dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jagiellonki

Stargard,zachodniopomorskie

379 000 zł178 m² 2 129,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż piękne jednopiętrowe, energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej w stylu nowoczesnym z dużymi przeszkleniami, położone w spokojnej części Grzędzic przy ul. Anny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

445 000 zł185 m² 2 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

*** nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej *** *** stan deweloperski *** os.NOWE MIASTO *** Polecam dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowany w Białymstoku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słowiańska

Kalisz,wielkopolskie

510 000 zł200 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania bardzo ładny kilkuletni dom w spokojnej okolicy blisko centrum(5km) w pobliżu szkoła i przedszkole(800m). Dom budowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych ,mur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Główna

Częstochowa,śląskie

429 000 zł100 m² 4 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 100 m.2 w dzielnicy Kawodrza Dolna na działce o powierzchni 2500m2. Budynek wybudowany w 2000r , a w 2010r przeprowadzony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzyń

Radzyń,lubuskie

450 000 zł149 m² 3 020,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Biuro Nieruchomości Krawiecka 4 poleca do zakupu całoroczny dom w Radzyniu nad Jeziorem Sławskim, woj. lubuskie. Dom o powierzchni 149 m2 składa się z 4 pokoi, kuchni, 2 łazienek, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

274 900 zł80 m² 3 436,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę ; magda janik, tel. Nieciszów / bliźniak Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Nieciszowie. Pow. ok. 80 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Borsucza

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z lat 50 wolnostojący z dużą działką, wchodzący w skład zabudowy osiedla willowego w Łagiewnikach. Ze względu na dobrą lokalizację, świetnie nadawałby się na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Smolec,dolnośląskie

669 999 zł124 m² 5 402,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Gotowy do zamieszkania, umeblowany dom w zabudowie szeregowej położony na Smolcu, okolice ul. Leszczynowej. Nieruchomość o powierzchni ok. 124 m2, świeżo po malowaniu, czysta, zadbana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

675 000 zł178 m² 3 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:484 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży ładnego domu w zabudowie bliźniaczej z 2000r o powierzchni użytkowej 152 m2 (całkowita 178, strych do adaptacji) na ładnie utrzymanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

2 550 000 zł387 m² 6 589 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Do sprzedaży nowy dom z roku 2018 na dużej działce w dobrej lokalizacji w Warszawie , Dzielnica Włochy, rejon Okęcia. Spełnia wymogi domu jednorodzinnego lub rodziny wielopokoleniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący położony w miejscowości Łysokanie ,oddalonej 4 km od Niepołomic Dom ma powierzchnię 60 m2 + przyziemie. Na parterze salon ,kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choiny

Choiny,mazowieckie

450 000 zł176 m² 2 556,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

| przestronny, parterowy dom dla 4-5 osobowej rodziny, preferującej mieszkanie bez schodów. Podcień wejściowy, oparty na filarze osłania wejście do domu i prowadzi do przedsionka z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

580 000 zł202 m² 2 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Na sprzedaż wykończony i energooszczędny dom w Kielnarowej - zaledwie kilka kilometrów od granic Rzeszowa. Szukasz domu dla rodziny z dala od miejskiego zgiełku? Oto nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

445 400 zł112 m² 3 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Opis nieruchomości: cena deweloperska kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

428 000 zł112 m² 3 810 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zawady

Białystok,podlaskie

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

*** atrakcyjny dom wolnostojący *** os. Zawady *** Oferujemy przestronny dom wolnostojący, po gruntownej modernizacji i remoncie w 2001 roku, zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kijewko

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 000 zł572 m² 2 797,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 344 m²

Przedstawiam obiekt do wykończenia zlokalizowany przy autostradzie A6. Na całość składają się dwa domy połączone tarasami oraz przejściami piwnicznymi. Pierwszy dom o powierzchni ok 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kadetów

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł125 m² 7 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Segment narożny w b. cichym, spokojnym miejscu na nowym osiedlu domków jednorodzinnych i segmentów. Lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum miasta (10 minut do centrum bez korków).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

535 000 zł216 m² 2 476,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym zrealizowany wg projektu murator D-15L. Powierzchnia całkowita 216 m2,a użytkowa 158 m2, działka 808 m2 Dom składa się z dwóch kondygnacji. Parter składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

670 000 zł166 m² 4 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

670 000 zł198 m² 3 383,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 751 m²

Dom W oborze Z halą 200m 2 , działka 17 arów. Dom w cenie 450 tys! Hala 220 tys. Rozłożysta parterówka o pow. użytkowej 144m 2 składająca się z : salonu częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Siedlecka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł170 m² 5 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Nowy dom o powierzchni 170 mkw z dużą działką o powierzchni 675 mkw na wrocławskich Maślicach. Dom z 2012 roku, z garażem, klimatyzacją i dużym ogrodem. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka,łódzkie

645 000 zł210 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania wystawiamy, tanią i atrakcyjną nieruchomość, duży dom może być przeznaczony dla dwóch rodzin. Mieści się w spokojnej dzielnicy Rawy Mazowieckiej w pobliżu zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubenia

Lubenia,podkarpackie

260 000 zł141 m² 1 843,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W ofercie biura do sprzedania dom w stanie surowym otwartym z dwustanowiskowym garażem. Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 141 m2. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji II etap inwestycji - oddanie do użytku przełom 2019/2020r. W drugim etapie budowy (rozpoczęcie prac budowlanych- 2018/2019r.) powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borowa

Borowa,dolnośląskie

3 900 000 zł500 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Opiekun oferty: tel. Gospodarstwo agroturystyczne z dwoma stawami hodowlanymi na dużej ponad 5ha działce w Borowej. Polecam na sprzedaż wyjątkowe miejsce do wypoczynku wśród lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzeszyn

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł216 m² 4 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Oferuję do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony na zamkniętym osiedlu w Wawrze. Dom bardzo zadbany, wykończony w wysokiej jakości sprzęt oraz materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

474 900 zł117 m² 4 058,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę - magda janik tel. Oleśnica / okolice / 5 pokoi Polecam bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szkudła

Szkudła,wielkopolskie

320 000 zł780 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Polecamy na sprzedaż pałac znajdujący się w miejscowości Szkudła w gminie Gołuchów. Nieruchomość o powierzchni 780 m2, znajduje się na działce (parku) o powierzchni 2 200 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiry

Wiry,wielkopolskie

415 000 zł100 m² 4 133,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wiry. Parter: wiatrołap, garaż, klatka schodowa, duży pokój z aneksem kuchennym, wc + kotłownia, garaż Piętro: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

734 000 zł126 m² 5 843,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowy dom W plewiskach! Na sprzedaż trzyletni dom w Plewiskach w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 125,61 m2 - usytuowany na działce gruntu o pow. 389 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

630 000 zł218 m² 2 889,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:897 m²

Biuro Nieruchomości Krawiecka 4 w Zielonej Górze poleca do zakupu atrakcyjny dom jednorodzinny zlokalizowany w Jędrzychowie. Dom do wykończenia, wybudowany w 2011r. na bazie projektu eko-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł128 m² 5 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania segment środkowy z działką - w sąsiedztwie rezerwat przyrody i Południowa Obwodnica Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej znajduje się w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,mazowieckie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam dom w samym sercu Leszna. Poza dwoma salami, kuchnią i zapleczem nieruchomość ma przypisane miejsca parkingowe i 30 m2 ogródka w dzierżawie od gminy. Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

409 000 zł132 m² 3 096,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w Dobrzykowicach. Dom o powierzchni użytkowej 114,50 mkw + garaż 17,60 mkw. . Domy dwukondygnacyjne z garażem jednostanowiskowym posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sławków

Sławków,śląskie

419 000 zł240 m² 1 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Posiadamy do sprzedaży dom piętrowy w Sławkowie. Może być dwurodzinny! Dom posadowiony na działce o powierzchni 1600 m 2. Działka szeroka na 80 metrów, co daje możliwość jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

264 000 zł120 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta na wyłączność! Prezentuję wyjątkową propozycję sprzedaży domu z garażem w spokojnej i cichej okolicy Gorc. W domu ciekawie prezentuje się strefa dzienna znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

655 000 zł120 m² 5 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prowizję dla biura pokrywa sprzedający>do sprzedania nowy dom w centrum Niepołomic za cenę 620000zł. Budynek w zabudowie szeregowej, wyposażony i umeblowany ,do wejścia. Pow. 120m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

1 100 000 zł660 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Stylowy dom o pow. 660 m2 Z basenem w Jędrzychowie do sprzedaży. Dom usytuowany na działce o pow. 1100 m2, powierzchnia użytkowa domu ok. 660 m2. Dom wybudowany w 1995r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wójtowa Wieś

Gliwice,śląskie

590 000 zł148 m² 3 989,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży połowę bliźniaka o pow. 147,88 m 2 wraz z działką o pow. około 800 m 2. Bliźniak zlokalizowany jest w cichej, a zarazem bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

425 000 zł120 m² 3 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

Parterowy, podpiwniczony dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 120 m2, użytkowej 90 m2 na działce 448 m2. Składa się z 4 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij