dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielce

Kielce,świętokrzyskie

700 000 zł260 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom/ budynek komercyjny Na sprzedaż nieruchomość składająca się z domu o pow. 260 m 2 oraz z budynku komercyjnego o pow. 440 m Całość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

390 000 zł107 m² 3 644,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'bursztyngl-315_132' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 98 tys.) razem z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ul. Potokowej na osiedlu Staroniwa. Nieruchomość o powierzchni 115 m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bułgarska

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł132 m² 12 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania czteropokojowy segment skrajny o powierzchni 140m2 mieszczący się na Saskiej Kępie. W skład nieruchomości wchodzą: piwnica która została zaadaptowana na cele mieszkalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Małobądz

Będzin,śląskie

499 000 zł271 m² 1 841,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:341 m²

Dom do zamieszkania! wspaniała lokalizacja!: dom znajdujący się w Będzinie , Małobądz. Cicha i spokojna okolica. W pobliżu: sklepy szkoła podstawowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ulkowy

Ulkowy,pomorskie

363 000 zł111 m² 3 270,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'dariaz14_22' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 80 tys.) razem z domem (283.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Palmowa

Lublin,lubelskie

1 320 000 zł184 m² 7 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Do zaoferowania posiadamy piękny dom wybudowany według projektu w Aksamitkach 2, położony w cichej i spokojnej okolicy, wśród nowo wybudowanych domów w dzielnicy Ponikwoda przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Będzin,śląskie

440 000 zł118 m² 3 728,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Super oferta! polecam na sprzedaż: funkcjonalny, bardzo ładny dom Z 6 pokojami dwoma łazienkami I dwoma kuchniami, dół do zamieszkania góra W stanie deweloperskim, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wały

Wały,dolnośląskie

720 000 zł194 m² 3 705,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:718 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony z użytkowym poddaszem i z garażem w bryle budynku, z 2008r. Położony w spokojnej miejscowości wiejskiej, na nowopowstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

498 000 zł166 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:693 m²

Nowoczesny dom z dużym tarasem! Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 166m2, usytuowany na działce o powierzchni 693m2, w bardzo atrakcyjnym miejscu wśród nowych zabudowań. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł166 m² 4 181,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy z poddaszem w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia użytkowa budynku to 146,20m2, działki 360m2. Budynek wykończony materiałami dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

398 000 zł123 m² 3 235,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'zojka Nano_407' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 100 tys.) razem z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

660 000 zł260 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:611 m²

Dom, mały pensjonat Z pokojami do wynajęcia Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w Karpaczu, ogrodzony z parkingiem na 6 aut. Budynek jest przystosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł346 m² 3 901,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną przy jednej z głównych ulic łączących wschodnią i zachodnią część dzielnicy Wawer. Na działce 1011 m2 znajduje się budynek dwurodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kowary

Kowary,dolnośląskie

370 000 zł280 m² 1 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Do sprzedaży Kamienica w centrum Kowar przy głównym deptaku o powierzchni 280m2. Dom piętrowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony. Na parterze domu znajduje się obecnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Dwór

Suchy Dwór,pomorskie

635 000 zł94 m² 6 367,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'kamilaz273_187' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 370 tys.) oraz dom (265 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szprotawa

Szprotawa,lubuskie

485 000 zł280 m² 1 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Uwaga! nowa niższa cena! kościelniak nieruchomości zaprasza do kupienia atrakcyjnej, zabudowanej domem mieszkalnym wolnostojącym oraz gabinetem I garażem nieruchomości usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

354 000 zł86 m² 3 656,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'elka 2_399' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 96 tys.) oraz dom (258 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opacz

Opacz,mazowieckie

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Trzy duże pokoje 32, 18, 16 m2 słoneczne , kuchnia 11m2 z oknem, łazienka z oknem 8m2 dodatkowe wc, weranda, wiatrołap, kotłownia. Pomieszczenia wysokie i jasne.Konstrukcja domu drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

437 000 zł107 m² 3 793,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'dom w sasankach 2_50' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 160 tys.) oraz dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przyszłość

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

499 000 zł131 m² 3 740,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni ok.370 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Stanisławowie Pierwszym, gmina Nieporęt w kameralnym osiedlu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mścięcino

Police,zachodniopomorskie

600 000 zł220 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący stojący w spokojnej i cichej dzielnicy Polic - Mścięcino. W okolicy Puszcza Wkrzańska- ok 150m od domu. Działka 585 m2, gdzie znajduje się wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

399 000 zł145 m² 2 757,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo duża działka! Do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej tuż za Kiełczowem, jedynie ok. 10 km do centrum Wrocławia. Dom zlokalizowany na kameralnym osiedlu sześciu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolejowa

Michałów-Reginów,mazowieckie

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Michałów Reginów, zabudowana jednorodzinnym wolnostojącym budynkiem mieszkalnym. Budynek wybudowany w 1980 roku z cegły. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

1 380 000 zł420 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

UP home Estate & Finance rekomenduje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 420 m2 i dodatkowym pomieszczeniem około 200m2. Budynek pochodzi z okresu międzywojennego, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Kazimierz Górniczy

Sosnowiec,śląskie

375 000 zł120 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję do sprzedania dom jednorodzinny, wolnostojący w Sosnowcu, w dzielnicy Kazimierz Górniczy. Dom o powierzchni 96 m2 z garażem o powierzchni 24 m2 posadowiony na działce 592.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Burów

Burów,małopolskie

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 460 m²

Zamieszkaj w malowniczym Burowie tylko 9 kilometrów od Krakowa , tuż obok Balic. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, którą stanowi piękna 24,60 ar , działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

820 000 zł228 m² 3 596,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:309 m²

Zapraszam na prezentację domu zlokalizowanego w Nowej Hucie Bieńczycach przy ul. Fatimskiej. Dom wybudowany w latach 1988 - 1994 składający się z czterech kondygnacji - parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mosty

Mosty,pomorskie

356 000 zł101 m² 3 524,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'w zielistkach 2_343' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 90 tys.) oraz dom (266.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

429 000 zł116 m² 3 685,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zakup bez prowizji I pcc! Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w Długołęce. W ramach II etapu inwestycji powstaje 30 domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leźno

Leźno,pomorskie

580 000 zł162 m² 2 093,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'dom przy Cyprysowej 14_62' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 220 tys.) oraz dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 000 000 zł390 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 790 m²

Dom o powierzchni 390m2 w bardzo dobrym miejscu w Milanówku. Parter: salon 67m2, kuchnia, łazienka. Na piętrze znajdują się 4 pokoje, łazienka, pralnia, garderoba. Kontakt: , tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

400 000 zł88 m² 4 261,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:928 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'żwirek_85' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 135 tys.) oraz dom (265 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brodziszów

Brodziszów,dolnośląskie

210 000 zł160 m² 1 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży podpiwniczonego domu o pow 160mkw posadowionego na 4,5a działce usytuowanego w miejscowości Brodziszów. Dom na parterze mieści salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

289 000 zł73 m² 3 951,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:954 m²

Super okazja - konkurencyjna cena na zielonogórskim rynku! uwaga: podana cena jest ceną brutto - klient kupujący nie płaci podatku pcc U notariusza! bardzo ekonomiczny, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miodnica

Miodnica,lubuskie

339 000 zł150 m² 2 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Oferta blokowana W trakcie realizacji! oferujemy państwu piękny, urokliwie położony, dom wolnostojący Z bajecznym ogrodem W miodnicy k/żagania. Lokalizacja: miodnica (mednitz) jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezie k. Sulechowa

Brzezie k. Sulechowa,lubuskie

540 000 zł140 m² 3 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Cena obejmuje kompletnie umeblowany dom ze sprzętem wysokiej klasy! Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej ok. 140 m2, położony na działce o powierzchni 3500 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reda

Reda,pomorskie

444 000 zł106 m² 3 794,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:792 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'miniaturka_24' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini, więcej: /mini-a263. W cenie jest działka ( 180 tys.) oraz dom (264 tys.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

423 000 zł111 m² 3 810,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'dariaz14_22' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 140 tys.) razem z domem (283.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przylep-Lawendowa

Przylep,lubuskie

495 000 zł160 m² 3 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Kościelniak nieruchomości oferuje państwu świetnie zlokalizowany dom wolnostojący W trakcie budowy O funkcji mieszkalno - usługowej W dzielnicy przylep ul. Lawendowa. Mogą państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przełęcz

Poznań,wielkopolskie

659 000 zł180 m² 3 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Rezerwacja do 20.07.2018 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej przy ul. Przełęcz w Poznaniu. Ten wolnostojący dom posadowiono na dużej działce (ponad.