dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niecała

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 500 000 zł1 200 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Rezydencja na sprzedaż - konstancin jeziorna Piękna nieruchomość o pow. 1200m2 wykończona materiałami z najwyższej jakości w stylu klasycznym. Rozkład domu przedstawia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

415 000 zł99 m² 4 191,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsiębiorstwo budowlane z wieloletnim stażem przedstawia Państwu swoją najnowszą inwestycję: domy szeregowe przy Storczykowej w Murowanej Goślinie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

795 000 zł200 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący w Klaudynie, w bardzo dobrym miejscu, na dużej działce. W tej chwili spełnia role dwurodzinnego, ale niewielkim kosztem można go przerobić na jednorodzinny. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mosina

Mosina,wielkopolskie

345 000 zł110 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Polecam do kupna środkowe segmenty szeregowca o pow. całkowitej 110,11m2 każdy, w stanie deweloperskim w Mosinie pośród nowych domów. Do każdego segmentu przynależy działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

2 600 000 zł287 m² 9 074,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

film = rezydencja długołęka = Wspaniała nieruchomość jedynie dla wymagającego klienta. Nowoczesność, niebanalne wnętrza, wysokiej jakości materiały oraz najlepsze rozwiązania techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grębanin

Grębanin,wielkopolskie

195 000 zł167 m² 1 169,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta zablokowana - umowa przedwstępna Świetna lokalizacja, nowoczesny projekt domu, idealna przestrzeń i fajna - całkiem duża działka. To zalety domu, który jest na sprzedaż w Grębaninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kondratowice

Kondratowice,dolnośląskie

69 000 zł60 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom na wsi do kapitalnego remontu ( dach nowy) o pow. około 60mkw. Na dole 1 pokój i kuchnia, na piętrze 1 pokój, plus strych nieużytkowy, brak łazienki trzeba wygospodarować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikołów

Mikołów,śląskie

355 000 zł150 m² 2 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:142 m²

Ostatni dom! bardzo funkcjonalny bezpośrednio od dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji! Dom w stanie deweloperskim. Powierzchnia całkowita : 148,82 m 2 ; powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bukowska

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł96 m² 4 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

- atrakcyjne położenie i świetna komunikacja - nieopodal obwodnicy zachodniej Poznania oraz ul. Bukowskiej - spokojna okolica blisko lasku Zakrzewskiego, doskonała infrastruktura i wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zerzeń

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł323 m² 3 653,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 324m2 , powierzchnia użytkowa 270m2 na działce 1047m2 w okolicy ul Trakt Lubelski/ Zwoleńska. Dom wybudowany tradycyjną metoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Główna

Kozery,mazowieckie

380 000 zł110 m² 3 455 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Sprzedaż domu wolnostojącego o powierzchni 110m2 na działce 1727m2. Działka w pełni ogrodzona płotem betonowym i metalową bramą. Zbudowany z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Kotowo

Poznań,wielkopolskie

409 000 zł101 m² 4 030,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:47 m²

Dla wymagających klientów polecam Wille miejskie w Poznaniu dzielnicy Kotowo! 1. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 4030 zł 2. 3-poziomy ( dzienna, intymna,sportowa) 3.Ogród i miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielszowice

Ruda Śląska,śląskie

300 000 zł198 m² 1 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Ruda Śląska Bielszowice dom wolnostojący dwurodzinny dużo zieleni i cisza Oferujemy dom o powierzchni użytkowej 198 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1.180m2. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smęgorzyńska

Gdańsk,pomorskie

879 000 zł260 m² 3 380,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Oferujemy nowo wybudowany dom w cudownym otoczeniu przyrody, znajduje się on na granicy Gdańsk Kiełpino Górne i Smęgorzyna w okolicy ul. Smęgorzyńskiej w rezydencjalnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Seroki-Wieś

Seroki-Wieś,mazowieckie

319 000 zł80 m² 3 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości24 przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Serokach gmina Teresin. Dom o powierzchni użytkowej 80 m na działce 900 m . Na parterze znajdziemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mątwy

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

280 000 zł120 m² 2 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta tylko W naszym biurze. Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujący, wolnostojący dom na osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Mątwy. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gliwice

Gliwice,śląskie

690 000 zł360 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 612 m²

Oferujemy do sprzedażt wyjatkowy dom ? rezydencję, wg. projektu pracowni architektonicznej Ryszarda Szewczyka z Warszawy z 1998r. położony na pięknej działce o powierzchni 2612m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł220 m² 2 477,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Dwukondygnacyjny dom z przyległym trzystanowiskowym warsztatem w Bydgoszczy. Przedmiotem sprzedaży jest dwukondygnacyjny dom z przyległym warsztatem (halą) oraz garażem murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny we Wrząsowicach koło Krakowa. Dom znajduje się na działce o powierzchni 12 arów położonej przy drodze lokalnej asfaltowej. Dom o powierzchni użytkowej 220 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Siedlice

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

519 000 zł209 m² 2 482,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 387 m²

