dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybna

Rybna,małopolskie

399 000 zł105 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny pod Krakowem. Dom w stanie deweloperskim. Na parterze salon, gabinet, kuchnia otwarta na salon, łazienka. Na poddaszu dwie sypialnie, łazienka. Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Botanik

Lublin,lubelskie

595 000 zł149 m² 4 002,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:325 m²

Funkcjonalny i ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 148,65 m 2. Wykończony materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Wypoczynkowa

Osolin,dolnośląskie

299 999 zł62 m² 4 815,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Do sprzedaży przepiękna działka o powierzchni 1121 m2 w Osolinie. Na działce posadowiony jest piętrowy, podpiwniczony domek o powierzchni użytkowej 62.30 m2, kryty stromym dachem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

450 000 zł231 m² 1 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na zacisznym osiedlu Wyżyny z dogodnym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galileusza

Gdańsk,pomorskie

775 000 zł245 m² 3 164,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie ciszę, bliskość terenów zielonych czy możliwość aktywnego wypoczynku. Wirtualny spacer: film 360: budynek: budynek dwukondygnacyjny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

685 000 zł160 m² 4 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Bukowo.Niebanalny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w zacisznym miejscu wśród zabudowy jednorodzinnej,posadowiony na działce o powierzchni 428 mkw.Na parterze znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rudunki

Zgierz,łódzkie

349 000 zł233 m² 1 497,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania Wolnostojący dom jednopiętrowy o powierzchni użytkowej ok. 233 m 2 posadowiony na działce o powierzchni 750 m2. W budynku garaż jednostanowiskowy. Dodatkowym atutem domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Dzierżążno Wielkie

Dzierżążno Wielkie,wielkopolskie

126 000 zł302 m² 417,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:625 m²

Polecam do kupna bardzo klimatyczny dom będący kiedyś młynem, obecnie przeznaczony na działalność usługową, z możliwością przekształcenia całkowicie lub częściowo na cele mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Bielany

Warszawa,mazowieckie

931 200 zł300 m² 3 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:965 m²

Duży dom z dwoma oddzielnymi wejściami, garażem pod budynkiem i wolnostojącymi budynkami gospodarczymi.Nieruchomość złożona z: pokój dzienny 25 m.kw pokój 18 m.kw kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Armii Krajowej

Katowice,śląskie

360 000 zł105 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Słoneczny, przytulny dom z ogródkiem w Katowicach Piotrowicach. Dom w pełnym stanie deweloperskim podwyższonym. Więcej na juann,pl 0% prowizji polecam I zapraszam W godz. 9:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom do sprzedaży w Osielsku położony na dużej działce o powierzchni i ok. 3200 m2. Duże możliwości rozbudowy nieruchomości - idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Wyłączność!. Interesujący , urokliwy dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowe 105 m2, na działce 459 m2. położony na tzw. ,Starych Gumieńcach,. Nieruchomość z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wójtostwo

Wójtostwo,mazowieckie

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Witam serdecznie. Do sprzedaży dom wolno-stojący w gminie Pomiechówek. W otoczeniu sadów. Działka o powierzchni 1500 m2. Dom do całkowitego remontu. Na działce znajdują się budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skałągi

Skałągi,opolskie

120 000 zł110 m² 1 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni około 110 mkw kryty dachówką, wzniesiony na działce o powierzchni około 60 arów w kształcie zbliżonym do prostokąta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 590 000 zł270 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok 270 m2 w Dobrej. Dom składa się z salonu o powierzchni ok 60 m2, otwartej kuchni o powierzchni ok 20 m2. Meble kuchenne wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kowalskiego

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł335 m² 5 373,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:668 m²

Przepiękny dom z całorocznym basenem. Reprezentacyjny dom na Targówku na zagospodarowanej działce. Dom o powierzchni 335m2 został wybudowany na działce o powierzchni 668m2. Zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 280 000 zł315 m² 4 063,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 275 m²

Komfortowy nowoczesny dom W spokojnej, prężnie rozwijającej się okolicy; słubice K żabiej woli; 280 M2 na działce 3275 M2 ; dom wolnostojący, energooszczędny - Z bateriami słonecznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czeszów

Czeszów,dolnośląskie

185 000 zł97 m² 1 907,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dzień dobry. W czym mogę pomóc ? Nazywam się i pomagam klientom w znalezieniu i kupnie wymarzonej nieruchomości. Wiem jak Ci trudno jest znaleźć odpowiedni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzbno

Wierzbno,zachodniopomorskie

320 000 zł155 m² 2 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 134 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący, piętrowy z poddaszem o powierzchni całkowitej 155 m2,murowany , zlokalizowany w Wierzbnie nad jeziorem Miedwie.Dom wybudowany w roku 1976 z białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

418 804 zł107 m² 3 899,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Polecam nowoczesne domy w zabudowie segmentowej. Powierzchnia domu 107,40 mkw., powierzchnia działki 214 mkw. Dom dwu kondygnacyjny. Na parterze 63,09 mkw.: - hall 3,45 mkw. - kuchnia 11,06 mkw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

