dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

430 000 zł480 m² 895,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny, podpiwniczony z częścią przeznaczoną pod działalność gospodarczą, położony w Zawierciu, kilka minut jazdy samochodem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:730 m²

Ta oferta przeznaczona jest dla osób, które chciałyby zamieszkać w doskonałej lokalizacji w Warszawie i prowadzić działalność gospodarczą na własnym terenie. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pępowo

Pępowo,pomorskie

439 000 zł148 m² 2 966,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej I etap zakończony, II etap zakończenie koniec I kwartału 2019 r. Projekt wykonany przez autorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bielika

Gliwice,śląskie

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro sprzedaży dewelopera. Oferujemy Państwu kolejny etap realizacji Bielika 3. Ostatni segment wewnętrzny dostępny. Zamieszkaj w nowo wybudowanym domu na Sikorniku przy ul. Bielika! Na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wygoda

Wygoda,łódzkie

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ładny Dom Brójce! Numer oferty w biurze ds-1131 Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 2000 m2. Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Częstochowska

Konary,śląskie

187 000 zł65 m² 2 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 125 m²

Noce i dnie w Konarach Urokliwa i pełna romantyzmu okolica, a w samym jej sercu dom niczym z powieści Marii Dąbrowskiej sprawi, że zakochasz się w tym miejscu na zabój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Pod Arkadami

Chorzów,śląskie

820 000 zł226 m² 3 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny, luksusowy dom Chorzów Pod Arkadami 226 m2 + ogródek Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 226 m2, w zabudowie szeregowej na osiedlu Pod Arkadami w Chorzowie. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży dom typu bliźniak na Poniatowie. Parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka. wc, weranda, i piętro 2 pokoje. wnętrze domu do remontu Zrobiona elewacja z ociepleniem i dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

430 000 zł220 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Dom o nowoczesnej architekturze w stanie surowym zamkniętym. Zlokalizowany na wzniesieniu z pięknymi widokami, wśród nowych domów jednorodzinny Bardzo funkcjonalny. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bartnicza

Białystok,podlaskie

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Proponuję Państwu dom na cichym i spokojnym osiedlu Dojlidy w Białymstoku. Dom położony jest na działce o powierzchni 420 m2, ogrodzonej płotem metalowym. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

590 000 zł143 m² 4 132,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam efektowny dom jednorodzinny o bardzo funkcjonalnym układzie wewnętrznym oraz eleganckim wykończeniu elewacji. Parter domu został w całości przeznaczony na przestronną i wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosina

Mosina,wielkopolskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Już dziś możesz stać się właścicielem domu położonego w doskonałej lokalizacji w Mosinie. Przedstawiam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Skorupy

Białystok,podlaskie

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

:kontakt do agenta :dane biura Białostocka Giełda Nieruchomości Tomasz Grzegorek Warszawska 14/2b 15-063 Białystok Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaworzno

Jaworzno,śląskie

558 000 zł201 m² 2 776,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł138 m² 5 427,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:833 m²

138,60/833mkw. Bartodzieje Cena 749 000zł Prezentujemy wyjątkowy dom położony w lokalizacji od lat bardzo pożądanej na rynku bydgoskim - dzielnica Bartodzieje. Rok budowy 2008. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

339 000 zł117 m² 2 885,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nowe nomy w zabudowie szeregowej w Krzykowie, jedynie w odległości 2 km od Wrocławia. W ramach inwestycji powstaje sześć segmentów o powierzchni całkowitej 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł248 m² 10 080,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 406 m²

Unikatowa nieruchomość w okolicach Torunia! Wyjątkowa oferta! Niezwykła posiadłość usytuowana zaledwie 15 km od Torunia w otoczeniu lasów. Pięknie położona działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Rumia,pomorskie

524 000 zł191 m² 2 743,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Niedaleko ulicy: łąkowa jest działka gdzie wybudujemy dom według projektu: 'z charakterem 2_448' (zdjęcia są powyżej). Cena zawiera działkę oraz ten dom w stanie wykończenia surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Minikowo

Poznań,wielkopolskie

1 000 000 zł180 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 427 m²

Poznań Minikowo-Garaszewo, dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom wolnostojący typu klocek, o powierzchni całkowitej 180 m2, plus domek gospodarczy o powierzchni 33 m2 oraz murowana z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

238 000 zł95 m² 2 505,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeśli szukasz taniego domu ciszy, spokoju lubisz przyrodę to jest to Cel Twoich poszukiwań. Niewątpliwie wygodne jednopoziomowe domy, niewymagające wspinania się po schodach z dodatkowym walorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

1 250 000 zł350 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa cena! ekskluzywna rezydencja W prestiżowej dzielnicy opola na sprzedaż! Dwu poziomowy, podpiwniczony, wspaniale wykończony i pięknie zagospodarowany, luksusowy dom w Dzielnicy Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

7 200 000 zł1 100 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:635 m²

Kamienica na sprzedaż w ścisłym centrum miasta, niedaleko Skweru Kościuszki jest najlepszą inwestycją jakiej można dokonać! W kamienicy znajdują się trzy lokale usługowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jaroty

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

300 000 zł151 m² 1 986,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% od kupującego. Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie szeregowej skrajny o powierzchni użytkowej 145 m2 położony na osiedlu obok Tęczowego Lasu. Dom w stanie surowym zamkniętym. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

425 000 zł132 m² 3 217,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w Dobrzykowicach. Dom o powierzchni użytkowej 114,50 mkw + garaż 17,60 mkw. . Domy dwukondygnacyjne z garażem jednostanowiskowym posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 990 000 zł500 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 837 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom o powierzchni 500 m. kwadratowych (użytkowej 413 m 2) w Mierzynie na działce 2843 m 2 w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota

Ligota,śląskie

200 000 zł150 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Na sprzedaż wiekowy, ale nie pozbawiony uroku wiejski dom. Murowany z cegły, z ciekawym wątkiem ceglanym na elewacji, kryty dachówką. Dom lata swej pierwszej świetności ma dawno już za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyłęk

Przyłęk,podkarpackie

319 000 zł150 m² 2 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przyłęk, otulona lasami miejscowość, oddalona zaledwie 8 km od Mielca, pokonanie tej trasy zajmuje 6-7 minut. Miejsce chętnie wybierane przez Mielczan na budowę domów, ze względu na czyste powietrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kania Góra

Kania Góra,łódzkie

125 000 zł60 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:612 m²

Sprzedam działkę z domem w budowie w gminie Zgierz Numer oferty w biurze: ds-1107 Do sprzedania dom o pow 60 m2, parterowy z garażem, usytuowany na działce 612 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbąszynek

Zbąszynek,lubuskie

350 000 zł218 m² 1 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:698 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 217,95 m2, położony na działce 698 m2. Na parterze salon, kuchnia, sypialnia, korytarz, łazienka, pomieszczenie na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bystra

Bystra,małopolskie

140 000 zł60 m² 2 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Budynek mieszkalny całoroczny, może być siedliskiem. Konstrukcja drewniana, częściowo podpiwniczony. Położony na uboczu. Idealny na siedlisko. Dojazd drogą prywatną, w otoczeniu pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboń

Luboń,wielkopolskie

480 000 zł127 m² 3 779,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam do sprzedaży położoną w spokojnej lokalizacji połówkę bliźniaka o powierzchni 127m2m2 na działce 600m2 na pograniczu Lubonia i Wir. Jest to budynek piętrowy który będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 962 m²

Nieruchomość znajduje się w Niewiadomiu Górnym, działka w całości budowlana o pow.4962m2! Na działce znajduje się budynek mieszkalny z cegły klinkierowej z dachem drewnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzionków

Radzionków,śląskie

530 000 zł348 m² 1 522,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 170 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny z dużym lokalem usługowym położonym na działce o powierzchni 2170 m . Dom jest w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bursztynowa

Niekłonice,zachodniopomorskie

279 000 zł75 m² 3 743,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc, bez dodatkowych opłat! nowe lokale mieszkalne W zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu W niekłonicach pod koszalinem! Zaledwie trzy kilometry od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łeba

Łeba,pomorskie

1 989 000 zł450 m² 4 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż - Pensjonat Łeba! - Budynek z 2001 roku - pow. całkowita 450 m2 - 14 pokoi z łazienkami - kuchnia, jadalnia, ogródek - parking na 15 samochodów - bezpośrednio przy ścianie lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

490 000 zł220 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Dom jednorodzinny posadowiony na pięknej działce. Właściciel pieczołowicie dba o zieleń wokół nieruchomości. Lokalizacja pozbawiona miejskiego zgiełku. Wygodny dojazd szeroką asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadolicka

Wrocław,dolnośląskie

889 990 zł168 m² 5 297,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Okazja! Gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 168 m2 położony w dzielnicy Psie Pole (wojnowice), okolice ul. Nadolickiej. Nieruchomość położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Orzesze

Orzesze,śląskie

620 000 zł600 m² 1 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Oferta dla inwestora - przedwojenna kamienica "z duszą" W orzeszu Posiadam w swej ofercie na sprzedaż nietuzinkową kamienicę o pow. uż 500m2, usytuowaną na działce o pow. ok 7000m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Karkonoska

Rzeszów,podkarpackie

260 000 zł176 m² 1 477 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Obniżona cena! 5 pokojowy dom w Rzeszowie! Dzielnica Zwięczyca, 10 minut do centrum Rzeszowa! 0% podatku pcc Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić nowo powstałe osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziergowice

Dziergowice,opolskie

160 000 zł140 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Posiadamy w swej ofercie dom o pow. uż. ok.120m2 , wolnostojący, usytuowany na działce o pow.ok.1900m2 w Dziergowicach , wśród lużnej zabudowy domów jednorodzinnych, pierwsz linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sucha Góra

Bytom,śląskie

590 000 zł265 m² 2 226,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 265 m2. Budynek ocieplony dwukondygnacyjny. Na parterze domu znajduje się wydzielone mieszkanie -trzy pokoje,kuchnia,łazienka i przedpokój. Na piętrze znajdują.