dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Halinów

Halinów,mazowieckie

600 000 zł328 m² 1 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

| dom wolnostojący, wybudowany z suporeksu w 2007r., ocieplony styropianem o grubości 12cm, zadaszony blachodachówką (dach ocieplony wełną mineralną- 20cm), posadowiony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

520 000 zł152 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

| dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany na początku lat 80-tych metodą tradycyjną z cegły. W 2002r. przeprowadzony został remont budynku- nadbudowa o dodatkową kondygnację-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

440 000 zł187 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

W ofercie na sprzedaż posiadamy dom wolno stojący z 2010 roku usytuowany w Nowym Dworku (12 km od Świebodzina). Dom o powierzchni całkowitej 187 mkw. (pow. użytkowa 94 mkw.). Jest to tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

498 000 zł105 m² 4 742,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'cyprian z216gl_464' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 199 tys.) oraz dom (299 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisie

Cisie,mazowieckie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

| parterowy dom wolno stojący z poddaszem użytkowym do wykończenia (brak ścian działowych, są doprowadzone instalacje), posadowiony na ładnie zagospodarowanej zielenią działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

519 900 zł161 m² 3 229,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik tel. Dom wolnostojący Z 1984 roku, po generalnym remoncie/ nadolice wielkie. Nadolice Wielkie. 3 kondygnacyjny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

930 000 zł320 m² 2 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 699 m²

Ładny, funkcjonalny, przestronny - przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 312 m2 (pow. całkowita 320 m2) z dwustanowiskowym garażem o pow. 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

825 000 zł160 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany (blisko granicy Wrocławia), w miejscowości Wilczyce. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem o pow. użytkowej ok. 140 mkw., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żurawka

Żurawka,łódzkie

940 000 zł143 m² 6 573,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

| osiedle Sielankowe- to kameralne, zamknięte osiedle 26 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, z własnym placem zabaw, zlokalizowane w odległości niecałego kilometra od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy o pow. użytkowej ok. 100 m2 położony na działce o pow.1000 m2. Rozkład pomieszczeń : wiatrołap, salon z przejściem do sypialni, 2 oddzielne pokoje, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

399 000 zł113 m² 3 530,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:895 m²

| dom wolno stojący wybudowany w technologii szkieletowej (tzw. kanadyjskiej) w roku 2001, zadaszony płytami bitumicznymi, ściany zewnętrzne wykończone sidingiem. Dom solidnie wybudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stara

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł330 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

| przestronny dom budowany metodą tradycyjną (warstwowy mur, wewnątrz ocieplenie), zlokalizowany w Starej Miłosnej (granicy z Sulejówkiem) w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakręt

Zakręt,mazowieckie

1 950 000 zł350 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

| dwurodzinny dom wolno stojący, wykończony w wysokim standardzie, nienagannie utrzymany. Duża, pięknie zagospodarowana zielenią działka, na której znajduje się również drugi, niewielki dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlesie

Katowice,śląskie

586 000 zł149 m² 3 932,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej skrajny | 0% wynagrodzenia 0% wynagrodzenia dla biura gdyż koszt ten ponosi wyłącznie sprzedający! Oferta sprzedaży gotowego domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowotki

Bolszewo,pomorskie

338 000 zł128 m² 2 634,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedaży pozostał lewy segment. Inwestycję stanowią dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, z efektownymi prostokątnymi lukarnami urozmaicającymi prosty kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podlaskie

415 000 zł140 m² 2 956,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Marzysz o swoim własnym domu z ogródkiem - ta oferta jest dla Ciebie zabudowa szeregowa W grabówce uwaga Przy zakupie tej nieruchomości istnieje możliwość pozostawienia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

849 000 zł163 m² 5 208,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Polecam do sprzedaży wolnostojący dom z 1938 roku znajdujący się w Centrum Puszczykowa przy cichej ulicy na działce o pow. 1060m2. Dom o powierzchni 163m2 pełniący na dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sztumska

Gdynia,pomorskie

1 800 000 zł310 m² 5 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Gdynia Działki Leśne na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość. Lokalizacja bardzo dobra. W sąsiedztwie park krajobrazowy, do centrum miasta ok. 3km, w pobliżu komunikacja publiczna (autobusy, pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

415 000 zł146 m² 2 842,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Jeśli szukasz nowoczesnych domów w znakomitej lokalizacji dobrze trafiłeś. Do sprzedania domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 146mkw na nowym osiedlu w Reptach Śląskich. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mrowiska

Mrowiska,mazowieckie

1 050 000 zł350 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 910 m²

| dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 350mkw (mieszkalnej 193mkw), posadowiony na działce o obszarze 1910mkw, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej i lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

410 000 zł251 m² 1 633,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik tel. Oleśnica / okolice / W pobliżu las Polecam dom wolnostojący - do wykończenia umiejscowiony w okolicach Oleśnicy (ok. 4 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Okuniew

