dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

409 000 zł104 m² 3 932,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Sprzedam dom w stanie deweloperskim, położony w Kamionkach. Dom dwu lokalowy o charakterze bliźniaczym, budowany z porotermu. bardzo funkcjonalny projekt Pomimo, że ma tylko 104m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szlachecka

Zaścianki,podlaskie

460 000 zł80 m² 5 728,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Segment wybudowany w 2014 rpku, w Zaściankach. Nieruchomość położona niedaleko Białegostoku - do centrum mamy stąd jedynie 6 km. W pobliżu znajdują się 2 przystanki mpk, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kwirynów

Kwirynów,mazowieckie

2 450 000 zł277 m² 8 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Nowoczesny dom w podwarszawskiej miejscowości Kwirynów gmina Stare Babice.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworska

Wilczyce,dolnośląskie

890 000 zł210 m² 4 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dwurodzinny dom w Wilczycach! Głównym i rzadko spotykanym atutem tej nieruchomości jest możliwość zamieszkania dwóch rodzin. W kubaturze domu zawarte jest mieszkanie 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czartów

Czartów,lubuskie

225 000 zł200 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Umowa rezerwacyjna Proponujemy do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Czartów gm.Krzeszyce woj.lubuskie.,o pow.użytkowej 130 m2. Cicha okolica oddalona od głównej trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niskowa

Niskowa,małopolskie

300 000 zł124 m² 2 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Niskowa Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 124m2 położony na działce 21 ar niezagospodarowanej. Media: prąd, kanalizacja do przyłączenia, woda miejska. Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

679 000 zł161 m² 4 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do sprzedaży ładny, wolnostojący, bardzo dom w starej Zielonej Górze. Budynek oddany do użytku w roku 2004, został wzniesiony w technologii tradycyjnej / cegła kratówka /, ocieplony /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

800 000 zł219 m² 3 653 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

W atrakcyjnej części miasta wolnostojący z garażem, na działce 914m2 Ściany z pustaków ceramicznych portherm 25 cm ocieplone stryropianem 10 cm, podłoga ocieplona 10cm styropianem, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamówek

Adamówek,mazowieckie

410 000 zł139 m² 2 949,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jeśli szukasz domu o idealnej powierzchni to ta oferta jest dla Ciebie. - idealna powierzchnia - dobra lokalizacja - media miejskie Dom o powierzchni 103 m2 z możliwością dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

545 000 zł139 m² 3 920,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedaży klimatyczny, wyjątkowo zlokalizowany na pięknej działce z oczkiem wodnym, wolnostojący dom w nowej Zielonej Górze, ok. 6 km od centrum miasta. Budynek z roku 2000, wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górki

Górki,opolskie

281 772 zł102 m² 2 772,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszkalna 101,63 m2. stan developerski, działka pięknie położona, górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola i podatku pcc! Oferujemy na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł105 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na Piaskowej Górze. Nieruchomość o powierzchni 105 m2 składa się z 4 pokoi,z czego z jednego pokoju wyjście na taras oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skomack-Osada

Skomack-Osada,warmińsko-mazurskie

230 000 zł79 m² 2 911,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 815 m²

Sprzedane Siedlisko - mazury, z własnym dostępem do jeziora Orzysz. Pięknie położone z własnym dostępem do jeziora Orzysz siedlisko, składające się z trzech działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawrat

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł440 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO sprzedaży dom na mokotowie house for sale in mokotow Dom po generalnym remoncie na cele mieszkalne (ewent. z małym biurem). Całkowicie podpiwniczony. W pełni wyposażona kuchnia. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jezierzyce

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł270 m² 3 293,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Komfortowy dom położony w cichej i bardzo spokojnej okolicy, wokół jedynie zabudowa jednorodzinna. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Dom solidnie zbudowany oraz wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piechoty Łanowej

Warszawa,mazowieckie

1 985 000 zł320 m² 6 203,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dom na sprzedaż W wilanowie house for sale in wilanow Dom na sprzedaż w Starym Wilanowie położony w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Korzeniec

Dąbrowa Górnicza,śląskie

299 000 zł76 m² 3 934,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:76 m²

Super oferta! nowoczesny 3 pokojowy apartament Z ogromnym potencjałem i mozliwościami aranżacyjnymi został już ostatni - pośpiesz się! nie płacisz podatku pcc! 0 % prowizji dla biura!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

375 000 zł113 m² 3 318,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży piętro domu , położonego w Nowej Wsi Lęborskiej przy ulicy Dworcowej , niedaleko Lęborka (zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

769 000 zł142 m² 5 415,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Naramowice - skrajny szeregowiec - dwu- poziomowy, komfortowy, niespotykany apartament. Zmiana ceny! W sąsiedztwie znajduje się Rezerwat Przyrody "żurawiniec", bardzo popularny wśród mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

399 000 zł220 m² 1 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:630 m²

Polecamy Państwu do kupna Dom wolno stojący dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym w Gryficach. Nieruchomość o powierzchni 220 m 2. gdzie na parter składa się: kuchnia, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grębocin nad Strugą

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł240 m² 1 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Tylko u Nas! Duża działka z domem w Grębocinie Przedstawiam ofertę sprzedaży domu z lat 80tych tuż na granicy toruń/grębocin. Dom składa się z dwóch kondygnacji: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rabsztyńska

Klucze,małopolskie

258 000 zł100 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy do sprzedaży ładny, zadbany dom jednorodzinny w miejscowości Klucze. Nieruchomości zlokalizowana przy spokojnej uliczce wśród zabudowy jednorodzinnej na zadbanej 12,5ar działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

499 000 zł126 m² 3 967,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie, 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąty

Kąty,mazowieckie

468 000 zł112 m² 4 179 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Atrakcyjny dom w stanie deweloperskim, wybudowany w technologii tradycyjnej, w miejscowości Kąty, 3km od Góry Kalwarii. Dom typu "opałek II" znajduje się na nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Albertów

Albertów,wielkopolskie

319 000 zł88 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Kto marzy by mieszkać w drewnianym domu w otoczeniu lasu? Teraz od spełnienia tego marzenia dzieli Cię naprawdę niewiele. Zapraszam do zapoznania się z nowością w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

468 000 zł120 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Wykończony i gotowy do zamieszkania segment w centrum miasta w atrakcyjnej cenie. Na dole domu znajduje się przestronny salon z wyjściem na ładnie zagospodarowany ogródek i tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

2 140 000 zł300 m² 7 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Dom na sprzedaż W Wilanów-Kępa Zawadowska house for sale in wilanow-Kępa Zawadowska Eurovilla Nieruchomości prezentuje wolnostojący dom na sprzedaż w Wilanowie położony w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szpaków

Bielsko-Biała,śląskie

170 000 zł147 m² 1 156,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:676 m²

Dwa domy w zabudowie bliźniaczej. Oferta dotyczy segmentu w stanie surowym otwartym na działce 330 m 2. Wokół miejsce na podjazd lub garaż, ogródek, taras. Możliwość zakupu obydwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł150 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom na sprzedaż W wilanowie przy ulicy wiertniczej house for sale in wilanow Dom na sprzedaż położony przy głównej ulicy Starego Wilanowa. Budynek po remoncie przeprowadzonym w 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podlaskie

565 000 zł150 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Nowocześnie wykończony I wyposażony Polecam do sprzedaży dom wolnostojący z 2015 roku o pow. 150 m2 na działce 308 m2 w Grabówce. Stan idealny, do zamieszkania. Zabudowy stałe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

509 000 zł176 m² 2 892,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny, wolnostojący, dwu-kondygnacyjny, czteropokojowy, podpiwniczony, o pow.użytkowej ok.176 m2, całkowitej ok. 250m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

219 000 zł178 m² 1 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Działkę w pierwszej linii zabudowy z rozpoczętą budową domu bez dachu o powierzchni , , , , , , , , 178,34 , , , , , wymiary budynku 19m2 x 12m2. . .parter -część mieszkalna 141,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowska

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł160 m² 3 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Mamy do zaoferowanie dom w stanie developerskim na zamkniętym osiedlu w bliskim Wawrze - okolica ul. Bronowskiej. Dom stoi i czeka na nowego Właściciela. Na dole duży salon, kuchnia może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł210 m² 2 810 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Inteligentny dom z nowoczesnymi rozwiązaniami. Do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w sąsiedztwie dwóch gór w miejscowości Ćmińsk. Powierzchnia całkowita domu wynosi 210m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł137 m² 3 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Osiedle z widokiem na panoramę Rzeszowa Osiedle w dzielnicy Biała cechuje atrakcyjne położenie na widokowej działce z bardzo dobrym układem komunikacyjnym z centrum Rzeszowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł240 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom do sprzedaży W wilanowie/zawady house for sale in wilanów/zawady Do sprzedaży zadbany dom w zabudowie szeregowej położony na osiedlu zamkniętym na Zawadach. Dobry dojazd: ok. 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turawa

Turawa,opolskie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:243 m²

Do sprzedaży ładny dom rekreacyjny, wolnostojący o powierzchni ok.70m2, posadowiony na pięknie położonej działce w Turawie k/Opola. Na parterze zaplanowano salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ułańska

Gdynia,pomorskie

1 325 000 zł280 m² 4 723,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Atrakcyjnie położony dom w zabudowie bliźniaczej w Gdyni Redłowie. Nieruchomość graniczy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, w niewielkiej odległości od mola w Orłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

690 000 zł154 m² 4 466,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedaży niezwykle malowniczo położony, wolnostojący, klimatyczny dom z 2004 r. na dużej działce w odległości 14 km od centrum Zielonej Góry w kierunku na zachód. Pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

600 000 zł235 m² 2 553,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom dwukondygnacyjny o pow. 235 m2 usytuowany w Bierutowie - 15 km od Oleśnicy. Dom dwurodzinny - dwa niezależne mieszkania! Parter : salon z kominkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siemyśl

Siemyśl,zachodniopomorskie

148 000 zł97 m² 1 525,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta! bez czynszowe! Oferujemy do sprzedaży nowe 2-poziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej położone w Siemyślu -20 km od Kołobrzegu. Układ pomieszczeń: parter o pow. 54,20.