367 000 zł200 m² 1 835 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

Atrakcyjnie położona działka z rozpoczętą budową domu (parter bez zadaszenia-stropy monolitowe).W projekcie dom parterowy wolnostojący-3 sypialnie ,salon ,kuchnia ,łazienka ,pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Głębokie

Szczecin,zachodniopomorskie

860 000 zł270 m² 3 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:723 m²

Prestiżowa lokalizacja ,jedna z najładniejszych dzielnic Szczecina -okolice jeziora głębokiego.Do sprzedaży duży dom wolno stojący idealny do prowadzenia działalności gospodarczej jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Głębokie

Szczecin,zachodniopomorskie

1 490 000 zł177 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom położony jest w Szczecinie w atrakcyjnej i spokojnej części dzielnicy Głębokie. Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu, z pięknym widokiem na las i jezioro. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racibórz

Racibórz,śląskie

269 000 zł127 m² 2 111,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Marzysz o własnym domu z ogrodem i o tarasie, na którym odpoczniesz i spotkasz się ze znajomymi? Budowa domu to marzenie życia, ale także ogromne wyzwanie: jakie to skomplikowane? Jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

219 000 zł87 m² 2 514,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

239 000 zł97 m² 2 471,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Abrahama

Pogórze,pomorskie

624 000 zł200 m² 3 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 135 m2 posadowiony na działce o pow. 231 m2 wybudowany w 2007 r. znajdujący się w Gdyni Pogórze. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chraboły

Chraboły,podlaskie

205 000 zł39 m² 5 256,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:15 900 m²

Sprzedam Działkę rolną o powierzchni 1,59 ha z małym domem ok 40 m2! Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Proponuję Państwu Zakup działki rolnej o powierzchni 1,59 ha oraz mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

869 000 zł280 m² 3 103,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:289 m²

Doskonały i wygodny dom dla rodziny ,np. z dziećmi ze względu na funkcjonalny rozkład , doskonałe położenie na Pogodnie.Dom przeszedł generalny i gruntowny remont , wszystko wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Faustmana

Luboń,wielkopolskie

650 000 zł210 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Sprzedam dom wolnostojący położony w Luboniu Starym, przy ul. Faustmana. Obecnie jest wykorzystywany jako siedziba firmy. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandria

Aleksandria,mazowieckie

115 000 zł70 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Uwaga, duża obniżka ceny? Na sprzedaż wystawiamy ładną, kształtną działkę zabudowaną domem drewnianym, do rozbiurki lub odtworzenia. Posadowiony na działce 1800 m2 dom ok.70 m2 dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł123 m² 6 178,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment skrajny w stanie deweloperskim w Rembertowie, 117,9 m2 pow. użytkowa, całkowita ze strychem 166 m2, każda część z własnym wjazdem jako oddzielna własność .Miejsce ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marianów

Marianów,mazowieckie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 150 m2 (całkowita 220m2) na prostokątnej działce o powierzchni 1788 m2. Nieruchomość ta położona jest we wsi Marianów gm Leszno w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Olszowice

Olszowice,małopolskie

339 000 zł99 m² 3 422,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Dom jest usytuowany się na kameralnym osiedlu składającym się z 2 bliźniaczych budynków. Miejsce w którym usytuowany jest dom idealne nadaje się do odpoczynku; z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

850 000 zł215 m² 3 953,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany na zagospodarowanym osiedlu na Warszewie.Budynek z 2005 roku o całkowitej powierzchni 215 m2 (użytkowa 165m2), posadowiony na działce 639 mkw.Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grudzicka

Opole,opolskie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 608 m²

Sprzedaż - Dom wolnostojący pow.mieszk.ok. 120 m2, działka 2608 m2, stan do zamieszkania, opole Kolonia Gosławicka, ul.Grudzicka. Proponujemy Państwu wolnostojący, dwukondygnacyjny, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

497 000 zł196 m² 2 530,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 887 m²

Na sprzedaż przepięknie położony w otulinie Puszczy Zielonka dom! Przepiękny budynek, ze strefą dzienną od strony południowej i z aneksem kuchennym z jadalnią od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Łochowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

43 000 zł30 m² 1 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zobacz działkę rekreacyjną rod z domkiem podpiwniczonym w bardzo dobrym stanie. Idealne miejsce na wypoczynek po ciężkim dniu pracy! na co warto zwrócić uwagę? - Działka o pow. 300 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

470 000 zł222 m² 2 117 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Mamy przyjemność zaprezentować państwu bardzo korzystną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w Inowrocławiu, w cichej i spokojnej okolicy Osiedla Toruńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

2 000 000 zł460 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Okazała willa, rezydencja tuz przy południowej granicy Wrocławia. Bardzo wygodny dom dla wymagających klientów, poszukujących przestrzeni i wysokiego standardu. Część dzienna: reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Niechorze,zachodniopomorskie

3 200 000 zł240 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:638 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalno - apartamentowy w Niechorzu, - rejon kanału( jeziora) Liwia Łuża, gm. Rewal, woj. zachodniopomorskie. Obiekt ma pow. 240 m2 i składa się z dwóch.