dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

650 000 zł135 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Polecamy do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni 135 m2 położony na działce 880 m2 w miejscowości Kiekrz. Parter domu składa się : korytarz, salon z kominkiem połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

466 000 zł130 m² 3 584,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom położony w Krzyszkowicach, miejscowości pomiędzy Krakowem i Myślenicami, dwa kilometry od drogi na Zakopane. Dom znajduje się na widokowej działce ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

700 000 zł500 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:629 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowo mieszkalnym Lokalizacja Centrum Miasta Pasłęk, ul. Westerplatte Powierzchnia całkowita budynku 500 mkw Powierzchnia działki 629 mkw atrakcyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

399 000 zł107 m² 3 715,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Spełnij marzenia i kup dom. Dom w zabudowie segmentowej o powierzchnia domu 107,40 mkw. , powierzchnia działki 214 mkw. Dom dwu kondygnacyjny. Na parterze 63,09 mkw.: - hall 3,45 mkw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zarzecze

Zarzecze,małopolskie

220 000 zł140 m² 1 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący na ładnej płaskiej działce 19ar. Nieruchomość zlokalizowana przy drodze asfaltowej Olkusz-Wolbrom. Dom budowany w technologii tradycyjnej - podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyczyna Górna

Przyczyna Górna,lubuskie

260 000 zł127 m² 2 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Parterowy domek na wsi, w najbliższym sąsiedztwie Wschowy- przyczyna Górna. Z poddaszem użytkowym. Ze sporą działką i dodatkowo hektarem ziemi. Wolnostojący. Dobry dojazd. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

499 000 zł155 m² 3 219,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Polecam na sprzedaż dom 155 m2 w zabudowie szeregowej w Skórzewie, na działce 157 m2. Na parterze znajdują się korytarz/garderoba, jasna kuchnia i salon z kominkiem połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

499 000 zł106 m² 4 721,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej o pow.użytkowej 105,69m2, parterowy z dwoma miejscami postojowymi dla każdego z lokalu oraz z dużymi ogrodami dla lokalu 1 - 979,14m2, lokal 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

459 000 zł102 m² 4 498,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

W sprzedaży skrajny szerewgowiec w standardzie deweloperskim w zabudowie bliżniaczej 2-lokalowej na Mierzynie. Oferta dotyczy segmentu D na załączonej rycinie. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązowa

Dobrzewino,pomorskie

475 000 zł150 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w malowniczej miejscowości Dobrzewino (gmina Szemud) - zaledwie 15 km od Gdynii. Informacyjnie : cena : 475 000 zł - do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 090 000 zł300 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom dla wymagających! Przedmiotem sprzedaży jest wolno stojący oryginalnie zaprojektowany i wykończony dom 300 m2 w cichej i spokojnej części Tarnowa Podgórnego, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciećwierza

Klaudyn,mazowieckie

1 100 000 zł400 m² 1 100 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Okazja - obniżka ceny! Pół bliżniaka w Klaudynie w pobliżu Starych Babic. Przez Klaudyn przejeżdża autobus podmiejski z Babic do stacji Metra Młociny (712). Blisko domu jest Puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

170 000 zł67 m² 2 537,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 461 m²

Sprzedam dom Z siedliskiem Siedlisko 4461m2 zabudowane budynkami: -mieszkalnym 67m2 (murowany, kryty eternitem) -gospodarczym obora ze stodołą ( murowana, kryta dachówką) Budynek mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

690 000 zł260 m² 2 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący 260 m2 na działce o powierzchni 700 m2 w Tarnowie Podgórnym. Parter : przestronny salon 80 m2 z podziałem na część kuchenną, część jadalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł350 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom wolnostojący w spokojnej dzielnicy. Dom może wygląda skromnie z zewnątrz ale w środku kryje naprawdę wiele. Piwnice domu są użytkowe i posiadają osobne wejście z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miszewko

Miszewko,pomorskie

427 000 zł101 m² 4 211,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'magnolia A bez G_80' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 130 tys.) oraz dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

469 000 zł220 m² 2 131,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Polecam do sprzedaży ładny i funkcjonalny segment szeregowca znajdujący się w Rokietnicy. Budynek z 2005r, ocieplony, otynkowany, dach kryty dachówką. Dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

446 000 zł157 m² 3 254,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'julia Z195_42' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 100 tys.) oraz dom (346 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wschowa

Wschowa,lubuskie

220 000 zł161 m² 1 366 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dziś oferuję Państwu nieduży , dom ze sporą działką, blisko centrum w spokojnej okolicy pełnej zieleni. Z garażem. Do tego osobne mieszkanie z wejściem od strony ogrodu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

599 000 zł260 m² 2 303,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

oferuję do sprzedania wille z dusza w Szklarskiej Porębie. Budynek z 1916 roku położony na działce o powierzchni 1352 m2 z widokiem na Karkonosze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żarów

Żarów,dolnośląskie

440 000 zł170 m² 2 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Na sprzedaż oferuję dom w Żarowie. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 144,10 m2 na którą składają się: - parter: pomieszczenia gospodarcze (ewentualnie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł175 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, funkcjonalny projekt bez skosów. Na wawerskim osiedlu las, świetne połączenie z centrum Warszawy dojazd Wałem Miedzeszyńskim. Osiedle zagospodarowane dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 150 000 zł270 m² 4 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 975 m²

