dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

499 000 zł172 m² 2 901,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Rezerwacja!piękny dom z garażem i ogrodem okazja! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 172 m2 na działce o powierzchni 1,276 m2. Cena sprzedaży wynosi 499,000 zł.Rodzaj domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrzoski

Wrzoski,opolskie

290 000 zł140 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej około 140m2, podpiwniczony, z budynkami gospodarczymi oraz garażami w Opolu - Wrzoskach, usytuowany na obszernej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustroń

Ustroń,śląskie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy Państwu dom z lat 80 murowany z warsztatem mechanicznym. Świetna lokalizacja bezpośrednio przy trasie 81 Idealne miejsce dla osób chcących prowadzić warsztat lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pilnie sprzedam dom w świetnej lokalizacji w Aninie. Dom (pół bliźniaka) 180m2 z końca lat 70-tych, do generalnego remontu, działka 500m2 + droga dojazdowa 100m2, ul. M. Kajki, trzecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żernica

Żernica,śląskie

220 000 zł154 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:657 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w Żernicy o pow. ok 157 m2 z działką o pow. ok 657 m2 wraz z 2 garażami. Dom piętrowy do remontu, cena 220 tys. zł, cena do negocjacji. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuczyce

Łuczyce,małopolskie

319 000 zł113 m² 2 823,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Łuczyce, gmina Kocmyrzów-Luborzyca. Dom wybudowany wg. indywidualnego projektu o pow. użytkowej 92,7 m2 plus garaż i kotłownia. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom na spokojnej ulicy w rejonie Małej Góry w dzielnicy Prokocim-Bieżanów. Dom wybudowany w latach pięćdziesiątych, w 2000r przeszedł generalny remont;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozłówka

Kozłówka,lubelskie

359 000 zł156 m² 2 301,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Marzysz o domu z ogrodem ? Szukasz fajnego miejsca do zamieszkania ? Nie chcesz budować od podstaw i załatwiać wszystkich formalności ? To może być dom w którym już wkrótce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgierz

Zgierz,łódzkie

770 000 zł238 m² 3 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:715 m²

Oferuję przestronny dom o powierzchni 238 m2 usytuowany w Zgierzu na działce o powierzchni 715 m2. Dom został wybudowany w 1933 roku następnie w roku w roku 2002 został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

399 000 zł107 m² 3 728,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Skrajny szereg z garażem w Kiełczowie Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej ( skrajny segment ) w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia. Segment o powierzchni 107 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Katowice,śląskie

699 000 zł220 m² 3 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 220m2 położony na działce o powierzchni 800m2. Nieruchomość znajduje się w Katowicach przy ulicy Norblina na osiedlu willowym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Serocka

Nowa Wieś,mazowieckie

450 000 zł171 m² 2 626,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 749 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś gmina Serock. Nieruchomość zabudowna budynkiem parterowym, z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczonym. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

319 000 zł106 m² 2 915,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Deweloperskie: tg-Brokers, tarnowskie Góry, ul.Sienkiewicza 47 Kupujący nie płaci PCC 2% Na sprzedaż eleganckie, ciepłe i rodzinne domy w zabudowie szeregowej o pow.106m2. Atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Pruszcz Gdański,pomorskie

675 000 zł280 m² 2 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom z garażem w zabudowie szeregowej (środkowy segment) o powierzchni całkowitej 280m2 , położony na działce o powierzchni 190 m2. Dom jest bardzo przytulny i ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

899 000 zł237 m² 3 034,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Superokazja promocja -20%! 0% prowizji od kupującego! A może to już ten czas I to miejsce? Może by tak zamienić mieszkanie na własny dom? Taka myśl czasem krąży z tyłu głowy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chmielowice

Chmielowice,opolskie

650 000 zł154 m² 4 220,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Luksusowy, nowoczesny dom wolno stojący. 154 m2: 2 pokoje dzienne, 3 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia i jadalnia. Garaż i założony ogród. Wysoka jakość wykończenia. Parkiet dębowy na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Częstochowa,śląskie

1 099 000 zł350 m² 3 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny, zadbany dom jednorodzinny o pow. 350 m2. położony w dzielnicy Północ przy ulicy Brata Alberta. Powierzchnia działki ok 1280 m2 Materiały wykończeniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cigacice

Cigacice,lubuskie

359 000 zł166 m² 2 169,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Uwaga! nowa niższa cena! dom twoich marzeń - W cigacicach, położony W rejonie objęty projektem natura 2000 W prześlicznym, malowniczym miejscu. Cena oraz wielkość działki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Błękitna

Kamień,pomorskie

145 000 zł70 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja! Nowa cena. Urokliwa narożna działka z domkiem typu wieżyca. Do jeziora niecałe 100m. Działka z nasadzeniami w około ogrodzenia tworzącymi zieloną enklawę spokoju. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Dwa domy na jednej działce! Dla 2 rodzin. Pierwszy dom ma powierzchnię 82,6m2 - z dużym 50 m2 tarasem. Na parterze znajduje się salon ok. 20m2 z kominkiem, na podłodze kafle, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gołaczewy

Gołaczewy,małopolskie

490 000 zł150 m² 3 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania nowe domy na osiedlu domków jednorodzinnych 2 minuty od Wolbromia Termin realizacji 2018 rok. Powierzchnia użytkowa 126 m2 + garaż 23 m2 Działki od 8 arów. Domy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wasilków

Wasilków,podlaskie

445 000 zł100 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam dom w cichej okolicy Wasilkowa blisko zalewu, sklepów, szkoły. Wybudowanyw 1996 roku. W latach 2011-2012 ocieplony, otynkowany, wymienione pokrycie dachowe, nowy taras, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Biała

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Do sprzedania dom ze stodołą. Lokalizacja: rzeszów os. Biała. Szybki dostęp do centrum miasta poprzez ul. Sikorskiego oraz ul. Wojtyły Dom murowany. Posadowiony na działce zbliżonej kształtem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kliszów

Kliszów,dolnośląskie

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom wolnostojący w Kliszowie, działka 24 ary - pow. 140m 2 Do sprzedaży atrakcyjny dom o pow. całkowitej 140 m 2 z garażem na dwa auta. Funkcjonalny projekt w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

499 000 zł260 m² 1 919,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na Szczawienku. Dom o powierzchni mieszkalnej 203m2. Działka o powierzchni 377m2 ładnie zagosopdarowana. Na parterze znajduje się salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wręczycka

Częstochowa,śląskie

788 999 zł160 m² 4 931,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Poszukujesz nieruchomości blisko centrum, zależy Ci na dobrej infrastrukturze? Szukasz miejsca gdzie Ty i Twoja rodzina będziecie czuli się komfortowo? Chcesz mieć swój gabinet czy też prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

545 000 zł240 m² 2 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Zapraszam do obejrzenia domu wolnostojącego, położonego w popularnej i spokojne części miasta, na Os. Wysoki Stoczek. Pow. mieszkalna domu ok. 150m2, pow. całkowita 240m2, pow. działki 361m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przysiek

Przysiek,kujawsko-pomorskie

560 000 zł210 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania bardzo funkcjonalny i przestronny dom w Przysieku, zbudowany na działce o powierzchni 610 mkw. Na parterze znajduje się wiatrołap, salon z kominkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

419 000 zł126 m² 3 325,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Oraz pcc! Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w z zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 125 m2, położony na działce o pow. 153 m2. Lokalizacja: osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szkolna

Borówiec,wielkopolskie

310 000 zł72 m² 4 335,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Sprzedam mieszkanie w stylu skandynawskim położone w Borówcu przy ul. Szkolnej. Nowa inwestycja, zostanie zakończona w III kwartale 2018roku. Powierzchnia mieszkania 71,5m2. III poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzepin

Rzepin,lubuskie

2 000 000 zł281 m² 7 114,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 044 m²

Posiadłość na sprzedaż W rzepinie Charakterystyka posiadłości: posiadłość składająca się z trzech przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 2,7044 ha. Na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Częstochowa,śląskie

1 099 000 zł350 m² 3 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

Atrakcyjna oferta! Nowa Niższa Cena! Do sprzedaży nowoczesny dom jednorodzinny usytuowany w cichej , zielonej , spokojnej dzielnicy Północ. Dom ma powierzchnię użytkowa 350 m2. Działka 1431 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sucha

Zielona Góra,lubuskie

399 000 zł159 m² 2 511,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:784 m²

Uwaga oferta na wyłączność! oferta blokowana W trakcie realizacji! super oferta! bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania praktycznie bez dodatkowych nakładów na działce ok. 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

449 000 zł113 m² 3 973 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Sprzedam bezpośrednio = bez prowizji dom w cenie Mieszkania = Powierzchnia Domu - 113 m2 + duży taras + Ogródek Lokalizacja = k.Piaseczna - zaledwie 25 minut jazdy od Centrum Warszawy, Dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 365 000 zł234 m² 5 845,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:236 m²

Komfortowy, elegancki, funkcjonalny, pięciopokojowy segment na zamkniętym osiedlu. Dom z ogródkiem, bardzo solidnie zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Budynek usytuowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościuszki

Koziegłowy,śląskie

135 000 zł72 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Sprzedaż dom 72m2 Koziegłowy ul Kościuszki. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu uroczy domek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 72m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wartogłowiec

Tychy,śląskie

445 000 zł135 m² 3 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Do sprzedania dom Tychy Wartogłowiec w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o pow. około 115m2 + garaż jedno stanowiskowy 20m2. Położony na działce o pow. ok 286m2. Umiejscowienie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Julianów

Julianów,mazowieckie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Funkcjonalny, w doskonałej lokalizacji dom na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej podwarszawskiej miejscowości Julianów, zaledwie 18,5km od centrum Warszawy. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domeyki

Gliwice,śląskie

549 000 zł175 m² 3 137,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Oferta bezpośrednia od właściciela Dom wykonany z Najlepszych materiałów! Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w prestizowej dzielnicy Gliwic - Żerniki Na parterze salon ,kuchnia , wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Waniliowa

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Jedyna taka Nieruchomość w Miłocinie z , piękną, ustawną działką. Do sprzedania piękny Dom mieszkalny znajdujący się w willowej dzielnicy Rzeszowa - Miłocin. Dom posadowiony na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowe Osiedle

Kicin,wielkopolskie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom wolnostojący położony w Kicinie, gmina Czerwonak, 5km od Poznania. Urokliwe miejsce gdzie jeszcze jest cisza, w otulinie Puszczy Zielonki. Dom był budowany w latach 80-tych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij