dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Skwierzynka

Skwierzynka,zachodniopomorskie

354 900 zł93 m² 3 801,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Osiedle nowy horyzont inwestycja rozpoczęta. Zespół 42 budynków atrialnych wolnostojących w zabudowie zwartej. Parter: przedsionek, korytarz z szafą garderobianą, gabinet lub pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

560 000 zł234 m² 2 389,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:789 m²

Dom wolnostojacy w stanie surowym zamknietym posadowiony na działce (789 m2). Dom składa się z dwóch kodygnacji parteru i poddasza. Parter: -Przedsionek/ korytarz - 17,6 - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

459 000 zł151 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Polecamy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej- segment skrajny. Dom parterowy z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia. Istnieje możliwość zaadaptowania strychu. Dach dwuspadowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

330 000 zł107 m² 3 084,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

| biuro nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony na ładnie zagospodarowanej działce w zacisznej i malowniczej lokalizacji na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suwałki

Suwałki,podlaskie

890 000 zł259 m² 3 436,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na sprzedaż 259m z lokalem usługowym.Na działce znajduje się pomieszczenie garażowe w wielkości 50m.Dom jest wykończony w nowoczesnym stylu z wysokojakościowych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pustkowo

Pustkowo,zachodniopomorskie

1 659 000 zł234 m² 7 104,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:895 m²

Pensjonat w odległości ok. 200 m od morza, na dużej ogrodzonej działce, pokrytej częściowo polbrukiem , częściowo nasadzeniami, składąjący się z 4 niezależnych, dwupoziomowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstowice

Chrząstowice,opolskie

320 000 zł126 m² 2 533,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 251 m²

Dom Chrząstowice, powierzchnia użytkowa 126,30 m2, 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki, wc i przedpokój, działka o powierzchni 12,51 ara. Dom mieszkalny o powierzchni 126,30 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szmaragdowa

Grzędzice,zachodniopomorskie

369 000 zł168 m² 2 196,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bezpośrednia, dom 6-pokojowy w zabudowie bliźniaczej znajduje się w Grzędzicach w rejonie ulicy Szafirowej. Działka o powierzchni 500m2. Budynek 2-kondygnacyjny( parter +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pawłowice

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł145 m² 3 924 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:559 m²

Nowy z 2009 dom wolno-stojący z ogrodem w cenie mieszkania. Położenie: północno-wschodnia część Wrocławia w otoczeniu domów jednorodzinnych i ładnych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skwierzynka

Skwierzynka,zachodniopomorskie

354 900 zł93 m² 3 801,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śrem

Śrem,wielkopolskie

520 000 zł240 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Oferujemy dom w Śremie o pow. 120 m2, działka 346 m2. Układ pomieszczeń: parter: pralnia kotłownia zaplecze gospodarcze korytarz toaleta I piętro: salon łazienka kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

659 000 zł200 m² 3 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:388 m²

Oferuję Państwu zadbany dom w zabudowie szeregowej w cichym zakątku Szklarskiej Poręby. Nieruchomość położona niedaleko centrum miasta i głównych atrakcji turystycznych. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:449 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 60 mkw posadowniony na działce o powierzchni 449 mkw, zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Strzemieszyce Wielkie. Budynek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zdów

Zdów,śląskie

250 000 zł155 m² 1 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 056 m²

Proponujemy duży dom wolnostojący o powierzchni 155 m2, posadowiony na dużej działce. Dom wybudowany w tradycyjnej technologii z cegły i pustaka na przełomie lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nekielka

Nekielka,wielkopolskie

740 000 zł187 m² 3 957,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 242 m²

Zapraszamy do zakupu klimatycznego domu o pow. 187 m2, działka 3 242m2. Na parterze otwartą przestrzeń tworzy kuchnia, jadalnia, salon, łazienka z prysznicem, sypialnia oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jasne Błonia

Łódź,łódzkie

690 000 zł260 m² 2 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

Sprzedam bezpośrednio duży segment, który świetnie się sprawdził dla naszej rodziny 2+2 (ew. więcej ;) ). Jest w nim dużo miejsca, zapewnia prywatność każdemu domownikowi oraz przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kiedrzyn

Częstochowa,śląskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:906 m²

Budynek idealny do wykorzystania zarówno jako mieszkalny z towarzyszącymi usługami w części usługowej jak i w całości mieszkalny, bądź usługowy. Na działce znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

459 000 zł65 m² 7 059,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dwupoziomowy apartament z bali na zamkniętym Osiedlu Widok 800 Projekt "osiedle Widok 800" zlokalizowany jest w najbardziej kameralnej i urokliwej części miasta z bajecznym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

459 000 zł65 m² 7 059,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł396 m² 4 801,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Na sprzedaż piękny dom typu bliźniak położony przy cichej , lokalnej uliczce. Oferta na wyłączność - sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem naszego biura Dom zbudowany z pustaka ceramicznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strzygłowska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Do sprzedania połówka bliźniaka na zamkniętym osiedlu. Bardzo dobra lokalizacja, plac zabaw dla dzieci, blisko sklepy, przedszkola. Dogodny dojazd do centrum Warszawy. Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

459 000 zł205 m² 2 244,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym. Dom docieplony. Nowoczesny dom z 2018 roku, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji: krzywiec Działka w pełni uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawin

Szczawin,łódzkie

192 000 zł74 m² 2 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:449 m²

Dom całoroczny dla wędkarza w okolicy Zgierza Numer oferty w biurze: ds-1169 Do sprzedaży wolno-stojący murowany dom całoroczny z pustaka i cegły z dwiema kondygnacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Babiczki

Babiczki,łódzkie

749 000 zł164 m² 4 581,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wolnostojący dom Krzywiec/ Babiczki Więcej zdjęć na stronie wirtualny spacer po nieruchomości! Do sprzedaży wolnostojący dom , wybudowany z cegły ( odbiór w 2016 roku) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zagórzańska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł147 m² 3 061,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Sprzedam atrakcyjny dom wolnostojący w stanie surowym otwarty w okolicy ul izbicka/zagórzańska Dom o powierzchni 147m2 na dużej działce 570m2. Dom wybudowany tradycyjną metoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Trynek

Gliwice,śląskie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:706 m²

Komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 180m2, całkowitej ok. 210m2. Działka 706m2. Kapitalny remont i rozbudowę zakończono końcem 2011 r. Dom doskonale nadaje się dla rodziny 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

495 000 zł90 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Okazja! Dom w cenie mieszkania z ogrodem, oranżerią i tarasem ( sprzedam lub zamienię z dopłatą) Dom położony na przedmieściach Kołobrzegu, dojazd do centrum miasta i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sportowa

Prądocin,kujawsko-pomorskie

310 000 zł130 m² 2 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż wygodny i solidnie wybudowany dom wolno stojący w Prądocinie , gmina Nowa Wieś Wielka. Położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skwierzynka

Skwierzynka,zachodniopomorskie

354 900 zł90 m² 3 944,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

740 000 zł250 m² 2 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferuję do sprzedaży dom w centrum Karpacza. Budynek trzykondygnacyjny w całości podpiwniczony Parter oferuje : przedsionek , hol , kuchnia dla gości, pokój z antresolą , wc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biadacz

Biadacz,opolskie

259 000 zł100 m² 2 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 578 m²

Oferta zawieszona - rezerwacja! W odległości 10 km od centrum Opola w miejscowości Biadacz znajduje się interesująca nieruchomość. Dom z roku 1958, budynek gospodarczy oraz stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Chechło,małopolskie

89 000 zł70 m² 1 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:580 m²

Wstrzymane Proponujemy do sprzedaży dom w miejscowości Chechło, gmina Klucze. Dom o powierzchni ok 70 mkw na działce 580 mkw. Dom budowany z kamienia i żużla w 1935 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia

Kolonia,pomorskie

299 000 zł207 m² 1 443,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kolonia k/ Sianowa na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony, z garażem, w stanie deweloperskim, przygotowany do indywidualnej aranżacji wnętrza. Na parterze mamy do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowno

Sowno,zachodniopomorskie

1 880 000 zł270 m² 6 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 100 m²

Nietypowa nieruchomość położona 25km od Szczecina dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.Na nietypowość tej oferty wpłw ma jej charakter ponieważ nie składa się ona z jednego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodzieńska

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł165 m² 8 478,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na dużej działce o powierzchni 880 m2 położony na granicy Wrzeszcza i Moreny, w cichej i spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Brak prowizji przy kupnie tej nieruchomości. Do sprzedania 5 pokojowy segment w cichej i spokojnej części Mokotowa. Segment o pow. całkowitej ok. 200 m2, na którą składają się: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

440 000 zł144 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas wirtualny spacer tej nieruchomości! - ze względu na błędy techniczne portalu otodom wirtualny spacer nie jest widoczny z poziomu aplikacji mobilnej(na telefonach kom)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

410 000 zł75 m² 5 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń, składa się z: -działki o powierzchni 1000 m2 -domu o powierzchni 75m2 po remoncie -domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zgoda

Świętochłowice,śląskie

750 000 zł220 m² 3 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Świętochłowice Hugoberg 220 m2 + taras + ogródek - po remoncie Oferujemy na sprzedaż 5 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 220 m2 w niedalekiej odległości lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skarbki

Skarbki,wielkopolskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Dom położony w malowniczym miejscu wśród pól i zieleni. Wokół cisza i spokój. Jeśli marzyłeś o zamieszkaniu w miejscu w którym o poranku budzić cię będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śnieżna

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł188 m² 1 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:417 m²

Dom położony w Stabłowicach na działce w użytkowaniu wieczystym o pow 417,00 m2 na której jest szklarnia i pomieszczenie gospodarcze. Uzbrojenie wodociąg, prąd, gaz, szambo,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij