dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kowary

Kowary,dolnośląskie

207 400 zł180 m² 1 152,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:384 m²

Oferuję do sprzedania budynek wolnostojący o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym w miejscowości Kowary. Budynek wybudowany w 1984 r. posadowiony na działce o powierzchni 384 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Staroniwa

Rzeszów,podkarpackie

950 000 zł150 m² 6 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Niezwykle atrakcyjny, ciekawie zaprojektowany i luksusowy dom na osiedlu Staroniwa w Rzeszowie. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia niezwykle ciekawą i częściowo wykończoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki,mazowieckie

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania ładny, zadbany dom wolnostojący we wsi położonej ok. 8 km od Makowa Mazowieckiego i Pułtuska , do Warszawy 77 km, 1 km od drogi 57 (warszawa Szczytno). Cicha i bezpieczna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

790 000 zł181 m² 4 360,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 181,17m2 na działce o pow. 1146m2. Cyprysowa Villa to funkcjonalne, eleganckie i nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położonych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lidzka

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł136 m² 5 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa inwestycja deweloperska lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej to 4 nowoczesne segmenty o pow. wewnętrznej 136 m2 z ogródkiem i tarasem na dachu. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeżyce

Jeżyce,zachodniopomorskie

699 000 zł378 m² 1 849,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Dom z duszą remontowany, urządzany na własne potrzeby z wielką dbałością o detale, z wykorzystaniem najnowszych technologii i materiałów najwyższej jakości. Do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

835 000 zł160 m² 5 219 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Uroczy dom wolnostojący z pięknym ogrodem w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Dom położony jest w niezwykle urokliwej okolicy, pomiędzy Zalesiem Górnym a Ustanowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

299 000 zł92 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

**piękne osiedle przy lesie w super cenie w Kamionkach** powierzchnia: - dom: 92m2 - Poddasze: 40m2 - Ogród: 45m2 specyfikacja: inteligentny dom wyposażony w system fibaro. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Konopnickiej

Mosina,wielkopolskie

420 000 zł113 m² 3 717,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży lewy segment domu wielorodzinnego o pow. całkowitej 112,97 m2 (pow. uż. 109,69m2) w stanie deweloperskim w Mosinie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębno

Dębno,wielkopolskie

398 000 zł104 m² 3 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam lewy segment bliźniaka o pow. całkowitej ok 104m2 w stanie deweloperskim w Dębnie gmina Stęszew. Dom położony jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

749 000 zł149 m² 5 029,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrzywa sprzedający. Całkowicie nowa inwestycja w Gruszczynie. Polecam do sprzedaży środkowy segment szeregowca o pow. 148,91 m2 na działce o pow. 116,15 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bobrowniki

Bobrowniki,śląskie

790 000 zł260 m² 3 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 450 m²

Oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 260m2 , położony na działce o powierzchni 6450m2. Dom składa się z następujących pomieszczeń : Parter : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Górno

Górno,świętokrzyskie

575 000 zł189 m² 3 042,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:948 m²

Do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu w Górnie zaledwie 12 km od Kielc (tylko 15 min. trwa dojazd do centrum Kielc dzięki ekspresowej drodze S 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Niewodnica Kościelna,podlaskie

478 999 zł256 m² 1 871,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam na darmową prezentację przestronnego domu, zlokalizowanego przy ulicy Łąkowej, w Niewodnicy Kościelnej nieopodal Białegostoku. Dom został zbudowany z pustaków typu porotherm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł250 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:307 m²

Uwaga.Przy tej ofercie całość wynagrodzenia agencji pokrywa strona sprzedająca. Zobacz spacer wirtualny prezentowanej nieruchomości pod linkiem Korzyści dla kupującego: -Budynek idealny pod zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

316 000 zł165 m² 1 915,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedania budynek mieszkolano-usługowy w Jeleniej Górze - Cieplice. Budynek po remoncie generalnym o powierzchni 165 m2. Nowe Ogrzewanie gazowe. Teren ogrodzony, wyłożony kostką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Sidzina

Kraków,małopolskie

704 603 zł128 m² 5 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej 12km od Rynku Głównego w okolicach Sidziny. Każdy posiada garaż oraz ogródek. Doskonale nadaje się na siedzibę firmy lub biuro. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł300 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:210 m²

*bon upominkowy 1000-3000 zł dla klientów kredytowych (szczegóły oferty oraz regulamin dostępne w Biurze Nieruchomości Sweet Home) dom W zabudowie szeregowej, spokojna uliczka, 4 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skawina

Skawina,małopolskie

537 000 zł127 m² 4 228,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Na sprzedaż dom pod Krakowem w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych, położony około 1,5 km od Rynku w Skawinie, 15 km od Rynku Głównego w Krakowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

789 990 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom o powierzchni użytkowej 190 m2 z działką 1200 m2 w miejscowości położonej 2km w kierunku południowo-wschodnim od Nadarzyna.Oddany do użytku w 2013r. Budynek stawiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dolna

Zaścianki,podlaskie

539 900 zł158 m² 3 417,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej. Do Wejścia. Super Lokalizacja Zaścianki. Mam do zaoferowania dom w miejscowości Zaścianki. Bardzo dobry dojazd do centrum Białegostoku dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerna

