dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Grotów

Grotów,lubuskie

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 182 m²

Sprzedam poniemiecki dom jednorodzinny wolnostojący po kapitalnym remoncie W grotowie Z dwiema działkami W bardzo pięknej I malowniczej okolicy - wyjątkowa okazja! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

439 000 zł124 m² 3 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Klient bez podatku pcc Media miejskie Zdjęcia pokazują nieruchomość już ukończoną - identyczną jak ta, która jest sprzedawana. Podwyższony standard deweloperski: - brama garażowa na pilota - rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

486 000 zł122 m² 3 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:154 m²

Sprzedam bezpośrednio = bez prowizji dom w cenie Mieszkania = Powierzchnia Domu - 122 m2 + duży taras + Ogródek Lokalizacja = pomiędzy Warszawą a Piasecznem - zaledwie 25 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warzenko

Warzenko,pomorskie

357 000 zł94 m² 3 797,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

Kamilaz273_187' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 135 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nisko

Nisko,podkarpackie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Jednorodzinny piętrowy dom zlokalizowany jest w miejscowości Racławice przy ul. Rudnickiej - około 500 metrów od granicy Niska. Usytuowany jest na płaskiej, 9 arowej, ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

1 750 000 zł281 m² 6 227,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty -ewa Sołtysik ołtaszyn. Nowy, piękny, wolnostojący, bardzo przestronny, doskonale doświetlony dom na dużej działce 1500 mkw. Wolnostojący, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słonecznikowa

Gdynia,pomorskie

998 001 zł270 m² 3 696,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:344 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w spokojnej dzielnicy Gdyni w Dąbrowie. Działka 344 m2, dom w otoczeniu niskiej zabudowy, ukończony w 2002 r. , starannie utrzymany nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Gowarzewo,wielkopolskie

365 050 zł137 m² 2 664,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Gowarzewie - prężnie rozwijającej się miejscowości oddalonej o 20 min jazdy samochodem od Poznania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł245 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom na terenie zamkniętym z monitoringiem i ochroną na osiedlu w Starej Miłosnej. W domu system alarmowy, drzwi i okna (pcv) antywłamaniowe Dom składa się z 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Skarbówek

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł171 m² 2 038,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Ciekawa propozycja domu dla amatorów ucieczki od zgiełku miasta i otoczenia Lasu Arkońskiego. Zapraszam na prezentację wolnostojącego domu na Osiedlu Skarbówek. Urocza nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grabówka

Częstochowa,śląskie

380 000 zł180 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:677 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom znajdujący się w dzielnicy Grabówka. Dom ma powierzchnię użytkową 180 m2 , stoi na ogrodzonej działce 677 m2. Na parterze domu znajdują się : cztery pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

598 000 zł103 m² 5 805,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 103 m2, zlokalizowany w Opolu - Kolonia Gosławicka, usytuowany na ładnie położonej, otoczonej zielenią działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

729 036 zł174 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis oferty Przy projektowaniu koncepcji braliśmy pod uwagę wiele elementów żeby uzyskać optymalne wnętrze, architekturę i funkcję. Zaczynając od funkcji, wejście i garaż są w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zazdrość

Orzesze,śląskie

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:830 m²

Dom na sprzedaż stan surowy cena: 380 000 Oferujemy Państwu dom w stanie surowym o całkowitej powierzchni 160 m2 zlokalizowany w malowniczej dzielnicy Orzesza, zazdrość, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Faustmana

Luboń,wielkopolskie

650 000 zł210 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Sprzedam dom wolnostojący położony w Luboniu Starym, przy ul. Faustmana. Obecnie jest wykorzystywany jako siedziba firmy. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Staw

Nowy Staw,lubelskie

185 000 zł3 400 m² 54,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży działka letniskowa o pow. 3400mkw zabudowana domkiem drewnianym 2 -kondygnacyjnym o pow. zabudowy wraz z tarasem ok.90mkw.Budynek składa się z: pokoju dziennego, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Zamczysko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

47 000 zł30 m² 1 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zobacz działkę rekreacyjną rod z domkiem do odświeżenia. Idealne miejsce na wypoczynek po ciężkim dniu pracy! - Działka o pow. 200 m2, z licznymi drzewami owocowymi, krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staszyce

Piła,wielkopolskie

530 000 zł290 m² 1 828,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:431 m²

NA sprzedaż dom zabudowie szeregowej O pow. Użytkowej 147,00m2 piła - staszyce Tytułem oferty jest przestronny, czterokondygnacyjny dom o pow. całkowitej 289,80m2 o następującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Biała

