dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:940 m²

Polecamy Państwu piętrowy dom w Koziegłowach usytuowany na działce o powierzchni 940 m2. Parter wykończony i przystosowany do zamieszkania tj. 2 pokoje, duża kuchnia, spiżarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł122 m² 5 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedania segment narożny na zamkniętym osiedlu domów. Segment wybudowany z najwyższej klasy materiałów. Dom w oddaleniu od Traktu Lubelskiego i okolic ronda kadetów/lucerny. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustroń

Ustroń,śląskie

379 000 zł110 m² 3 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Agent odp.: , tel., OPIS: Dom w centrum zlokalizowany na cichym i spokojnym osiedlu. Salon z kominkiem i tarasem, duża kuchnia, cztery pokoje, w tym dwa z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Segment w okolicy ul. Zdrojowej, w zacisznym miejscu. Piwnica: garaż na 2 samochody, pomieszczenia gospodarcze. Parter: salon 33 m z wyjściem na taras, kuchnia z jadalnią 15 m, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szwaruny

Szwaruny,warmińsko-mazurskie

220 000 zł90 m² 2 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

W ramach współpracy z biurem zapewniamy opiekę doradcy kredytowego, który bezpłatnie zbada zdolność kredytową i przeprowadzi cały proces kredytowy. Jeśli nie jesteś pewny czy masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszarawa

Koszarawa,śląskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 554 m²

Wyjątkowa lokalizacja wysoko W górach koszarawa - dom o pow. ok. 98 m 2 usytuowany na działce 4554 m 2. Wyjątkowy spokój, piękne widoki, bezpośrednia bliskość lasu. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł143 m² 2 790,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Prawy segment Bliźniaka w Grzędzicach koło Stargardu Dom w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment mieszkalny oddzielony jest dwoma bryłami garażowymi, dzięki czemu zachowujemy odrębność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

570 000 zł180 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w Sulejówku 180 m 2 na działce 750 m 2. Wszystkie media,dojazd asfaltowy. Dom z roku 1985 wybudowany z cegły. Wokół zabudowa jednorodzinna , dużo zieleni. Do stacji skm 1800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

246 000 zł112 m² 2 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Witam serdecznie , prezentujemy państwu dom jednorodzinny do sprzedaży w Łabiszynie do remontu. Dom o powierzchni 103 m2 użytkowych. Piwnica pod całym domem. Parter składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

260 000 zł136 m² 1 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej ( segment skrajny ). Powierzchnia użytkowa wynosi 136 mkw. Parter - 2 duże pokoje po około 23 mkw, kuchnia z wyjściem do ogrodu, przedpokój. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Maszków

Maszków,małopolskie

365 000 zł140 m² 2 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący, jednorodzinny 5 pokojowy dom o powierzchni 140m2 w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Maszków. Działka płasna kształtem zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bosutów

Bosutów,małopolskie

749 000 zł185 m² 4 048,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 7 pokojowy wolnostojący, jednorodzinny dom zlokalizowany w gminie Zielonki w miejscowość Bosutów. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

490 000 zł250 m² 1 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! białe błota Zapraszamy do obejrzenia domu jednorodzinnego w Białych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zbąszyńska

Poznań,wielkopolskie

890 000 zł170 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Do sprzedaży 1/2 bliźniaka o powierzchni około 170 m2 przy ul. Zbąszyńskiej. Powierzchnia działki 533 m2. Dom wybudowany w latach 70-tych, 3 kondygnacyjny. Rozkład powierzchni: a/ przyziemie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:692 m²

Proponujemy do sprzedaży dom położony w ścisłym centrum Środy Wielkopolskiej. Wybudowany w latach 1995/96, z tradycyjnych materiałów. Dom trzykondygnacyjny częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sępopol

Sępopol,warmińsko-mazurskie

590 000 zł276 m² 2 138 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 346 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komarno

Komarno,dolnośląskie

309 000 zł200 m² 1 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Tylko u nas Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu dom w malowniczej miejscowości Komarno. Budynek wraz z przynależną stodołą, stoją na działce o powierzchni 2100m2. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brody

Brody,lubuskie

349 000 zł190 m² 1 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta na wyłączność! kościelniak nieruchomości oferuje do sprzedaży ślicznie położoną posiadłość - dom Z małą stajnią, pastwiskiem I miejscem na padok - idealną na stadninę koni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piłsudskiego

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

250 000 zł91 m² 2 747,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Centralnie położone mieszkanie własnościowe bezczynszowe w zabudowie szeregowej w m. Drawsko Pomorskie. Budynek oddany do użytkowania w roku 2000, wybudowany w systemie tradycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Słupsk,pomorskie

345 000 zł121 m² 2 857,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży ładne Mieszkanie dwupoziomowe - 4 pokojowe o pow. 92,85m kw. + garaż 27,89m kw. Położone na osiedlu Akademickim. Mieszkanie nowe dwupoziomowe z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wadowice

