dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zuchów

Reda,pomorskie

749 500 zł200 m² 3 747,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:853 m²

Prezentujemy do sprzedaży komfortowy, niezwykle klimatyczny dom wolnostojący o pow. całkowitej 200 m2 posadowiony na działce o pow. 853 m2 zlokalizowany w Redzie. Dom z 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chabrowa

Gdynia,pomorskie

699 000 zł280 m² 2 496,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Zadbany dom szeregowy w dobrym punkcie Pustek Cisowskich ulicy Chabrowej Składa się z 3 poziomów oraz z wysokiej piwnicy : -parter: salon, 2 sypialnie,kuchnia i łazienka -pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Opole,opolskie

489 000 zł154 m² 3 169,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Planowany czas przekazania budynku nabywcom-ostatni kwartał 2018 roku! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu bardzo ładny segment budynku parterowego wraz z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

384 000 zł123 m² 3 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Okazja! Oferta bez prowizji do biura! W naszej ofercie pojawił się segment w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 123m2, całkowitej 199m2 z działką 3 ar. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Południowa

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż pół domu- jedno piętro- samodzielne mieszkanie ok 90m2- wraz własnym ogrodem/działką o pow. ok. 305m2, garaż, piwnica i strych, w okolicach Panoramy Góreckiej. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

229 000 zł383 m² 597,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Oferuję do sprzedania 3/4 domu dwurodzinnego w Dziwiszowie. Budynek posadowiony na wspólnej działce o powierzchni 1625 m2 w udziale prawie 70 %. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbki

Ząbki,mazowieckie

439 000 zł136 m² 3 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 136 m2 położony w Ząbkach. Składa się z kuchni, czterech pokoi( pokoje przechodnie ) łazienki ,przedpokoju ,kotłowni i niewielkiego strychu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławięcice

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

280 000 zł150 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ładny dom W atrakcyjnej cenie P rzedstawiamy ofertę wolnostojącego domu o powierzchni ok. 150 m2, położonego w Ujeździe, na os. Piaski. Budynek w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

487 000 zł130 m² 3 748,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 129,91 m2, zlokalizowany w Osieku. Atrakcyjna i starannie zaprojektowana nieruchomość, stanowiąca idealne połączenie estetyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł102 m² 3 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc!załatwiamy wszystkie formalności! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. Na osiedlu powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

669 000 zł245 m² 2 730,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z 2015 roku zlokalizowany w miejscowości Morawica. Powierzchnia całkowita nieruchomości 245 m2, natomiast użytkowa 158 m2 na która składa się: parter: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

545 000 zł185 m² 2 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Chciałabym serdecznie zaprosić na darmową prezentację trzykondygnacyjnego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Białymstoku niedaleko ul. Pułaskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowowiczlińska

Gdynia,pomorskie

645 000 zł240 m² 2 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Przyjemny bliźniak w bardzo ciekawej lokalizacji ze względów komunikacyjnych a jednocześnie w zacisznym punkcie. Wokół posesji dużo zieleni wokół budynku. Piękny ogród z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 199 000 zł180 m² 6 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Pięknie położony dom wolnostojący otoczony lasem i zabudową rezydencjonalną. Dom z cegły wybudowany w 2004 roku z ładnym zagospodarowanym ogrodem. Parter-salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zaodrze

Opole,opolskie

619 000 zł165 m² 3 751,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:969 m²

Do sprzedaży dwu -kondygnacyjny dom w zabudowie wolnostojącej ( może być dwurodzinny), o powierzchni użytkowej ok.165 m2, położony na działce 969 m2. Teren zagospodarowany w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Patriotów

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł270 m² 4 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom wybudowany w roku 2007, wykonany w tradycyjnej technologii, dachówka ceramiczna, piec Saunier Duval, system alarmowy, kamery, drewniana stolarka okienna, drzwi antywłamaniowe, kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł170 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż bardzo nowoczesny, całkowicie wykończony bliźniak w dzielnicy Wawer Zarzeń, wybudowany w 2016r. z dużym ogrodem 350m2, w świetnej lokalizacji jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rybacka

Siemianice,pomorskie

279 000 zł197 m² 1 416,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom usytuowany na uboczu, w spokojnej części miejscowości Siemianice k. Słupska. Nieruchomość posadowiona na działce 700 m2, z możliwością jej powiększenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Janów

Katowice,śląskie

385 000 zł180 m² 2 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Katowice janów - dwukondygnacyjny dom jednorodzinny do remontu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 180 m2 położonego w dzielnicy Janów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł94 m² 6 370,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:438 m²

Jeśli szukasz domu w dobrej lokalizacji i z pięknie zaaranżowanym ogrodem, prawdopodobnie jest to oferta właśnie dla Ciebie. Sprawdź W ofercie sprzedaży funkcjonalny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowicze

Osowicze,podlaskie

570 000 zł246 m² 2 320,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

** osowicze * Przepiękna okolica Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację inwestycji powstającej we wsi Osowicze gm Wasilków w pobliżu Białegostoku. Niezwykle urokliwe miejsce, świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

525 000 zł290 m² 1 810,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:227 m²

Dom w Lubinie, os. Ustronie, działka 2,3 ara. Po remoncie, do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Powierzchnia użytkowa 230 m 2 składa się: parter: kuchnia otwarta na aneks telewizyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krapkowice

Krapkowice,opolskie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:235 m²

Kupujacy nie płaci prowizji. Prowizję płaci tylko sprzedający. Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wraz z piekarnią położony w Krapkowicach (otmęcie) Na parterze znajduje się piekarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł128 m² 5 859,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

To 14 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej usytuowanych w północno-zachodniej części dzielnicy Warszawa Wawer. Okolica to głównie zabudowa willowa i rezydencjonalna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

375 000 zł278 m² 1 348,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Biuro nieruchomości " oferta" proponuje: dom w stanie zamkniętym na osiedlu Dojlidy Górne w Białymstoku. Działka o powierzchni 810 m2 kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł187 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom dla wyjątkowych osób, ceniących sobie nietuzinkowe wnętrza, bliskość zielni oraz ogród. Przestronny, dwupoziomowy, urządzony w stylu klasycznym dom na Wawrze, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kokoszki

Gdańsk,pomorskie

431 000 zł153 m² 2 816,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z 2017 r. w stanie deweloperskim o bardzo funkcjonalnym układzie. Idealny dla rodziny z trójką dzieci. Na parterze znajduje się: wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł160 m² 2 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 160m.kw. usytuowany na działce 5 ar. Dom na osiedlu Pobitno w Rzeszowie. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Bardzo ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

445 000 zł170 m² 2 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Kupujący nie płaci prowizji, koszty pośrednictwa ponosi sprzedający. Dom położony na jednej Z najbardziej urokliwych ulic gdańska - ul. NA zboczu. Stan techniczny budynku można określić jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

680 000 zł177 m² 3 848,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 858 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, parterowe domy jednorodzinne w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia. W ramach inwestycji powstaną docelowo 4 domy jednorodzinne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michalczew

Michalczew,mazowieckie

490 000 zł122 m² 4 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Atrakcyjny dom w Michalczewie pod Warką, 10 min. piechotą od stacji pkp. Dom o powierzchni 120 m2 położony jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1000 m2. Dom posiada 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbowa

Rokietnica,wielkopolskie

405 000 zł127 m² 3 188,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego. Oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie ciszę i spokój podmiejskich okolic, a jednocześnie szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bogusławskiego

Łomianki Dolne,mazowieckie

579 000 zł133 m² 4 353,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Na sprzedaż ostatnie dwa domy z garażami w zabudowie bliźniaczej w Łomiankach Dolnych nieopodal al. Chopina. Wynagrodzenie Agencji pokrywa Developer. Dom jest gotowy do rozpoczęcia prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wieczorka

Piekary Śląskie,śląskie

348 445 zł103 m² 3 382,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Opis dodatkowy Nowe osiedle na obrzeżach Piekar Śląskich. Na terenie powstaje unikalny kompleks 30 domów i z pełna infrastruktura dbającą o przyszłych mieszkańców. Osiedle skupia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

590 000 zł142 m² 4 159,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej pomiędzy ul.Warszawską a Podmiejską z 2008r. Dom składa się z parteru a na nim: -przestronny salon w wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Jeśli szukasz nowego, funkcjonalnego domu to dobrze trafiłeś! Komfortowy dom wolnostojący , parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok 170 m2. Wejście prowadzi do przedsionka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miszewo

Miszewo,pomorskie

450 000 zł142 m² 3 169,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej części Miszewa, na ogrodzonym osiedlu, z dala od zgiełku miasta w otoczeniu lasów i pól. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Katowice,śląskie

1 200 000 zł292 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Oferuje Państwu do sprzedania dom w cichej, spokojnej okolicy, z dala od zgiełku dnia codziennego z niepowtarzalnym widokiem. Dom wolnostojący o powierzchni 292m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipno

Lipno,opolskie

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Sprzedaż nowy dom ok. 240 m2. działka 26 ar - Lipno ok. 20 km. od Opola Nowy, wolnostojący, dwukondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej ok. 240 m2, usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

499 000 zł138 m² 3 615,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Nowa cena. Na sprzedaż bardzo ładny i funkcjonalny dom wolno stojący parterowy o powierzchni użytkowej 118 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 1232 m2 położonej na pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Herby

Kielce,świętokrzyskie

595 000 zł200 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z użytkowym poddaszem zlokalizowany w Kielcach na os. Herby. Nieruchomość o pow ok 200m 2. Stan pod klucz. Budynek wykonany z cegły i suporeksu,.