dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mastalerza

Chojnice,pomorskie

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Luksusowy dom, gotowy do zamieszkania! Potrzebujesz ciszy i spokoju po ciężkim dniu pracy? Lubisz dużo zieleni wokół siebie? A może chciałbyś rano napić się kawy na tarasie albo wieczorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Opole,opolskie

860 000 zł420 m² 2 048 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, trzykondygnacyjnego domu położonego w spokojnej okolicy dzielnicy Szczepanowice. Wybudowany w 1986 roku, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

780 000 zł210 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140 m2 (pow. całkowita ok. 210 m2) z garażem dwustanowiskowym, położony na działce 440 m2 w bardzo bliskiej odległości do centrum miasta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

440 000 zł214 m² 2 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Chcesz zamieszkać z dala od zgiełku i hałasu szukasz spokojnej okolicy z pięknym widokiem za oknem. Posiadamy w swojej ofercie zadbany dom wolnostojący na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

370 000 zł84 m² 4 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! osoba do kontaktu ; magda janik, tel. 0% prowizji / bez podatku pcc oleśnica / zabudowa szeregowa Polecam skrajny, ostatni dom - szereg - w Oleśnicy (rataje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

360 000 zł216 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Jeśli szukacie Państwo nieruchomości z możliwością zamieszkania dwóch rodzin, bądź domu z przeznaczeniem na wynajem lub z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:89 m²

Zachęcam do zakupu nowoczesnego domu w Plewiskach na zamkniętym bezpiecznym osiedlu. Jest to skrajny szeregowiec z ogródkiem 89 m2 wybudowany 2013 roku, ale zamieszkały od 2014 roku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

470 000 zł120 m² 3 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:753 m²

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w atrakcyjnej dzielnicy Opola - Kolonii Gosławickiej w okolicy szpitala wcm. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

180 000 zł195 m² 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 007 m²

Dom w miejscowości Glinki gm. Koronowo położony w urokliwej lokalizacji w środku lasu ok. 1 km od Zalewu Koronowskiego w miejscowości Wielonek. Dom budowany wg. projektu Zofia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wola Gołkowska

Wola Gołkowska,mazowieckie

1 880 000 zł700 m² 2 686 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bliźniak 700 M 2 działaka 2000 M 2 wola gołkowska okazja! przepiękny Dom o powierzchni całkowitej 700 m2, jedna połowa częściowo wykończona, możliwość sprzedaży tylko 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Opalińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł89 m² 20 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Żoliborz to prestiż i wyjątkowe miejsce na mapie Stolicy. Klienci, którzy chcą tu zamieszkać mogą wybierać w różnorodnej budowli od dworkowych willi z pięknymi ogrodami po nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kępa

Kępa,opolskie

995 000 zł155 m² 6 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:982 m²

Dom W kępie na sprzedaż Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o nowoczesnej architekturze,zlokalizowanego na niespełna 10 arowej działce w Kępie k/ Opola. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

399 000 zł176 m² 2 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Oferta na wyłączność. 0% prowizji dla kupującego. Na sprzedaż dom wolnostojący w Opolu dzielnica Czarnowąsy. Dom o powierzchni użytkowej 135m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krapkowice

Krapkowice,opolskie

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:898 m²

W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż pół bliźniaka znajdujący się w Krapkowicach, o powierzchni użytkowej około 200m2. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Siołkowice

Stare Siołkowice,opolskie

330 000 zł325 m² 1 015 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 962 m²

Dom Z piękną działka I dużym potencjałem do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się ze ofertą sprzedaży domu w Starych Siołkowicach, o powierzchni całkowitej 325m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

590 000 zł132 m² 4 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do sprzedania piękny dom o powierzchni 131m2 położony w miejscowości Wrząsowice. Lokalizacja: wrząsowice miejscowość oddalona o ok 18km od centrum Krakowa. Świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

479 000 zł160 m² 2 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

- spokojna dzielnica - Po najważniejszych remontach - Duży ogród Oferta sprzedaży bardzo zadbanego domu położonego w dzielnicy Podgórze. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chojnice

Chojnice,pomorskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Jeżeli szukasz domu w Chojnicach, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 150m2, idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gracze

Gracze,opolskie

340 000 zł120 m² 2 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Posiadamy na sprzedaż dom piętrowy o powierzchni całkowitej około 120m2. Nieruchomość nie wymaga nakładu finansowego. Budynek znajduje się na 8 arowej działce w miejscowości Gracze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

320 000 zł140 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy Rybnik Ligota Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej który posiada garaż w budynku miejsce parkingowe przed budynkiem oraz własny ogród. Nieruchomość w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kleśnik

Kleśnik,pomorskie

319 000 zł126 m² 2 531,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 169 m²

Jeżeli marzysz o własnym domku w bliskim sąsiedztwie jeziora, w zacisznym i ustronnym miejscu? To mamy dla Ciebie idealną ofertę. Oferowana nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzciany

Trzciany,kujawsko-pomorskie

399 000 zł129 m² 3 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej ok.129 m2 , położony na działce 403 m2 w miejscowości Trzciany (powiat sępoleński, województwo kujawsko-pomorskie), wybudowany w 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

459 000 zł126 m² 3 649,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie, 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luboszyce

Luboszyce,opolskie

777 000 zł260 m² 2 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Wyjątkowa nieruchomość W wyjątkowej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z 2011r. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 260m2, położona na 9,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cukiernicza

Kiełpino,pomorskie

408 680 zł185 m² 2 204,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Budynek jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym, niepodpiwniczony, z dachem dwuspadowym w zabudowie bliźniaczej przystosowany dla potrzeb 5 osobowej rodziny został wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rytel

Rytel,pomorskie

1 199 000 zł340 m² 3 526,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej wraz z funkcjonującym warsztatem stolarskim z pomieszczeniami socjalnymi oraz wolnostojącym domem w stanie do wykończenia. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rytel

Rytel,pomorskie

215 000 zł216 m² 997,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 555 m²

Jeżeli marzy Ci się dom z dużą przestrzenią do samodzielnej aranżacji z piękną działką, to trafiłeś na super ofertę! Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Groszowice

Opole,opolskie

399 000 zł160 m² 2 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu duży, dwupiętrowy dom na sprzedaż położony w Groszowicach. Dom z 1989 roku ma powierzchnię 160 m2, a działka na której się znajduję ma 24ary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azotowa

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł106 m² 5 650,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 916 m²

Na sprzedaż wolno stojący dom parterowy o pow. użytkowej 106 m2. położony na pięknej, dużej działce o pow. 1907 m2, przy ulicy Azotowej w Podjuchach. Budowę domu zakończono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otwock

Otwock,mazowieckie

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Do sprzedaży, dom wolnostojący o pow. 160m2 w otwock/śródborów. Działka o pow. 1750m2 na której wybudowano dom ok. 1984r., ma kształt zgrabnego prostokąta o wym 36 x 49m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

271 000 zł102 m² 2 656,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Jagoda_227' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu surowego zamkniętego mini. Cena zawiera działkę ( 80 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Do pełnego wykończenia brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lotyń

Lotyń,pomorskie

315 000 zł280 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 280 m2 w całości podpiwniczony w miejscowości Lotyń, gmina Chojnice. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stara Wiśniewka

Stara Wiśniewka,wielkopolskie

149 000 zł133 m² 1 120,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w stanie surowym o powierzchni mieszkaniowej 133 m2, usytuowany na działce 1936 m2, w miejscowości Stara Wiśniewka, w gminie Zakrzewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

650 000 zł70 m² 9 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mały domek murowano/drewniany do przebudowy/modernizacji przy ul. Sadowej, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Na działce są również zabudowania gospodarcze, w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Harbutowice

Harbutowice,śląskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny z lat 60-tych na działce o pow 1700 m2.Do domu przynależy budynek gospodarczy.Duża zagospodarowana działka porośnięta drzewkami owocowymi.Dom piętrowy gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małopolska

Gdynia,pomorskie

1 857 000 zł295 m² 6 287,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:411 m²

Nowa niższa cena Opisywany dom w zabudowie bliźniaczej został wybudowany w latach 90 ubiegłego wieku a gruntownie wyremontowany w latach 2017/2018. Ostatni remont pozwolił na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

450 000 zł98 m² 4 591,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 313 m²

B.N.WILLA. Oferta sprzedaży przytulnego domku położonego w malowniczej lokalizacji Gór Sowich nieopodal zalewu Bystrzyckiego oraz zamku Grodno. Budynek: wybudowany w technologii Fińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzekowo

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł171 m² 4 383,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

!Uwaga. Klient kupujący nie płaci 2% pcc! Piękny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 251,35m2. Wyjątkowa lokalizacja, w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mechnice

Mechnice,opolskie

670 000 zł142 m² 4 718 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:712 m²

W naszej ofercie posiadamy piętrowy dom do sprzedaży o podwyższonym standardzie. Dom położony w Mechnicach k/opola o pow. 142 m2 Areał działki wynosi 7,12 a. Na piętrze domu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

550 000 zł360 m² 1 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:682 m²

Agent prowadzący: , tel., Oferta przedstawia: -wolnostojący podpiwniczony, dwukondygnacyjny dom z poddaszem użytkowym w idealnym stanie technicznym o powierzchni całkowitej 360m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Charzykowy

Charzykowy,pomorskie

655 000 zł300 m² 2 183,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 956 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, w miejscowości Charzykowy, w otoczeniu lasów i pięknej przyrody. W takim wspaniałym klimacie na.