dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 306 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

5 000 000 zł400 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż odrestaurowana i wyremontowana willa poniemiecka na starym Oporowie. Dom usytuowany w cichej bocznej uliczce, na dużej działce o powierzchni 1500m2. Reprezentacyjna willa dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojciechowska

Lublin,lubelskie

819 000 zł210 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:788 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 210,61m2 na działce o pow. 788m2 przy ul. Wojciechowskiej 66C. Parter Otwarta część dzienna: salon z jadalnią i wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Południowa

Plewiska,wielkopolskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Wolnostojący dom mieszkalny w Plewiskach (bud.lata 70-te), piętrowy, częściowo podpiwniczony, dach ocieplony, kryty papą termozgrzewalną, posadowiony na regularnej działce (1095m2) zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiek

Osiek,łódzkie

205 000 zł71 m² 2 887,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:36 001 m²

Dom + grunty rolne W miejscowości osiek Trochę informacji o domu: dom z ogromnym potencjałem, który śmiało może zastąpić mieszkanie w bloku, a ponadto może zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Chomęcice,wielkopolskie

369 900 zł105 m² 3 522,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Faktura , gwarancja , bez dodatkowych opłat , 0% pcc Szybki dojazd do Poznania, ok. 1 km od nowo oddanego odcinka zachodniej obwodnicy Poznania,300m do przystanku autobusowego, w sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł400 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Do sprzedania duży dom (400 m2) w doskonałej lokalizacji, w willowym prestiżowym Starym Aninie. Dom składa się kilku poziomów (piwnica, parter, piętro i użytkowe poddasze). Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

340 000 zł150 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prezentujemy Państwu domu o powierzchni użytkowej ok. 120 m.kw. w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość ogrodzona, położona na pięknej i dużej działce o pow. 1200 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Drohiczyńska

Siemiatycze,podlaskie

460 000 zł218 m² 2 110,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze. Polecamy Państwu dom w Siemiatyczach.Usytuowany w miejscu cichym i spokojnym z bardzo łatwym i szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania 7 letni dom jednorodzinny. Dom znajduje się w zacisznej lokalizacji. Dom całkowicie wykończony. Na parterze znajduje się : przedpokój, kuchnia otwarta na przestronny salon, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostrowiec

Ostrowiec,zachodniopomorskie

599 000 zł206 m² 2 907,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

Ostrowiec gm. Wałcz Dom w zabudowie bliźniaczej w bezpośrednim sąsiedztwie lasu! Wygodny, funkcjonalny dom w urokliwej lokalizacji. Taras z widokiem na ścianę lasu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeczka

Rzeczka,dolnośląskie

448 000 zł300 m² 1 493,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom położony w Górach Sowich w Rzeczce. Duży, dobrze doświetlony. Pięknie zagospodarowana duża działka, taras widokowy. Stan techniczny domu bardzo dobry, na bieżąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagórz

Zagórz,podkarpackie

450 000 zł270 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona na osiedlu Nowy Zagórz, w mieście Zagórz, w skład której wchodzi grunt o powierzchni 1070 m2 oraz wolnostojący budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania (jeden właściciel od 17 lat), segment w bardzo dobrym stanie w Aninie-Sadul Powierzchnia całkowita 120 m2 z prostokątną działką o powierzchni 150 m2 (ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kupiecka

Koszalin,zachodniopomorskie

650 000 zł218 m² 2 985,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku położony w Koszalinie przy ul. Kupieckiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 217,70 m2 usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 990 000 zł240 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Polecam do sprzedaży super nowoczesny i komfortowy dom wolnostojący o pow. 240m2, na strzeżonym osiedlu Toya Golf. Dom posiada dwie kondygnacje + poddasze 39m2. Na parterze piękny bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mrzygłód

Mrzygłód,podkarpackie

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 577 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Mrzygłód, gmina Sanok, w Dolinie rzeki San. W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1577 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

1 149 000 zł280 m² 4 103,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący wybudowany według indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów budowlanych na działce 1200 m2. W ogrodzie liczne nasadzenia. Wysoki standard wykończenia wnętrz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży domu! Dom położony na skarpie, dlatego jest dojazd z dwóch ulic, co daje też możliwość wybudowania domu z osobnym wejściem i dojazdem. Dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kostrzyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł140 m² 2 997,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 554 m²

Parterowy dom Z prywatnym lasem na działce! Przedmiotem oferty jest niepodpiwniczony parterowy wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 122.01 m2 umiejscowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlce

Siedlce,mazowieckie

325 000 zł90 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:828 m²

Polecamy do sprzedaży dom położony przy ulicy Dolnej w Siedlcach. Nieruchomość o powierzchni 90m2, usytuowana jest na działce o powierzchni 828 m2. Dom aktualnie podzielony jest na dwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Małobądz

Będzin,śląskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 017 m²

Nowa niższa cena! polecamy! Ofertą powinni zainteresować się klienci, którym nieruchomość kojarzy się głownie z piękną działką. Powierzchnia ponad 2000 m kw. stwarza wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

510 000 zł255 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Nowy, komfortowy dom 230 m2 W cenie mieszkania! działka 2600 m2, piotrków trybunalski 530 000 pln! Do sprzedania nowy, energooszczędny dom wolnostojący do wykończenia według uznania; technologia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

699 000 zł296 m² 2 361,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:326 m²

Na sprzedaż dom w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń. Budynek mieszkalny przystosowany zarówno dla dwóch rodzin jak i pod działalność. W jego skład wchodzi: - piwnica w podziemiu (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Mokobody

Mokobody,mazowieckie

210 000 zł300 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Polecamy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość jaką jest młyn, położony w miejscowość Mokobody, ok. 15 km od Siedlec. Młyn o powierzchni 300 m2, został wybudowany z czerwonej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sobibór

Sobibór,lubelskie

249 000 zł190 m² 1 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Do sprzedania gospodarstwo agroturystyczne położone w Sobiborze, gm. Włodawa. Nieruchomość otoczona zielenią, usytuowana w cichym, urokliwym miejscu. W skład gospodarstwa wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Siedlce

Siedlce,mazowieckie

420 000 zł160 m² 2 628,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

Polecamy do sprzedaży dom piętrowy, wolnostojący, położony na osiedlu Warszawskim w Siedlcach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 199,76m2, użytkowej 159,76m2 usytuowana jest na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciecierzyn

Ciecierzyn,lubelskie

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wielorodzinny, składający się z trzech oddzielnych segmentów w miejscowości Ciecierzyn obok Lublina. Dwa segmenty o pow. ok. 200m2 każdy wraz z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

749 000 zł250 m² 2 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:780 m²

Mniej niż tysiąc złotych za 1 m2 działki zabudowanej wspaniałym budynkiem jednorodzinnym! Dla cudzoziemców i Polaków! Dla młodych i seniorów! Przepiękny jednorodzinny dom na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Łęczyca,wielkopolskie

299 000 zł143 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Duet Nieruchomości poleca dom o powierzchni 143 m w stanie surowym otwartym przy ul. Leśnej 21 w Łęczycy gmina Komorniki. Najważniejsze atuty tej nieruchomości to: - indywidualny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

115 000 zł150 m² 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż polecam bliźniak w malowniczym Witoszowie. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: parter to 44,80m 2 ; piętro 41m 2 ; strych 60 m 2 i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kokoszki

Gdańsk,pomorskie

547 000 zł108 m² 5 023,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Julek z G_134' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu deweloperskiego mini+. Cena zawiera działkę ( 325 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz domDo pełnego wykończenia brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bogucianka

Kraków,małopolskie

676 369 zł149 m² 4 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Osiedle Domów Bogucianka Lokalizacja: kraków - Tyniec ulica Bogucianka Termin realizacji pierwszych domów - czerwiec/lipiec 2018 roku. Na osiedlu znajdą się: - 8 domów w zabudowie bliźniaczej - 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Trzebiesławice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Piękny Domek Trzebiesławice Idealny dojazd do sąsiednich miast, cisza i spokój. Atrakcyjna lokalizacja: dąbrowa Górnicza, trzebiesławice ul.Zachodnia. Niedaleko znajduje się las, łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Mireckiego

Siedlce,mazowieckie

589 000 zł219 m² 2 686,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:466 m²

Polecamy do sprzedaży wyjątkowy dom wolnostojący, położony przy ulicy Mireckiego w Siedlcach. Nieruchomość o powierzchni usytuowana w drugiej linii zabudowy, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuźnica Stara

Kuźnica Stara,śląskie

800 000 zł472 m² 1 694,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 775 m²

Proponujemy atrakcyjną nieruchomość z bezpośrednim dostępem do Zalewu Porajskiego. Dom składa się z 6 pokoi, salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, 2 łazienek, pralni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

1 030 000 zł240 m² 4 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Dom wolno stojący na obrzeżach osiedla. Dom nowy, o klasycznym kształcie. Na dole salon, jadalnia, gabinet widna kuchnia oraz łazienka z kabiną prysznicową. Na górze 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niedźwiedź

Niedźwiedź,zachodniopomorskie

595 000 zł191 m² 3 117,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 755 m²

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej, zaledwie 2 km od Kobylanki, 13 km od Szpitala Zdunowo. Dom w 2009r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Ujska

Nowa Wieś Ujska,wielkopolskie

269 000 zł97 m² 2 773,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - nowa wieś ujska Dom dwukondygnacyjny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 97 m2, położony na działce gruntu (własność) o pow. 984 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Białuń,zachodniopomorskie

640 000 zł144 m² 4 440,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom do którego chce się wracać! Na sprzedaż 6 pokojowy dom położony we wsi Białuń, 6 km od Goleniowa. W okolicy przedszkole oraz szkoła podstawowa. Projekt domu to piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dzierzby

Warszawa,mazowieckie

5 700 000 zł1 000 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Budynek na zielonym ursynowie Jest to budynek, który może zainteresować zarówno inwestora, jak i osobę prywatną, chcącą prowadzić działalność w miejscu zamieszkania. Budynek nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Małobądz

Będzin,śląskie

499 000 zł118 m² 4 228,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Będzin- małobądz. Osiedle znane ze zwartej, w przeważającej części nowej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomości znajdujące się w tej lokalizacji od lat cieszą się dużą popularnością.