dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Czubajowizna

Czubajowizna,mazowieckie

255 000 zł80 m² 3 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom rekreacyjny położony na działce o powierzchni 2000 m2 w Czubajowiznie. Dom ma powierzchnię 80 m2 ,na dole znajduje się salon z kominkiem, kuchnia ,łazienka oraz kryty taras 40 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł182 m² 2 719 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom bezpośrednio od dewelopera, nie płacisz żadnej prowizji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na dom zlokalizowany na terenie inwestycji w Rzeszowie na ul. Budziwojskiej. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł465 m² 5 376,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:496 m²

Do sprzedaży elegancki dom o powierzchni 465 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 496 m2 w dzielnicy Wilanów. Dom składa się z: parter: salonu z otwartą, widną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Małobądz

Będzin,śląskie

680 000 zł193 m² 3 514,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Super oferta! polecam na sprzedaż: funkcjonalny, zadbany O nowoczesnej aranżacji I przemyślanym układzie pomieszczeń dom Z 5 pokojami, dużym zadaszonym I przeszklonym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wapniarnia Pierwsza

Wapniarnia Pierwsza,wielkopolskie

160 000 zł99 m² 1 621,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Ciekawa oferta Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wrząca ( 13 km od Piły w kierunku do Trzcianki). Dom znajduje się na działce o pow. 1073 m2 przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

601 000 zł75 m² 8 013,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zosia_131' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 350 tys. - jest własnością osoby fizycznej) oraz dom (251. Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miedźna

Miedźna,śląskie

996 000 zł260 m² 3 830,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 350 m²

Okolice pszczyny! dom na pięknej, 8360 metrowej działce! basen, staw, winnica, własna mikrobiologiczna oczyszczalnia ścieków! Do sprzedaży piękna, malownicza posiadłość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

1 375 000 zł270 m² 5 092,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej na Woli Justowskiej w Krakowie - okolica ulicy Królowej Jadwigi.Dom wybudowany z cegły w 1995 roku. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Białostocka

Hajnówka,podlaskie

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Jesteś osobą z własnym mieszkaniem, nieruchomością w dużym mieście ?. Chcesz stać się bogatym człowiekiem i spełniać swoje marzenia ?. Jedyne co musisz zrobić to podjąć decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrychów

Andrychów,małopolskie

220 000 zł144 m² 1 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Do sprzedaży budynek w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Brzezinka k. Andrychowa. Budynek położony w bardzo ładnym miejscu z widokiem na góry. Istnieje możliwość zmian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

465 000 zł97 m² 4 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Dom Z ogrodem W zasięgu ręki Domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane są w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu a jednocześnie w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bysławska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł174 m² 3 908,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Do sprzednia bliźniak w okolicy ul. Bysławskiej z dużym strychem gospodarczym. Ściany zewnętrzne z pustaka ceramicznego, wewnętrzne z cegły ceramicznej. Na parterze duży salon (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Poręba,śląskie

340 000 zł240 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:863 m²

Oferuję Państwu dwurodzinny dom o powierzchni użytkowej 240 m (łącznie z piwnicami i poddaszem użytkowym) na działce o powierzchni 863m , na której znajduję się dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

103 000 zł115 m² 895,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Jesteś starszą osobą z własnym mieszkaniem, nieruchomością w dużym mieście? Chcesz stać się bogatym człowiekiem i spełniać swoje marzenia? Jedyne co musisz zrobić to podjąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Radzymińska

Wólka Radzymińska,mazowieckie

204 000 zł45 m² 4 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący parterowy o powierzchni 45 m2 na działce 600 m2położony w Wólce Radzymińskiej. Dom składa się z kuchni,przedpokoju ,3 pokoi,łazienki ,małej piwnicy oraz tarasu 13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Leszczyny

Bielsko-Biała,śląskie

380 000 zł140 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piętrowy dom o powierzchni 140m usytuowany na działce o pow.10 arów. Dom znajduje się w Bielsku Białej w dzielnicy Leszczyny. Budynek wybudowany w 1986 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrychów

Andrychów,małopolskie

380 000 zł130 m² 2 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom jednorodzinny w Sułkowicach k. Andrychowa, o pow. użytkowej ok 130 m2. Dom wolnostojący posadowiony jest na widokowej działce o pow. 83,97 ar. Bardzo ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

594 000 zł200 m² 2 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:456 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180m2 wybudowany w 2011 roku. Parter domu to salon z aneksem kuchennym istnieje możliwość zrobienia kominka z płaszczem wodnym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

540 000 zł127 m² 4 251,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko u nas. Polecam efektowny dom jednorodzinny dwulokalowy, o bardzo funkcjonalnym układzie wewnętrznym oraz eleganckim wykończeniu elewacji. Wysunięty garaż pozwolił na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuligów

Kuligów,mazowieckie

160 000 zł60 m² 2 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:994 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka 994 m2, zabudowana drewnianym domkiem rekreacyjnym o powierzchni około 60 m2. Dom podpiwniczony, wybudowany w 1986r., składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Libertów

Libertów,małopolskie

590 000 zł205 m² 2 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedanie dom w Libertowie w stanie surowym zamkniętym o pow 205m2 posadowiony na działce o pow. 8 a .Wygodny, funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym. Dobrze oświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:978 m²

Super oferta- do sprzedania prosperujący pensjonat W zakopanem! Do sprzedania pensjonat o pow. 329 m 2 w cichej i spokojnej okolicy Zakopanego- pardałówka. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

353 000 zł86 m² 4 104,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Elka 2_399' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 135 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom. Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sulistrowiczki

Sulistrowiczki,dolnośląskie

275 000 zł70 m² 3 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:866 m²

Na sprzedaż oryginalny domek letniskowy, w wyjątkowym, bardzo zielonym i spokojnym miejscu w Sulistrowiczkach, gmina Sobótka. Klimatyczne wnętrze, wystrój i materiał nawiązujący do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Boernerowo

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł85 m² 13 529 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Doskonała lokalizacja, willowa dzielnica Bemowa (boernerowo), cicha okolica a jednocześnie blisko komunikacja, sklepy, przedszkola, szkoła, centra handlowe, dobry dojazd do nowej trasy S8, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Babica

Babica,podkarpackie

359 000 zł165 m² 2 175,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Babica|165 m2|5 pokoi Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem. Parter: przedsionek, hall, kuchnia z aneksem jadalnym, łazienki, kotłownia, salon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

385 000 zł161 m² 2 385,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

***rezerwacja*** dostępne są lokale mieszkalne A1( parter) i A2 ( 1 piętro)w cenie 285.000 zł w segmencie skrajnym. Polecamy segment środkowy będący częścią nowej inwestycji powstąjącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

3 900 000 zł870 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferuję na sprzedaż odrestaurowany dworek stanowiący piękną rezydencję z XIX w. odległości 35km. od Poznania. Dworek położony na terenie parku o pow.15000m2 jest ogrodzonego murem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom wolno stojący położony w Rozgartach, na działce o powierzchni 1100 mkw. Zbudowany został w 1975 roku. W roku 2000 został ocieplony, a w 2007 zainstalowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karolew

Karolew,mazowieckie

330 000 zł263 m² 1 254,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Do sprzedaży duży dom we wsi Karolew 7 km. od Węgrowa! Dom na dużej działce, trzy kondygnacje i strych obecnie nieużytkowy. Powierzchnia domu 90 m kw. W przyziemiu ganek, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olszewnica Stara

Olszewnica Stara,mazowieckie

450 000 zł123 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferuję do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący na działce 900m2 w malowniczej miejscowości pod Warszawą w Olszewnicy Starej. Dom stanowi doskonałą alternatywę dla zakupu mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bralin

Bralin,wielkopolskie

115 000 zł80 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tak wiele przestrzeni w bardzo rozsądnej cenie. Ten dom, czeka na nowych właścicieli, żeby tchnąć w niego życie. To prawda tu potrzebny jest remont i fachowe oko, ale ma duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

460 000 zł170 m² 2 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej ( skrajny) w Lubinie na oś. Przylesie ( okolice Parku Militarnego, medicusa) o pow. całkowitej 170m2 a użytkowej ok 130m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

272 484 zł63 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowy zespół budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Układ trzech pokoi z dwoma dużymi ogrodami, idealne dla miłośników zieleni i ceniących sobie szybki dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Borek

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w okolicach Parku Południowego. Kameralna działka o pow. prawie 500m2. Ładny ogród, zieleń daje poczucie intymności i prywatności. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogilany

Mogilany,małopolskie

469 000 zł218 m² 2 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom położony w miejscowości mogilany w stanie deweloperskim ( piętro,parter w stanie surowym zamkniętym) posadowiony na 10a działce w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

800 000 zł250 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Bliźniak w Nadarzynie na sporej działce o powierzchni 720m2. Stan nieruchomości dobry. Parter: salon 38, kuchnia 15, jadalnia 25, spiżarnia, pokój, wc, kotłownia, garaż w byle Na.

Szczegóły ogłoszenia