dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Orzesze

Orzesze,śląskie

350 842 zł121 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne osiedle W zabudowie szeregowej W orzeszu Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni od 120 m do 141 m ( 2900zl/m2) Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Figowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękny dom wolnostojący niedaleko lasu! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży piętrowego domu zlokalizowano na osiedlu domów jednorodzinnych-Osiedle Wrzosy. Jest to piętrowy dom o powierzchni 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Charzykowska

Gdańsk,pomorskie

832 000 zł150 m² 5 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej znajduje się na końcu kameralnego osiedla domków jednorodzinnych. Dzięki temu nikt nie będzie przeszkadzał Ci w relaksowaniu się w ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

579 000 zł263 m² 2 199 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 263m2 znajdujący się w malowniczej górskiej okolicy położony na 15 arowej działce. Lokalizacja: miejscowość Łopuszna oddalona niespełna 10km od Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedam sympatyczny dom Z basenem w okolicy Świdnicy, zbudowany z suporeksu, ocieplony 10 cm styropianu, otynkowany, rolety antywłamaniowe, basen, dachówka bitumiczna, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legionowo

Legionowo,mazowieckie

425 000 zł76 m² 5 592,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dobra lokalizacja, w odległości 200/300 m sklepy, przedszkole, poczta, place zabaw, pętla autobusowa.Do stacji PKP 5 min autem. Zamknięte osiedle, segment narożny. Na dole salon z w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagodowa

Polkowice,dolnośląskie

247 000 zł104 m² 2 370,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Projekt domu wykonany według projektu " Dom Pod Miłorzębem " wersja z garażem. Dom zlokalizowany w niedalekiej odległości od centrum Polkowic.W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hołubowiczów

Sobótka,dolnośląskie

790 000 zł387 m² 2 041,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

! dom na sprzedaży u podnóża Ślęży na sprzedaż! okalizacja: sobótka Liczba pokoi: 6 Metraż: 276 m2 Rok Budowy: 2008 Powierzchni działki: 300 m2 Liczba garaży: 1 Dom w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy oddawany w stanie developerskim już gotowym. Do domu przynależy działka o powierzchni około 2 arów. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radawiec Duży

Radawiec Duży,lubelskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 200 mkw.,usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce w miejscowości Radawiec Duży koło Lublina. Wzniesiony został w 1991 roku z pustaka, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący położony w Szczawnie-Zdroju. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. W pobliżu szkoła, obiekty sportowe, uzdrowisko. Budynek wymaga remontu. Ładny, duży ogród, płaska, łatwa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Konikowo

Gniezno,wielkopolskie

360 000 zł150 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Tylko u nas oferta, która rozwiązuje odwieczny problem wielu rodzin. Zapewne część z Was stoi przed wyborem - czy zakupić mieszkanie w Gnieźnie i być bliżej "miasta", czy może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł187 m² 4 219,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji ostatnie dwa duże domy W II etapie. II etap inwestycji - oddanie do użytku przełom 2019/2020r. W drugim etapie budowy (rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

2 395 000 zł764 m² 3 134,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:2 455 m²

Opis Do sprzedania całoroczny pensjonat w dobrym standardzie. Pensjonat położony jest w województwie małopolskim , w uzdrowiskowej miejscowości górskiej - Krynica Zdrój. Krynica to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gardna Mała

Gardna Mała,pomorskie

500 785 zł150 m² 3 341,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

Stylowy dom nad morzem dla Ciebie lub inwestycja ze stopą zwrotu na poziomie 7%. Atuty: - gotowa inwestycja (łącznie z organizacją wynajmu) - 700m do jeziora i 7km do linii brzegowej morza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

498 100 zł88 m² 5 660,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - magda janik tel. Bliźniak / 3 pokoje Na sprzedaż bliźniak usytuowany w pobliżu Oleśnicy. Powierzchnia to ok. 88 mkw, złożona z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Moszczenica

Moszczenica,małopolskie

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Knc w Gorlicach proponuje Państwu nowo wybudowany nieduży dom jednorodzinny wykończony na wysoki standard położony koło Gorlic w miejscowości Moszczenica o powierzchni około 100m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

689 000 zł151 m² 4 562,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej bryle oraz funkcjonalnym układzie pomieszczeń, w stanie deweloperskim. Pow. użytkowa domu ok. 151 m2, pow. działki ok. 350 m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Rytwiany,świętokrzyskie

820 000 zł171 m² 4 795,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rytwiany, wieś o ciekawej historii, gdzie przewijają się nazwiska znanych polskich magnatów: lubomirskich, potockich, radziwiłłów, a co za tym idzie wiele w okolicach słynnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Jarzębinowa

Baranów,wielkopolskie

415 000 zł225 m² 1 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2013r. w rewelacyjnej lokalizacji! Dom położony jest w miejscowości Baranów na prestiżowym osiedlu murator przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

140 000 zł118 m² 1 183,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Dom murowany o pow. użytkowej 118,28 m2 położony w cichej i spokojnej okolicy w Białej Podlaskiej.Nieruchomość złożona z: pokój 22,77 m.kw jadalnia 8,68 m.kw kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

730 000 zł240 m² 3 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do sprzedania dom Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra oo powierzchni 135m2. Dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 580m2. Na powierzchnię domu składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Buszęcin. Zaledwie 5 minut jazdy od powiatowego miasta Kamień Pomorski Oglądanie umawiaj telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o pow. 160 m2 w Czuchowie, gmina Czerwionka- leszczyny. Budynek parterowy posadowiony na działce o pow 870 m2. W projekcie przewidziany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kobylniki

Kobylniki,wielkopolskie

469 000 zł90 m² 5 212 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Kobylniki, ulica sadowa - lake view villas - kameralne, mini osiedle Z widokiem na jezioro - domów wolnostojących dwulokalowych. Powierzchnia użytkowa: 89,98 m + poddasze 20,02 m - wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zelwerowicza

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł354 m² 5 508 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:299 m²

Dom w oklicy ul. Zelwerowicza, w drugiej linii od ulicy, po kapitalnym remoncie w 2008 r. / wymienione zostały wszystkie instalacje oraz stolarka drzwiowa/. Parter otwarty 68 m, na który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Libertów

Libertów,małopolskie

520 000 zł250 m² 2 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 250m2 położony na działce 12 arowej w Libertowie. Nieruchomość została wybudowana w 1994 roku metodą tradycyjną, kryty dachówką trapezową, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gaszowice

Gaszowice,śląskie

169 000 zł100 m² 1 688,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w miejscowości Szczerbice. Dom usytuowany jest na dużej działce o powierzchni 1357m2 w całości uzbrojonej w media. Dom częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bajeczna

Bobrowiec,mazowieckie

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Budowa zakończona, dom przekazany do użytkowania! Osiedle Bajeczna - Bobrowiec Osiedle Bajeczna to kameralna inwestycja położona w Bobrowcu przy ulicy Bajecznej na terenie gminy Lesznowola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Długoszyn

Jaworzno,śląskie

389 000 zł173 m² 2 248,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Piękny dom W spokojnej I zielonej okolicy- jaworzno. Marzy Ci się przestrzeń ? Chciałbyś odpocząć z dala od zgiełku? To propozycja idealna dla Ciebie! Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Braci Aletańskich

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł145 m² 2 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do sprzedania dom w pięknej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta. Świetna lokalizacja blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jurowce

Jurowce,podlaskie

236 000 zł155 m² 1 526,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:766 m²

Kupujący zwolniony Z wynagrodzenia biura oraz 2% podatku pcc. Polecamy dom wolnostojący na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w Jurowcach, w malowniczej okolicy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rowy

Rowy,pomorskie

498 000 zł168 m² 2 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:508 m²

Dom wolno stojący , całoroczny na działce o powierzchni. 508 m2 w miejscowości Rowy. Budynek niepodpiwniczony, 2 kondygnacyjny o powierzchni 168 m2. Działka ogrodzona, zagospodarowana -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leca

Białystok,podlaskie

479 000 zł165 m² 2 903,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

*** wolnostojący dom *** wygoda *** rezerwacja *** Polecam Państwu wolnostojący dom z poddaszem użytkowym z 1985 roku. Położony na działce o powierzchni 532 m2 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kluczewska

Chechło,małopolskie

175 000 zł180 m² 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Agent prowadzący: tel: do sprzedania dom piętrowy o powierzchni ok.180m2 położony w malowniczej miejscowości gminy Klucze Chechło. Na piętrze znajdują się cztery ustawne pokoje, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

796 000 zł264 m² 3 015,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:881 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom wolno stojący o pow. użytkowej 195 m2. usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 811 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Żor. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jarnołtów

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł180 m² 3 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Okazja! Do sprzedania poniemiecki dom we Wrocławiu na Jornałtowie z piękną dużą działką o pow.4100( z możliwością podziału). Na nieruchomości został rozpoczęty remont, dach jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rogoźnik

Rogoźnik,śląskie

390 000 zł85 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Do sprzedaży mały domek na dużej działce zlokalizowanej w ustronnym, cichym miejscu. Dom z 1939 roku, wolnostojący, parterowy o wymiarach zewnetrznych 9,20x9,30 m. Kubatura 437 m3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Charzykowska

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł149 m² 5 630,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Oferta godna polecenia! Przedstawiamy Państwu atrakcyjny pod wieloma względami dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 150 m2, posadowiony na działce o pow. 340 m2. Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polanowice

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł182 m² 4 120,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Do sprzedania budynek wolnostojący z 1980r po remoncie. Dom składa się z 2 kondygnacji. Na parterze salon z wejściem do jadalni, kuchnia, gabinet, 2 sypialnie, łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zgoń

Orzesze,śląskie

99 000 zł150 m² 660 zł/m²