dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Długie Stare

Długie Stare,wielkopolskie

193 000 zł57 m² 3 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:855 m²

Domek 57 m2 za miastem cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 57 m2 na działce o powierzchni 855 m2. Cena sprzedaży wynosi 193,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł165 m² 2 110,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości 8-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej 15 min od centrum miasta! Osiedle składa się z 3 samodzielnych budynków i zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

359 000 zł126 m² 2 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony około 15 km od centrum Wrocławia w Nadolicach Wielkich. Okoliczna zabudowa to domy jednorodzinne oraz łąki. Około 6 km do wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

316 000 zł140 m² 2 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom o powierzchni 140 m2 z poddaszem i piwnicą na działce 720 m2. Dom znajduje się w miejscowości Stargard w bardzo atrakcyjnej dzielnicy, wokół cisza, spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nietuzinkowe, reprezentatywne A przede wszystkim przytulne miejsce W sercu wesołej urządzone W przepięknym stylu hamptons - miejsce tak klimatyczne I pieczołowicie zadbane, iż lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

565 000 zł172 m² 3 284,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Nowy, piękny dom jednorodzinny w super lokalizacji - Jędrzychów. Atuty oferty: 1. Funkcjonalny układ, przestronna część dzienna doświetlona ogromnymi oknami, dodatkowo na parterze gabinet. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Bielkówko,pomorskie

376 000 zł83 m² 4 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Niedaleko ulicy: dworcowa jest działka gdzie wybudujemy dom według projektu: 'bożenaz7_48' (zdjęcia są powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rzemieślnicza

Mirków,dolnośląskie

299 000 zł147 m² 2 039,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Mirków, powiat Wrocławski. Przyziemie - 61 mkw - dwa pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia, hall Parter - 81,5 mkw - trzy pokoje, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

489 000 zł125 m² 3 912 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Wygodny i funkcjonalny segment w stanie deweloperskim położony na kameralnym i nowoczesnym osiedlu, około 10 km od Piaseczna. Osiedle wyróżnia się ciekawą architekturą oraz wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

299 000 zł125 m² 2 388,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący, parterowy (projekt zapach wiosny), o powierzchni użytkowej 97 m2, zlokalizowany w Osieku. Jest to projekt z bardzo ekonomicznym i funkcjonalnym rozmieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł96 m² 4 481,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

Nowoczesny bliźniak na 4 arowej działce wg projektu dom pod miłorzębem 2 dostępny od ręki kupujący nie płaci podatku pcc 2% Jeśli szukacie Państwo wygodnego domu na 4 arowej działce ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstantki

Konstantki,łódzkie

650 000 zł289 m² 2 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 975 m²

Oferta kierowana jest do rodzin, pragnących uciec od miejskiego zgiełku, poszukujących w życiu wyciszenia oraz harmonii. Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

560 000 zł90 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Segment o pow. 90 m2 na działce 525 m2. Na parterze salon z kuchnią z wyjściem na tarasy od strony salonu oraz kuchni.Na dole znajduje sie rowniez mala łazienka.Na piętrze.2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowary

Kowary,dolnośląskie

199 000 zł180 m² 1 106,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:384 m²

Rezerwacja! Biuro nieruchomości Optima oferuje Państwu do sprzedaży dom wolnostojący położony w miejscowości Kowary. Budynek na działce o powierzchni 384m2, wybudowany w 1984 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,mazowieckie

495 000 zł171 m² 2 889,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

| wygodny, parterowy dom w miejscowości Teresin - Gaj. Powierzchnia użytkowa 117m2. Ciekawy projekt, wyraźnie oddzielający część dzienną od nocnej. W części dziennej znajduje się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sulechów

Sulechów,lubuskie

105 000 zł53 m² 1 981,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Klimatyczny domek nad jeziorem, w starym kramsku. Na sprzedaż domek letniskowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - 200 metrów od jeziora na terenie osiedla domków letniskowych. Malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 700 000 zł330 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w Bielanach Wrocławskich dobrze skomunikowanym z centrum Wrocławia - tylko 15 minut samochodem.Dom wolnostojący składający się z 3 kondygnacji o powierzchni ok ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

470 000 zł131 m² 3 598,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Dom szeregowy na kameralnym, zamkniętym osiedlu W zielonej górze. Dom jednorodzinny o powierzchni 130,6 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzyce

Gorzyce,śląskie

344 000 zł112 m² 3 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:827 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim zlokalizowany w Gorzycach. Nieruchomość położona jest na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w zielonej okolicy, jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przybyszówka

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł142 m² 3 661,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

W ofercie dom w zabudowie bliźniaczej realizowany według projektu "willa julia (b)" z dużymi przeszkleniami i funkcjonalną przestrzenią wewnętrzną. Powierzchnia domu: 142m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

