dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

350 000 zł130 m² 2 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domy wolnostojące 130M2 na działkach 800M2. Piękna lokalizacja W otulinie lasu, w okolicy jezioro klucz I stadnina koni! Oferuję do sprzedaży domy wolnostojące o powierzchni 130m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Gowino,pomorskie

200 000 zł168 m² 1 191,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:615 m²

Opiekun oferty Patrycja Marszała, tel. Tylko U nas! Prezentuję Państwu wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym znajdujący się w Gowinie przy ul. Kwiatowej (gmina Wejherowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spokojna

Reda,pomorskie

530 000 zł210 m² 2 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:531 m²

Wynagrodzenie dla biura pokrywa sprzedający! Opiekun oferty Joanna Neumann, tel. Wolnostojący dom piętrowy położony w centrum Redy na działce o powierzchni 531m2 wśród otoczenia domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowowiczlińska

Gdynia,pomorskie

649 000 zł240 m² 2 704,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż środkowy szereg zlokalizowany w zacisznej części Gdyni Dąbrowy ul. Nowowiczlińska. Cicha i kameralna uliczka. Odnowiona elewacja. Atutami są taras, dwa balkony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Chrztowo

Chrztowo,pomorskie

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 419 m²

Dojazd od centrum Chrztowa około 2 km drogą gminną, od Gdańska 50 km, od Kościerzyny 25 km, od Starogardu 37 km. Dom rekreacyjny na działce rekreacyjnej w pięknym miejscu na Kaszubach, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

693 000 zł170 m² 4 076,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 170m2 zlokalizowany w dzielnicy Warszewo na działce o powierzchnia 350 m2. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sokolniki

Sokolniki,łódzkie

150 000 zł99 m² 1 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mały, ale bardzo sympatyczny dom na atrakcyjnej działce, zlokalizowany w miejscowości Sokolniki w Powiecie Wieruszowskim. Wygodny dojazd do Wieruszowa 13 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł159 m² 5 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Piękny, przytulny dom w spokojnej i zielonej okolicy Wrocławia z potencjałem dla rodziny. Gorąco polecam na sprzedaż dom skrajny w zabudowie szeregowej, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałów

Michałów,opolskie

165 000 zł150 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Oferta sprzedaży domu ok. 10 km od Brzegu. Budynek z 1941 r.,murowany, częściowo podpiwniczony, kryty dachówką cementową posadowiony na działce 4500 m2, wraz z zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł320 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Wynagrodzenie dla biura pokrywa sprzedający Idealna inwestycja! Duży dom jednorodzinny wraz z małym pensjonatem w skład którego wchodzą dwie kawalerki po 30m2 (każda składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł132 m² 2 985,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż nowa, skrajna szeregówka prawa o powierzchni 132,3 m2 na działce 6,5 a przy ul. Porąbki/śnieżnej w Rzeszowie. 0% prowizji dla biura, 0% podatku pcc lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Karłowicza

Reda,pomorskie

520 000 zł181 m² 2 876,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

Wynagrodzenie dla biura pokrywa sprzedający! Opiekun oferty Joanna Neumann, tel. Prześliczny dom na działce o powierzchni 563m2 na przedmieściach Redy. Dom wybudowany w 1995 roku tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Zaproponuj swoją cenę!do sprzedaży siedlisko dla dwóch rodzin lub miejsce idealne do prowadzenia działalności, lokalizacja inwestycyjna. Przedstawiamy do sprzedaży dwa domy I - o pow.150m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Lipowa

Reda,pomorskie

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż budynek mieszkalny może być 2-rodzinny o powierzchni użytkowej 180m2 położony na dużej, ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Września

Września,wielkopolskie

424 000 zł140 m² 3 028,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 412 m²

Masz dość wielkomiejskiego zgiełku i hałasu, chcesz mieszkać w spokojnej wsi wśród pól i łąk? Szukasz przestronnego, doinwestowanego domu z dużą zagospodarowaną działką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biczyce Dolne

Biczyce Dolne,małopolskie

280 000 zł142 m² 1 964,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Witam serdecznie. Mam do spzedania 3 domki wolnostojące na wzgórzu w Biczycach Dolnych. Budynki są w stanie surowym, gotowe do wykończenia. Każdy domek ma dwa garaże, 2 piętra, 3 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strażacka

Bolszewo,pomorskie

699 000 zł260 m² 2 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Opiekun oferty Joanna Neumann, tel.Prezentuję Państwu dom parterowy z poddaszem użytkowym usytuowany na ogrodzonej i zadbanej działce o powierzchni 760m2. Nieruchomość postawiona przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

890 000 zł242 m² 3 677,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Grodzisk Mazowiecki, radonie, dom, na sprzedaż, 242 m2, działka 1658 m2, 890 000,00 zł. Kup bez prowizji! wgn Nieruchomości Grodzisk Mazowiecki. Oferuję do sprzedaży bardzo ładny dom z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

699 000 zł210 m² 3 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Radziejowice, adamów, dom, na sprzedaż, 210 m2, działka 1200 m2, 699 000 zł. Oferuję do sprzedaży piękny dom z garażem w miejscowości Adamów w sąsiedztwie doliny rzeki Pisia - Tuczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra

Góra,pomorskie

275 000 zł170 m² 1 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Osoba do kontaktu Joanna Neumann tel. Domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Górze, każdy o powierzchni 170 m2 usytuowane na działce 490 m2 lub 900 m2. Budynki wybudowane w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krokowa

Krokowa,pomorskie

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

wynagrodzenie biura ponosi Sprzedający. Na sprzedaż budynek mieszkalny z restauracją o powierzchni 500m2 położony na 11-arowej działce 2 km od Krokowej. Część gastronomiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

380 000 zł300 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronny dom w zacisznym miejscu Sulęczyna. Bardzo dobra i ciekawa lokalizacja, z doskonałym dojazdem, dom postawiony w centralnej części miejsowości. Dom piętrowy typu klocek, 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chrzanowice

Chrzanowice,łódzkie

119 000 zł128 m² 929,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

DO sprzedania siedlisko W miejscowości pudzików, gmina gomunice. Dom parterowy, murowany, o powierzchni użytkowej 102 m Budynek gospodarczy, murowany, 85 m Działka 3900 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

199 000 zł110 m² 1 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Do sprzedaży dom rekreacyjny nad jeziorem w okolicach Mściszewic. Dom murowany 4 pokojowy o pow. 110 m2 na działce o pow. 1149 m2. Dom 3 kondygnacyjny wysoki parter: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

275 000 zł80 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. Nieciszów Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Nieciszowie wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Na posesji znajduje się także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piaski nad Rzeką

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł107 m² 3 920,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 890 m²

Nowe domy na ul. Piaski nad Rzeką os. Zielona Dolina. Osiedle zabudowane dwoma szeregami budynków składającymi się łącznie z 14 domów. Budynki jednorodzinne, jednopiętrowe. Garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

349 000 zł108 m² 3 231,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferuję do sprzedaży szereg środkowy w atrakcyjnej części Piaskowej Góry. Dom świetnie skomunikowany położony w spokojnej i zielonej części osiedla. Na parterze mieści się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łapino

Łapino,pomorskie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do galerii zdjęć: proponuję do sprzedaży dom wolnostojacy, stan surowy otwarty o pow.300 m2 z działką 1000 m2 w ŁAPINIE. , dom bez wylewek, wielopoziomowy (półpiętra). Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sobolewo

Sobolewo,podlaskie

490 000 zł164 m² 2 987,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

*** dom wolnostojący *** sobolewo *** blisko białegostoku *** *** również pod działalność *** Oferujemy przestronny dom wolnostojący, oddany do użytku w 2003r., zlokalizowany blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielawa

Bielawa,mazowieckie

3 500 000 zł369 m² 9 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Atrakcyjna oferta domu wolnostojącego z rynku pierwotnego, który dostępny jest w sprzedaży na prestiżowym Osiedlu Konstancja w Konstancinie Jeziornej. Aktualnie jedyna rezydencja dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sulmińska

Gdańsk,pomorskie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"Więcej ofert na pamiętaj! przy zakupie danej nieruchomości gwarantujemy bezpieczeństwo I obsługę prawną - wszystkie nasze transakcje są ubezpieczone! bezpłatnie pomożemy W uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubczykowa

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł338 m² 2 634,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:915 m²

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Osoba prowadząca ofertę: grażyna Kupper, tel. Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący z dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Studzieniec

Studzieniec,mazowieckie

228 000 zł140 m² 1 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom 140 m niepodpiwniczony, z użytkowym poddaszem i garażem w bryle. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny, jadalnię z atrakcyjnym wykuszem, kuchnię ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

735 000 zł140 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż skrajny szereg zlokalizowany w Gdyni Orłowo ul. Wrocławska. Powierzchnia całkowita około 140m2. Dom posiada 4 kondygnacje: parter: wejście + kotłownia piętro I: pokój (około 22m) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barłomino

Barłomino,pomorskie

345 000 zł180 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom 180 m2 znajdujący się na działce1800 m2 w Barłominie k. Luzina. Bardzo ładny dom zbudowany z pustaka, ocieplony, pokryty tynkiem, dach pokryty papą. Na parterze domu znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

550 000 zł247 m² 2 229,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, piętrowy dom mieszkalny z garażem, o pow. całkowitej 246,73 m2 i użytkowej 155,71 m2, usytuowany w miejscowości Radwanice, powiat Polkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

299 000 zł185 m² 1 615,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie developerskim z 1991r. wybudowany z cegły. Działka o powierzchni 14ar, ogrodzona. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja rozprowadzone po budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Bolszewo,pomorskie

397 000 zł128 m² 3 101,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Osoba do kontaktu Joanna Neumann, tel.Dom w Bolszewie o powierzchni 128 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1364 m2. Wybudowany w 1999 roku, metodą tradycyjną pustak- wolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

569 000 zł140 m² 4 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowe kameralne osiedle domów Prezentujemy Państwu i oferujemy do sprzedaży, małe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w Pogórzu , nieopodal Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Borowo,pomorskie

590 000 zł233 m² 2 530,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Osoba prowadząca ofertę: grażyna Kupper, tel. Oferujemy na sprzedaż piękny dom jednorodzinny wolnostojący (2000 rok budowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchom

Tuchom,pomorskie

346 000 zł76 m² 4 993,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'przemek Z71_21' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 107 tys.) oraz dom (239 tys.) w stanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij