dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Rybna

Tarnowskie Góry,śląskie

360 000 zł134 m² 2 686,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Jeśli szukasz funkcjonalnego a zarazem eleganckiego domu dla całej rodziny, w bardzo dobrej lokalizacji i na nowo budowanym osiedlu, ta oferta jest dla Ciebie! Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

519 700 zł99 m² 5 249,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Lokalizacja: osiedle to jest zlokalizowane bardzo blisko ścisłego centrum Warszawy. Sąsiedztwo głównych ciągów komunikacyjnych, centrów handlowo- usługowych (ch Promenada ok.2km, lokalne centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mickiewicza

Zabrze,śląskie

649 900 zł150 m² 4 332,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Oferuję do sprzedaży przepiękny dom, którego budowa zakończyła się w 2003roku o powierzchni ok 150m 2. W domu znajdziecie Państwo w pełni wyposażoną kuchnię ze spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Herkulesa

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł294 m² 3 024,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest przestronny dom dla dużej rodziny, dużej rodziny i firmy, a może tylko dla firmy? Mieszkanie: tak możliwości wykorzystania tego domu jest bardzo dużo. Na uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Abramowice Prywatne

Abramowice Prywatne,lubelskie

549 000 zł152 m² 3 611,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Dom parterowy w stanie deweloperskim. Szósta linia zabudowy od drogi asfaltowej. Dom przeznaczony dla 2-4 osób. Powierzchnia użytkowa 102 m kw, całkowita 152 m kw, pow.działki ok. 920m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zachodzko

Zachodzko,wielkopolskie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:114 582 m²

Na sprzedaż przepiękna zadbana posiadłość położona w miejscowości Zachodzko gminie Miedzichowo. Dom składa się z 6 pokoi, kuchni, 2 łazienek i 2 skrytek. Meble i sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowowiejska

Garncarsko,dolnośląskie

439 000 zł142 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 892 m²

Polecam! Tylko w sdp! Zamieszkaj w okolicy lasu! Dom w cenie mieszkania! lokalizacja: do sprzedania dom wybudowany na dużej działce (1.892 m2) o powierzchni całkowitej 141,60 m2 (73,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

370 000 zł101 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zamknij oczy i pomyśl o wyciszeniu na łonie natury i napływającej pozytywnej energii - Osiedle na Lipce to miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Francuska

Katowice,śląskie

3 900 000 zł1 873 m² 2 081,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży kamienicę z roku 1892 w ścisłym centrum Katowic przy ul. Francuskiej. Powierzchnia działki ponad 700m 2 zabudowana budynkiem frontowym o powierzchni ponad 1400m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Karkonoszy

Warszawa,mazowieckie

817 000 zł132 m² 6 189 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferujemy do sprzedaży lokale w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu przy zbiegu ulicy Karkonoszy i ulicy Drapińskiej na Zaciszu. Kameralne osiedle segmentów jednorodzinnych to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaski Starowiejskie

Siedlce,mazowieckie

750 000 zł155 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

w siedlcach.Położony na działce 306 m2 w cichej i spokojnej okolicy.Doskonały dla rodziny z dziećmiGłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Rotmanka,pomorskie

598 000 zł245 m² 2 440,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:467 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 245 m2. na osiedlu domków jednorodzinnych w Rotmance usytuowany na działce 467 m2. W zasięgu ręki pełna infrastruktura: szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

880 001 zł270 m² 3 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 270 m2 (dwa piętra i poddasze użytkowe) podpiwniczony, z garażem na dwa auta o pow. 71 m2. Dom bardzo dobrze utrzymany, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sołonka

Sołonka,podkarpackie

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Nowa cena! Pilna sprzedaż! Dom w stanie surowym zamkniętym wykonany wg projektu Murator C240, usytuowany na widokowej działce o powierzchni 56 arów w miejscowości Sołonka, ok. 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeźnica

Brzeźnica,małopolskie

399 000 zł300 m² 1 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 785 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom dworek. Na działce 1785m 2. Budynek aktualnie w stanie surowym przykryty dachem z dachówki ceramicznej bez stolarki okiennej i drzwiowej. Zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Staromieście

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł205 m² 2 878,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

W ofercie biura oferujemy Państwu dom wolnostojący z poddaszem w pełni rozkładowy o powierzchni całkowitej 205,08 m2 , natomiast użytkowej 134,32 m2 usytuowane na bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

429 000 zł116 m² 3 685,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zakup bez prowizji I pcc! Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w Długołęce. W ramach II etapu inwestycji powstaje 30 domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kostrze

Kraków,małopolskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania dom wolnostojący 130m2 położony na działce 7,5 ara w Krakowie (kostrzu). Dom został wybudowany w 2016 roku, kryty blachą falistą, ocieplony wełną mineralną. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrojewo

Dobrojewo,lubuskie

620 000 zł179 m² 3 470 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż piękny, piętrowy dom 178,7m2 wraz z zabudowaniami na skraju Puszczy Noteckiej oddalony 20km od Gorzowa Wielkopolskiego oraz 12km od Skwierzyny. Dom urządzony jest w stylu sielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zbrachlińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł234 m² 2 350,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Przestronny i funkcjonalny dom na osiedlu Piaski Zobacz przestronny piętrowy dom dla Twojej rodziny, znajdujący się na działce (648 m2) z dwoma garażami. Dom ma (234 m2) powierzchni. Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lotnicza

Banino,pomorskie

375 000 zł139 m² 2 697,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Ostatnie dwa domy z garażami i działką położone w Baninie w cenie mieszkania.Przestronny dom jednorodzinny z garażem w zabudowie o powierzchni użytkowej 108,11wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czerniowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł240 m² 12 083,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Połowa bliźniaka z 1961 roku o powierzchni całkowitej 240m2 na działce (własność) o powierzchni ok 300m2. Dom położony jest w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

770 000 zł181 m² 4 250,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 181,17m2 na działce o pow. 540m2. Cyprysowa Villa to funkcjonalne, eleganckie i nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położonych przy ul. Tomasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

498 000 zł120 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

W ofercie ostatnie dwa domy położone w Gdańsku w niedalekiej odległości do obwodnicy. Osielde domów w zabudowie szeregowej o nowoczesnej bryle tworzyć będzie całe osiedle zwłasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł170 m² 3 529 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:652 m²

Polecam na sprzedaż po generalnym remoncie dom z lat 30-tych w okolicy ul. Kosmonautów. Powierzchnia działki to 652m2. Dom wybudowany w latach 30tych, podpiwniczony o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościuszki

Legionowo,mazowieckie

589 000 zł180 m² 3 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Jesteśmy po to byś kupił bezpiecznie. Zadbany i dobrze utrzymany, dwukondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, wolnostojący dom w cichej uliczce Legionowa. Dom zbudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Macedońska

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł320 m² 1 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Niepowtarzalna lokalizacja Dąbie, boczna spokojna uliczka zapewniająca ciszę i poczucie bezpieczeństwa. Dom w zabudowie bliźniaczej, środkowej, ustawiony na działce o pow. 200 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

399 000 zł224 m² 1 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Parterowy dom z poddaszem położony w gminie Grójec o powierzchni użytkowej 125 m2 na dużej 3000 m2 działce. Na parterze salon z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

950 000 zł158 m² 6 005,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 130m2 + garaż 18,12m2; działka 414,5m2. Termin zakończenia inwestycji : sierpień/wrzesięń 2018 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płoki

Płoki,małopolskie

89 000 zł89 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom jednorodzinny wybudowany w latach 20 do kapitalnego remontu, o powierzchni użytkowej ok. 89m2 ( powierzchnia całkowita ok.110m2 ) w Trzebini-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Łyszkowice,łódzkie

255 000 zł73 m² 3 493,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek wolnostojący gotowy do zamieszkania plus duża działka i budynki gospodarcze w tym garaż Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rąbień AB

Rąbień AB,łódzkie

585 000 zł159 m² 3 679,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:714 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący w urokliwym, zielonym miejscu w oddali od zgiełku miasta i szumu ulicy. Oferta bez kosztów prowizji! Idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelonek

Jelonek,wielkopolskie

699 000 zł235 m² 2 974,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Jelonek. Parter: salon, gabinet, jadalnia, kuchnia, hall, łazienka, wiatrołap Piętro: piec pokoi, łazienka, korytarz. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borzobohatego

Łomianki,mazowieckie

799 000 zł150 m² 5 330,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż gotowy dom (pół bliźniaka), usytuowany w prestiżowej części Łomianek -na Dąbrowie. Wynagrodzenie Agencji pokrywa Developer. Dom usytuowany jest na kameralnym osiedlu 4 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Barcewicza

Piastów,mazowieckie

529 000 zł95 m² 5 568 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Do sprzedaży działka zabudowana ( dom przedwojenny do rozbudowy lub remontu) powierzchnia domu 95 m2. Budynek z 1939 r. Parterowy z poddaszem użytkowym. Parter - kuchnia , 2 pokoje ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łęknice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

360 000 zł78 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:619 m²

Polecam! na sprzedaż: 4-pokojowy dom O pow. 78m 2 do własnej aranżacji Z działką 619m 2 w rekreacyjnej dzielnicy dąbrowy górniczej zapraszam do oglądania zadzwoń! cena

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysławowska

Władysławowo,pomorskie

950 000 zł270 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 108 m²

Dom z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 228 m2 i dobudowanym lokalem handlowym o pow. 42 m2 na działce 2100 m2 w samym centrum Chłapowa w odległości od morza 450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Będzin

Będzin,śląskie

1 200 000 zł292 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Oferuje Państwu do sprzedania dom w cichej, spokojnej okolicy, z dala od zgiełku dnia codziennego z niepowtarzalnym widokiem. Dom wolnostojący o powierzchni 292m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Częstochowska

Koziegłowy,śląskie

125 000 zł80 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:306 m²

Sprzedaż dom 80m2 Koziegłowy, centrum. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu dom jednorodzinny do remontu o powierzchni 80m2 znajdujący się przy ul. Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł340 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

dół - salon z kominkem, wydzieloną jadalnią 55m, kuchnia, łazienka, korytarz + przedpokój, kotłownia i garaż, góra - 6 pokoi + łazienka. Dodatkowo jest poddasze strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

840 000 zł186 m² 4 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Sześciopokojowy, podpiwniczony dom wolnostojący o powierzchni 186 m2 na 79 Ar działce! Jeśli szukasz spokojnego miejsca dla twojej rodziny, z dobrym dojazdem do Krakowa jednocześnie.