Rzeszów,podkarpackie

356 000 zł142 m² 2 507 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, w dzielnicy Biała. Dom piętrowy, bez podpiwniczenia. W skład budynku wchodzą: -5 pokoi - salon -kuchnia ze spiżarnią - łazienka -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ratanice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

640 000 zł136 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:587 m²

Dom w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy ratanice , w spokojnym otoczeniu lasów i zbiornika wodnego pogoria może być Twój! W okolicy panują doskonałe warunki do wypraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

498 000 zł188 m² 2 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę - magda janik, tel. Oleśnica / przestronny Na sprzedaż dom zlokalizowany w okolicach Oleśnicy. Jego powierzchnia to ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zamość

Zamość,lubelskie

550 000 zł260 m² 2 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Jeżeli szukasz domu w wysokim standardzie wykończenia, w malowniczo położonej miejscowości oraz atrakcyjnej cenie to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

1 150 000 zł229 m² 5 021,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż dom o łącznej powierzchni 229 m2 położony na 17-arowej działce przy ul. Olbrachta w Rzeszowie. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 140m2 w wysokim standardzie, zlokalizowany w Nowych Chechle na osiedlu nowych domów, przy lesie. Dom otoczony jest piękną działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Świt

Lublin,lubelskie

570 000 zł236 m² 2 415,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:258 m²

Węglin-świt Do sprzedaży środkowy segment szeregowca, 4 kondygnacje, wydzielona wewnętrzna klatka schodowa, wejście do każdej kondygnacji z klatki schodowej. Parter wykończony, wysoki parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Krzydlina Mała

Krzydlina Mała,dolnośląskie

250 000 zł125 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

1/2 domu dwurodzinnego, cegła, poddasze użytkowe. Budynek zadbany, nowy dach, pomieszczenia po remoncie. Osobne wejście do części sprzedawanej, która obecnie stanowi 2 osobne mieszkania (parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żdżanne

Żdżanne,lubelskie

60 000 zł50 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom Z działką - przy trasie krasnystaw chełm Do sprzedania siedlisko w gminie Siennica Różana położone przy drodze wojewódzkiej nr 843. Działka o pow. 1300 m2, dom 50 m2, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Natalin

Natalin,lubelskie

760 000 zł224 m² 3 400,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Natalin- osiedle modrzewiowa Do sprzedaży 3 komfortowe segmenty o powierzchni 155,95 mkw + 67,56 mkw( garaże i pomieszczenia gospodarcze rozmieszczone na działkach o powierzchni 550 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

589 000 zł185 m² 3 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Klient Bez podatku pcc Wkrótce wydanie Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z księgą wieczystą, o powierzchni całkowitej 185 m2, w Kiełczówku. 6 pokoi Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

672 000 zł180 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Czechów dolny- dom wolnostojący Z dużą działką Oferujemy do sprzedaży dom piętrowy z poddaszem użytkowym oraz sutereną w której znajduje się garaż na 2 auta i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

470 000 zł139 m² 3 381,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Opolu- kolonii Gosławickiej. Dom pięciopokojowy o powierzchni całkowitej około 139 m2, jednopiętrowy, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Swadzim

Swadzim,wielkopolskie

498 000 zł128 m² 3 893,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży dwa segmenty bliźniaka o pow. całkowitej 127,89 m2 (pow. uż. 121,89m2) w stanie deweloperskim w Swadzimiu gm. Tarnowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Botaniczna

Zamość,lubelskie

330 000 zł95 m² 3 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Funkcjonalny, w bardzo dobrej lokalizacji dom stanowiący 1/2 bliźniaka. Nieruchomość jest położona przy osiedlowej uliczce. Zapraszam do kontaktu i prezentacji. Dane kontaktowe: treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł126 m² 3 960,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż dom w malowniczej okolicy przy ul. Beskidzkiej. Prosty w formie projekt domu , przykryty dachem dwuspadowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pamiątkowo

Pamiątkowo,wielkopolskie

599 000 zł215 m² 2 786,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:646 m²

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: wygodny i przestronny dom wolnostojący , położony w Lulinku koło Poznania. Budynek z 2004 roku w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzbna

Wierzbna,dolnośląskie

669 000 zł170 m² 3 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

do sprzedania dom jednorodzinny położony przy trasie Świdnica - Żarów, na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1670 m2, całkowicie ogrodzonej, brama wjazdowa na pilota; dom składa się.