dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Łobzów

Łobzów,małopolskie

299 000 zł150 m² 1 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 570 m²

Oferujemy do sprzedaży zadbany dom o powierzchni około 150m2 z działką 22ar przy domu + 83ar działki rolnej sprzedawane w całości. Nieruchomość zlokalizowana w Gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

429 000 zł81 m² 5 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż mieszkania (oddzielna własność) z własną księgą wieczystą o pow.81,20m2. Jest to samodzielna nieruchomość bezczynszowa! Mieszkanie składa się z : salonu 26m2 pokoju15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książnice

Książnice,podkarpackie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Sprzedam dom mieszkalny podpiwniczony z użytkowym poddaszem po generalnym remoncie do zamieszkania. W skład domu wchodzą: parter: salon z kuchnią, sypialnia, klatka schodowa, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

899 000 zł244 m² 3 684,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w spokojnej części Krzeszowic. Dom jest położony na działce o powierzchni 13 arów (48 x 27), w całości ogrodzonej z automatyczną bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rogoźnik

Rogoźnik,śląskie

370 000 zł145 m² 2 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem wolnostojącym, położona w Rogoźniku niedużej podmiejskiej miejscowości w powiecie będzińskim, gminie Bobrowniki. Dom typu kostka, z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

465 000 zł130 m² 3 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno stojący położony w podkrakowskiej miejscowości Węgrzce Wielkie. Dom znajduje się na ładnym osiedlu domków jednorodzinnych,w bardzo dobrej lokalizacji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ujejsce

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 350 000 zł164 m² 8 231,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom, położony w Dąbrowie Górniczej, w zielonej dzielnicy Ujejsce. W bryle domu znajdują się: kuchnia otwarta na salon z kominkiem, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łubinowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

365 000 zł158 m² 2 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Przedstawiam dom na sprzedaż w Elblągu przy ulicy Łubinowej, dla osób którzy szukają miejsca z dala od centrum. Dom jest wolnostojący więc możesz tu zamieszkać i odpocząć wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

471 000 zł157 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'julia Z195_42' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W cenie jest działka ( 125 tys.) razem z domem (346 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł136 m² 4 399,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Klient kupujący nie płaci podatku pcc (2% wartości transakcji). Sprzedający wystawia fakturę vat. Gwarancja na budynek. Oferta na wyłączność. Oferuję do sprzedaży nowoczesny i wygodny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Orunia-św.Wojciech-Lipce

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł168 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'wiera_37' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W cenie jest działka ( 290 tys.) razem z domem (370 tys.) w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Potockiego

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom w miejscowości Jaktorów-Kolonia o powierzchni ok. 200m2 na działce 4000m2. Nieruchomość składa się z sześciu pokoi, dużej kuchni, małej kuchni, trzech łazienek, oraz garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wałowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom o powierzchni użytkowej 240 mkw położony w Kamieńcu Wrocławskim. Na powierzchnię domu składają się: - parter (osobne wejście): kuchnia z jadalnią , przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Nowoczesny dwukondygnacyjny dom położony w Pilchowie, otoczony zielenią, przy lesie, dobrze skomunikowany z miastem. Nieruchomość została wybudowana i oddana do użytku w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczyna

Pszczyna,śląskie

315 000 zł109 m² 2 883,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:930 m²

Uwaga - oferta zarezerwowana! Na sprzedaż dom - gotowy do zamieszkania, nieduży, ale z dużym potencjałem. Wraz z drugim budynkiem gospodarczym z garażem. Zlokalizowany na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Imielno

Imielno,wielkopolskie

48 000 zł100 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Sprzedam działkę rod z domem w stanie surowym zamkniętym położoną w Imielnie k. Lednogóry. Rod Relaks.Powierzchnia zabudowy ok. 48m2. Zbudowany z cegły na początku lat 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mierzęcice

Mierzęcice,śląskie

220 000 zł110 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż okazała nieruchomość o powierzchni około 1,2 ha zabudowana piętrowym budynkiem, podpiwniczonym, wzniesionym w latach 60-tych. Nieruchomość znajduje się w Mierzęcicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

340 000 zł90 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę domów wolnostojących na zamkniętym osiedlu blisko centrum Niepołomic. Budynki będą budowane wg .projektu "dom w winogronach" Archonu,charakteryzują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeczyce

Przeczyce,śląskie

380 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 027 m²

Sprzedaż dla każdego klienta nie tylko dla rolników! Przeczyce duża wieś w województwie śląskim w gminie Mierzęcice w powiecie będzińskim, znana jako miejscowość rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radgoszcz

Radgoszcz,wielkopolskie

125 000 zł110 m² 1 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:856 m²

Polecam na sprzedaż przedwojenny dom wolno stojący znajdujący się w miejscowości Radgoszcz. Rozkład budynku: parter: salon z kominkiem, pokój, kuchnia, łazienka z prysznicem, piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sarnów

Sarnów,śląskie

620 000 zł140 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Proponowana nieruchomość znajduje się w Sarnowie, 2 km od drogi dk86 -20 km od Katowic 10 km od Sosnowca. Na działce 1045 m.kw. Budynek został wzniesiony w 2015 roku w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

