dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Wołów,dolnośląskie

640 000 zł200 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 473 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z 2012r. w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony, z użytkowym poddaszem i garażem w bryle budynku, położony na na obrzeżach miasta, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguchwałowice

Boguchwałowice,śląskie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży oferujemy piękny 3-kondygnacyjny Dom wolnostojący o powierzchni 120m2, położony w Boguchwałowicach, powiat będziński, gmina Mierzęcice, w odległości 50m od zbiornika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radawka

Radawka,zachodniopomorskie

650 000 zł80 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Polecam na sprzedaż umeblowany dom nad morzem. Oferowana nieruchomość położona jest pomiędzy Dziwnówkiem a Łukęcinem w miejscowości Radawka,obr.geodezyjny Wrzosowo,w otoczeniu lasu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

895 000 zł174 m² 5 149,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam dom wolnostojący, parterowy o powierzchni całkowitej 173,83 mkw., użytkowej 131,20 mkw. Dom składa się z obszernego salonu z jadalnią, kuchni, 3 sypialni, 2 łazienek, pralni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:613 m²

Rezerwacja do 5.07.2018 NOWA NIŻSZA CENA! Oferujemy państwu dom do remontu w doskonałej lokalizacji na Świerczewie, rok budowy ok. 1938. W sąsiedztwie jeziorka słonecznego, dyskontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

1 900 900 zł400 m² 4 752,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania Państwu dom o powierzchni 400 m2 położony na działce 1000 m2 w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej. Dom oddany do użytkowania w 2012 r. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Góra

Góra,dolnośląskie

85 500 zł45 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Dom na wsi-bliźniak z dużą działką. Okazja! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 100 m2 (powierzchnia użytkowa 45 m2) Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 2200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołomin

Wołomin,mazowieckie

499 000 zł215 m² 2 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 215 m2, wybudowany na działce 980 m2. Wybudowany z cegły w 2008r., dach pokryty blachodachówką. Woda miejska, szambo, ogrzewanie na ekogroszek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ćmiłów

Ćmiłów,lubelskie

725 000 zł200 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy dla Państwa do zaoferowania na sprzedaż piękny, duży dom znajdujący się w spokojnej okolicy. Dom ma powierzchnię 200m2 na którą składają się: trzy sypialnie, dwie łazienki, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Gaj

Trzebinia,małopolskie

145 000 zł75 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 023 m²

Do sprzedania dom położony na osiedlu Gaj w miejscowości Trzebinia powierzchnia użytkowa domu - 75m2 ilość pokoi - 3 powierzchnia działki - 20arów (możliwość zakupu na działce 40-arowej) okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gdyńska

Stargard,zachodniopomorskie

323 000 zł85 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na ładnej działce w okolicach Starego Miasta, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marcyporęba

Marcyporęba,małopolskie

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedaży ładny powojenny dom, położony na pięknie położonej dużej działce w miejscowości Marcyporęba. W 2005 roku został poddany generalnemu remontowi. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Starowa Góra

Starowa Góra,łódzkie

1 150 000 zł205 m² 5 609,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuje ekskluzywny bardzo atrakcyjny dom o wysokim standardzie wykończenia znajdujący się zaledwie ok 10km od centrum Łodzi. Powierzchnia: 164,3 m2 pow. użytkowa plus 40,7 m2 garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

459 000 zł126 m² 3 649,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie, 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maciejkowa

Kraków,małopolskie

719 000 zł179 m² 4 016,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dla biura. Promocja Inwestycja to kompleks ośmiu ekskluzywnych domów w zabudowie bliźniaczej położonych w zacisznym miejscu a zarazem blisko tętniącego życia centrum miasta, do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom bliźniak położony w Kielcach na osiedlu Barwinek. Dom o użytkowej powierzchni 150 m 2 , całkowitej 200 m 2 , znajduje się na działce o powierzchni 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubiatowska

Koszalin,zachodniopomorskie

459 000 zł104 m² 4 396,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Rezerwacja do dnia 30.06.2018r. Prezentujemy dom wolnostojący, parterowy z garażem oraz tarasem w sąsiedztwie lasów! Idealny dla młodych rodzin i seniorów! Lokalizacja Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

489 000 zł124 m² 3 952,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Nowo powstającą inwestycja realizowana w Mierzynie - nowoczesny szeregowiec w super lokalizacji w stanie deweloperskim. Segment B- pow.użytkowa 106,83m2 plus garaż 16,90m2 - Pow.działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowicze

Osowicze,podlaskie

570 000 zł278 m² 2 053,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

** osowicze * Przepiękna okolica Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację inwestycji powstającej we wsi Osowicze gm Wasilków w pobliżu Białegostoku. Niezwykle urokliwe miejsce, świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ludwikowice Kłodzkie

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

170 000 zł140 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:897 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w atrakcyjnym rejonie gór Sowich - Ludwikowicach Kłodzkich. Nieruchomość po częściowym remoncie (parter), na parterze znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Fasty

Fasty,podlaskie

349 000 zł96 m² 3 635,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

*** szeregówka *** fasty *** cicha okolica *** Polecamy atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Fastach. Szereg środkowy z piwnicą, usytuowany na działce w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zbożowa

Siewierz,śląskie

795 000 zł414 m² 1 920,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Do sprzedaży oferujemy wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 364,20 m2 wraz z dwoma garażami w obrębie budynku o powierzchni 50,1m2, tj. o powierzchni całkowitej 414m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niekłonice

Niekłonice,zachodniopomorskie

175 000 zł158 m² 1 105,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Nowy domy wolno stojący, usytuowane w Niekłonicach. Idealnie miejsce dla osób lubiących cisze i spokój. Do sprzedaży 3 domy jednorodzinne wolnostojące parterowe z poddaszem mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Do sprzedania dom parterowy o pow. 110m 2 w Bodzanowie, gmina Biskupice. Dom jest z 2013 roku wybudowany na 10-arwej działce. Składa się z : salonu z jadalnią, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł190 m² 4 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesne domy 189m2 z ogródkiem w zabudowie szeregowej. Każdy z domów posiada garaż oraz ogródek. To komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morwowa

Opypy,mazowieckie

1 190 000 zł180 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom wolnostojący, parterowy o pow. 180m2, z zadaszonym tarasem ok.20m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce (1900m2), gotowy do zamieszkania. Zbudowany w 2005r, gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Makowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł190 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Do wynajęcia dom (segment środkowy) w dzielnicy Ursynów. Ulica zamknięta dla ruchu miejskiego, bardzo spokojna, zielona, bezpieczna i cicha. W skład 190 m2 wchodzą: piwnica:pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 200 000 zł292 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Oferuje Państwu do sprzedania dom w cichej, spokojnej okolicy, z dala od zgiełku dnia codziennego z niepowtarzalnym widokiem. Dom wolnostojący o powierzchni 292m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Myszkowska

Żarki,śląskie

248 000 zł100 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedaż dom 100m2 Żarki, myszków. Wgn Myszków ul. Kościuszki 32 Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 100m2 znajdujący się w centrum historycznego miasta Żarki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł72 m² 4 986,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle domów jednorodzinnych ,zamknięte,strzeżone Blisko dol szkoły, przedszkola,dobra komunikacja miejska ,nieopodal Centrum Handlowe Berensona i Targówek,blisko ul.Głębockiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podlesie

Katowice,śląskie

799 000 zł205 m² 3 897,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

- za pośrednictwo - Do sprzedaży oferujemy przestronny 3 kondygnacyjny dom (zewnętrzny segment trojaka) o powierzchni użytkowej 175m2+ strych 30m2 oraz garażem w obrębie budynku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubiatowska

Koszalin,zachodniopomorskie

459 000 zł104 m² 4 396,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żołnierska

Dąbrowa Górnicza,śląskie

280 000 zł200 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Błędów Rewelacyjna lokalizacja - cisza spokój, komunikacja miejska Dom z lat 80 powierzchnia użytkowa 200mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł250 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w Kielcach na Zalesiu. Powierzchnia całkowita domu wynosi 250 m 2 , użytkowa 150 m 2. Budynek wybudowany w 1996 roku. Stan domu ,pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jeniniec

Jeniniec,lubuskie

360 000 zł372 m² 968,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:19 813 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny mieszkalny z poddaszem użytkowym oraz budynki gospodarcze. Dojazd do działek 185/5 i 186/1 drogą utwardzoną. Teren działek dość płaski. Kształt działki 185/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

995 000 zł300 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Duży, bardzo atrakcyjny dom parterowy w Mierzynie. Przy wejściu do domu jest taras o pow 30 m kw.Dom składa się z kuchni z jadalnią O łącznej powierzchni 38 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Krzelów

Krzelów,dolnośląskie

170 000 zł180 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 336 m²

Dom poniemiecki o pow. ok 180m 2 posadowiony na 33,36arowej działce w miejscowości Krzelów wraz z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni ok 350m 2 + 200 m strychu. Krzelów - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sudecka

Nysa,opolskie

349 000 zł140 m² 2 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:494 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący, piętrowy o powierzchni użytkowej 140m2 , położony przy ulicy Sudeckiej 14 w miejscowości Nysa. Nieruchomość składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Brzezinka

Gliwice,śląskie

1 050 000 zł244 m² 4 296,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

***nowa niższa cena! *** Oferujemy do nabycia duży, przemyślanie zaprojektowany i wykonany dom z 2003r. usytuowany na sporej, płaskiej, w pełni zagospodarowanej działce. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł170 m² 6 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:181 m²

Osiedle Moments - nowoczesne domy w zabudowie szeregowej na Targówku. Oferujemy do sprzedaży domy szeregowe o podwyższonym standardzie z własnym ogródkiem, tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

3 250 000 zł869 m² 3 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:869 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o pow. 869m2 z kamienicą do rozbudowy - Praga Północ Działka z prawomocną decyzją o warunkach zabudowy pod nową inwestycję.