dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 314 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 314 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł390 m² 2 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:580 m²

Kamienica na sprzedaż. Warszawa Włochy 390m2 Bardzo dobra lokalizacja blisko, sklepy, komunikacja miejska oraz stacja kolejowa. 9 lokali mieszkalnych 1 lokal usługowy Zapraszam do kontaktu. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poziomkowa

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

265 000 zł120 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Białe Błota ul.Poziomkowa Dom położony na dwóch działkach razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

238 000 zł70 m² 3 395,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:233 m²

Dom W cenie mieszkania - po remoncie z pięknie zagospodarowaną działką oraz garażem (30m 2 ). Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji - blisko rynku a zarazem kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczerbice

Szczerbice,śląskie

155 000 zł100 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Dom wolnostojący usytuowany na działce o pow.1345m2, znajdujące się w gm. Gaszowice pow.rybnicki. Bardzo dobra lokalizacja - budynek znajduje się wśród luźnej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karczowiska

Karczowiska,dolnośląskie

680 000 zł210 m² 3 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący w Karczowiskach Dom parterowy z poddaszem użytkowym, komfortowo wykończony, położony na pięknie zagospodarowanej 20 arowej działce. Powierzchnia użytkowa domu to 194m 2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wagowo

Wagowo,wielkopolskie

790 000 zł229 m² 3 449,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 624 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący Z garażem dwustanowiskowym na dużych zagospodarowanych działkach pobudowany w 2010 roku, 5 pokoi, dwie łazienki, toaleta, o łącznej powierzchni użytkowej 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszów

Pszów,śląskie

356 000 zł160 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:958 m²

Super oferta dom jedno lub dwurodzinny Oferujemy Państwu dom położony w Pszowie, w niewielkiej odległości od centrum. Budynek posadowiony jest na płaskiej działce 958 m2,w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

1 215 000 zł200 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Royal City ma przyjemność zaprezentować piękny bajkowy dom wolnostojący na sprzedaż, położony we wsi Klaudyn w Starych Babicach pod Warszawą. Dom położony w bardzo cichej okolicy zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Spacerowa

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł90 m² 4 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ostatni wolny 90-metrowy segment na spokojnym osiedlu Zalesie. Prezentujemy ofertę sprzedaży gotowego segmentu w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na oś. Zalesie. Dwupoziomowe segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

488 000 zł124 m² 3 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Laski

Laski,mazowieckie

3 995 000 zł571 m² 6 996,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 020 m²

Rezydencja 571 m2 z basenem, dużym ogrodem w otoczeniu Kampinoskiego Parku Narodowego.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borek

Borek,wielkopolskie

450 000 zł163 m² 2 760,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Atrakcyjna cena. Dom wolno stojący o pow. użytkowej 162,7 m2, pow.całkowitej 262,3 m2. W bryle budynku garaż dwu stanowiskowy. Na parterze budynku salon z kominkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ramleje

Ramleje,pomorskie

220 000 zł125 m² 1 757,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Na sprzedaż budynek usługowy o pow. 125 m kw. położony na działce o pow. 6400 m kw. we wsi Ramleje koło Ostrzyc. Na parterze budynku funkcjonowała piekarnia regionalna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jelenia

Białystok,podlaskie

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Przedstawiam Państwu dom wolnostojący, z dużym potencjałem, do własnej aranżacji, zlokalizowany na osiedlu Dojlidy. Dom zbudowany z cegły, w latach dziewięćdziesiątych została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w bardzo spokojnej i cichej lokalizacji, willowej części Ciechocinka, nieopodal Parku Zdrojowego i tężni. Budynek wzniesiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Pogwizdów,śląskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Duży dom w Pogwizdowie. Przedstawiamy Państwu gospodarstwo, w którego skład wchodzi dom piętrowy o powierzchni ok. 180m2, budynek gospodarczy z 5 pokojami i garażem, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

375 000 zł120 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący o pow. 120 m2 na osiedlu Raduszka w Koszalinie. Budynek przeznaczony do zamieszkania jednej lub dwu rodzin. Parter to dwie sypialnie, salon z wyjściem do ogrodu (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:355 m²

Mieszkanie z osobnym wejsciem w domu dwurodzinnym, w pieknie polozonej oklicy przy ulicy Slotwinskiej w Krynicy Zdroju. 10 min do wyciagu narciarskiego oraz nowo budowanej wiezy widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

350 000 zł116 m² 3 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 260 m²

Do sprzedania nowoczesny dom o powierzchni 116 m2 na dużej ponad 3000 m2 działce w miejscowości Budy-Grzybek. W bryle budynku garaż wielkości 17m2 stanowiący dodatkową powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

444 000 zł167 m² 2 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Solidny nowy dom. Budynek mieszkalny, nie podpiwniczony, wzniesiony na rzucie prostokąta o powierzchni użytkowej 137 m. Wybudowany technologią tradycyjną murowaną, posadowienie na ławach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

120 000 zł110 m² 1 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam dom z możliwością zamieszkania dwóch rodzin z osobnymi wejściami oraz budynki gospodarcze + garaż na działce 12 ar we wsi na południe od Strzelina. Dom jest poniemiecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobysewo

Kobysewo,pomorskie

270 000 zł62 m² 4 500,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Poziomka 3_55' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 85 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

459 000 zł97 m² 4 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowe domy W cenie mieszkania! Nr domu 26 Cena domu jednorodzinnego: 459 000,00 zł brutto (standard deweloperski) Powierzchnia domu: 97,37 m2 Powierzchnia działki: 170 m2 Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

700 000 zł160 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję do sprzedania dom w Dąbrowie Górniczej nieopodal Urzędu Miasta. Dom zlokalizowany w spokojnej okolicy wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Posadowiony na działce około 600 m2 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bierawa

Bierawa,opolskie

89 000 zł160 m² 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo duża obniżka ceny - teraz 89 tys.! posiadamy w swej ofercie dom-kamienicę w samym centrum Bierawy! Idealna lokalizacja pod inwestycję! Budynek nadaje się do generalnego remontu, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaszczurowa

Jaszczurowa,małopolskie

499 000 zł181 m² 2 757 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 716 m²

Marzysz o domu w zaciszu, blisko lasu? Kochasz naturę, ekologię i piękne widoki? Zakochasz się w tym miejscu. Jest to prawdziwy azyl skryty wśród drzew. Proponujemy do kupienia dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolna

Koleczkowo,pomorskie

690 000 zł284 m² 2 427,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dom wolnostojący w sąsiedztwie rezydencji i otoczeniu zielenią. Świetny i bezproblemowy dojazd do głównej drogi. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witów

Witów,małopolskie

660 000 zł76 m² 8 638,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:608 m²

Do sprzedania prestiżowy dom w odległości 10 km od Zakopanego - Tatra Chamois - Witów nieruchomość: luksusowy dom o powierzchni 76,40 m2 składający się z dwóch kondygnacji. We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

309 000 zł75 m² 4 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nieruchomość do położona w centrum Kalwarii Zebrzydowskiej. Na działce o pow. 17 arów (w miejscowym planie zagospodarowania teren oznaczony mnu) postawiono dwa budynki. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł136 m² 4 404,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż atrakcyjny apartament, położony zaledwie kilka minut jazdy samochodem od ronda Rataje i zjazdu na autostradę, a jednocześnie w bardzo spokojnej, willowej części Szczepankowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żuromino

Żuromino,pomorskie

350 000 zł350 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w trakcie budowy - Żuromino, gmina Stężyca. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość stanowiącą działkę gruntu o powierzchni 1000 mkw. zabudowaną budynkiem (domem jednorodzinnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

250 000 zł99 m² 2 525,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana domem jednorodzinnym, położona przy ul. Fabrycznej w Białymstoku. Powierzchnia działki to 400 m2, dom wybudowany był w 1935 roku, drewniany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ułańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

525 000 zł371 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:568 m²

Nowa oferta! Atrakcyjna oferta sprzedaży domu wolnostojącego ,kostka" podpiwniczonego o powierzchni całkowitej 371,21 m2 Nieruchomość położona w spokojnej części miasta, na wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyżne

Wyżne,podkarpackie

290 000 zł140 m² 2 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży pół-bliźniaka znajdującego się w spokojnej miejscowości Wyżne. Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia pośrednika! opis terenu: - dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

1 215 000 zł200 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Dom jednorodzinny w Klaudynie Na ta nieruchomość składa się: dom o powierzchni ok. 200 m2; -3 sypialnie w wydzielonej części domu (jedna z łazienką i wc), - 2 łazienki (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

690 000 zł230 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący o pow. 230 m2, usytuowany na działce o pow. 1200 m2, w Bożej Woli. Układ domu parter : salon o pow. 30,7 m2, kuchnia z jadalnią o pow. 14,4 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

415 000 zł130 m² 3 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Wyjątkowa okazja! Funkcjonalny, wygodny dom w Gowarzewie w atrakcyjnej cenie! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnego, funkcjonalnego domu w Gowarzewie, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wygoda

Białystok,podlaskie

480 500 zł150 m² 3 203,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zapraszam na bezpłatną prezentację komfortowych i przestronnych domów w zabudowie szeregowej na osiedlu Wygoda. Oferujemy segmenty o powierzchni od 135 m2 do 150 m2 na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

229 000 zł119 m² 1 917,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Domy w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 102 m2, zlokalizowane w Oborze. Parter to strefa dzienna, w skład której wchodzą przestronny salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gołaczewy

Gołaczewy,małopolskie

490 000 zł150 m² 3 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania nowe domy na osiedlu domków jednorodzinnych 2 minuty od Wolbromia Termin realizacji 2018 rok. Powierzchnia użytkowa 126 m2 + garaż 23 m2 Działki od 8 arów. Domy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom delux o pow. 240 m2 zlokalizowany w bardzo cichej i przyjemnej okolicy na osiedlu Spalice. Bardzo dobry dojazd do Wrocławia, 4 min do węzła S8 Gęsia Górka. Parter:.