280 000 zł180 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Stara Łomnica bliskie okolice Polanicy Zdrój. Cena 280.000,-zł Niezwykle położony dom w Kotlinie Kłodzkiej o powierzchni 180 m2, posadowiony na działce gruntu o pow. 1374 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gródków

Gródków,śląskie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 720 m²

Cena do negocjacji.! nieruchomość skierowana do klientów dla których wartość domu stanowi przede wszystkim wielkość działki oraz ciche położone na uboczu miejsce. Na sprzedaż posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Klimontów

Sosnowiec,śląskie

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Kontakt: na sprzedaż nieruchomość położona w Sosnowcu, dzielnicy Klimontów. Dom szeregowy skrajny z działką o powierzchni 460 m.kw. Układ pomieszczeń: parter: hall z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

950 000 zł184 m² 5 163,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Dom parterowy z dwustanowiskowym garażem Dom wolno stojący, parterowy, komfortowy, z pięknie zagospodarowanym terenem. Ładna bryła, ciekawie zagospodarowany teren, doskonale rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Małobądz

Będzin,śląskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 017 m²

Nowa niższa cena! polecamy! Ofertą powinni zainteresować się klienci, którym nieruchomość kojarzy się głownie z piękną działką. Powierzchnia ponad 2000 m kw. stwarza wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Włóki

Nowe Włóki,warmińsko-mazurskie

739 000 zł190 m² 3 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy na sprzedaż przepiekny dom o powierzchni 190 m2 wraz z niezależnym dwustanowiskowym garażem o powierzchni 54 m2. Działka o powierzchni 5000 m2. Całość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł215 m² 8 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Segment na Ursynowie. zielona, willowa, cicha część Ursynowa. Po kapitalnym remoncie i modernizacji. Powierzchnia całkowita: - 230m2. Powierzchnia użytkowa: - 153m2. + taras: - 18m2. Ogród front: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Nowoczesny dom dla wymagającego klienta.Nieruchomość mieści się w Dąbrowie Górniczej(Strzemieszyce Wielkie), o powierzchni całkowitej 250 m2 usytuowana na działce 878m2 - ISTNIEJE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

669 000 zł150 m² 4 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom wolno stojący 3-kondygnacyjny ( całkowicie podpiwniczony) 5-pokojowy o powierzchni całkowitej 150m2, pow. użytkowej ok. 120m2 na działce o pow. 490m2 z 1980 roku w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł275 m² 5 418,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom dla wymagających na Ołtaszynie. Położony w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Bliźniak połączony z sąsiednim budynkiem garażami. Dzięki temu sprawia wrażenie domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzmiąca

Grzmiąca,zachodniopomorskie

69 000 zł90 m² 847,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta sprzedaży budynku mieszkalnego o powierzchni 81,45 m 2 oraz budynku przylegającego o powierzchni 56,53 m 2 .Łączna powierzchnia budynków 137,98 m 2. Budynki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

180 000 zł70 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferuję do sprzedaży dom w Woli Batorskiej gmina Niepołomice .Dom ma konstrukcję drewnianą i jest przeznaczony do kapitalnego remontu ,składa się z ganku ,trzech pokoi oraz kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

518 000 zł280 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży domu szeregowego o powierzchni całkowitej 280 m2, podpiwniczony z garażem w bryle budynku. Położony na działce o pow.250 m2. Wszelkie media miejskie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Straży Ludowej

Poznań,wielkopolskie

710 000 zł120 m² 5 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Sprzedam lokal mieszkalny odrębna własność w budynku wielolokalowym, wyglądającą jak dom w zabudowie szeregowej położony w Poznaniu, na Podolanach w rejonie ul. Strzeszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zasobna

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:546 m²

Do sprzedania nieduży wolnostojący dom, położony w Radości w okolicy ul. Zasobnej. Komunikacja miejska (autobusy, pkp, skm) w niedużej odległości od domu. (800m). Dom oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Biuro Definito poleca dom o pow. 220 m2 usytuowany na 6,5 arowej działce w centrum Niepołomic. Dom wybudowany z pustaka i cegły, pokryty blachą.) Rozkład pomieszczeń: Przyziemie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ostrowy Górnicze

Sosnowiec,śląskie

550 000 zł330 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Na sprzedaż okazała nieruchomość zlokalizowana w Sosnowcu w dzielnicy Ostrowy Górnicze. Na działce 1526m.kw usytuowany jest budynek wolnostojący, który spełnia wszystkie wymogi domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

240 000 zł120 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Stara Łomnica Topolice - bliskie okolice Polanicy Zdrój. Cena 240.000,-zł Niezwykle położony dom w Kotlinie Kłodzkiej o powierzchni 120 m2, posadowiony na działce gruntu o pow.0,4900 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł144 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Grodzisk Mazowiecki, dom w zabudowie szeregowej z garażem, 144 m2, wysoki standard, 600 000 zł. Pilna sprzedaż! wysoki standard wykończenia! kup bez prowizji! wgn Nieruchomości o/grodzisk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

470 000 zł240 m² 1 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom w stanie surowym otwartym na bardzo ładnej działce o powierzchni 950 m2 w Bobrowcu koło Piaseczna. Dom bardzo fajnie i praktycznie zaprojektowany, wybudowany w 2009 r.