860 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Choszczno - Krzęcin - okolica -dom z bezpośrednim dostępem do pięknego,czystego, zarybianego jeziora, o wielkości 60 ha i głębokości 30m. Prywatna plaża oraz nowy pomost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szumna

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł346 m² 6 907,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy, luksusowo wykończony dom o powierzchni całkowitej 346m2położony wśród zabudowy willowej na granicy Gocławia i Wawra. Z daleka od zgiełku wielkiego miasta, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

1 900 000 zł365 m² 5 205,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Proponujemy Państwu zapoznanie się z ofertą sprzedaży, luksusowego domu na 3400m2 działce. Budynek mieszkalny typu rezydencja, podzielony bardzo funkcjonalnie na odrębne strefy, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 190 000 zł186 m² 6 397,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Jednorodzinny dom w centrum Podkowy Leśnej 7 minut do stacji wkd, 5 minut do Lasu Młochowskiego usytuowany na zalesionej działce.Dom rozbudowany i zmodernizowany w 2002 roku. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zawady

Białystok,podlaskie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Zawady. Budynek dwukondygnacyjny z funkcjonalnym układem pomieszczeń o powierzchni ok. 100m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Paczkowo

Paczkowo,wielkopolskie

295 000 zł170 m² 1 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, stan surowy otwarty , zadaszony w Paczkowie k/swarzędza. Działka ok. 350m pełne uzbrojenie, budynek o powierzchni całkowitej 140m2, realizowany wg projektu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dolina Zielona

Zielona Góra,lubuskie

585 000 zł169 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:413 m²

Oferta zablokowana w trakcie realizacji. Nowy wykończony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 169 m2, powierzchni użytkowej 150,7 mkw, położony na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Na Skraju

Raszyn,mazowieckie

840 000 zł216 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Piętrowy, wolnostojący. Kondygnacja I (wysoki parter ) jedna sypialnia, salon , kuchnia z aneksem, łazienka z wc, przedsionek + hol, z salonu wyjście na taras. Kondygnacja II, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

720 000 zł159 m² 4 528 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliżniaczej, położony w Legionowie, na osiedlu Sobieskiego, w przyjaznej zielonej okolicy. Budynek o powierzchni około 131m2 z jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Imielin

Imielin,śląskie

560 000 zł167 m² 3 353,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Szanowni Państwo; oferujemy na sprzedaż wolnostojący, nowy dom jednorodzinny, w stanie deweloperskim. Dom zlokalizowany w spokojnej, malowniczej części Imielina, z jednoczesnym dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

380 000 zł145 m² 2 621 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bielowicka- dom blizniak każdy o pow.145m2 na działce 4ar. Parter:pokój, kuchnia z salonem, wc, kotłownia, garaż, korytarz. Poddasze: 4 pokoje, łazienka Dom kryty blacho dachówką, budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

1 349 000 zł232 m² 5 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Polecam na sprzedaż nowoczesny, ciekawy architektonicznie dom wybudowany w 2012 roku, w doskonałej lokalizacji- dąbrowa, z szybkim dojazdem do centrum Poznania, z bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubin

Lubin,dolnośląskie

610 000 zł513 m² 1 189,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Budynek mieszkalno-usługowy, wolnostojący, o powierzchni całkowitej 513 m2, zlokalizowany w Księginicach (gm. Lubin). Całość składa się z dwóch kondygnacji o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł400 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży dom wolnostojący na Oporowie Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok.240 m2, z działką 500 m2 na Oporowie. parter - duży salon z kominkiem z wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

409 000 zł101 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Nowoczesna bryła! bez skosów! *** Pełny stan developerski *** z piecem i grzejnikami / możliwość montażu ogrzewania podłogowego podjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Gołubie,pomorskie

215 000 zł110 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gołubie Kaszubskie - nieruchomość usadowiona w drugiej linii przy jeziorze, wśród lasów. Dom wybudowany w 1983 roku o powierzchni 110m. z przestronnym 46m. salonem, niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł140 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji II etap inwestycji - oddanie do użytku przełom 2019/2020r. W drugim etapie budowy (rozpoczęcie prac budowlanych- 2018/2019r.) powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Marszowice

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł152 m² 3 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc, brak prowizji. Oferujemy do sprzedania domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej na nowym, kameralnym osiedlu we Wrocławiu-Marszowice. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lidzka

Gdynia,pomorskie

1 250 000 zł390 m² 3 205,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:540 m²

*** dom 500 M do orłowa*** Dom - po kapitalnym remoncie z nową nawierzchnią i chodnikiem. Nieruchomość położona na wzgórzu z widokiem na Zatokę Gdańską, panoramę Gdyni. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł128 m² 3 320,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości 5-pokojowy dom z ogrodem w zabudowie szeregowej 10 min od centrum miasta! Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

1 200 000 zł217 m² 5 529,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 210 m²

lOferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 217 m2. Dom w cichej spokojnej okolicy na bardzo ładnie zagospodarowanej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij