dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

289 000 zł90 m² 3 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący o pow. 90 m2 położony na działce o pow. 520 m2 w pięknej okolicy blisko jeziora. Dom znajdujący się 8 km od Gniezna (lubochnia) Na powierzchnię domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł350 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:481 m²

Dom na sprzedaż W wilanów/zawady house for sale in wilanów/zawady Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu duży luksusowy narożny segment. Lokalizacja: _____________________ Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perseusza

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł205 m² 6 341,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:543 m²

Lubisz ciszę i świeże powietrze w otoczeniu zieleni ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do atrakcji miasta proponowana oferta spełnia powyższe kryteria. Na sprzedaż skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

2 760 000 zł250 m² 11 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż W wilanowie-powsinie house for sale in wilanów-powsin dom dla wymagających Dom parterowy wilanów - powsin. Dom wykończony materiałami najwyższej jakości z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Łęgnowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł230 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

W domu mogą mieszkać nawet dwie rodziny. Gruntowny remont polegający na wymianie instalacji oraz dobudowaniu kondygnacji miał miejsce w 2007 r. W bieżącym roku został zakupiony piec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rejtana

Pszów,śląskie

145 000 zł136 m² 1 066,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:354 m²

Sprzedajemy Dom znajduje się w cichej i bezpiecznej okolicy 300m od centrum Pszowa (banki ,centrum handlowe ,gastronomia , przystanek komunikacji miejskiej,ośrodek zdrowia ,apteka). Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krajobrazowa

Wrocław,dolnośląskie

1 349 900 zł239 m² 5 648,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny dworek na granicy parku krajobrazowego! Klimatyczny dom w stylu Dworek o powierzchni 239 m2, 6 pokoi, wybudowany w 2012 roku Działka 3000 m2, długość działki: 75 m, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

169 000 zł70 m² 2 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Tyko u nas Kameralny dom w Maksymilianowie, ciekawa alternatywa dla mieszkania, dobry dojazd do Bydgoszczy (2 autobusy miejskie, kolejka podmiejska, 10 min samochodem) Dom ma wymieniony dach okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł110 m² 4 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:973 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny parterowy z garażem jednostanowiskowym w bryle, usytuowany na działce o powierzchni 9,73 a w Rzeszowie, dzielnica Biała przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brody

Brody,lubuskie

400 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:717 m²

Polecamy Państwu bardzo ładny i zadbany dom o powierzchni 250m2 , zlokalizowany w miejscowości Brody. Budynek wykonany w technologi tradycyjnej. Okna pcv, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

385 000 zł126 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

| jelcz-Laskowice, ratowice, 126m2, 3 pokoje, zabudowa jednorodzinna bliźniacza, sprzedaż, cena 385 000zł, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

370 000 zł101 m² 3 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Swarzędz , Paczkowo / Siekierki Wielkie Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej. Dom zlokalizowany jest na nowo powstającym kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł126 m² 4 840,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na skraju szczecińskich Gumieniec na zamkniętym osiedlu domów mieszkalnych w spokojnej i cichej okolicy. Budynek piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

299 000 zł220 m² 1 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Ofertą sprzedaży jest bardzo ładny, przestronny i funkcjonalny dom parterowy w stanie surowym otwartym. Nieruchomość położona 5 kilometrów od Kamienia Pomorskiego do najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek

Osiek,dolnośląskie

260 000 zł187 m² 1 388,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szereg środkowy W osieku Pow.użytkowa 106,31 m 2 Nieruchomość posadowiona na 3 arowej, w pełni uzbrojonej działce. Na parterze znajdują się:salon z jadalnią, kuchnia, wc, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koralowa

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł360 m² 4 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Dom na sprzedaż W wilanowie/powsinek house for sale in wilanów/powsinek Dom wolnostojący położony w świetnej lokalizacji w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, przy zamkniętej ulicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kilińskiego

Mielec,podkarpackie

470 000 zł130 m² 3 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:40 m²

Ulica Kilińskiego wpada na Rynek mielecki, na którym władze miasta koncentrują znaczące środki, by przechodzień, turysta zatrzymał się na chwilę i spędził trochę czasu z historią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kazimierów

Kazimierów,mazowieckie

440 000 zł150 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Halinów k/ Sulejówka. 2 domy do sprzedania w zabudowie bliźniaczej. Dla wielopokoleniowej rodziny. Działka o pow. 950 m. Garaż w bryle budynku. Każdy dom ma pow. użytkową 125 m: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krężnica Jara

Krężnica Jara,lubelskie

285 000 zł215 m² 1 325,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym otwartym zadaszonym. Koralgol 2g to duży dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem. Wejście do domu zdobią dwie kolumny, które podtrzymują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dekerta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł261 m² 1 527,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:306 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość z olbrzymim potencjałem na osiedlu Górczyn, którą stanowi dom w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej cenie. Nowa cena! Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 050 000 zł190 m² 5 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

W domu brak piwnicy. Na parterze: salon+3 pokoje, kuchnia, przedpokój, wc, łazienka, pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu: 2 pokoje, łazienka (na poddaszu brak ścianek działowych). Gaz ma być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

150 000 zł90 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom wraz z zabudowaniami,ogrodzony siatką,na posesji studnia głębinowa,budynki gospodarcze,stodola,stajnia,kuchnia letnia,suszarnia.Dom położony w miejscowosci Młyny,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł190 m² 5 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy Państwu wolnostojący na dalekim Ursynowie wśród zieleni, z licznymi małymi jeziorkami, które tam występują. Dom dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny. Jest częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Do sprzedania segment w cichej okolicy blisko Mostu Siekierkowskiego (wawar Las). Segment o powierzchni 125 m2 (wybudowany w 2000 r.), na działce o powierzchni blisko 200m2. Parter to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tuchów

Tuchów,małopolskie

295 000 zł130 m² 2 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Siedliska gm,Tuchów-18 km od Tarnowa, piękny, nowoczesny dom pod lasem , obok potok,las , w kameralnej lokalizacji z 2010 roku grill zewnętrzny,taras, dodatkowo budynek gospodarczy (domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sowia

Marki,mazowieckie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam dom w Markach przy ul. Sowiej. Kameralny budynek - 4 segmenty. Segment środkowy, dwa poziomy po 75m2 + poddasze 50m2. Garaż w bryle budynku, z tyłu niewielki ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

349 000 zł220 m² 1 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:695 m²

Sprzedam lub zamienię duży 1 piętrowy przestronny dom jedno lub dwurodzinny wielkości ok. 220 m2 w Pobiedziskach. Sprzedaż lub zamiana na małe (2 lub 3 pokojowe )mieszkanie w Poznaniu. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

990 000 zł207 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Royal City ma zaszczyt zaprezentować dom wolnostojący w Konstancinie- jeziorna. Dom polozony w cichej i malowniczej części Konstancina ,najbardziej prestiżowej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Zielonka. Bankówka. Do sprzedania środkowy segment z małym ogródkiem.Cicha, spokojna okolica. Zielonka jest miejscowością bardzo dobrze skomunikowaną z Warszawą. Zachęcam do zakupu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

379 000 zł106 m² 3 558,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 106,5 m2 na działce o powierzchni 340 m2. Murowany budynek mieszkalny z połowy XX wieku został rozbudowany w 2003 r. Dobudowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górników

Lębork,pomorskie

299 000 zł101 m² 2 953,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednorodzinny (poniemiecki) wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony z użytkowym poddaszem, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Myślachowice

Myślachowice,małopolskie

120 000 zł75 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Parter domu o powierzchni użytkowej ok. 75 m. Parter będzie wyodrębniony jako lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość. Z własnością związany będzie udział w częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łomżyńska

Zawady,podlaskie

499 999 zł5 700 m² 87,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość w której skład wchodzi : budynek pod działalność gospodarczo-rolną, działka 0,57ha, oraz drugi budynek do remontu. Cały kompleks mieści się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

560 000 zł220 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej 220m2, posadowiony na działce o powierzchni 13,01 ar. Na parterze znajduje się przestronny salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Węglin Południowy

Lublin,lubelskie

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom dla rodziny (4 sypialnie oraz salon) N a sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom bliźniak niepodpiwniczony z garażem i użytkowym poddaszem, stworzony z myślą o

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł690 m² 2 681,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:759 m²

Witam Państwa. Polecam dom wolnostojący 690m2 na działce 759m2 niedaleko pałacu Wilanowskiego. Dom w stanie surowym zamkniętym zaprojektowany na rezydencję, swoją bryłą i elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chrośla

Chrośla,mazowieckie

600 000 zł172 m² 3 488,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w cichej i spokojnej okolicy, w miejscowości Chrośla, gm. Dębe Wielkie. Dom o powierzchni całkowitej 172m2 (pow. użytkowa 139m2), znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rajszew

Rajszew,mazowieckie

490 000 zł144 m² 3 402,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (można kupić 2 domy),położone na działkach po 709m , domy w stanie deweloperskim , doprowadzone media ,woda , prąd, gaz,kanalizacja, garaż w bryle budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

390 000 zł180 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż piękny, wolnostojący. nowy dom w malowniczej, niewielkiej miejscowości niedaleko Świebodzic oraz Świdnicy. Dom zamieszkały, w większości wykończony, do wykończenia zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szmelta

Rumia,pomorskie

699 000 zł166 m² 4 201,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiam ofertę domu wolno stojącego położonego w Rumi. Nieruchomość leży w doskonalej lokalizacji z szybkim dojazdem oraz wszelką potrzebną do wygody życia infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

525 000 zł119 m² 4 415,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nowy segment skrajny w Józefosławiu dostępny jeszcze w 2018 roku! Powierzchnia 118,9m2 oraz taras 10,46m2 i ogródek 67,57m2 W standardzie 4 pokoje, możliwość zagospodarowania.