Okuniew,mazowieckie

760 000 zł231 m² 3 290,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

| dom wolno stojący, parterowy z użytkowym poddaszem, posadowiony na atrakcyjnie zagospodarowanej zielenią działce w Okuniewie, blisko granicy z Sulejówkiem. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kuklice

Kuklice,dolnośląskie

790 000 zł154 m² 5 129,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem prezentacji jest dom na sprzedaż w spokojnej miejscowości oddalonej 2 km od Kobierzyc. Dom o powierzchni 154 m2 jest częściowo podpiwniczony, powierzchnia działki 810m2. Do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głuska

Lublin,lubelskie

785 000 zł300 m² 2 616,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:935 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący położony w dzielnicy Dziesiąta w niedalekiej odległości od ul. Abramowickiej oraz Głuskiej. *Wysoki parter: 101,51mkw, rozkład: przedpokój, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Drużyna

Drużyna,wielkopolskie

350 000 zł94 m² 3 736,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży segment bliźniaka o pow. całkowitej 93,67 m2 (pow. uż. 85,80m2) w stanie deweloperskim w Drużynie koło Mosiny na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gierałtów

Gierałtów,dolnośląskie

180 000 zł138 m² 1 303 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu z zabudowaniami gospodarczymi oraz garażem. Nieruchomość położona jest na 21 arowej działce, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czersk

Czersk,pomorskie

849 000 zł270 m² 3 144,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Dom wolnostojący o pow. ok.200 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość przeszła generalny remont w roku 2016. Nowy dach i elewacja.Zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Bolszewo,pomorskie

420 000 zł194 m² 2 168,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Inwestycja obejmuje budowę dwukondygnacyjnego, niepodpiwniczonego, budynku mieszkalnego jednorodzinnego o dwóch lokalach mieszkalnych. Przykrytego dachem drewnianym wielospadowym, pokrytego dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gradówek

Gradówek,dolnośląskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 815 m²

Polecam do sprzedaży mały domek wolnostojący położony na końcu wsi Gradówek, 300 m od lasu, ok 10 km od Gryfowa Śląskiego i Lwówka Śląskiego, niedaleko Parku Krajobrazowego Doliny Bobru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Częstochowa,śląskie

400 000 zł240 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny na Stradomiu o pow. użytkowej 170 mkw. i działce 500 mkw. W domu na parterze znajduje się kuchnia, toaleta, przedpokój i 2 pokoje, na piętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 461 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Dominowie. Dom został wybudowany w 2007 roku. Dom posiada dwa niezależne wejścia i daje możliwość zamieszkania dla 2 rodzin. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł160 m² 4 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:336 m²

Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Poznań w dzielnicy Jeżyce. Dom o powierzchni całkowitej około 160m2 + możliwość rozbudowy o dodatkowe 57m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ładzin

Ładzin,zachodniopomorskie

525 000 zł180 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 256 m²

Dom z plantacją borówki amerykańskiej! 10 km od Wolina. Połowa bliźniaka o pow. użytk. 143,51 m2 składająca się z parteru z 2 pokoi, przestronnej kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł280 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:708 m²

Tylko U nas - bez prowizji od kupującego promocja 0% oferuję na sprzedaż wolno stojący dom W znakomitej lokalizacji! Dom wolno stojący usytuowany na działce o pow. 708 mkw znajdującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

459 000 zł134 m² 3 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wygodny i funkcjonalny segment w stanie deweloperskim położony na kameralnym osiedlu w miejscowości Kąty pod Górą Kalwarią. Na parterze domu znajduje się salon o powierzchni 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zwola

Zwola,wielkopolskie

850 000 zł270 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:745 m²

Polecam do najmu dom mieszkalny z basenem, położony w miejscowości Zwola, koło Zaniemyśla. Dom mieszkalny o powierzchni ok 180 m2 wraz z przylegającym budynkiem basenowym ok 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł212 m² 1 693,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:337 m²

Okazja - obniżka ceny w związku z wyjazdem za granicę. Dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Bezrzecze miasta Szczecin. Dom z końca lat 80-tych. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zarzecze

Katowice,śląskie

420 000 zł129 m² 3 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% prowizji! Wynagrodzenie dla biura pokrywa Właściciel nieruchomości! Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej ( skrajny ). Dom narożny z widokiem na łąki i las. Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

420 000 zł129 m² 3 264,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

0% prowizji! Wynagrodzenie dla biura pokrywa Właściciel nieruchomości! Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej. Dom środkowy z widokiem na łąki i las. Dane techniczne: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

439 000 zł151 m² 2 907,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Narożne segmenty - A i D w zabudowie szeregowej czterech budynków mieszkalnych z wbudowanym garażem każdy. Budynki są parterowe z użytkowym poddaszem, bez podpiwniczenia. Wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Owsiana

Toruń,kujawsko-pomorskie

260 000 zł86 m² 3 023,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam dom na sprzedaż o powierzchni 86 m2 na Wrzosach. Dom składa się z dwóch części, pierwsza wybudowana została w roku 1937, druga zaś dobudowana w 1962. Posadowiony jest.