dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fasty

Białystok,podlaskie

645 000 zł179 m² 3 603,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Przedstawiamy dla Państwa dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Dobrzyniewo Duże, która znajduje 10 min drogi od Białegostoku. Działka o powierzchni 1078 mkw. na której posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

328 999 zł210 m² 1 566,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Radwanice, powiat polkowicki, dom 5 pok, 9 ar, sprzedaż, 329 000 zł Sprzedam dom piętrowy z garażem o powierzchni użytkowej 140 m2, całkowita 210m2, w zabudowie bliźniaczej, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chraboły

Chraboły,podlaskie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Sprzedam piękna działkę z drewnianym domem w miejscowości Chraboły na Podlasiu położoną przy drodze nr 19 ( Białystok- lublin). Działka położona około 35 km od Białegostoku i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Świerczków

Tarnów,małopolskie

340 000 zł110 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:461 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! atrakcyjna cena! Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w Tarnowie -mościce woj. małopolskie. Dom położony na ładnie zagospodarowanej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

1 800 000 zł380 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaz polecam dobrze prosperujące gospodarstwo agroturystyczne w Górach Sowich wraz z działką o pow 2 ha 5 km od Zagórza śl. Nieruchomość składa sie z 11 pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 180 000 zł258 m² 4 566,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

W pełni wyposażony, luksusowy dom w Mierzynie z pięknym ogrodem, wybudowany w 2002r. Ogród posiada liczne, ładnie rozplanowane nasadzenia, zabudowane miejsce do grillowania oraz oczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł568 m² 5 457,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom bliźniak do wykończenia o powierzchni całkowitej ok 570m2 i użytkowej 460m2 doskonale zlokalizowany pod Lasem Kabackim blisko do południowej obwodnicy w ciszy i zieleni. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasionka

Jasionka,podkarpackie

420 000 zł95 m² 4 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko U nas oferujemy Państwu do sprzedaży gotowy do wykończenia dom mieszczący się pod lasem, z dojazdem gminnym, na granicy miejscowości Jasionka! opis terenu: - dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł350 m² 2 825,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom w podwarszawskiej Radości w pięknej, pełnej zieleni, kameralnej, lokalizacji w sąsiedztwie mazowieckiego parku krajobrazowego Duża zagospodarowana działka z wiatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

465 000 zł233 m² 1 995,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

-białystok starosielce- szeregówka -środkowa * stan developerski * 465.000 zł.Powierzchnia użytkowa 218m2.Pow.dzialki 300m2. Inwestycja zrealizowana jest na granicy między Starosielcami a Zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemodlin

Niemodlin,opolskie

310 000 zł136 m² 2 279,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 136m2 położony na spokojnym osiedlu w Niemodlinie. Nieruchomość znajduje się na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pucka

Łebcz,pomorskie

419 000 zł217 m² 1 931,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Nowa cena! - do szybkiej sprzedaży- okazja Dom na sprzedaż jednorodzinny wolnostojący, niepodpiwniczony, dwie kondygnację, położony w miejscowości Łebcz przy ul. Puckiej. Odległość od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł140 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Do sprzedania dom szeregowy na Wrzosach. Zbudowany z suporeksu w 1974 roku. Na parterze znajduje się salon z jadalnią, kuchnią i łazienką , oraz sypialnia. Z jadalni wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

899 000 zł237 m² 3 793,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

0% prowizji od kupującego! A może to już ten czas I to miejsce? Może by tak zamienić mieszkanie na własny dom? Taka myśl czasem krąży z tyłu głowy, ale szybko odsuwa ją milion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mirków

Mirków,dolnośląskie

429 000 zł121 m² 3 538,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w Mirkowie. W ramach nowej inwestycji powstają segmenty o powierzchni całkowitej 121,25 mkw (użytkowa ok 104 mkw) z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krasickiego

Alwernia,małopolskie

160 000 zł160 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom położony w Alwerni przy ulicy Krasickiego, wybudowany w latach 60-70tych z cegły oraz żużlu wielkopiecowego, przykryty dachówką betonową. Budynek jest w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piasta

Białystok,podlaskie

399 000 zł160 m² 2 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Polecam szczególnie dom w zabudowie bliźniaczej położony w kameralnej części osiedla Pieczurki, niedaleko lasu, z dala od miejskiego zgiełku. Dom wybudowany został w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kampinos A

Kampinos A,mazowieckie

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka o powierzchni 1500 m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością budowy drugiego domu na działce oraz prowadzeniem usług. Dom o pow. 110 m2 parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł179 m² 5 307,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Segment na strzeżonym osiedlu Wilanów Zawady. Wykończony w 2014 roku, wysoki standard. Na parterze znajduje się duży, przestronny salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

475 000 zł150 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:684 m²

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży dom - Dąbrowa Górnicza ul. Boczna, żurawia Rok budowy 1980 Wielkość działki 684mkw szerokość 16 mkw Działka płaska roślinność niskopienna Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebyczka

Trzebyczka,śląskie

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 887 m²

Dom 3-pokojowy z działką O pow. ok. 6887m2 do własnej aranżacji z 1960r. Zadzwoń! cicha okolica : Trzebyczka. Dom jest usytuowany w spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Korzeniec

