dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Gronity

Gronity,warmińsko-mazurskie

299 000 zł152 m² 1 967,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni całkowitej 152 m2, użytkowej 116 m2 położony na osiedlu Gronity 2 km od Dajtek. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

385 000 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Polecam na sprzedaż niezwykle atrakcyjny, dom szeregowy o pow. całkowitej 70 mkw, zlokalizowany Mędłowie, tuż pod Wrocławiem. Dom składa się z dwóch poziomów. Na poziomie dolnym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

399 000 zł138 m² 2 891,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 138 m2 położony w Bełchatowie w atrakcyjnej lokalizacji. Dom wybudowany w 1986 r z cegły i pustaka ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

750 000 zł178 m² 4 213,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. Oleśnica / okolice / piękny Polecam piękny dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym usytuowanym w okolicach Oleśnicy (ok. 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

310 000 zł60 m² 5 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 906 m²

Domek z ogrodem! atrakcyjna lokalizacja: dąbrowa Górnicza, ul.Transportowa. Spokojna i zielona Okolica, w pobliżu: -park -przystanki komunikacji miejskiej -piekarnie -apteka -poczta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gołaczewy

Gołaczewy,małopolskie

490 000 zł150 m² 3 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania nowe domy na osiedlu domków jednorodzinnych 2 minuty od Wolbromia Termin realizacji 2018 rok. Powierzchnia użytkowa 126 m2 + garaż 23 m2 Działki od 8 arów. Domy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

830 000 zł227 m² 3 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Luksusowy wykończony i funkcjonalny dom w Solcu, nieopodal Konstancina. Dom o powierzchni 227 m2. Na parterze mieści się duży salon (38 m2) z marmurowym kominkiem oraz z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

478 000 zł81 m² 5 680,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'róża Z221_98' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 230 tys.) oraz dom (248 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Straży Ludowej

Poznań,wielkopolskie

710 000 zł120 m² 5 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Sprzedam lokal mieszkalny odrębna własność w budynku wielolokalowym, wyglądającą jak dom w zabudowie szeregowej położony w Poznaniu, na Podolanach w rejonie ul. Strzeszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

430 000 zł220 m² 1 954,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nieruchomość składa się z działki gruntowej nr 368/2 o powierzchni 2100m2; budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego jednokondygnacyjnego z poddaszem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Łęczna,lubelskie

529 000 zł155 m² 3 412,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:302 m²

Sprzedam dom w Łęcznej położony przy ulicy Leśnej, w zabudowie szeregowej - środkowej części czterorodzinnego budynku. Powierzchnia całkowita - 326 m2 Powierzchnia użytkowa - 155 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gładczyn Rządowy

Gładczyn Rządowy,mazowieckie

340 000 zł10 200 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 200 m²

Witam! Posiadam na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni mieszkalnej 86,3 m2. Powierzchnia użytkowa 235 m2. Cały teren jest ogrodzony. Posiadłość znajduje się 50 km od Warszawy,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

1 495 000 zł301 m² 4 966,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Komfortowy dom jednorodzinny z 2010 roku z atrakcyjnym rozwiązaniem przestrzennym wnętrza oraz nowoczesną i gustowną aranżacją. Dom położony jest w urokliwym miejscu z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Wiślinka,pomorskie

778 900 zł154 m² 5 057,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

Gdańsk Śródmieście , Gdańsk Sobieszewo, wiślinka. To spokojna miejscowość położona 5 km od plaży w Sobieszewie i 10km od Starówki. To sypialnia dla rodzin z dziećmi lub par na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukczyn

Żukczyn,pomorskie

343 000 zł86 m² 3 376,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'bez_398' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 88 tys.) oraz dom (255 tys.) w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

375 000 zł111 m² 4 369,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'tomaszz12_186' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 110 tys.) oraz dom (265 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pod Sikornikiem

Kraków,małopolskie

2 590 000 zł640 m² 4 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjny i Przestronny Dom w Doskonałej lokalizacji w rejonie ulicy Pod Sikornikiem. Budynek o powierzchni całkowitej 640 m2, użytkowej ok. 440 m2 składa się z 4-ech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobre

Dobre,zachodniopomorskie

125 000 zł77 m² 1 623,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:271 m²

Promocja! obniżka ceny o 25.000 zł! Ciekawa nieruchomość góra domu dwurodzinnego, składająca się z dwóch niezależnych mieszkań (można połączyć) 1 pokojowe mieszkanie widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Osiedle

Oleśnica,dolnośląskie

378 900 zł90 m² 4 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. 0% prowizji oleśnica / nowe osiedle Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej do wykończenia zlokalizowany w atrakcyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kanie

Kanie,mazowieckie

665 000 zł250 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Dom 250m2. typu bliżniak połączony garażem na dwa samochody, na pięknej działce 1625m2. /użytkowanie wieczyste działki/. Budynek w stanie surowym zamkniętym, otynkowany, położona dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

399 000 zł122 m² 3 270,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Do sprzedaży dom położony w Bełchatowa na osiedlu Ludwików w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

748 000 zł150 m² 4 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa oferta. Do sprzedania dom wolno stojący na Wrzosach. Zbudowany został w 1970 r. z cegły. W 2007 roku przeszedł kapitalny remont. Do remontu użyto najlepszych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

479 000 zł150 m² 3 193 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Idealny dom dla rodziny prowadzącej nieuciążliwą działalność gospodarczą np. biuro rachunkowe, sprzedaż internetowa itp. Dom składa się z trzech poziomów. W piwnicy znajduje się duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

345 000 zł107 m² 3 226,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferujemy do sprzedaży w I etapie inwestycji 25 budynków w zabudowie szeregowej, wybudowanych według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

325 000 zł107 m² 3 039,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do Sprzedaży nowe domy zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w Zabudowie szeregowej w Nowych Bielicach w bliskiej odległości od miasta. Nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

550 000 zł228 m² 2 409,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Okolice warszawy, na sprzedaż dom W miejscowości łoś niedaleko piaseczna. Bez podatku pcc. Nieruchomość zlokalizowana w niewielkiej miejscowości słynącej z przyjaznego klimatu, oazy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulmin

Sulmin,pomorskie

480 000 zł70 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:786 m²

Pilna sprzedaż! wolnostojący niewielki dom W ładnej lokalizacji, z dużym ogrodem! możliwość rozbudowy, powiększenia domu! dogodna nowo wybudowana droga łącząca sulmin z otominem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

465 000 zł132 m² 3 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Inwestycja zlokalizowana jest poza granicami miasta ok 8km od ulicy Powstańców, inwestycja to 8 segmentów w zabudowie bliźniaczej Na sprzedaż dom o powierzchni 132 m2 wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemodlin

Niemodlin,opolskie

315 000 zł220 m² 1 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący w Niemodlinie o powierzchni całkowitej 220 m2. Budynek murowany z cegły, ocieplony styropianem, wykonana elewacja. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł180 m² 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Piętro domu 4- ro rodzinnego 180 m2, , dom z roku 1880 cegła.Wejscie do mieszkania niezależne , z poziomu parteru, z tego poziomu zejście do piwnicy, z zainstalowanym piecem gazowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł157 m² 5 414,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 100 m²

Pięknie położona, wiejska posiadłość na wsi w okolicach Jez. Ińskiego do zamieszkania lub(i) prowadzenia działalności agroturystycznej. Na działce o pow. 1,91 ha, której część stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

361 000 zł101 m² 3 234,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'w zielistkach 2_343' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 95 tys.) oraz dom (266 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł350 m² 2 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 350 m2 położony na działce 350m2. Świetna lokalizacja - wokół zabudowa jednorodzinna, dużo zieleni, kilka minut spacerem do pkp Anin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chwarzno

Gdynia,pomorskie

586 000 zł144 m² 4 069,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:816 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'matyldae-184_487' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 235 tys.) oraz dom (351 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

490 000 zł185 m² 2 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 185 m2 , usytuowany w odległości 900 m od S8 węzeł Gęsia Górka , bardzo dobry dojazd do Wrocławia - 25 min drogi na lotnisko. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bankowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

359 000 zł93 m² 3 869,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Ostatni gotowy segment jednorodzinny z ogrodem i garażem na nowym ogrodzonym osiedlu Bankowe Zacisze. Usytuowane blisko wyjazdu na A2. Położone w cichej i spokojnej okolicy pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Straży Ludowej

Poznań,wielkopolskie

710 000 zł120 m² 5 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

370 000 zł115 m² 3 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bardzo atrakcyjny segment w stanie deweloperskim w centrum Góry Kalwarii. Świetny rozkład i przestronne wnętrze w atrakcyjnej cenie. Na parterze znajduje się salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włodzimierz

Włodzimierz,łódzkie

199 990 zł70 m² 2 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:44 600 m²

Do sprzedaży siedlisko położone w odległości 7 km od Kamieńska w rejonie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

435 000 zł220 m² 1 977,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Dziekanowie Leśnym. W sąsiedztwie nowe domy. Piękna, zielona okolica Jeziora Dziekanowskiego. Przestronne wnętrza, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jankowo Gdańskie

Jankowo Gdańskie,pomorskie

475 000 zł120 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'feliksz33_473' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 169 tys.) oraz dom (306 tys.) w stanie.