dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś

Nowa Wieś,pomorskie

398 000 zł115 m² 3 460,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Okazja. Nowa o wiele niższa cena. Przedmiotem oferty jest stylowy parterowy dom o wysokim standardzie położony w malowniczej części województwa pomorskiego w dorzeczu rzeki Brdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pierszczewo

Pierszczewo,pomorskie

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom rekreacyjny na Kaszubach - agroturystyka. Idealna cisza wokół domu. Dom murowany, wolnostojący, ogrodzony, położony na działce o powierzchni 900m2. Dom jest suchy ,położony na niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

259 000 zł90 m² 2 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Cena deweloperska bez dopłat. Nie chcesz płacić podatku i prowizji, mieszkać w domu nie tracąc wygody mieszkania? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów na osiedlu Husarskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

890 000 zł350 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Dom powinien być miejscem, w którym odnajdujemy spokój, mamy poczucie bezpieczeństwa i czujemy się po prostu dobrze! Miejscem, do którego chcemy wracać, w którym otula nas ciepło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

160 000 zł263 m² 608,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania dom położony w Gryfowie Śląskim. Da dużej działce o powierzchni 2081m2, usytuowany jest budynek mieszkalny przedwojenny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

409 000 zł107 m² 3 814,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej, budowany na działce o powierzchni ok.4 a w miejscowości Zaczernie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Grabiny-Zameczek,pomorskie

549 000 zł194 m² 2 829,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom w cichym i spokojnym miejscu - szybki dojazd do Gdańska i Elbląga. Atuty: - po generalnym remoncie, - idealny dla rodziny jak i osób, które szukają miejsca na prowadzenie własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:818 m²

mamy w ofercie dla Państwa ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na prestiżowym osiedlu, wśród terenów zielonych , stanowiących pas ochronny borowiny. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gładyszewo

Piła,wielkopolskie

430 000 zł220 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Piła - gładyszewo dom wolnostojący Pow. użytkowa 220 m2, działka (własność) o pow. 2000m2. Uzbrojenie: prąd, wodociąg, szambo ( możliwość podłączenia gazu i kanalizacji). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borowiec

Borowiec,pomorskie

375 000 zł180 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Oferuję Państwu dom jednorodzinny, oddany do użytku, położony we wsi Borowiec, około 15 km od Kościerzyny. Jest to wolnostojący budynek podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przemysław

Przemysław,pomorskie

569 999 zł186 m² 3 066,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Bardzo atrakcyjna nieruchomość o powierzchni użytkowej 126,15 m2 położona w malowniczej miejscowości Przemysław. W skład nieruchomości wchodzi jednokondygnacyjny dom z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

830 000 zł400 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedażą jest dom jednorodzinny w Nowej Wsi Lęborskiej. Powierzchnia użytkowa 350 m kw. W skład wchodzą piwnica :garaż, kotłownia, 2 pomieszczenia gospodarcze, pokój. Parter:salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gilowice

Gilowice,śląskie

489 000 zł198 m² 2 469,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferta tylko U nas! Nieruchomości janasari prezentuje do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 198m2, usytuowany na działce o powierzchni 780m2. Cała posesja jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamień

Kamień,pomorskie

369 900 zł77 m² 4 780,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:959 m²

Na sprzedaż oferujemy mały, całoroczny, wygodny dom o całkowitej pow. 77,37 m kw, z użytk. poddaszem, położony na działce o pow.: 959 m kw. Przytulny salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieszkowice

Bieszkowice,pomorskie

599 000 zł240 m² 2 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Pięknie usytuowany, wolnostojący dom o pow 240m2, na wzgórzu z widokiem na las i łąki. Nieruchomość znajduje się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, ok 300m jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orłowo

Gdynia,pomorskie

1 860 000 zł250 m² 7 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:650 m²

Inwestycyjny dom na sprzedaż o pow.250m2 w Gdyni Orłowo. Działka o pow.650m2. Dom składa się z 3-pięter; -parter o pow. ok 70m2; -1-piętro o pow. ok 60m2; -2-piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pogorzeliska

Pogorzeliska,dolnośląskie

720 000 zł299 m² 2 408,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wszystkie zdjęcia oferty na w zakładce oferty/ domy! Zapraszamy Na sprzedaż bardzo ładny dom wolnostojący przystosowany na dwie rodziny w Pogorzeliskach koło polkowic/chocianowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

389 000 zł116 m² 3 353,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom typu bliźniak w stanie deweloperskim położony w Kiełpinie niedaleko Kartuz. Parter: salon z aneksem kuchennym o pow. 25,05 m2 z wyjściem do ogrodu (ekspozycja pd-zach),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

379 000 zł150 m² 2 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjna Cena! Mamy dla Was dom w zabudowie bliźniaczej w wyjątkowym miejscu. Oryginalny projekt tego domu na tle innych tego typu budynków wyróżnia się swoją architekturą, oraz dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowidlino

Gowidlino,pomorskie

395 000 zł150 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom mieszkalny na sprzedaż w Gowidlinie,powiat kartuski, pomorskie nad jez. Gowidlińskim. Powierzchnia całkowita 150 m2. Parter i poddasze. Dwie łazienki. Poddasze wykończone w modrzewiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Julianów

Julianów,świętokrzyskie

250 000 zł98 m² 2 551,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka położona w spokojnym , malowniczym miejscu w Julianowie, gmina Piekoszów( 1km od Podzamcza piekoszowskiego). Nieruchomość o łącznej powierzchni 98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Osiedle Rybackie

Dziwnów,zachodniopomorskie

500 000 zł227 m² 2 202,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:318 m²

Sprzedam mieszkanie W nadmorskiej miejscowości dziwnów. Nieruchomość jest położona w samym sercu Dziwnowa, 200 metrów od wejścia na plażę. Jest to duży atut lokalizacji budynku. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomża

Łomża,podlaskie

250 000 zł164 m² 1 523,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w Jednaczewie. Dojazd do Łomży zajmuje zaledwie kilka minut. Dom w stanie surowym otwartym. Budowany wg. projektu ,dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Żabieniec

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

470 000 zł200 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży ciekawy, kompletny dom wolnostojący na os. Żabieniec. Dom z lat 90-tych, o powierzchni całkowitej ok. 200 m2, posiadający kaskadowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rytel

Rytel,pomorskie

760 000 zł177 m² 4 293,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 491 m²

Budynek mieszkalny piętrowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony we wspólnej zabudowie z budynkiem warsztatowym na dużej ogrodzonej działce w miejscowości Rytel ( 15 km od Chojnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

1 190 000 zł260 m² 4 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom-piekna okolica- duża działka Lokalizacja: pieszyce/kamionki Metraż:260m2 Informacje dodatkowe: garaż w bryle domu, działka 2659m2 dostępne: od zaraz, atuty: piękna okolica, idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Stawem

Miszewo,pomorskie

1 600 000 zł380 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 885 m²

Zapraszam na prezentację pięknego domu 380 metrowego położonego na działce zagospodarowanej o powierzchni 1885m2 w Miszewie. Nieruchomość znajduje się w odległości 9 km od Żukowa jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błażowa Dolna

Błażowa Dolna,podkarpackie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 m²

Witam Mam do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni 120 m2 projekt iskierka Dom budowany dla siebie z dbałością o najmniejsze detale techniczne jak i parametry. Wnętrze wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Super oferta! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący "typu szwedka", usytuowany na działce o pow. 600m2 położony w doskonałej lokalizacji w centrum Łochowa. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mukrz

Mukrz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł112 m² 2 232,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 692 m²

Na sprzedaż nowy dom, ukończony oddany do użytku. Powierzchnia całkowita 140m, użytkowa 105m .Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym,łazienka,pomieszczenie gospodarcze. U góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł340 m² 8 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy dom na sprzedaż W starym wilanowie-Willa Miejska new house to sale in old wilanow Nowy, wolnostojący dom sprzedaż w Wilanowie położony w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kodeń

Kodeń,lubelskie

375 000 zł335 m² 1 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytowej 160 m2 w miejscowości Kodeń.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

180 000 zł70 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Dwa piękne domki rekreacyjne! Położone nad jeziorem Mausz w miejscowości Kłodno nieopodal ośrodków wypoczynkowych w otoczeniu lasów. Domki konstrukcji drewnianej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mała

Gdynia,pomorskie

699 000 zł185 m² 3 778,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Dom znajduje się przy ul. Małej w Wielkim Kacku. Cena domu jest do negocjacji! Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olchowa

Olchowa,podkarpackie

280 000 zł127 m² 2 199,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym i z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku, wybudowany według projektu Dom w Rododendronach 6n.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czarne

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 000 zł130 m² 2 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapraszam Cię na prezentację skrajnego szeregu położonego w spokojnej okolicy ( Os. Czarne). Oferowana nieruchomość ma powierzchnię ok. 130m2, na którą składa się: dół: przedpokój kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Tyniec

Kalisz,wielkopolskie

410 000 zł160 m² 2 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Atrakcyjna cena. Dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z przylegającym garażem do sąsiedniego budynku. Ściany zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszczyny

Leszczyny,świętokrzyskie

1 750 000 zł144 m² 12 152,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 900 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w gminie Górno. Powierzchnia całkowita domu wynosi 144m 2 , użytkowa 122m 2. Dom wybudowany w 2001 roku. W skład domu wchodzi: - parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zelwerowicza

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł308 m² 5 844,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:341 m²

Dom na sprzedaż na sadybie house for sale in sadyba Uroczy klimatyczny dom na Sadybie. Dom tonie w zieleni, a jednocześnie w bardzo bliskiej odległości są sklepy, przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

620 000 zł93 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Nowe osiedle zlokalizowane w Krakowie pomiędzy ulicami Tyniecką i Dąbrowa w Kostrzu, to zespół 18 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz jednego budynku.