dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Letniskowa

Przybynów,śląskie

490 000 zł121 m² 4 049,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 152 m²

Oferta tylko W naszym biurze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Piękną posiadłość letniskową z potencjałem, mieszczącą się na terenie gminy Żarki Przybynów, przy ul. Letniskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orkana

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł400 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam bezpośrednio budynek mieszkaniowo-biznesowy w Wałbrzychu, dzielnica Poniatów ul. Orkana 83 A Budynek był domem weselnym pod nazwą Akropol. Aktualnie przekształcony na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grabanów

Grabanów,lubelskie

899 000 zł276 m² 3 257,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 833 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny z 2013r. w Grabanowie przy skrzyżowaniu drogi na Rokitno i Wilczyn. Bardzo dobra lokalizacja, cicho i spokojnie a jednocześnie bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 300 000 zł726 m² 3 168,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Agencja nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży budynek o powierzchni 726m2 na działce 1070m2 za 2300000zł. w Józefosławiu. Obiekt był dostosowany do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Świerczewo

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł153 m² 3 398,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Polecam Dom w zabudowie szeregowej w pięknej zielonej dzielnicy Poznania ( Świerczewo ) Powierzchnia całkowita domu około 153 m2 powierzchnia użytkowa 103,83 m2 , działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstowice

Chrząstowice,opolskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 180 m2 na działce w kształcie trapeza o powierzchni 6,7 ar. Dom może być dla dwóch rodzin, ponieważ ma dwa niezależne wejścia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł250 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

"Żoliborz Willowy". Znakomicie położony dom, w jednym z najlepszych zakątków Żoliborza- i Warszawy. Doskonały zarówno w roli rodzinnej warszawskiej rezydencji jak i na biuro/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

398 000 zł113 m² 3 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 113 m2, na działce 4 Ar na "kolonii Górniczej" w centrum Wieliczki. Budowany w 1910 z cegły po modernizacji w 2000 roku , dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

579 000 zł114 m² 5 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam fajny i nowoczesny, ekonomiczny, nowy dom gotowy do zamieszkania. Idealny dla 4 osobowej rodziny. Dom budowany od 2016 do 2017r. Zamieszkany od maja 2017 do chwili obecnej. Dom gotowy w 95%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borkowo

Borkowo,pomorskie

314 000 zł91 m² 4 110,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Przemek Z71_21' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 120 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

459 000 zł100 m² 4 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Oferuję Państwu w sprzedaży dom jednorodzinny położony w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne. Dom posadowiony jest na pięknej działce o powierzchni ok 1200 mkw. Działka bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł94 m² 8 723,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Do sprzedaży skrajny segment położony przy cichej uliczce na Sępolnie. Budynek położony jest na ładnie utrzymanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 479 m2, z szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

373 000 zł86 m² 4 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:763 m²

Julia E-855_69' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 159 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Afrodyty

Gdynia,pomorskie

699 000 zł290 m² 2 410,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wolnostojący, podpiwniczony z garażem i ogrodem o powierzchni 290 m2 na działce 550 m2 w cichej i zielonej części miasta. Dom wybudowany w technologi tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 090 000 zł198 m² 5 505,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do zakupu wyjątkowa nieruchomość położona na granicy Piaseczna (zalesie Górne) oraz Wólki Kozodawskiej. Dom ekologiczny z 2001 roku o drewnianej konstrukcji szkieletowej, ocieplony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Moczydłowska

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł270 m² 6 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:284 m²

Oferta dostępna tylko u nas! Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w jednej z najpiękniejszych części Kabat, przy ul. Moczydłowskiej w Warszawie. Dom -połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wudzyn

Wudzyn,kujawsko-pomorskie

210 000 zł120 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom piętrowy-wudzyn. Na sprzedaż dom usytuowany na działce 1000 m2, o pow. 120 m2. Nieruchomość do remontu. Na działce położona murowana stodoła z pomieszczeniem gospodarczym, która może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Olszynka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł277 m² 2 884,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:593 m²

Dom o powierzchni użytkowej 277 m2 (I piętrowy), wolnostojący, położony w dzielnicy Olszynka. Do dyspozycji właścicieli działka o wielkości 593 m2, częściowo zagospodarowana- ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

400 000 zł150 m² 2 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

Pułtusk Dom 110 m2,działka 767 m2-cena 400 000 pln Oferujemy do sprzedaży duży przestronny dom w dobrej lokalizacji w Pułtusku Na parterze przestronna kuchnia połączona z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Majdan

Majdan,mazowieckie

775 000 zł130 m² 5 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

| atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 670mkw w miejscowości Majdan (gm. Wiązowna), w bliskiej odległości od Starej Miłosnej. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ratanice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

645 500 zł168 m² 3 849,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Piękne domy - w spokojnej i zielonej okolicy. Z dala od zgiełku centrum miasta, w cichej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu i zalewu Pogoria VI, powstaje kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Imielno

Imielno,wielkopolskie

189 000 zł170 m² 1 113,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Polecam! Dom jednorodzinny wolnostojący Imielno koło Pobiedzisk Rozpoczęta budowa budynku wolnostojącego 1 kondygnacyjnego z poddaszem częściowo użytkowym. Powierzchnia działki 706 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł300 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dobrze utrzymany dom na Sadybie w okolicy ul. Zdrojowej. Dom ma 4 kondygnacje po około 75 m każda. Przyziemie gospodarcze, sauna, łazienka. Parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, zadaszony taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

485 000 zł103 m² 4 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Nowe domy W cenie mieszkania! Nr domu 21 - rezerwacja! Cena domu jednorodzinnego: 485 000,00 zł brutto (standard deweloperski) Powierzchnia domu: 102,89 m2 Powierzchnia działki: 222 m2 Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący położony 10 minut od centrum Grodziska Mazowieckiego. Budynek wybudowany w 2005 roku na działce 1186m2. Działka w pełni zagospodarowana z altaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł140 m² 3 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Toruń, wrzosy, bliźniak , 110m2, 4 pokoje, piętrowy, szukasz domu w dzielnicy Wrzosy? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj bez smogu, 30 min od Krakowa. Segment w zabudowie bliźniaczej (pół bliźniaka), 100m2, 2 balkony, taras. Mieszkanie nowe, wykończone i w pełni wyposażone! Nowe, nieużywane meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szemud

Szemud,pomorskie

368 000 zł130 m² 2 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Horyzoncik G_16' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 90 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lusowo

Lusowo,wielkopolskie

550 000 zł89 m² 6 197,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

Polecam na sprzedaż parterowy dom w Lusowie. Cena : 550 000 zł do sporej negocjacji. Położony w spokojnej okolicy przy lesie. Dom o powierzchni 88,74 m, działka o powierzchni 744 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł386 m² 2 461,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny przy lesie na miedzyniu Dom posadowiony jest na dużej -1432 metrowej działce bezpośrednio graniczącej z lasem. Powierzchnia całkowita nieruchomosci to 386 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Droginia

Droginia,małopolskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego oraz działki o powierzchni 0,2600 ha. Cena za całość dom + działka 350 tyś zł. Budynek murowany, ocieplony styropianem i tynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

258 000 zł84 m² 2 545,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Paulinka_28' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 70 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

649 000 zł240 m² 2 704,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:727 m²

Dom składający się z 4 kondygnacji (przyziemia, parteru, piętra oraz poddasza) o powierzchni 240m2. Wybudowany w 1986, został wyremontowany w 2005 roku. Dom na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

298 000 zł166 m² 1 795,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Polecam! Dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Środy Wielkopolskiej kierunek miejscowość Garby Budynek w stanie deweloperskim Rok budowy 2017 Działka o powierzchni około 550 m2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

301 000 zł106 m² 2 391,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Miniaturka_24' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 85 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

419 000 zł127 m² 3 815,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Patrycjusz_482' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 139 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Orzesze,śląskie

329 000 zł180 m² 1 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający Nieruchomość pięknie położona w bliskości lasów i ścieżek rowerowych zapewnia ciszę i spokój. Jednocześnie dobrze skomunikowana.