Czerna,dolnośląskie

298 999 zł160 m² 1 868,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Czerna, dom jednorodzinny, piętrowy, 7 pok, 160 m2, działka 14 ar, sprzedaż 298 999 zł Sprzedam dom piętrowy,7 pok, o powierzchni 160 m2, z garażem, usytuowany w centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

599 000 zł262 m² 2 286,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję do sprzedania duży wolnostojący dom w Jeleniej Górze - Śródmieście. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 800 m2. Ogród tarasowy z płaskim trawnikiem wychodzący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czaple

Czaple,pomorskie

445 000 zł129 m² 3 458,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połowka blizniaka naświetlona od południowego - zachodu. Polecamy Państwu przepięknie położony dom w zabudowie bliźniaczej, z widokiem na panoramę okolic Gdańska. Domy projektu firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otmice

Otmice,opolskie

325 000 zł170 m² 1 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony, o powierzchni około 170 m2, posadowiony na działce o powierzchni 9 ar, znajdujący się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płońsk

Płońsk,mazowieckie

2 400 000 zł1 197 m² 2 005,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 298 m²

Posiadłość O powierzchni 1197 m2! możliwość dokupienia przyległej działki O pow. 5968 m2. Nieruchomość położona jest w Płońsku przy trasie szybkiego ruchu, ok. 60 km od Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

795 000 zł360 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Na sprzedaż bardzo ekonomiczny dom w Józefowie k/otwocka (może być dla dwupokoleniowej rodziny), po gruntownym remoncie o pow. użytkowej ok. 260m2 na działce 920m2. Dom posiada podpiwniczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łyski

Łyski,podlaskie

690 000 zł304 m² 2 266,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 113 m²

Piękny dom w Łyskach z idealnym dojazdem do Białegostoku Piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowośc i Łyski o powierzchni całkowitej 304,3m2 / użytkowej 282,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kromnów

Kromnów,dolnośląskie

269 000 zł160 m² 1 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 028 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Kromnów. Nieruchomość położona w cichej okolicy z pięknym dużym ogrodem o łącznej powierzchni 5028 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mostowa

Różan,mazowieckie

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Okazja cenowa .W CHEŁSTACH OBOK RÓŻANA .Ustronne siedlisko 1,30 h w otulinie lasów na skraju malowniczej wioski. W cenie transakcji są dwa domy murowane zadbane na działce ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nielepice

Nielepice,małopolskie

300 000 zł150 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny pod Krakowem po generalnym remoncie. Pełne uzbrojenie : kanalizacja,woda,gaz,prąd. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

430 000 zł143 m² 3 015,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Nowe oferta dewelopera:skrajny segment domu w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 143 m2 (pow. użytkowa 132 m2). Położony na działce o powierzchni302.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 000 000 zł1 025 m² 4 878,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Bydgoszczy. Budynek wpisany w rejestr zabytków architektury budownictwa. Budynek dwuklatkowy, 5-kondygnacyjny, podpiwniczony. Kapitalny remont budynku pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguchwały

Boguchwały,warmińsko-mazurskie

130 000 zł188 m² 691,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Boguchwały gmina Miłakowo pow. Ostróda położona w środku wsi pomiędzy drogą asfaltową a rzeczką. Na ogrodzonej działce 1270 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

279 000 zł130 m² 2 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży bliźniak usytuowany w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Częstochowy na Stradomiu. Powierzchnia całkowita domu to 130 m2 , powierzchnia użytkowa to 110 m2 , powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boleścin

Boleścin,dolnośląskie

549 000 zł168 m² 3 268,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

do sprzedania nowy dom jednorodzinny , do wykończenia; znajdujący się 3 km od Świdnicy w bardzo spokojnym i z pięknymi widokami miejscu; nieruchomości o pow. całkowitej 167 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,dolnośląskie

550 000 zł260 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 500 m²

Idealna nieruchomość do prowadzenia działalności agroturystycznej. (Po sąsiedzku do sprzedania inna nieruchomość). Dom posadowiony na dużej działce 2,35ha. Można osobno kupić grunt i dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stroma

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł168 m² 2 073,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

0% prowizji! 0% podatku pcc! Oferujemy do sprzedaży Domy w zabudowie szeregowej z Panoramą na miasto Rzeszów. Inwestycja zlokalizowana jest na ul. Stromej (boczna Sikorskiego) i obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 733 m²

Dom wolnostojący usytuowany na przepięknej ogrodzonej działce widokowej o powierzchni 17,33 ar na terenie osiedla Budziwój w Rzeszowie. Na działce znajduje się również garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myszczyn

Myszczyn,mazowieckie

599 000 zł136 m² 4 404 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 136 m2 , usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce, pełnej zieleni o powierzchni 600 m2 w Myszczynie gm.Ożarów Maz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bema

Białystok,podlaskie

463 000 zł60 m² 7 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:998 m²

dom drewniany 60 m2 / działka 998 m2 / Bema Posiadamy w ofercie wolnostojący drewniany parterowy dom mieszkalny w dzielnicy Bema. Budynek usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni.