dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

265 000 zł198 m² 1 338,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 316 m²

Na sprzedaż dom w Grzmiącej. Nieruchomość o łącznej powierzchni całkowitej ok. 200 m2, natomiast powierzchnia użytkowa to ok. 126 m2. Dom składa się z parteru, i piętra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętopełka

Gdynia,pomorskie

1 780 000 zł135 m² 13 185,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:289 m²

Dom w Gdyni Orłowo, pas nadmorski! Nowoczesny murowany dom "z charakterem" przerobiony ze starej chaty w stylu rybackim (pochodzącej z I poł. 20 w), w pełni odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mąkołowiec

Tychy,śląskie

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Lokalizacja: - tychy dzielnica Mąkołowiec położona w północno-zachodniej części miasta, teren wchodzący w skład dużego obszaru leśnego ciągnącego się aż po Murcki, giszowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielki Kack

Gdynia,pomorskie

1 620 000 zł400 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:-

Dom - budynek mieszkalny wielorodzinny wybudowany w 2000 roku, w którym na sprzedaż jest 6 mieszkań o metrażu ponad 60 m2. 5 mieszkań, każde z nich posiada: 3 pokoje, kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylniki

Kobylniki,wielkopolskie

1 800 000 zł385 m² 4 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 001 m²

Na sprzedaż malowniczo położona działka rezydencjonalna zabudowana domem projektu znanego architekta doby modernizmu Zygmunta Skupniewicz. Budynek jednokondygnacyjny, parterowy, kryty dachem jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

535 000 zł252 m² 2 123,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Polecam dom w postaci połówki bliźniaka, znajdujący się w cichej i spokojnej lokalizacji, a zarazem blisko do centrum Szczecina. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboń

Luboń,wielkopolskie

650 000 zł168 m² 3 863,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecam do sprzedaży połowę willi miejskiej o powierzchni użytkowej 168,24 m2 położonej w Luboniu koło Poznania. Na powierzchnię połowy domu składają się dwa niezależne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lewandów

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł146 m² 3 417,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zamieszkaj w Markach, tylko 1,3 km od granic Warszawy. Najlepsza lokalizacja. Inwestycja : Marki ul. Leśna 17 F Segment 3 poziomowy 146 metrów, cena za metr kwadratowy wynosi 3424 zł brutto!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Leśna

Marki,mazowieckie

499 000 zł146 m² 3 417,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

1 050 000 zł290 m² 3 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny a zarazem komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 190 m2 (pow. całkowita 290 m2) z dwustanowiskowym garażem, położony w wyjątkowo cichej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybna

Rybna,małopolskie

150 000 zł80 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom murowany, nie zamieszkany od dłuższego czasu, wymagający kapitalnego remontu (wyburzenia), położony w gm. Czernichów w miejscowości Rybna na działce o powierzchni 31 a.Działka ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

468 000 zł127 m² 3 685,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Niedaleko ulicy: parkowa jest działka gdzie wybudujemy dom według projektu: 'robert Z99_68' (zdjęcia są powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 290 000 zł350 m² 3 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom o powierzchni 280m2 położony w pięknej, spokojnej okolicy w samym centrum starych Klin, gdzie tereny zielone dają możliwość mieszkania połączonego z przyjemnym spędzaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rybna

Tarnowskie Góry,śląskie

390 000 zł94 m² 4 148,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Do sprzedaży nowy wolnostojący dom jednorodzinny z dużą działką o powierzchni ok 540m2. Dom w stanie deweloperskim, usytuowany w spokojnej okolicy w dzielnicy Rybna. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jaśkowice

Orzesze,śląskie

475 000 zł160 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:966 m²

Nowy dom- projekt "dom W wisteriach 2" pow. Użytkowa 134 M2 + garaż + kotłownia- łącznie 160m2 , W idealnym stanie - zagospodarowany teren , wszystkie media i instalacje , dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Świerklany,śląskie

280 000 zł217 m² 1 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Oferuje na sprzedaż budynek mieszkalno usługowy z lat 30-tych xxw, w miejscowości Świerklany, powiat rybnicki. Nieruchomość o dobrej ekspozycji przy głównej drodze łączącej Żory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pawia

Skierdy,mazowieckie

499 000 zł150 m² 3 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Jesteśmy po to byś kupił bezpiecznie. Wolnostojący dom na zamkniętym osiedlu "pod Kurantami" w Skierdach. Dom został przyjęty do użytkowania w 2009 roku. Właściciele do dnia dzisiejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Joniec-Kolonia

Joniec-Kolonia,mazowieckie

249 000 zł162 m² 1 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

atrakcyjny dom całoroczny, wykonany w technologii szkieletowej, z pedantyczną starannością. Budowany dla siebie, na ogrodzonej działce o pow. 1125m2. Okna pcv, dach kryty blacho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goleszów

Goleszów,śląskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Sprzedam: 2 domy, budynek warsztatowy, duża działka Goleszów Na sprzedaż: 1. budynek mieszkalny o powierzchni 120 mkw, podpiwniczony z garażem. Posiada 2 niezależne mieszkania. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janów

Janów,mazowieckie

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym. Dom wykonano wg indywidualnego projektu z najwyższej jakości materiałów ( nieruchomość była budowana "pod siebie", a nie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rudzka

Racibórz,śląskie

299 000 zł110 m² 2 714,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Klik : polub nas! Najszybszy dostęp do aktualnych ofert. Strona kupująca nie płaci prowizji - oferta na wyłączność! Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny zlokalizowany w Raciborzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sadowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

590 000 zł70 m² 8 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mały domek murowano/drewniany do przebudowy/modernizacji przy ul. Sadowej, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Na działce są również zabudowania gospodarcze, w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biernatki

Biernatki,wielkopolskie

330 000 zł103 m² 3 203,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Polecam do sprzedaży położony w spokojnej lokalizacji w otoczeniu lasu jednorodzinny częściowo podpiwniczony mały parterowy dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 103m2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Luboń

Luboń,wielkopolskie

990 000 zł236 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek położony w Centrum Lubonia. Na dzień dzisiejszy w obiekcie prowadzone jest dochodowe przedszkole. Budynek został wyremontowany i przystosowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

575 000 zł212 m² 2 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 211,91 m2 położony na działce o powierzchni 498 m2 w miejscowości Siechnice. Świetna lokalizacja, b.dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Walim

Walim,dolnośląskie

385 000 zł118 m² 3 262,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:828 m²

Ładny, kilkuletni dom położony w malowniczej okolicy, na powstającym, niedużym osiedlu w pobliżu Jedliny Zdroju, ok. 3km od Wałbrzycha.Dom budowany dla typowej rodziny, parter salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł130 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Domy w Radomierzycach - nowoczesne domy szeregowe o powierzchni 130 m2 z ogrzewaniem podłogowym pompą ciepła Viessmann i rekuperatorem Vasco, położone 400 metrów od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Orłowo

Gdynia,pomorskie

2 790 000 zł345 m² 8 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż dom w Orłowie, przystosowany pod wynajem pokoi turystom! Oferta 0% Prowizji - Kupujący nie płaci! lokalizacja: gdynia Orłowo, pas nadmorski. W sąsiedztwie zabudowa mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słonecznego Poranka

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł160 m² 5 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Bardzo dobry kompromis świeżego powietrza , spokoju , jakości wykończenia oraz ceny. Położony stosunkowo blisko trasy toruńskiej, centrów handlowych i szkół. Nowoczesne rozwiązania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 647 m²

Do sprzedania 2 domy na jednej działce 1647m ,1 większy - 206m i 2- mniejszy 90m. 1 dom 6 sypilni +jadalnia i sałon ,kuchnia,3 łazienki. 2 dom 2 sypialnie salon ,kuchnia .łazienka + gabinet-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pułaskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Tylko U nas:) Potężny a zarazem skromnej wielkości (210 m2 pow. użytkowej) dom położony na Osiedlu Lotników w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie: parter czyli cześć rodzinno-gościnna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł149 m² 2 006,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom 149m2, 4 pokoje, zabudowa jednorodzinna, sprzedaż, cena 299 000zł. Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul. Bożka 7. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc Na sprzedaż przestronny, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Tursko Wielkie

Tursko Wielkie,świętokrzyskie

360 000 zł188 m² 1 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zaledwie 7 km od Połańca w kierunku Osieka, znajduje się miejscowość Tursko Wielkie. Właśnie tutaj w Tursku Wielkim, na 16 arowej działce, znajduje się obiekt, który może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płoszczyna

Płoszczyna,dolnośląskie

320 000 zł700 m² 457,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Nowa cena! Do sprzedaży nieruchomość zabudowana stylowym domem do remonty. Nowy dach , przyłącze elektryczne i wodne, nowe okna z podwójnymi szybami zdobione, okiennice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

299 000 zł165 m² 1 812,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom o pow. całk 165 m2 (115 m2 uż.) usytuowany na działce o pow. ok 700 m2. Jest to budynek parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. parter :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Majewskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

260 000 zł116 m² 2 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Strzemieszyce Wielkie. Dom o powierzchni 116 mkw posadowiony jest na działce o pow. 1100 m kw. Usytuowanie domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bieni

Orzesze,śląskie

229 000 zł195 m² 1 174,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 729 m²

**************** umowa przedwstępna******************************* koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający Interesująca nieruchomość na sprzedaż w Orzeszu Jaśkowicach przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łęgowo

Łęgowo,pomorskie

389 000 zł108 m² 3 601,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy szeregowe z rekuperacją* 20 minut od Gdańska w miejscowości Łęgowo (gmina Pruszcz Gdański). Rekuperacja to skuteczna i energooszczędna wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skowarcz

Skowarcz,pomorskie

330 000 zł139 m² 2 374,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony do Twojej własnej aranżacji. Zobacz film Powierzchnia całkowita wynosi 138,60 m2 a użytkowa 99,98 m2. Idealnie nadaje się.