dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Łańcut,podkarpackie

370 000 zł142 m² 2 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy, znajdujący się na 10-arowej działce na początku miejscowości Łańcut. Koszty wynagrodzenia dla pośrednika ponosi sprzedający! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 900 000 zł289 m² 13 494,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:116 m²

Na sprzedaż nowa 2 piętrowa Kamienica usługowo - mieszkalna o powierzchni 289 m2 na działce 116 m2 położona w samym centrum Starego Miasta w Olsztynie. Kamienica wybudowana od podstaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

352 000 zł95 m² 3 705,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szymonz211_255' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu surowego zamkniętego mini. Cena zawiera działkę ( 160 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Do pełnego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzewo

Radzewo,wielkopolskie

550 000 zł132 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom jednorodzinny wolno stojący znajdujący się na małym osiedlu. W bliskiej okolicy sklep, szkoła z punktem przedszkolnym, place zabaw. Cicha spokojna okolica. dojazd do domu utwardzony. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

591 000 zł127 m² 4 653,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni 127 m2 w dzielnicy Wawer (okolice ul. Czarnuszki) Cała inwestycja to kameralne, zamknięte osiedle na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wczasowa

Nowa Dęba,podkarpackie

309 000 zł103 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budynki o powierzchni użytkowej 103 m2, zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną, charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z czytelnym podziałem na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

320 000 zł132 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Przedstawiamy Państwu domy w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej- halemba/ Kłodnica na osiedlu domków jednorodzinnych. Cena dotyczy segmentu skrajnego o powierzchni użytkowej 131,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrowla

Mrowla,podkarpackie

274 000 zł122 m² 2 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura posiadamy do sprzedania dom o powierzchni 122m2 w stanie surowym zamkniętym w Mrowli. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, nie podpiwniczony kryty blachodachówką wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Daszewice

Daszewice,wielkopolskie

530 000 zł124 m² 4 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej pobudowany i oddany do użytkowania w 2017 roku charakteryzujący się wysoką jakością wykonania oraz użytych materiałów. Pobudowany z cegły, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skoki

Skoki,lubelskie

355 000 zł140 m² 2 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Sprzedam dom w miejscowości Skoki 5 km od Dęblina. W bliskiej okolicy bo około 50 m znajduje się rzeka Wieprz i las. Dom został rozbudowany w 2009r. W domu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świrna

Świrna,świętokrzyskie

160 000 zł120 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Dom położony w miejscowości Świrna ok. 6 km od centrum Ostrowca Św. Dom z działką o powierzchni 8100 m2 usytuowana w cichej, spokojnej okolicy na wzgórzu. Budynek mieszkalny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

455 000 zł130 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Polecam dom wolnostojący, projekt "dom w jabłonkach" pracowni Archon. Powierzchnia użytkowa domu ok 130 mkw., na parterze przestronny salon, jadalnia, kuchnia, toaleta, garaż i kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szkolna

Marki,mazowieckie

539 000 zł126 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim .Wyodrębniona działka ok. 250 m. Podjazd wyłożony kostką. Dom z garażem Wszystkie media miejskie. Ogrzewany gazowo. Parter; -kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

446 000 zł133 m² 3 357,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Bez dodatkowych kosztów - 0zł pcc i 0% prowizji! Poszukujesz domu w cichej i spokojnej okolicy? Blisko lasu, terenów zielonych? Pragniesz zamienić swoje mieszkanie na coś większego?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty

Kąty,mazowieckie

489 000 zł125 m² 3 912 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Wygodny i funkcjonalny segment w stanie deweloperskim położony na kameralnym i nowoczesnym osiedlu, około 10 km od Piaseczna. Osiedle wyróżnia się ciekawą architekturą oraz wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

335 000 zł94 m² 3 563,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:988 m²

Kamilaz273_187' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu surowego zamkniętego mini. Cena zawiera działkę ( 130 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Do pełnego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

480 000 zł186 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Przedstawiamy Państwu komfortowy, piętrowy dom jednorodzinny, położony na osiedlu domków jednorodzinnych w dzielnicy Zdrój. Dom zadbany, po remoncie, nowocześnie urządzony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

359 000 zł130 m² 2 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:567 m²

Do sprzedania nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z wbudowanym garażem na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Dobroszyc do zamieszkania na Nowy Rok. Atrakcyjna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Młyńska

Czernica,śląskie

359 000 zł142 m² 2 528,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:937 m²

Dwa domy W cenie jednego. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, parterowy, wybudowany w 1969 r. Murowany, otynkowany, o płaskim dachu krytym papą. W przyziemiu 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyżowa

Krzyżowa,śląskie

449 000 zł178 m² 2 522,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Dobry dom w Beskidzie Żywieckim - jest to oferta, która zadowoli nawet naprawdę bardzo wymagającego klienta. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni ponad 10 arów na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rój

Żory,śląskie

377 000 zł108 m² 3 490,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom W roju Licencjonowane biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o powierzchnia użytkowej około 108 m 2 , położony na płaskiej działce 440.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

| lokalizacja: katowice oś Zimowe Do sprzedaży : Działka własnościowa o powierzchni 394m 2 zabudowana jednorodzinnym, wolnostojącym, dwukondygnacyjnym domem z 4 poziomami ( 2/3 parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

399 000 zł145 m² 2 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaproponować Państwu piękny, piętrowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 145m2, usadowiony na działce o powierzchni około 400m2. Pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

180 000 zł157 m² 1 146,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Do sprzedania dom położony na ładnej działce pow. 1026 m2. Dom pochodzi z 1920/30 roku. W 2008 wykonano remont wraz z wymianą okien pcv. Parter domu , trzy pokoje, kuchnia, łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Grabówka,podlaskie

442 000 zł152 m² 2 902,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Chciałabym serdecznie zaprosić na darmową prezentację dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Grabówce, kilka minut od Białegostoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

360 000 zł170 m² 2 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom Z potencjałem - atrakcyjna cena- dwurodzinny lub dla firm! Doskonała oferta dla rodziny dwupokoleniowej lub dla osób pragnących kupić dom, w którym można zamieszkać i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie segmentowej w miejscowości Kiełczówek. Istnieje możliwość kupna domu w ramach programu MDM. Dom o powierzchni 120 mkw. na działce 212 mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jazgarzewszczyzna

Jazgarzewszczyzna,mazowieckie

2 350 000 zł500 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest posiadłość położona zaledwie 3 km od Piaseczna i 20 km od centrum Warszawy. Dom 1 poziomowy przez co przyszli właściciele unikną ciągłego biegania po schodach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Obiekt mieszkalno usługowy (agroturystyka lub inne). Dom mieszkalny z wiatą garażową i dużym budynkiem gospodarczym położony na trzech działkach o łącznej pow. 1,25 ha. Obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł200 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:399 m²

Gdańsk-Oliwa w najlepszym wydaniu - tak możemy najkrócej określić lokalizację prezentowanego domu. Uliczki, które zachowały swój niepowtarzalny urok, stanowią enklawę spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolina Czerwienia

Podgórzyn,dolnośląskie

650 001 zł390 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację nietuzinkowej nieruchomości o charakterze mieszkalno-usługowym w pięknym i malowniczym Podgórzynie. Otoczenie lasu, towarzystwo nieopodal płynącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Anin

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:152 m²

Segment środkowy Warszawa Anin 120 m 2. Tylko 800 m do stacji skm - dojazd do Warszawy w kilkanaście minut bez korków. Przystanek mzk w odległości 500 m. Sklepy,przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

359 000 zł129 m² 2 782,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, wolnostojący z garażem, o pow. użytkowej 129 m2, całkowitej 149 m2. Przestronne, jasne wnętrza, salon z tarasem od strony zachodniej, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów A

Korytów A,mazowieckie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom ok 100m na małej działce z mieszkalnym poddaszem i dużym tarasem, wszystkie media ,ogrzewanie gazem ziemnym , piec dwufunkcyjny junkers , 4 pokoje , łazienka , 2 wc, oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

795 000 zł180 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:934 m²

W domu znajdują się : 1.sypialnie 3 ( podłogi klepka , gładź gipsowa) 2.łazienki 3 ( terakota , gładź gipsowa ) 3.pokój dzienny ( Panele , gładź gipsowa , duże okna ) 4.kuchnia ( gres polerowany ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Malinowa

Zgierz,łódzkie

590 000 zł300 m² 1 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:895 m²

Obiektem sprzedaży jest wolnostojący dom po częściowym remoncie, położony w atrakcyjnej lokalizacji na granicy Łodzi i Zgierza w okolicach Nowej Gdyni. Cena ofertowa 590 000 zł. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bojano

Bojano,pomorskie

349 000 zł117 m² 2 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do kupienia ostatni z czterech dom w zabudowie szeregowej, położony w cichej i spokojnej części Bojana, w sąsiedztwie lasu oraz domów jednorodzinnych a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Folwarki

Żory,śląskie

459 000 zł114 m² 4 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Piękny dom wchodzisz I mieszkasz 5 minut do centrum żor usiądź na tarasie Z kawą I odpocznij po ciężkim dniu Licencjonowane biuro nieruchomości Komplex ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

365 000 zł111 m² 3 276,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Polecam domy w zabudowie bliźniaczej 10 min od granic Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana jest w urokliwej miejscowości Brzezia Łąka, gmina Długołęka, zaledwie kilka kilometrów od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nowa niższa cena! do pilnej sprzedaży! Dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej Na sprzedaż wolnostający dom o powierzchni 300m2 położony w Zamościu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisła

Wisła,śląskie

1 150 000 zł296 m² 3 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agent odp.: , tel., OPIS: Bardzo dobrze funkcjonujący mały pensjonat. Sprzedawany z pełnym wyposażeniem, pakietem gości i rezerwacji. 1 km od rynku. Dwie działki, z których obecnie tylko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij