dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żaglowa

Gdynia,pomorskie

259 000 zł100 m² 2 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:855 m²

- - - okazja! - najniższa cena! - gdynia zachód - największa I najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica gdyni, trójmiasta Z B. Dobrą komunikacją - Atrakcyjnie położona działka, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Konradów

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:275 m²

Oferuję do sprzedaży piętro domu w malowniczej, cichej i spokojnej części Konradowa. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, dużej kuchni, pomieszczenia gospodarczego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 700 000 zł500 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 937 m²

Dom w stanie developerskim o powierzchni ok. 500m2 położony w centrum Podkowy Leśnej, na działce o powierzchni 1937m2. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

900 000 zł150 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Bardzo ciekawy budynek z 1937r. położony na działce 1200m2. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 150m2 konstrukcji drewnianej, obmurowany i otynkowany, częściowo podpiwniczony. Strop nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wojnów

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł147 m² 4 148,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Polecam domy w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim Wojnowie. W ramach kolejnego etapu inwestycji, powstają dwa, nowoczesne domy jednorodzinne, dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybie

Rybie,mazowieckie

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do o pow. 150 m , położony na działce 765 m w miejscowości Rybie k. Raszyna. Dom budowany w latach 1999 r., z cegły , kryty blachą. Parter domu - salon, kuchnia, duży holl oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chróstnik

Chróstnik,dolnośląskie

510 000 zł223 m² 2 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w Chróstniku w świetnej lokalizacji. Duży, przestronny bliźniak z 7,5 arową zagospodarowaną działką położony na osiedlu nowych domów - dojazd asfaltowy. NA parterze zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

749 000 zł149 m² 5 029,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrzywa sprzedający. Całkowicie nowa inwestycja w Gruszczynie. Polecam do sprzedaży środkowy segment szeregowca o pow. 148,91 m2 na działce o pow. 116,15 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 880 000 zł216 m² 8 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Bardzo interesujący architektonicznie dom, położony w Podkowie Leśnej na zagospodarowanej działce o powierzchni 1163m2. Powierzchnia użytkowa wynosi 216m2, plus garaż o powierzchni 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł130 m² 8 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolnostojący na Ołtaszynie w rejonie ulic Parafialnej i Grota Roweckiego o pow. 130 m2 w stanie deweloperskim, posadowiony na działce o pow. 580 m2.Dom usytuowany w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewodnica Korycka

Niewodnica Korycka,podlaskie

270 000 zł160 m² 1 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Duży dom w stanie surowym położony w bardzo fajnym miejscu. Tu się buduje Białystok! Wokół tereny zielone, pełne ciszy i spokoju. Możliwość samodzielnego wykończenia domu według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sobolewo

Sobolewo,podlaskie

320 000 zł95 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:309 m²

Sprzedam dom wolnostojący w miejscowości Sobolewo, niedaleko Białegostoku. Dom został wybudowany w technologii szkieletu drewnianego. Ostatnio przeprowadzone zostały prace remontowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Róży Wiatrów

Białystok,podlaskie

820 000 zł250 m² 3 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Oferuję funkcjonalny dom jednorodzinny wolno stojący, znajdujący się na cichym, spokojnym i bardzo popularnym osiedlu Jaroszówka. Stąd, w ciągu zaledwie kilku minut, można dojechać zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

280 000 zł188 m² 1 486,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Dobra cena! sprytnie zaprojektowany dom parterowy Z poddaszem mieszkalnym w stanie surowym zamkniętym, tylko 4 km od Zielonej Góry - idealny dla rodziny 2+2. Budynek wolnostojący, budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka-Ług

Dąbrówka-Ług,mazowieckie

425 000 zł263 m² 1 613,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:752 m²

Wspaniały dom na nowym osiedlu, z dobrym dojazdem do siedlec!nieruchomość złożona z: salon 25,32 m.kw kuchnia otwarta z oknem 9,41 m.kw łazienka 4,41 m.kw wc 1,68 m.kw sypialnia 8,97 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

970 000 zł260 m² 3 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Bardzo dobrze utrzymany dom o powierzchni całkowitej 260m2 (powierzchnia użytkowa 170m2), wybudowany w 1991r. położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1225m2. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

996 000 zł300 m² 3 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Do sprzedania nowy, wykończony dom (z 2017r.) w zabudowie szeregowej położony w Wesołej na os. Stara Miłosna. Lokalizacja nieruchomości zapewnia pełen dostęp do infrastruktury miejskiej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czosnów

Czosnów,mazowieckie

590 000 zł453 m² 1 302,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny w sąsiedztwie pięknej Puszczy Kampinoskiej? Ta oferta powinna przypaść Ci do gustu. Dom o powierzchni użytkowej 286 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

489 000 zł124 m² 3 943,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Do sprzedania eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej w ramach nowej inwestycji w Kiełczowie, jedynie 15 minut od centrum Wrocławia. Proponujemy 4 segmenty o powierzchni całkowitej 125.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smolnica

Smolnica,śląskie

699 000 zł230 m² 3 039,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Proponujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w Smolnicy położony na malowniczej działce o powierzchni 1007 m kw. Działka w pełni zagospodarowana, ładna zieleń, basen letni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

670 000 zł150 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dwa budynki mieszkalne wolnostojące na działce ok. 500 m dla każdego budynku. Budynki w stanie dewloperskim , posesja ogrodzona. Wszystkie media podłączone do budynku. Bardzo ładna okolica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

670 000 zł220 m² 3 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom o pow. 220m , posadowiony na dużej działce o pow. 1442 m. Dom częściowo podpiwniczony / 30 m/, pobudowany z cegły, ocieplony styropianem grubości 15 cm, nałożony tynk strukturalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

785 000 zł200 m² 3 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Bardzo ładny i zadbany skrajny segment szeregowca na Strzeszynie Greckim.Bardzo dobra lokalizacja ,bardzo dobrze skomunikowana z centrum.Budynek ocieplony,elewacja,dach i pozostałe elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębno

Dębno,wielkopolskie

398 000 zł104 m² 3 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam lewy segment bliźniaka o pow. całkowitej ok 104m2 w stanie deweloperskim w Dębnie gmina Stęszew. Dom położony jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nadwiślańska

Józefów,mazowieckie

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania nieruchomość zabudowana w Józefowie przy ulicy Nadwiślańskiej. Na działce znajduje się dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny, podpiwniczony w zabudowie bliźniaczej (nielustrzane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

795 000 zł220 m² 3 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Piękna willa w Milanówku posadowiona na działce ze starodrzewem o pow. 1270 m., wybudowana w 1949 roku, remontowana w 1970 r i w 2009 r. Pozostało do wykonania - elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł145 m² 6 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom po generalnym remoncie w 2014 r. Nowoczesne wykończenie domu, w naturalnych odcieniach, pozwala na zaaranżowanie przestrzeni wg własnego gustu. Atutem jest zadbany ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konopnica

Konopnica,lubelskie

769 000 zł260 m² 2 957,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący z poddaszem i podpiwniczeniem użytkowym. Na dole garaż na dwa samochody i duże pomieszczenie gospodarcze z łazienką i kotłownią. Na parterze kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krupia Wólka

Krupia Wólka,mazowieckie

458 000 zł134 m² 3 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krupia Wólka. Bliźniak typu "opałek II" znajduje się przy drodze asfaltowej, w odległości około 2 km od stacji pkp Ustanówek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ligustrowa

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Skrajny segment, w cichej i spokojnej okolicy Wawra. Doskonała lokalizacja z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum, blisko Mostu Siekierkowskiego. Wokół niska zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olkusz

Olkusz,małopolskie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Proponuje do sprzedania nieruchomość przy granicy miejscowości Olkusz-Sławków położoną w spokojnej części Sławkowa na dużej 16,5ar działce. Solidny dom z zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szklarniowa

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł126 m² 5 568,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Opis Opis dodatkowy Dom jest niezależny, plecami styka się z innym :-) piękny dom, z wyjątkowym klimatem, w nietypowej zabudowie bliźniaczej W idealnej lokalizacji na morasku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

440 000 zł145 m² 3 040,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo duża działka! Do sprzedania nowe domy w zabudowie bliźniaczej tuż za Kiełczowem, jedynie ok. 10 km do centrum Wrocławia. W ramach inwestycji powstaje kompleks sześciu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tomkowice

Tomkowice,dolnośląskie

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 500 m²