dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

315 000 zł100 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Unikalna oferta - okazyjnie bliźniak do kapitalnego remontu w okolicy Lasu Zwierzynieckiego! Polecamy Państwu idealnie zlokalizowany bliźniak do własnej aranżacji w dobrej cenie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koziniec

Koziniec,małopolskie

75 000 zł50 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Stuletni, kamienno-drewniany domek posadowiony na urokliwej działce o pow. 13 arów. Nieruchomość położona w Kozińcu. Dojazd drogą utwardzoną gminną. Media: woda, kanalizacja, prąd, linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł130 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:567 m²

Nieruchomość zlokalizowana w centrum Wesołej, działka o powierzchni 567 m2 (27 x 21), dłuższym bokiem wsparta o ulicę o nawierzchni utwardzonej kostką i oświetleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Samsieczynek

Samsieczynek,kujawsko-pomorskie

125 000 zł105 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest domek o pow. całkowitej około 105 m2 (zabudowy 35 m2) trzykondygnacyjny obejmujący parter, i piętro i poddasze wraz z nasadzeniami położony na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwałowice

Chwałowice,lubuskie

1 150 000 zł218 m² 5 275,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 600 m²

Na sprzedaż prosperujące gospodarstwo zajmujące się głównie ekologiczną hodowlą bydła. Nieruchomość położona w spokojnej miejscowości chwałowice, w rozwojowej gminie bogdaniec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pokrzywnica

Pokrzywnica,mazowieckie

200 000 zł118 m² 1 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 589 m²

Pokrzywnica Dom 118 m2,działka 10589 m2-cena 200 000 pln Super okazja! Szukasz taniego siedliska ? Masz dość korków i miejskiego hałasu? Mam dla Ciebie ofertę idealną. Na sprzedaż siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zagórze

Zagórze,małopolskie

206 000 zł90 m² 2 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja! Pięknie usytuowany na obrzeżach lasu drewniany domek letniskowy na podmurówce posadowiony na działce o pow. 7,5 ara. Nieruchomość położona w Zagórzu, około 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Koninko

Koninko,wielkopolskie

338 000 zł81 m² 4 172,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:57 m²

Oferta z rynku pierwotnego -> bez pcc! Termin realizacji: styczeń 2019. Powierzchnia lokalu: 81,69 m2. Powierzchnia ogródka - 57 m2. Układ: - parter kuchnia, salon, pomieszczenie gospodarcze, hol, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Tychy,śląskie

550 000 zł139 m² 3 956,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej- segment środkowy. Położenie domu gwarantuję cichą i spokojna okolicę a zarazem bardzo dobry wyjazd na trasę Katowice- bielsko- biała. Buynek cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Leszczyny

Bielsko-Biała,śląskie

310 000 zł185 m² 1 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Oferujemy Państwu dom w dzielnicy Leszczyny o pow. całkowitej ok.185m2, mieszkalnej 120m2, położony na działce 648m2. Dom został wybudowany w 1972r, jest w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Plac Przemysława

Owińska,wielkopolskie

579 000 zł180 m² 3 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom to nasza przystań, miejsce, gdzie czujemy się bezpiecznie. Miejsce, w którym chcemy spędzać jak najwięcej czasu. Ważne, aby klimat w nim panujący był ciepły i kojący. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zacisze

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł145 m² 4 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:27 m²

Nowy dom bezpośrednio od developera. Cena dewelopera! sprzedaż bez prowizji I podatku pcc 2%. Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem i tarasem oraz 2 miejscami w garażu. Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ostów

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący o powierzchni 260m2 zlokalizowany na działce 1600 m2 z 2006 roku. Wiśniowa Góra czyli Mazowiecki Park Krajobrazowy, piękna okolica, czujemy się tu jak na letnisku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

350 000 zł135 m² 2 591,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli nie masz jeszcze swojego miejsca na ziemi, a szukasz go w zacisznym i spokojnym miejscu Biała Posesja Nieruchomości Prezentuje dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł780 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:2 181 m²

Duży, oryginalny, piętrowy dom z płaskim dachem, wzniesiony wg indywidualnego projektu architektonicznego. Budynek posiada własny system zasilania awaryjnego, jest okablowany siecią informatyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł150 m² 3 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący , parterowy usytuowany w samym sercu starego Pogodna. w odległości ok. 30 m do ulicy więc jest cisza i spokój. Rok budowy 1936. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

585 000 zł125 m² 4 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy szeregowiec z roku 2006 położony w cichym, spokojnym miejscu Mierzyna, nieopodal komunikacji, centrum handlowego Ster, nowej szkoły podstawowej na Mierzynie. Dom składa się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

399 000 zł128 m² 3 123,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Zamknięte Osiedle Domów Jednorodzinnych Sprzedam dom na prestiżowym osiedlu w Świerklańcu. Dom o powierzchni 127,74m2 w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

585 000 zł185 m² 3 162,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom wolno stojący na działce o pow.1305m2 położony w ustronnym miejscu w Starym Puszczykowie. Dom o pow.185m2 z 1980r.jest po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

748 000 zł190 m² 3 936,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę - magda janik, tel. Piękny / rok budowy 2003 Polecam piękny dom usytuowany na obrzeżach Oleśnicy. Jest to dom z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł260 m² 1 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:483 m²

Przedmiotem sprzedażny jest bliźniak położony w urokliwej części os.Kormoranów w drugiej linii zabudowy .Budynek mieszkalny ,dwukondygnacyjny,podpiwniczony o pow.cał.345 m2, użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł156 m² 3 200,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna cena! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w dzielnicy Żelechowa. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 155,9m2( wraz z piwnicą ). Budynek pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

594 800 zł240 m² 2 478,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - magda janik, tel. Przestronny + pom. Gosp. Na sprzedaż dom (może pełnić także funkcję domu dwurodzinnego) znajdujący się w Spalicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Okulickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł146 m² 3 767,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

5 pokoi z czego 2 w przyziemiu ( piwnicy ). Dom w zabudowie bliźniaczej położony na Gumieńcach - boczna uliczka od ul. Okulickiego. Dom wybudowany w latach 70tych po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutomia Górna

Lutomia Górna,dolnośląskie

450 000 zł320 m² 1 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nieruchomość z drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych. Wolostojący, piętrowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, o powierzchni całkowitej 300 m2 oraz powstały w tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klucze

Klucze,małopolskie

199 000 zł140 m² 1 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Twój Dom oferujemy do sprzedaży dom w Kluczach koło Olkusza. Świetna lokalizacja doskonałe połączenie z Olkuszem skąd busy Kraków-Katowice co 10 minut. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Budkowice

Stare Budkowice,opolskie

255 000 zł80 m² 3 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni mieszkalnej ok. 80 mkw wybudowany na działce o powierzchni 11,5 ara znajdujący się w miejscowości Stare Budkowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Ciężkowice,małopolskie

340 000 zł140 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny położony w malowniczo-turystycznym miasteczku, w którym oprócz rezerwatu "skamieniałe miasto" wkrótce powstanie Park Zdrojowy z ogrodem sensorycznym, wrzosowiskiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

889 000 zł259 m² 3 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Duży i ergonomiczny dom wolnostojący w Bezrzeczu. Na powierzchnię 259m2 składają się: parter - duży salon z wyjściem na 35-metrowy taras, jadalnia z balkonem, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Piastów

Kraków,małopolskie

359 000 zł145 m² 2 475,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

-Nowe osiedle domów zaledwie 3km od Prądnika Czerwonego oraz Mistrzejowic- do sprzedania domy wolnostojące w miejscowości Raciborowice gmina Michałowice, około 3km od granic Krakowa. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wadowice

Wadowice,małopolskie

300 000 zł150 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atrakcyjna cena-jeszcze lepsza lokalizacja! Chcesz zamieszkać na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych o niewielkiej zabudowie, zyskując ciszę i spokój a zarazem mieć blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

310 000 zł107 m² 2 885,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Wirek ul. Jankowskiego! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

449 900 zł164 m² 2 743,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie zapraszam na prezentację domu jednorodzinnego w Sosnówce. Nieruchomość bardzo ładnie położona z pięknymi widokami na panoramę gór, 10 minut od Jeleniej Góry i 15 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wyry

Wyry,śląskie

489 000 zł272 m² 1 797,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²

Sprzedaż domu Wyry powiat Mikołowski. Bez prowizji dla kupującego!. Agent prowadzący: , t., licencja zawodowa nr 22295 Nieruchomość może zaspokoić potrzeby domu dwurodzinnego. Wyjątkowa oferta domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinno

Glinno,dolnośląskie

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 834 m²

Dom położony u podnóża Wielkiej Sowy, w malowniczej miejscowości wsi z dala od zgiełku i hałasu. Budynek znakomicie nadaje się dla dużej , wielopokoleniowej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

820 000 zł330 m² 2 487,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:793 m²

Przestronny dom wolnostojący, z pięknie zagospodarowanym ogrodem, w Bezrzeczu. Na powierzchnię całkowitką 329,7 m2 składają się: piwnica - pom. gospodarcze z kotłownią, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Targowa

Rumia,pomorskie

770 000 zł204 m² 3 765,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko U nas! Oferuję dom w trakcie budowy poziom wykończenia 70%. Położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Rumi, w jej wschodniej części, przy ul. Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

690 000 zł216 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania bardzo ładny 5-pokojowy dom wolno stojący .Dom został wybudowany w 2015 roku .Zagospodarowana budowlana 13 arowa działka położona blisko puszczy Niepołomickiej, oraz lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Smolana

Wólka Smolana,mazowieckie

599 000 zł88 m² 6 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Przytulny dom w spokojnej okolicy. Jeżeli szukasz niewielkiego, funkcjonalnego i taniego w utrzymaniu domu to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dom podpiwniczony, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

125 000 zł86 m² 1 453,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Parterowy dom w Suchej Beskidzkiej murowany z cegły, postawiony na działce 15 arowej. Na budynek z lat 40-tych o powierzchni mieszkalnej ok 86m2 (pow całkowita 130m2) składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczyglice

Szczyglice,dolnośląskie

299 999 zł163 m² 1 844,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Głogów, szczyglice, dom, 5 pok, 163m2, 18ar, sprzedaż 299 999 zł nowa cena! rezerwacja Sprzedam piętrowy dom o powierzchni użytkowej 163m2, 5 pokojowy z garażem, pomieszczeniami.