Dąbrowa Górnicza,śląskie

385 000 zł148 m² 2 601,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Rewelacyjna lokalizacja! polecam na sprzedaż! piętrowy, 5-pokojowy dom W zacisznym miejscu dąbrowy górniczej. Niedaleko znajdują się tereny rekreacyjne, zbiornik wodny pogoria III, ścieszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

329 000 zł110 m² 2 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Oferta nie tylko dla rolnika! cena gospodarstwa 329 tys. Oferujemy na sprzedaż gospodarstwo rolne w gminie Koronowo /oddalone 6 km od Koronowa) Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 110 m2 wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gajowa

Częstochowa,śląskie

139 000 zł126 m² 1 103,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Marzycie o własnym domu ?nie macie czasu ani ochoty szukać ekipy do budowy,materiałów,chodzić za pozwoleniami?chcielibyście urządzić wszystko po swojemu? A jeszcze dobrze by się złożyło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Grabówka,podlaskie

555 000 zł216 m² 2 569,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Zapraszamy do wnętrza przestronnego domu, idealnego dla dużej rodziny. Co czyni tą nieruchomość wyjątkową? Komfortowe i duże pomieszczenia tworzące idealny klimat dla mieszkańców, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł380 m² 4 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom znajduje się w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Krakowa ze względu na bliskość do Centrum, dostęp do komunikacji a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo. Dom utrzymany w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

460 000 zł130 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Bliźniak w Wołczkowie w standardzie deweloperskim z możliwością wykończenia przez właściciela "pod klucz" (wtedy cena wzrośnie o 100 tysięcy). Parter-salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

499 000 zł172 m² 2 901,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Rezerwacja!piękny dom z garażem i ogrodem okazja! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 172 m2 na działce o powierzchni 1,276 m2. Cena sprzedaży wynosi 499,000 zł.Rodzaj domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrzoski

Wrzoski,opolskie

290 000 zł140 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej około 140m2, podpiwniczony, z budynkami gospodarczymi oraz garażami w Opolu - Wrzoskach, usytuowany na obszernej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustroń

Ustroń,śląskie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy Państwu dom z lat 80 murowany z warsztatem mechanicznym. Świetna lokalizacja bezpośrednio przy trasie 81 Idealne miejsce dla osób chcących prowadzić warsztat lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pilnie sprzedam dom w świetnej lokalizacji w Aninie. Dom (pół bliźniaka) 180m2 z końca lat 70-tych, do generalnego remontu, działka 500m2 + droga dojazdowa 100m2, ul. M. Kajki, trzecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żernica

Żernica,śląskie

220 000 zł154 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:657 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w Żernicy o pow. ok 157 m2 z działką o pow. ok 657 m2 wraz z 2 garażami. Dom piętrowy do remontu, cena 220 tys. zł, cena do negocjacji. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuczyce

Łuczyce,małopolskie

319 000 zł113 m² 2 823,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Łuczyce, gmina Kocmyrzów-Luborzyca. Dom wybudowany wg. indywidualnego projektu o pow. użytkowej 92,7 m2 plus garaż i kotłownia. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom na spokojnej ulicy w rejonie Małej Góry w dzielnicy Prokocim-Bieżanów. Dom wybudowany w latach pięćdziesiątych, w 2000r przeszedł generalny remont;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozłówka

Kozłówka,lubelskie

359 000 zł156 m² 2 301,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Marzysz o domu z ogrodem ? Szukasz fajnego miejsca do zamieszkania ? Nie chcesz budować od podstaw i załatwiać wszystkich formalności ? To może być dom w którym już wkrótce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgierz

Zgierz,łódzkie

770 000 zł238 m² 3 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:715 m²

Oferuję przestronny dom o powierzchni 238 m2 usytuowany w Zgierzu na działce o powierzchni 715 m2. Dom został wybudowany w 1933 roku następnie w roku w roku 2002 został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

399 000 zł107 m² 3 728,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Skrajny szereg z garażem w Kiełczowie Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej ( skrajny segment ) w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia. Segment o powierzchni 107 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Katowice,śląskie

699 000 zł220 m² 3 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 220m2 położony na działce o powierzchni 800m2. Nieruchomość znajduje się w Katowicach przy ulicy Norblina na osiedlu willowym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Serocka

Nowa Wieś,mazowieckie

450 000 zł171 m² 2 626,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 749 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś gmina Serock. Nieruchomość zabudowna budynkiem parterowym, z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczonym. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

319 000 zł106 m² 2 915,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Deweloperskie: tg-Brokers, tarnowskie Góry, ul.Sienkiewicza 47 Kupujący nie płaci PCC 2% Na sprzedaż eleganckie, ciepłe i rodzinne domy w zabudowie szeregowej o pow.106m2. Atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Pruszcz Gdański,pomorskie

675 000 zł280 m² 2 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom z garażem w zabudowie szeregowej (środkowy segment) o powierzchni całkowitej 280m2 , położony na działce o powierzchni 190 m2. Dom jest bardzo przytulny i ciekawie.