Oferta dla wymagającego klienta. Do sprzedania wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 270 m2 na działce 2975 m2, posiada 7 pokoi, 3 łazienki, garaż, dwa tarasy oraz duży strych w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

498 000 zł150 m² 3 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 150 m2 na działce 340 m2 w Przeźmierowie pod Poznaniem. Parter : salon z jadalnią 35 m2 i aneksem kuchennym 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pod Sikornikiem

Kraków,małopolskie

2 490 000 zł640 m² 3 891 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjny i Przestronny Dom w Doskonałej lokalizacji w rejonie ulicy Pod Sikornikiem. Budynek o powierzchni całkowitej 640 m2, użytkowej ok. 440 m2 składa się z 4-ech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Staszów

Staszów,świętokrzyskie

290 000 zł144 m² 2 013,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do sprzedania dom w miejscowości Jasień k/staszowa (około 10 km) Budynek w stanie deweloperskim, wraz z garażem wolnostojącym na działce 2000 m2. Świetna lokalizacja, zwłaszcza dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

869 000 zł155 m² 5 606,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Sprzedaż. Kraków, krowodrza, zwierzyniec, salwator, ul.KSIĘCIA JÓZEFA. Oferta dla konesera - dom z duszą! Dom w zabudowie szeregowej, o pow. całkowitej ok 155 m2, działka 1,7a. Parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sławin

Lublin,lubelskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom na Sławinku jedna z głównych ulic, dobry na hostel, usługi, zakład samochodowy, bliźniak. Dom do wyburzenia lub remontu 2 pokoje i kuchnia, murowany, działka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasienin-Kolonia

Krasienin-Kolonia,lubelskie

339 000 zł140 m² 2 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wlolnostojący na działce 1000 mkw. w miejscowości Biadaczka za Krasieninem k.Lublina ( 17 km ) CO, salon i 3 pokoje , instalacja przygotowana do założenia kominka, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

450 000 zł105 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

W ofercie sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 105 m2, posadowiony na działce o powierzchni 251 m2, zlokalizowany w spokojnej części miasta blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kokosowa

Grabianów,mazowieckie

550 000 zł151 m² 3 642,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Polecam do sprzedaży piętrowy, wykończony dom mieszkalnygłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony światanieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam Państwu wolnostojący dom 200 m2, który znajduje się w dzielnicy Morasko na działce 700 m2. Parter : przestrzenny korytarz/garderoba 7 m2 z którego można przejść do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

870 000 zł250 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Dom 250m2. w Michałowicach wolno stojący położony na dużej działce 1315m2. na której można wybudować drugi dom. Parter domu to; salon 23m2. z wyjściem na zadaszony taras 25m2. kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Zielonka,mazowieckie

800 000 zł200 m² 800 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom o powierzchni 170 m powierzchni użytkowej. Możliwość prowadzenia działalności (bar, kawiarnia, sklep) ponieważ do domu są dwa niezależne wejścia. Na terenie posesji możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie,małopolskie

679 000 zł260 m² 2 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Piękny dom z działką 16a i tarasem 60m2 ,zadbany zagospodarowany .Działka w całości ogrodzona z bramą na pilota.Garaz 2-u stanowiskowy z bramami na pilota .Ogrzewanie kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Masłomiąca

Masłomiąca,małopolskie

1 378 000 zł232 m² 5 939,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Okazyjnie sprzedamy funkcjonalny, rozległy, ekskluzywny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej 232 m2. Dom zlokalizowany jest na przepięknym, cichym i pełnym romantyzmu osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Warszawska

Lublin,lubelskie

485 000 zł166 m² 2 918,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

*Bez żadnej prowizji* Domy są już wybudowane i oddane do użytkowania. Został ostatni bliźniak. Mam do zaoferowania nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w zaawansowanym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Krasienin-Kolonia

Krasienin-Kolonia,lubelskie

1 590 000 zł250 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Do sprzedania dom 250 mkw. zkominkiem w dobrym standardzie Krasienin- kolonia, działka 6000 mkw. Posiadłość idelana na stadnine koni, ranczo, park, tor qadów itp. Oferta prywatna dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

370 000 zł280 m² 1 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:232 m²

Oferujemy państwu ładny dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej ok. 220m2 i użytkowej ok.180m usytuowany na działce 232m na osiedlu Staszica. Dom został wybudowany w 1998 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Mały

Kamień Mały,warmińsko-mazurskie

249 000 zł169 m² 1 473 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom całoroczny położony w Miejscowości Kamień Mały 200m od jeziora Łabędz ok 6 minut od Iławy. Budynek ma ok 10 lat ,oddany do użytku, dach kryty dachówką, wyposażony w rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

737 000 zł170 m² 4 335,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedaż.KRAKÓW, PODGÓRZE, DĘBNIKI, KLINY,ok.UL.KOMUNY PARYSKIEJ. Dom z roku 1995 w zabudowie szeregowej, środkowy, o pow. ok 170 m2, usytuowany na działce 5,20 a. Składa się z 4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij