dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 298 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 298 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Jaczów,dolnośląskie

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Jaczów. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazem ziemnym oraz kominek. Koszty ogrzewania niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Komorowskich

Żywiec,śląskie

390 000 zł320 m² 1 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kamienica położona 400 metrów od rynku miejskiego, przy ulicy Komorowskich 63. Posiada własny ogród oraz możliwość podnajęcia powierzchni parkingowej zaraz obok budynku. Powierzchnia całkowita 320.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sępia

Katowice,śląskie

455 000 zł131 m² 3 473,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Katowice piotrowice - dom na zamkniętym osiedlu przy ul. Sępiej Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w dzielnicy Piotrowice. Oferowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Głogów

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł84 m² 3 440,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy dom bliźniak-ocieplony, gotowy do zamieszkania. 3 pokoje, kuchnia, spiżarka, schowek pod schodami, łazienka, kotłownia, balkon. Ogrzewanie piec na eko-groszek, pellet + kominkowe. Pełne ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabówek

Gdynia,pomorskie

789 000 zł115 m² 6 860,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

| bogdan Z295_459' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 495 tys.) oraz dom (294 tys.) z instalacją podłogowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mścięcino

Police,zachodniopomorskie

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Bardzo ładny, nowy (2010 rok budowy) dom wolno stojący w technologii kanadyjskiej. Dom o powierzchni całkowitej 150 mkw, użytkowej 90 mkw, dwu kondygnacyjny, na działce 452 mkw. Parter około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

525 000 zł150 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, parterowy , z poddaszem użytkowym, w stanie deweloperskim. W doskonałej lokalizacji, w Szczodre w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chwałęcice

Rybnik,śląskie

519 000 zł254 m² 2 043,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Atrakcyjny Dom Rybnik-Chwałęcice Nowa Niższa Cena! Przedmiotem oferty sprzedaży jest przepiękny dom wolnostojący usytuowany w Rybniku-Chwałęcicach o powierzchni 254m2 na płaskiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 435 104 zł145 m² 9 874,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:218 m²

Jedyna taka inwestycja domów szeregowych w Konstancinie. Aktualnie startujemy z przedsprzedażą. 18 segmentów, w tym 12 skrajnych i 6 środkowych z ogrodami i tarasami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, al. Kijowska

Kraków,małopolskie

3 600 000 zł800 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Budynek mieszkalno - usługowy zlokalizowany W centrum miasta W sąsiedztwie nowych inwestycji biurowych - procedowane wz pod budynek wielorodzinny Działka ok 11 ar, powierzchnia użytkowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 340 064 zł147 m² 9 099,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:138 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Borzygniew

Borzygniew,dolnośląskie

450 000 zł280 m² 1 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość złożona z: pomieszczenie 77,3 m.kw piwnica bez okien 100 m.kw pomieszczenie gospodarcze 3,09 m.kw wc 2,02 m.kw pomieszczenie 4,89 m.kw korytarz 9,46 m.kw łazienka 5,26 m.kw pokój 14,22 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 100 000 zł300 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom piętrowy o powierzchni 300 m2 na 20 ar działce, dzielnica Biała, miasto Rzeszów Biuro nieruchomości przedstawia Państwu piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

170 000 zł122 m² 1 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Oferujemy do sprzedaży parter dwurodzinnego domu wolnostojącego o powierzchni 122 m2 położony w Wilkowicach k. Bielska. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony, w podpiwniczeniu garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

405 000 zł190 m² 2 129,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:831 m²

Klik : polub nas! Najszybszy dostęp do aktualnych ofert. Atrakcyjna nowa cena - zapraszamy do zapoznania się Z ofertą osobiście! cenisz sobie ciszę oraz spokój zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiśniowa

Witkowo Drugie,zachodniopomorskie

309 000 zł89 m² 3 490,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Wyłączny przedstawiciel Arma nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży osiedle nowobudowanych domów w zabudowie bliźniaczej. Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy, najlepiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

970 000 zł174 m² 5 574,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Piękny dom na woli justowskiej w otulinie Lasku Wolskiego 3 minuty od Parku Decjusza. Kraków, krowodrza, zwierzyniec, wola Justowska. Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany starannie dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Skoki

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w spokojnej części osiedla Skoki (12 km od centrum Szczecina). Wjazd na posesję wyłożony polbrukiem. Przed wejściem do domu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzepielów

Krzepielów,lubuskie

89 000 zł145 m² 613,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Piętrowy dom blizniak w miejscowości Krzepielów k/sławy o powierzchni 145 m2. Parter: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka. Piętro: 3 pokoje, łazienka, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

660 000 zł167 m² 3 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta wstrzymana! Do sprzedania parterowy dom wolnostojący z możliwością adaptacji poddasza położony na pięknej prawie 20 arowej działce w Rzeszowie w dzielnicy Biała-Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Złotno

Łódź,łódzkie

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż funkcjonalny atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z 2000r. położony na Złotnie w Łodzi. Nieruchomość składa się z domu o pow. całkowitej ok 250 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chocznia

Chocznia,małopolskie

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Do sprzedaży dom z polem rolnym o pow. 1,9 ha. Dom o powierzchni ok. 90m2, parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, hol. Na działce znajduje się także stodoła. Budynek nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Świerczewo

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł100 m² 5 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Przedmiotem oferty jest 1/2 bliźniaka znajdującego się na poznańskim Świerczewie. Dom składa się z dwóch kondygnacji: * parter: salon, kuchnia, korytarz, wc. * piętro: 3 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł123 m² 6 016,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z cegły, postawiony na zdrowym gruncie, solidne i starannie wykonany, na terenie zamkniętym (jeszcze 6 takich samych domów na działkach różnej wielkości).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

1 195 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom o pow.200m2 położony w lesie, miejsce wręcz wymarzone do wypoczynku. W skład domu wchodzą dwie kondygnacje. I kondygnacja: salon z kominkiem (36 m2), kuchnia (14),pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bierkowice

Opole,opolskie

485 000 zł139 m² 3 494,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Ostatnie wolne segmenty! 0% prowizji od kupującego, wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper!bez podatku pcc! domy gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

268 000 zł143 m² 1 874,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:894 m²

Dom wolnostojący w Lubinie - oś. Krzeczyn. Korzystna Cena! Budynek o pow. użytkowej 100 m2, posadowiony na 8,94 arowej działce. Dojazd asfaltem. Parter: duży salon (26m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kopanka

Kopanka,małopolskie

690 000 zł178 m² 3 876,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Dom wolnostojący z garażem w bryle, bez podpiwniczenia, z 2011r., w miejscowości Kopanka w gm.Skawina projekt archon - "dom w mango". Budynek postawiony z pustaka max,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Julianów

Łódź,łódzkie

3 700 000 zł747 m² 4 953,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

Sprzedaż, dom, łódź Julianów, pow. całkowita 747 m kw, 13 pokoi, 3 garaże, działka 1.651 m kw. Cena 3.700.000 zł. (do negocjacji) Do sprzedania duży dom w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 354 m²

Budynek parterowy, podpiwniczony położony w Wólce Mlądzkiej w malowniczym otoczeniu z poddaszem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 na działce 2 354 m2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł250 m² 2 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Ach to miejsce! Duża przestrzeń! Tereny spacerowe! Wrocław - Krzyki - Wojszyce! Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 250m2 na działce 461m2, całkowicie podpiwniczony, (wysoka piwnica na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana III Sobieskiego

Skrzyszów,śląskie

165 000 zł150 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Skrzyszowie o powierzchni mieszkalnej około 130 m2 położony w cichej i spokojnej części Skrzyszowa na 12,5 arowej działce przy ul. Jana III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

480 000 zł200 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W odległości zaledwie 25 km od wrocławskiego Rynku znajduje się niewielka, malownicza miejscowość licząca zaledwie ok. 5500 mieszkańców. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubieszewo

Lubieszewo,pomorskie

419 000 zł114 m² 3 675,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:927 m²

Budynek mieszkalny wolnostojący, niepodpiwniczony, parterowy, z garażem w bryle budynku o powierzchni użytkowej 114m 2 położony zaledwie 5km do Nowego Dworu Gdańskiego i 40 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:629 m²

Do sprzedania dom o pow. 172m 2 w Wieliczce. Dom składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych, podpiwniczenia oraz strychu, który możliwy jest do adaptacji. Dom został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górne

Piła,wielkopolskie

509 000 zł175 m² 2 908,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Bardzo atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w bardzo spokojnej części os. Górnego w Pile. Działka o łącznej powierzchni 654 m 2 , zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Okonin

Okonin,kujawsko-pomorskie

59 000 zł58 m² 1 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:154 m²

NA sprzedaż domek letniskowy W okoninie! Nieruchomość położona w miejscowości Okonin, gmina Ciechocin, powiat golubsko- dobrzyński. Działka o powierzchni 154 m2, zlokalizowana 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

849 000 zł270 m² 3 144,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Ładny dom wolnostojący położony blisko centrum Piaseczna wybudowany pod koniec lat 80 na działce o powierzchni 1327m2. Dom o powierzchni 270m2 na pięknej narożnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

980 000 zł215 m² 4 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom na sprzedaż w Zalesiu Dolnym bez prowizji od kupującego. Dom w stanie deweloperskim wybudowany z najwyższej jakości materiałów: porotherm bez spoin, dachówka ceramiczna, trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Segment środkowy na mini osiedlu w centrum Łomianek wśród zabudowy domów jednorodzinnych. Budynki wykonane w technologii tradycyjnej z cegły porotherm ocieplonej 16 cm styropianu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

338 000 zł93 m² 3 632,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! obniżka ceny! okazja! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej - alternatywa mieszkania - inwestycja położona w spokojnej dzielnicy.