DO sprzedaży dom wolno stojący Z użytkowym poddaszem Z 2 garażami! oferta zarezerwowana Oferujemy do sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem, z wbudowanym garażem, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

669 000 zł270 m² 2 482,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:886 m²

Do sprzedaży ładny dom o powierzchni całkowitej 269,5 m2 położony w centrum os. Żabki w miejscowości Zawiercie, na harmonijnie zagospodarowanej działce o powierzchni 886 m2 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cieślewskich

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł64 m² 5 858,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo Prezentujemy Państwu nowe mieszkania na warszawskiej białołęce. Mieszkanie o powierzchni 76,61 m kw. Na które sklada się parter o powierzchni 32,02, pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wymysły

Wymysły,mazowieckie

740 000 zł203 m² 3 645,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Szanowni Państwo. Prezentujemy Państwu energooszczędny dom jednorodzinny położony 30 minut samochodem od Warszawy. Dom posiada powierzchnie użytkową 160m2, z możliwością zaadoptowania 50m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł260 m² 3 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom z 2006 roku. Do odświeżenia i do zamieszkania, przy przystanku, doskonała lokalizacja na działalność gospodarczą. Na dole: biuro 17 m kw, kuchnia 9 m kw, salon 28 m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

1 095 000 zł189 m² 5 787,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:704 m²

Jeśli marzysz o połączeniu luksusowego stylu z podmiejskim spokojem i świeżym powietrzem to zapraszam Cię do zapoznania się z tą ofertą. Nowoczesny dom z 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł149 m² 10 731,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do zamieszkania bez nakładów inwestycyjnych. Położony w części willowo-segmentowej zielonej Saskiej Kępy. Segment po generalnym remoncie w roku 2014 włącznie z elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

249 000 zł120 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Umowa przedwstępna Oferta na wyłączność! Prezentuję wyjątkową propozycję sprzedaży domu z garażem w spokojnej i cichej okolicy Gorc. W domu ciekawie prezentuje się strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poznańska

Wiry,wielkopolskie

479 000 zł137 m² 3 346,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży domy wolnostojące na nowym, kameralnym osiedlu w Wirach na granicy z Luboniem w okolicach ul. Poznańskiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gałczyńskiego

Kraśnik,lubelskie

390 000 zł300 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:574 m²

dom do sprzedania murowany typu blizniak gotowy do zamieszkania garaz wolno stojacy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 670 000 zł280 m² 5 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 568 m²

Przedstawiam państwu nieruchomość inwestycyjno-mieszkalną położoną w ścisłym centrum Podkowy Leśnej Głównej. W sąsiedztwie znajdują się obiekty użyteczności publicznej i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borowa Góra

Borowa Góra,mazowieckie

515 000 zł137 m² 3 759,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wygodny , przestronny dom z garażem w dobrej lokalizacji. Nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego, 11km od Legionowa, do warszawy ok. 25 km. Dom zbudowany w 2015 roku w systemie betonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła

Wisła,śląskie

350 000 zł98 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:496 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Obiekt znajduje się na wzniesieniu (słoneczny, południowo-zachodni stok) z widokiem na góry. Dom posiada trzy kondygnacje i dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

360 000 zł130 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom - brzoza. Na sprzedaż dwa domy wolnostojące, położone na działce o pow. 740 2. Dom do zamieszkania, bez nakładów finansowych o pow. 130 m2. Nieruchomość w całości podpiwniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świętojańska

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na osiedlu Biała w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 120 m2 położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Majątkowa

Łaźniew,mazowieckie

800 000 zł250 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta na wyłączność Do sprzedania piękny stylowy , komfortowy dom z bali o powierzchni 250 m , kryty papą i wiórem osikowym z 2012 r . Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rąbień

Rąbień,łódzkie

179 000 zł56 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Oferujemy nieruchomość gruntowa o powierzchni 1016 m2 zabudowaną domem gospodarczo-letniskowym o powierzchni zabudowy 43 m2 - parter 43 m2, poddasze użytkowe, licząc od skosów na wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

357 200 zł124 m² 2 871,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Dom Z garażem na sprzedaż żory cena: 357.200 ZŁ Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom z garażem w Żorach. Klasyczna bryła przykryta dwuspadowym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

379 000 zł150 m² 2 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Nowa cena!mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny dom posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 12 arów zlokalizowany w Tarnowie Opolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł96 m² 2 802,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Najkorzystniejsza okazja! Uwaga dwie połowy zostały sprzedane. Zapraszamy do zapoznania z ofertą, kolejne domy będą ukończone w czerwcu 2019 Pięknie położony dom (połówka bliźniak).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łomnicka

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł197 m² 3 299,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:689 m²

Dom wolnostojący dla rodziny na poznańskiej woli Oferujemy do sprzedaży duży i przestronny dom wolnostojący o charakterze rodzinnym zlokalizowany na poznańskiej Woli na sporej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zasadowa

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł300 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:997 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni 300m2( użytkowa194m2 )na dużej działce do 997m2 ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej. Dom funkcjonalny, każde pomieszczenie dobrze przemyślane.