dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Motycz

Motycz,lubelskie

399 000 zł116 m² 3 439,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z poddaszem w stanie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 116m2. Parter: salon, kuchnia, łazienka, pom. gospod., hall, wiatrołap Poddasze: 4 sypialnie, łazienka, hall. Budynek będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Wilczyce,dolnośląskie

1 400 000 zł235 m² 5 957,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom położony pod lasem z 2011 roku z pięknym w pełni zagospodarowanym ogrodem, podgrzewanym jacuzzi na tarasie oraz sauną. Lokalizacja to Wilczyce- zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Żabikowo

Luboń,wielkopolskie

590 000 zł230 m² 2 565 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:608 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży domu dwukondygnacyjnego z 2006r o powierzchni użytkowej 145 m2 (całkowita 230m2) na działce budowlanej o powierzchni 608m2. Budowany solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

360 000 zł159 m² 2 259,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 159 m 2 na działce ok. 532,5 m 2 znajdujący się w gminie Tarczyn. Składa się z: parter: przestronny salon z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matejki

Skierniewice,łódzkie

385 000 zł200 m² 1 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

DO sprzedania dom W zabudowie szeregowej środkowy - segment lokalizacja : skierniewice okolice ulicy jana matejki Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu typu Segment. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

389 000 zł71 m² 5 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Sprzedam bezpośrednio = bez prowizji Mieszkanie z Ogródkiem - jak w domu, ale w przystępnej Cenie :) Lokalizacja = Józefosław - zaledwie 25 minut jazdy od Centrum Warszawy, dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Katowice

Katowice,śląskie

1 282 238 zł293 m² 4 370,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:594 m²

Nowe budynki dwurodzinne z bardzo dobrym dojazdem do Katowic i Sosnowca o powierzchni 293 m2. Super oferta dla: - osób wykonujących wolny zawód, którzy mogliby na parterze prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł180 m² 8 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży Supernowoczesny Dom w bliskiej okolicy Parku Decjusza. Budynek w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany jest na 4 - arowej ustawnej działce w sąsiedztwie ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

310 000 zł60 m² 5 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 906 m²

Domek z ogrodem! atrakcyjna lokalizacja: dąbrowa Górnicza, ul.Transportowa. Spokojna i zielona Okolica, w pobliżu: -park -przystanki komunikacji miejskiej -piekarnie -apteka -poczta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

3 950 000 zł2 050 m² 1 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:2 349 m²

Klimatyczny,doskonale funkcjonujący Dom Wczasowy, po generalnym remoncie, w Bukowinie Tatrzańskiej. Ośrodek zlokalizowany na wys 1000 m npm. Ośrodek składa się z z zasadniczego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

499 999 zł140 m² 3 571,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Oferujemy do sprzedaży oryginalny góralski dom w okolicy Grotnik. Nowy, wolno stojący, parterowy dom, ulokowany na zagospodarowanej działce o pow. 1750 m 2. 90 m powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

350 000 zł150 m² 2 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 654 m²

Dom wolnostojący, piętrowy o powierzchni 140 m2 na działce 1654 m2 położony pod Grójcem. Na parterze salon, pokój, kuchnia, jadalnia, spiżarnia i łazienka. Na piętrze 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł143 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom (ostatni segment środkowy) znajduje się na terenie zielonego Wawra, największej dzielnicy Warszawy (ok. 80 km2) w południowo-wschodniej jej części, na zamkniętym osiedlu z własną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

900 000 zł196 m² 4 591,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo ładnym miejscu, marki. Dom ma całkowitą powierzchnię 196m2, natomiast użytkową 147m2. Działka ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Piękna działka, kwadratowa w bardzo dobrej okolicy Magdalenki. W otoczeniu dużo nowych domów, cisza, spokój, zadbane uliczki. Jako jedna z nielicznych okolicznych działek jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

2 400 000 zł407 m² 5 896,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:626 m²

Oferujemy idealne miejsce na siedzibę Państwa firmy. Autorski projekt - nowoczesna bryła budynku, funkcjonalne wnętrze, oraz staranność wykonania łączą wygodę i oryginalność. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

4 030 000 zł440 m² 9 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:814 m²

Do sprzedaży kamienica na Sadybie w bardzo prestiżowej,zacisznej lokalizacji. Kamienica z 1936r, nadbudowa strychu w 2012r. (stan surowy zamknięty, ściany działowe) Podpiwniczona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

338 000 zł120 m² 2 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferuję 1/2 domu w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Mydlice. Oferowana nieruchomość z oddzielną księgą wieczystą. Składa się z mieszkania na dwóch poziomach, ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł280 m² 5 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:610 m²

Komfortowy dom na Zaciszu z charakterem ulokowany został na przestronnej, ogrodzonej działce w otoczeniu malowniczych drzew iglastych. Ciszę zapewnia usytuowanie pod koniec cichej osiedlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grota-Roweckiego

Katowice,śląskie

568 000 zł162 m² 3 506,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy gotowe do zamieszkania (!) Nowe, piękne Osiedle na granicy Zarzecza i Mikołowa. Słoneczne, nowocześnie zaprojektowane, ogrodzone Osiedle 10 domów jednorodzinnych w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

159 000 zł110 m² 1 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni ok. 110m2, położony na działce 1300m2. Parter: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze oraz komórka. Poddasze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

800 000 zł168 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

D728om wolnostojący W doskonałej lokalizacji! Dom położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości na Mazowszu ? uzdrowisku Konstancin Jeziorna , lecznicze tężnie ( 18 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawoja

Zawoja,małopolskie

475 000 zł102 m² 4 656,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży piękny dom wolnostojący o powierzchni 102 m2 położony u podnóża Babiej Góry. Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, kryty dachówką cementową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,warmińsko-mazurskie

2 500 000 zł404 m² 6 188,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:191 053 m²

Dlaczego z lordbud? dział pośrednictwa licencjonowani pośrednicy nieruchomości Bezpieczny zakup oferowanej nieruchomości, ubezpieczenie oc dział zarządzania licencjonowani zarządcy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Galopu

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł201 m² 9 402,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Next to wyścigi konne close to airport house/ office close to platan park close to służew business centers parking spots for 6-7 cars Szanowni Państwo oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Staszica

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

449 000 zł342 m² 1 312,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu budynek biurowo - usługowy znajdujący się w Jastrzębiu - Zdroju przy ulicy Staszica. Budynek o powierzchni 198 mkw, posiada trzy kondygnacje o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

267 000 zł120 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w stanie surowym w okolicy Wadowic położony na działce o pow 8 arów. Budowa rozpoczęta w latach 90. Budynek murowany z pustaka o pow użytkowej 120m2 (pow całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Maciejkowa

Kraków,małopolskie

719 000 zł179 m² 4 016,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

dla biura. Inwestycja to kompleks ośmiu ekskluzywnych domów w zabudowie bliźniaczej położonych w zacisznym miejscu a zarazem blisko tętniącego życia centrum miasta, do Rynku zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

699 100 zł211 m² 3 313,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację oleśnica / okolice / dwurodzinny magda janik tel. Oleśnica / okolice / piękna działka Na sprzedaż piękny dom wolnostojący znajdujący się w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nekielka

Nekielka,wielkopolskie

200 000 zł175 m² 1 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 260 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3260 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Nekielka (gm. Nekla, pow. wrzesiński).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Łomianki,mazowieckie

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Na sprzedaż dom usytuowany w prestiżowej części Łomianek -na Dąbrowie. Deweloper znany, sprawdzony działający na lokalnym rynku od 30 lat. Dlaczego warto zainteresować się tą inwestycją? -dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

529 000 zł130 m² 4 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:882 m²

Atrakcyjny dom Blisko Elbląga! sprzedam ładny dom wolnostojący Z 2008 R. Blisko elbląga - łęcze przestronny, ładnie I gustownie zaaranżowany duży salon Z kominkiem + 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

539 000 zł130 m² 4 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 557 m²

Agencja nieruchomości up home rekomenduje na sprzedaż klimatyczny dom z tarasem w cichej i spokojnej dzielnicy, piękny ogród. Drugi dom w ogrodzie z garażem i 80 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morasko

Poznań,wielkopolskie

1 195 000 zł120 m² 9 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 280 m²

Znakomita lokalizacja Sprzedam nowy komfortowy dom parterowy wolno stojący położony Poznań-Morasko nawiązujący stylem do zabudowy dworskiej. Budynek z 2015r. Dom o pow. - 120m2 + 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

399 000 zł300 m² 1 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Bardzo klimatyczny dom w okolicach Zagórza Ślaskiego. Dom składa sie z : głęboka Piwnica - 3 pomieszczenia, parter - Kuchnia z dużą jadalnią. 3 pokoje, 2 łazienki, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaźwina

Jaźwina,dolnośląskie

630 000 zł186 m² 3 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny i przestronny dom wolnostojący w Jaźwinie, 10km do centrum Dzierżoniowa, 15 km od Świdnicy. Dom o powierzchni 186m2, położony jest w malowniczej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:276 m²

Do sprzedania dom drewniany o powierzchni około użytkowej około 170m2, (w 1997 roku odremontowany), zlokalizowany w Zakopanem nieopodal centrum miasta. Budynek posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ładny, wolnostojący dom na obrzeżach Śródmieścia w dzielnicy domów jednorodzinnych. Rozmieszczenie pomieszczeń: przyziemie - Ogród zimowy z wyjściem na zewnątrz, pralnia z wc, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

720 000 zł236 m² 3 050,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 173 m2, z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku, zlokalizowany w zacisznej części Osieka. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myszków

Myszków,śląskie

240 000 zł172 m² 1 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom jednorodzinny z zapleczem do prowadzenia działalności gospodarczej. na parterze lokal nadający sie na działalność usługowo - handlową a od podwórza pomieszczenia np. na warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Oferta na 0%. dla biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu niezwykle urokliwy dom wśród ciszy i zieleni a jednocześnie blisko centrum miasta. Dom składa się z 5 pokoi,.