Wadowice,małopolskie

569 000 zł220 m² 2 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny, podpiwniczony dom z lat 20-stych XX wieku położony w centrum miasta na ogrodzonej działce o pow. 18 arów. Nieruchomość całkowicie odremontowana. Podczas remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł157 m² 2 898,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 413 m²

Przestronny dom z szybkim dojazdem do Bydgoszczy Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni 182 m2. Dom stoi na dużej działce o powierzchni 3413 m2.Oprócz domu, na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lębork

Lębork,pomorskie

249 000 zł102 m² 2 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:677 m²

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Dom jednorodzinny (poniemiecki) wolnostojący, parterowy, częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

310 000 zł138 m² 2 253,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Witam serdecznie, przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, usytuowany na kameralnym osiedlu w spokojnej okolicy Rybnika Kamienia. Budynek wykończony jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

620 000 zł146 m² 4 257,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej, 4 pokoje, bez prowizji od kupującego, oferta deweloperska, łoziska, 10 min. od centrum Piaseczna. Osiedle częściowo zamieszkałe. Aktualnie realizowany jest kolejny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

419 000 zł162 m² 2 586,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przestronny, 5 pokojowy, dom szeregowy w Mikołowie z dobrym dojazdem w każdą stronę aglomeracji śląskiej - Katowice, gliwice, łaziska. Dom jest na docelowo zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Istnieje możliwość kupna domu z większą działką: 2083 m2 (1233 m2 + 850 m2) - cena: 860000 zł. Przedmiotem sprzedaży jest wolno stojący oryginalnie zaprojektowany i wykończony dom 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zaściankowa

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł170 m² 6 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Elegancki dom przy ul.Zaściankowej w Wilanowie, z ogrodem zimowym i ogródkiem. Środkowy segment z ogrodem o powierzchni 100 m2. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu ul. Sytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wołkowyska

Gdańsk,pomorskie

1 460 000 zł230 m² 6 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mini osiedle domów/ prestiż luksus wygoda Z niezwykłą przyjemnością prezentujemy Państwu mini Osiedle nietuzinkowychdomów w zabudowie bliźniaczej oraz wolno stojącej wyróżniające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny 4 pokojowy, wolnostojący według projektu Dom w Perłówce "archon" o powierzchni użytkowej 118 m2, a powierzchni łącznej 180 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sabinowska

Częstochowa,śląskie

799 000 zł286 m² 2 793,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Na sprzedaż efektowny i funkcjonalny piętrowy dom wolnostojący w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Stradom. Budynek o powierzchni użytkowej 286m2, usytuowany na działce o wymiarach 414 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wozławki

Wozławki,warmińsko-mazurskie

185 000 zł180 m² 1 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dziewanny

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

600 000 zł180 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ul. Dziewanny na osiedlu Redykajny w Olsztynie. Powierzchnia użytkowa - 120 m2 Powierzchnia całkowita - 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawonia

Zawonia,dolnośląskie

425 000 zł129 m² 3 294,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowa niższa cena 425 000 zł/ do negocjacji - dom po odbiorach, z pozwoleniem na użytkowanie. Dom jednorodzinny w Zawonia położony w ślicznej i spokojnej okolicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł135 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka, (ewentualnie cały) w stanie surowym otwartym wg. projektu firmy Archon Dom w cyklamenach Dom znajduje się pośród zabudowy niskiej w pobliżu Wału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Tarczyn,mazowieckie

275 000 zł148 m² 1 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Nowe Racibory gm. Tarczyn. Bardzo ciekawa lokalizacja, w leśnej okolicy. Dom całoroczny, do tej pory wykorzystywany jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

260 000 zł115 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Ofertą sprzedaży jest częściowo odremontowany, wolno stojący dom z czerwonej cegły o powierzchni ok. 115 m 2 ., posadowiony na działce o powierzchni 29 ar. Dom składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

820 000 zł227 m² 3 612,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:309 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 227,5m2. położony w Krakowie w dzielnicy Bieńczyce, umiejscowiony na działce o pow. 309m2. Parter: kuchnia - 12 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Biegonice

Nowy Sącz,małopolskie

370 000 zł135 m² 2 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:908 m²

Dom wolnostojący o pow. użytkowej 135m2 na działce 9,08 ar zlokalizowany na oś. Biegonice w Nowym Sączu. Budowany z pustaka pianowego i cegły kratówki, kryty blachą, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołuńska

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł259 m² 4 253,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Dom w Gdańsku. Ładny, funkcjonalny, niepodpiwniczony. Parter: garaż (21m) stand.terakota, brama na pilota; pom.gosp.(4,2m); kotłow.(5,7m); wiatrołap (3,7m):terakota, drzwi antywłamaniowe; holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borowa Góra

Borowa Góra,mazowieckie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Jesteśmy po to byś kupił bezpiecznie. Dom wolnostojący wśród starodrzewu w Borowej Górze. Układ domu: parter otwarta częściowo przestrzeń salonu i częściowo połączonej widnej kuchni.