna 155 m2, działka 758 m2, dobry standard, Niemodlin. Proponujemy Państwu wyremontowany, wolnostojący, dwukondygnacyjny, w 2/3 części podpiwniczony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kanadyjska

Zielonki,małopolskie

500 000 zł150 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo ładnie położony, funkcjonalny dom o pow. użytkowej 120 mkw z garażem i ogródkiem. Na parterze znajduje się salon z kuchnią z kominkiem i wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł128 m² 2 695,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

W ofercie biura do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 128 m2 wraz z garażem w bryle budynku, znajdujący się na ulicy Sikorskiego. Inwestycja jest idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzesko

Brzesko,małopolskie

360 000 zł136 m² 2 647 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący, murowany dom z 1990 r. o powierzchni użytkowej ok. 140 m2 położony w Brzesku na działce o pow. 7 ar. Składa się z trzech kondygnacji;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grunwaldzka

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł427 m² 5 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:470 m²

miejscowość: kraków dzielnica lub rejon: grzegórzki adres: grunwaldzka typ obiektu: dom powierzchnia: 427,00 m2 powierzchnia działki: 4,70 a cena: 2 500 000 zł kredyt: oblicz ratę kredytu cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

375 000 zł99 m² 3 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecam nowoczesny dom w zabudowie bliżniaczej położony w spokojnej części miejscowości Kamionki.Obiekt w trakcie budowy ( oddanie do użytku w stanie developerskim przewidziane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Lisińcu. Dom o pow. całkowitej 200mkw składający się z parteru i piętra. Na parterze znajduje się kuchnia, 2 pokoje, łazienka. Na piętrze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobra

Wrocław,dolnośląskie

777 100 zł279 m² 2 785,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik buforowa / jagodzińska okolica / po remoncie Do sprzedania 4 kondygnacyjny szereg skrajny o pow. 280 m2, działka narożna 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

430 000 zł235 m² 1 829,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:292 m²

Uwaga- nowa Oferta! dom Z możliwością zamieszkania dla dwóch rodzin! (klatka schodowa w środku) idealny również pod działalność gospodarczą na dole i zamieszkanie na górze!.