dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Gowarzewo,wielkopolskie

375 050 zł137 m² 2 737,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Gowarzewie - prężnie rozwijającej się miejscowości oddalonej o 20 min jazdy samochodem od Poznania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabór

Zabór,lubuskie

239 000 zł90 m² 2 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedaży poniemiecki , częściowo wyremontowany i podpiwniczony dom z zabudowaniami gospodarczymi na niewielkiej wsi ok. 17 km od Zielonej Góry, w kierunku wschodnim / okolice Zaboru /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Traugutta

Ostrołęka,mazowieckie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż piętro domu o pow. 82,30 m2, działka, garaż oraz wiata. Do nieruchomości jest osobne wejście, liczniki, podzielona działka. Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości jest kolejnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Rybna

Tarnowskie Góry,śląskie

378 000 zł133 m² 2 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Do zaoferowania posiadamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133m2 usytuowany na działce o powierzchni 336m2. Inwestycja jest realizowana w cichej i spokojnej dzielny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ligocka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

590 000 zł128 m² 4 609,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:789 m²

Sprzedam dom jednorodzinny parterowy z uzyt poddaszem. Dom tani w utrzymaniu. Ogrzewanie oprócz kaloryferow ogrzewanie podłogowe. Funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń.Dzialka zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

850 000 zł212 m² 4 005,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

- zarezerwowane - rezydencje miodowa gubałówka Miodowa Gubałówka to kameralne osiedle, na którym obecnie powstaje zespół budynków jednorodzinnych dwu-lokalowych o powierzchni użytkowej 212 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orzepowice

Rybnik,śląskie

598 000 zł218 m² 2 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Wynagrodzenia dla biura pokrywa sprzedający! Stan wykończenia budynku pozwoli Ci na praktycznie natychmiastową przeprowadzkę a zagospodarowanie działki pozwoli czerpać natychmiastowa radość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł235 m² 8 936,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment na sprzedaż Warszawa Saska Kępa, 2100000zł, 5 pokoi, 235m2 powierzchni całkowitej, działka 300m2. . Oferowany do sprzedaży przez Akces Nieruchomości segment znajduje się na Saskiej Kępie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł175 m² 9 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

House for sale in wilanów zawady dom na sprzedaż na wilanowie zawady Nowy dom na sprzedaż w zabudowie segmentowej zlokalizowany w Warszawie, wilanów Zawady na zamkniętym osiedlu, łącznie 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościerzyce

Kościerzyce,opolskie

210 000 zł165 m² 1 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Zachęcamy Państwa do zakupu domu o powierzchni ok. 165m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi usytuowanego na działce gruntu 55arów we wsi Kościerzyce, gmina Lubsza. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pokrzywna

Pokrzywna,opolskie

2 549 000 zł855 m² 2 981,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Klienci naszego biura nie płacą prowizji! Poszukujesz pod inwestycje pensjonatu z duszą i klimatem w cichej okolicy? W takim razie prezentowany pensjonat jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

3 700 000 zł560 m² 6 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż dom wilanów zawady for sale house wilanów zawady Duży przestronny dom, położony w centralnej części Zawad, na małym osiedlu zieloną przestrzenią rekreacyjną nad Wilanówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerniowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł272 m² 8 455,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

Krótko o nieruchomości Mokotów, połowa bliźniaka z 1961r. cztery poziomy każdy po 63m2 (łącznie 252m2} plus garaż ok.20m2. Działka 273 m2. Duży 20m2 taras oraz około 200m2 ogródek. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

219 000 zł84 m² 2 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży parter dwurodzinnego budynku mieszkalnego z ogrodem i garażem w ładnej, gminnej miejscowości, oddalonej ok. 24 km od Zielonej Góry w kierunku zachodnim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kluszkowce

Kluszkowce,małopolskie

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy Państwu możliwość zrealizowania marzenia posiadania domu z bala drewnianego z przepięknym widokiem na Tatry oraz Zalew Czorsztyński! Oferta dotyczy zakupu gotowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

485 000 zł100 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowy (2017 rok budowy) dom w stanie deweloperskim w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów. Parter: - duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

1 649 000 zł259 m² 6 370,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:828 m²

[Rezerwacja - umowa przedwstępna] Wszystko zaczyna się od marzeń Wyobraź sobie, że dzień zaczynasz od śniadania na leśnej polanie. Szum brzóz oraz zapach świeżej kawy sprawiają, iż każdy dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cisew

Cisew,wielkopolskie

380 000 zł162 m² 2 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:43 300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący piętrowy po kapitalnym remoncie o pow. użytkowej 151 m2 położony w Cisewie gmina Turek. Wykonany w tradycyjnej technologii z cegły, ocieplony 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Jeziorki

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł675 m² 4 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Do sprzedania dom wolnostojący na działce 1600 m2 ul. Jeziorki dwupiętrowy z piwnicą i użytkowym poddaszem Dom był po generalnym remoncie zaaranżowany pod biurowe potrzeby, klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł150 m² 9 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nieruchomość w okolicy ul. Zdrojowej zabudowana połówką bliżniaka. Bliżniak ma na 3 poziomach po około 50 m. Piwnice gospodarcze, w tym garaż na 1 samochód. Parter: pokój 25 m, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bojszowy

Bojszowy,śląskie

329 000 zł180 m² 1 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:868 m²

Dom jedno/dwurodzinny Bojszowy. Do sprzedaży duży dom jedno lub dwurodzinny o pow. 180 m2, położony na działce o pow. 868m2 w Bojszowach w powiecie bieruńsko-lędzińskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabieżki

Zabieżki,mazowieckie

439 000 zł102 m² 4 303,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania dom w miejscowości Zabieżki gm. Celestynów o pow. użytkowej 102m2, wolnostojący, w pełni wykończony i wyposażony: meble w pokojach, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Chorzów

Chorzów,śląskie

280 000 zł89 m² 3 146,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Halembie w rejonie ul. Solidarności! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

7 200 000 zł1 100 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:635 m²

Kamienica na sprzedaż w ścisłym centrum miasta, niedaleko Skweru Kościuszki jest najlepszą inwestycją jakiej można dokonać! W kamienicy znajdują się trzy lokale usługowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czaple

Czaple,pomorskie

470 000 zł140 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany na granicy Gdańska Rębiechowo w miejscowości Czaple. Miejsce godne polecenia, blisko natury z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

335 000 zł127 m² 2 637,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży bardzo ładnie położony, wolnostojący, parterowy dom w budowie w nowej Zielonej Górze, ok. 8 km od centrum miasta. Budynek wzniesiony w technologii tradycyjnej / porotherm /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Uwaga! Blisko centrum miasta, stara Zielona Góra! Do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjnie zlokalizowany, wolnostojący dom z przeznaczeniem na siedzibę firmy, dom mieszkalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Jeziorki

Warszawa,mazowieckie

3 090 000 zł675 m² 4 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o przeznaczeniu biurowym lub mieszkalnym Doskonały na inwestycję, pod działalność gospodarczą, na wynajem. lokalizacja: ursynów ul. Jeziorki. Na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chruściele

Chruściele,warmińsko-mazurskie

420 000 zł171 m² 2 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnych o pow. użytkowej 170,94 m2 położona w Chruścielach na osiedlu Bocianie Gniazdo. Działka o pow. 900m2. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 280 000 zł232 m² 5 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom na sprzedaż W okolicach konstancina-jeziornej W solcu. House for sale close to konstancin-jeziorna in solec. Agencja Nieruchomości eurovilla Państwu: piękny, przestronny, pięciopokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jawornik

Jawornik,małopolskie

459 000 zł116 m² 3 956,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:869 m²

Nowoczesny dom w Jaworniku. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem wolnostojącym jednorodzinnym. Dom o pow. całkowitej 143 m2 (116 m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł101 m² 7 821,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecam niewielki dom w Radości z lat sześćdziesiątych , bardzo zadbany , do wprowadzenia. Działka ze starodrzewem z przewagą świerków i sosen, w sąsiedztwie teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czołgistów

Tarnowskie Góry,śląskie

375 000 zł86 m² 4 360,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Osiedle domów jest zlokalizowane przy ulicy Czołgistów w Tarnowskich Górach. Oferta w pierwszym etapie budowy obejmuje 6 segmentów w zabudowie bliźniaczej o jednakowym metrażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł180 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Dom i działka znajdują się na terenie zamkniętym na którym usytuowanych jest po 6 segmentów na przeciw siebie między którymi przebiega wewnętrzna droga. Na teren wjeżdża się przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł123 m² 3 894,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Przedstawiam Państwu, ładny, funkcjonalny i energooszczedny Dom w cenie Mieszkania. Dom jednorodzinny ( pozostał jeden segment wewnętrzny) w zabudowie szeregowej. Wykonany w stylistyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 090 000 zł328 m² 3 323,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 m²

Stylowy dom jednorodzinny w oryginalnej odsłonie. Użytkowy parter z częścią mieszkalną, oraz piętro z otwartą salą bilardową, kuszą funkcjonalnością połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

330 000 zł62 m² 5 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:379 m²

Na sprzedaż dom blizniak w rewelacyjnej okolicy! 600 m do Nowosądeckiego rynku! o pow. 62m2 z przynależącą działka 3,79ar i miejscem parkingowym. Neruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kożuchów

Kożuchów,lubuskie

259 000 zł80 m² 3 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży poniemiecki , częściowo wyremontowany dom, ok. 22 km od Zielonej Góry, w kierunku na południe / okolice Kożuchowa /. Pow. budynku: ok. 80 m oraz poddasze użytkowe: ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Łagiewniki

Łódź,łódzkie

2 800 000 zł489 m² 5 723,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 549 m²

Rezydencja Łagiewniki 435m2, działka 3549m2 bez prowizji od kupującego! Dom mieszkalny rezydencjonalny o powierzchni całkowitej 489,22m2, użytkowej 435,3m2. Dom został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

670 000 zł210 m² 3 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Klimatyczny dom w samym sercu Torunia. Enklawa ciszy i spokoju w centrum miasta. Dla miłośników natury oraz koneserów śniadań pod parasolem nieba. Budynek jednorodzinny, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

850 000 zł214 m² 3 974,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²