dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kantora-Mirskiego

Sosnowiec,śląskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferuję do sprzedania parterowy dom wolno stojący w części podpiwniczony o powierzchni 120 m2 położony na działce o powierzchni 950 m2 położony na granicy miast Sosnowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

419 000 zł132 m² 3 171,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w Dobrzykowicach. Dom o powierzchni użytkowej 114,50 mkw + garaż 17,60 mkw. Domy dwukondygnacyjne z garażem jednostanowiskowym posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jagodowa

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Gdańsk Osowa, nowy Świat: ładny, funkcjonalny dom na sprzedaż. Miejscowość Nowy Świat położona jest na granicy z Gdańskiem Osowa. Doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Wola Rasztowska,mazowieckie

365 000 zł181 m² 2 018,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

*woj. mazowieckie* Sprzedaż domu, 5-pokojowego, z garażem i działką w Woli Rasztowskiej koło Klembowa. Stan budynku jest widoczny na załączonych zdjęciach. Powierzchnia całkowita domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Odległa

Cieszyn,śląskie

479 000 zł132 m² 3 633,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Cieszyn ul. Odległa Na sprzedaż świeżo wybudowany dom wolnostojący posadowiony na 11 arowej działce w topowej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Odległej w Cieszynie. Budynek jest domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrów

Ostrów,małopolskie

319 000 zł130 m² 2 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Kameralna uliczka, czyste powietrze, najczystsza w regionie woda z własnej studni, a w sąsiedztwie malownicza plaża nad Dunajcem. To krótka charakterystyka miejsca, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łeba

Łeba,pomorskie

1 990 000 zł450 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż - Pensjonat Łeba! - Budynek z 2001 roku - pow. całkowita 450 m2 - 14 pokoi z łazienkami - kuchnia, jadalnia, ogródek - parking na 15 samochodów - bezpośrednio przy ścianie lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

280 000 zł150 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nieruchomość jest położona w Zalesiu woj. Mazowieckim, gm. Stanisławów Na sprzedaż dom drewniany, wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 m kw. wybudowany w 2009 r. oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miłocińska

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł166 m² 4 773 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 909 m²

Dom w stylu dworkowym do wykończenia na 19-arowej Rzeszowie. Oferta dostępna tylko i wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niepodległości

Stargard,zachodniopomorskie

319 000 zł89 m² 3 603,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłączny przedstawiciel Arma nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży osiedle nowobudowanych domów w zabudowie bliźniaczej. Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy, najlepiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

385 000 zł92 m² 4 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

W ofercie prezentujemy dom wolnostojący - położony w Grabowie (oddalony od Stargardu około 3 km. dom w bardzo dobrej kondycji technicznej, do zamieszkania. dodatkowo na posesji zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gilówka

Rabka-Zdrój,małopolskie

189 000 zł218 m² 866,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Małe osiedle dwa blizniaki po dwa domy łącznie 4 budynki bezczynszowe działki podzielone do każdego budynku ze wspólnom drogom ,możliwość podłączenia światłowodu spokojna okolica a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Kopernika

Żurawica,podkarpackie

430 000 zł250 m² 1 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom po generalnym remoncie do odbioru pod klucz. W pelni wyposazone nowoczesnie lazienki oraz kuchnia. Zaciszna ,urokliwa okolica, posiadlosc obsadzona tujami z dwoma niezaleznymi wjazdami. Polozona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piastów Śląskich

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł130 m² 2 533,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Prosty i elegancki dom o współczesnej stylistyce, w zabudowie szeregowej. Część dzienna na parterze to salon doświetlony dużymi przeszkleniami oraz otwarta kuchnia. Taras stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rataja

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł263 m² 2 468 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0 %- prowizję biura w całości pokrywa Sprzedający! Przedmiotem sprzedaży jest dom, skrajny szeregowiec z 1986 roku. Zlokalizowany na Wilczym Młynie - boczna ulica od ul. Macieja Rataja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaliska

Kaliska,pomorskie

399 000 zł146 m² 2 732,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Kaliska powiat Starogard Gdański Dom : parter - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na zadaszony duży taras, sypialnia, łazienka z natryskiem, kotłownia, komunikacja. piętro - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Fabianowska

Komorniki,wielkopolskie

412 200 zł128 m² 3 220,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy bliźniak - komorniki - fabianowska Syndyk oferuje do sprzedaży bliźniak o pow. 128 m2, posadowiony na działce o pow 300m2 usytuowanej w Komornikach przy ul. Fabianowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kościuszki

Głogów,dolnośląskie

490 000 zł105 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 m2, umiejscowiony na 7 arowej działce. Nieruchomość położona jest w Głogowie, os.Kościuszki w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sława

Sława,lubuskie

364 000 zł140 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Całoroczny dom o pow.całkowitej 140 m2( pow.użytkowa 115) nad jeziorem w miejscowości Tarnów Jezierny Dom składa się z :3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrzosowa

Wrzosowa,śląskie

180 000 zł140 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 70 m2 z poddaszem z możliwością zaadaptowania na dwa pokoje oraz mała toaletę, na działce 1900 m2 o szerokości 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Trzebiesławice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Piękny Domek Trzebiesławice Idealny dojazd do sąsiednich miast, cisza i spokój. Atrakcyjna lokalizacja: dąbrowa Górnicza, trzebiesławice ul.Zachodnia. Niedaleko znajduje się las, łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

3 300 000 zł527 m² 6 265,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:833 m²

Ofertą sprzedaży jest wolnostojąca Willa, wybudowana w 2000 roku. Nieruchomość pełniąca obecnie funkcję pensjonatu, posiada powierzchnię 526,7 m2, na którą składa się: - 9 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nenckiego

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł165 m² 3 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

Tylko U nas! oferuję na sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej na osiedlu ołtaszyn Dom usytuowany na działce o pow. 497 mkw położonej przy ul. Nenckiego w sercu prestiżowego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

349 000 zł110 m² 3 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Ciekawy dom z dużym potencjałem w Nowym Dworze Maz. Budynek z końca lat 70 o powierzchni 110 mkw na działce 752 mkw zbudowany z cegły i pustaka. Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierz

Kazimierz,łódzkie

849 000 zł210 m² 4 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szukasz domu komfortowego w wyjątkowym miejscu w otoczeniu natury, to może właśnie ten dom będzie Twoim wymarzonym. Oferuję Państwu piękny dom położony w Kazimierzu zaledwie 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podkarpacka

Iskrzynia,podkarpackie

190 000 zł120 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 m²

Dom drewniany na podmurówce z kamienia działka zielona do zagospodarowania możliwość przekształcenia jednego garażu na dodatkowy pokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

980 000 zł480 m² 2 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom Z halą magazynowo-produkcyjną do sprzedaży - bielsko-biała komorowice krakowskie Dom o powierzchni 250m 2 , położony na zagospodarowanej, obsadzonej drzewami działce. Posiada 2 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tulecka

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

540 000 zł144 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam parterowy dom w zabudowie jednorodzinnej położony na działce o powierzchni 900m2 przy nowej osiedlowej ulicy w Siekierkach Wielkich.Wybudowany w 2016r posiada 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jabłonkowa

Czekanów,wielkopolskie

473 368 zł170 m² 2 786,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Szukasz swojego miejsca na Ziemi ? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie Nie czekaj osiedle Czekanów czeka! Interesują Cię niestandardowe rozwiązania, a może cenisz sobie energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Działki

Chełm,lubelskie

278 000 zł120 m² 2 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Na sprzedaż atrakcyjny piętrowy dom ( połowa bliźniaka ) o powierzchni użytkowej około 120m2 na działce o pow. 372m2 oraz garażem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

539 000 zł143 m² 3 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Niepołomicach- jazy. Dom wybudowany na 4 arowej działce w 2009-2010r. Składa się z: parter: wiatrołap, hall, otwarta kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł280 m² 5 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 031 m²

W ofercie piękny dom położony w zacisznym miejscu z dobrym dojazdem do centrum. Na parterze znajdują się: garderoba,pokój,łazienka,kotłownia z pralnią,salon,kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Drezdenko,lubuskie

499 000 zł278 m² 1 794,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Sprzedam bardzo piękny I ekskluzywny dom wolnostojący wraz Z lokalem usługowo-handlowym O pow. 278 m2 W samym centrum drezdenka - naprawdę wyjątkowa okazja Z nową niższą ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom jednorodzinny na Muchoborze Wielkim przedwojenny. Budowany z cegły kryty dachówką.Ogrzewanie centralne gazowe plus kominkowe alternatywne. W 80 procentach wymienione okna na drewniane nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kórnica

Kórnica,opolskie

259 000 zł180 m² 1 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący położony w miejscowości Kórnica, w powiecie Krapkowickim. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, dach spadzisty kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biała

Biała,dolnośląskie

519 000 zł193 m² 2 689,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wykończenia dom w Białej gm.Marcinowice po odbiorze w 2015r. Powierzchnia użytkowa 170m2 i całkowitej 193,25m2. Na działce o powierzchni 2500m2 z możliwością powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Bąkówka,mazowieckie

650 000 zł231 m² 2 811,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szukasz idealnego miejsca na inwestycję? Potrzebujesz obszernej, doskonale zlokalizowanej działki z bezpośrednim dostępem do drogi, w pełni uzbrojonej i blisko Warszawy? Ta nieruchomość.