dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworznik

Jaworznik,śląskie

85 000 zł47 m² 1 808,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:670 m²

Polecamy atrakcyjną działkę rekreacyjną zabudowaną domkiem letniskowym typu Brda o powierzchni użytkowej 47 m2. Na działce oddzielne pomieszczenie z prysznicem , umywalką i wc. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłodno

Kłodno,pomorskie

230 000 zł91 m² 2 527,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny dom rekreacyjny w miejscowości Kłodno, gm. Sulęczyno, powiat kartuski. Dom został pobudowany w technologii szkieletowej (konstrukcja drewniana) na płycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Mysłowice,śląskie

389 000 zł141 m² 2 753,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Mysłowice - Wesoła bardzo funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Dom o pow. 141,25 m2 na działce o pow. 420 m2. Parter to typowa strefa dzienna - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łodygowice

Łodygowice,śląskie

149 000 zł66 m² 2 257,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:461 m²

-Dom w miejscowości Łodygowice w stanie do zamieszkania- nieruchomość położona jest na zbliżonej kształtem do kwadratu działce o powierzchni o 461m2. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 390 000 zł300 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Dom dla wytrawnego klienta~prestiżowe osiedle, reprezentacyjna bryła, przestronne wnętrze, przemyślana architektura i ujmujący ogród. Przestrzeń i bliskość natury. Doskonałe drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Otomińska

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł149 m² 5 680,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Nabywca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Dom bliźniak w prestiżowej lokalizacji! Nieruchomość w spokojnej, cieszącej się dużym zainteresowaniem szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tanica Górna

Tanica Górna,podlaskie

75 000 zł60 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Siedlisko we wsi tanica górna W gminie michałowo. Siedlisko składa się z dwóch działek położonych po obu stronach wiejskiej drogi. Po jednej stronie znajduje się działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł215 m² 3 953,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Piękny, urokliwy dom położony zaledwie 20 minut od Rynku Wrocławskiego a zarazem w spokojnej i cichej okolicy z dala od drogi szybkiego ruchu w centrum willowej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skawina

Skawina,małopolskie

365 000 zł96 m² 3 802,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż jednorodzinny blok w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96 m2 zlokalizowany w miejscowości Skawina. Budynek usytuowany na płaskiej prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

550 000 zł131 m² 4 198,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zielonki. Dom o pow. całkowitej 130,44 m2 , pow. użytkowa 99,93 m2 usytuowany na działce o pow. 4,70 ara + udział w drodze dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

26 700 000 zł1 500 m² 17 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Sprzedamy działkę 4600m2 zabudowaną kompleksem budynków, zlokalizowaną obok obwodnicy południowej Warszawy, tuż przy węźle drogowym Puławska - Obwodnica S2 prowadząca do lotniska Okęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Klimontów

Klimontów,małopolskie

199 000 zł80 m² 2 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny, wolnostojący z użytkowym poddaszem zlokalizowany w miejscowości Klimontów w gminie Proszowice. Dom o powierzchni 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boisko

Gdynia,pomorskie

2 500 000 zł390 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:771 m²

Duży dom - częściowo przeznaczony na działalność. Najwyższa, trzecia kondygnacja to 130 metrowe wygodne, jasne i przestronne mieszkanie, składające się z dużego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Kamionki,wielkopolskie

379 000 zł105 m² 3 610 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Rynek pierwotny! kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Dom o powierzchni całkowitej ok. 105 m2 (użytkowej 99 m2)+ dodatkowo poddasze o powierzchni 35 m2. Domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 100 000 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 613 m²

Wolno stojący dom o pow.użyt.196m2. Dom jest wielopoziomowy i częściowo podpiwniczony. W piwnicy jest kuchnia z pralnią, kotłownia i spiżarnia. Przyziemie zaadaptowane na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

769 000 zł200 m² 3 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom do indywidualnej aranżacji, do swobodnego zamieszkiwania dla dwóch rodzin. Zapraszamy do zapoznania się z bardzo interesującą propozycją sprzedaży domu wolno stojącego 200 m2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

370 000 zł345 m² 1 073,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 831 m²

Oferujemy do sprzedaży ładny dom o powierzchni użytkowej 268,14 m2 położony w zielonej dzielnicy Zawiercia, żerkowicach na działce o powierzchni 1831 m2. Dom piętrowy wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

550 000 zł260 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedania piękny dom o powierzchni 260m2, położony na działce 460m2. Nieruchomość składa się z 5 pokoi , salonu, dwóch łazienek, kuchni oraz pomieszczeń gospodarczych takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

499 900 zł197 m² 2 537,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Marzysz o domu tuż nad jeziorem ? Szukasz wygodnego miejsca do życia? zdala od zgiełku dużego miasta? dzięki tej nieruchomości możesz spełnić swe marzenia! Zapoznaj się z poniższym opisem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Idzikowskiego

Warszawa,mazowieckie

4 480 000 zł435 m² 10 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, ul.Idzikowskiego, Mokotów. W pobliżu ul.Bukowińska i ul.Puławska, Park Królikarnia. Bardzo dobra komunikacja, liczne tramwaje i autobusy, blisko stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, położony w bocznej uliczce, w otoczeniu naturalnych terenów zielonych w okolicy stawu Chochułka. Dom jest wolnostojący, zbudowany w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

260 000 zł130 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom wolnostojący o powierzchni ok.130m2. Nieruchomość ogrodzona, posadowiona na działce o powierzchni 1839m2 w spokojnej okolicy.