dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kozy

Kozy,śląskie

410 410 zł100 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny i przytulny dom w Kozach, w bardzo dogodnej lokalizacji 15 min do centrum Bielska Białej. Czteropokojowy piętrowy Dom w zabudowie szeregowej z przestronnym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 050 000 zł382 m² 2 752,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:544 m²

Prezentujemy do sprzedaży komfortowy, przestronny o wysokim standardzie wolnostojący dom zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim. Dom o pow. użytkowej 233,4 m2, całkowitej 381,5 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cichy Kącik

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł240 m² 6 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny dom w świetnej lokalizacji w zabudowie blizniaczej. Dom z niesamowitym klimatem., świetnie doświetlony.Na parterze domu znajduje się garaż, szeroki korytarz, biblioteka, prysznic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piechowice

Piechowice,pomorskie

189 000 zł120 m² 1 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wspaniały przestronny dom letniskowy z widokiem na jezioro. Dom jest położony w malowniczej okolicy. Do jeziora i pomostu 60 metrów.Dodatkowym atutem jest ciekawa architektura wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żernica

Żernica,śląskie

699 000 zł147 m² 4 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

| polecam do sprzedania kapitalny dom w Żernicy w pobliżu Gliwic. Budynek oddalony jest od ulicy czym zapewnia ciszę i spokój. Budowa została zakończona w 2006r. Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Janusza

Mały Płock,podlaskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż Dom o pow. użytkowej 150m2 w Małym Płocku, położony na działce o pow. 36 arów. Do nieruchomości należy również budynek gospodarczy o pow. ponad 200m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Gdynia,pomorskie

1 350 000 zł290 m² 4 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Duży, zadbany i przestronny dom z ogrodem i kominkiem! Powierzchnia całkowita ok 290m2/użytkowa ok 200 m2/działka 358,5m2;5pokoi. Dom składa się z trzech kondygnacji : piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borowo

Borowo,pomorskie

650 000 zł215 m² 3 024,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

Dom wolnostojący w Borowie o powierzchni 214,88 m2 na działce o powierzchni 932 m2. Wybudowany i oddany do użytku w 1994 roku. Dom wykonany w całości z cegły, na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klarnecistów

Warszawa,mazowieckie

1 540 000 zł216 m² 7 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:625 m²

SD/7070 Oferowana do sprzedaży nieruchomość to dom wolnostojący na Zielonym Ursynowie, położony w cichej okolicy domów jednorodzinnych. lokalizacja pozwala na doskonałe połączenie nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górny Sopot

Sopot,pomorskie

1 290 000 zł255 m² 5 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż lub zamianę dom szeregowy w Sopocie Górnym o powierzchni całkowitej 255m2,działka o powierzchni 210m2.Dom składa się z 6 pokoi,3 łazienek,2 ogródków.3 kondygnacje,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

439 000 zł120 m² 3 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Sprzedaż segmentu środkowego z dużą ustawną działką, w spokojnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Inwestycja w trakcie budowy. Zakończenie planowane na trzeci kwartał 2019r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł120 m² 4 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Segment bezczynszowy w doskonałej lokalizacji! Gotowy do wprowadzenia! 1 km od stawów Walczewskiego, tereny sprzyjające rekreacji i spacerom. Budynek w pełni wykończony. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś

Nowa Wieś,podlaskie

450 000 zł245 m² 1 836,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 190m2 (pow. całkowita 245m2). Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1800m2. Budynek składa się z części handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wygoda

Białystok,podlaskie

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:404 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący położony na osiedlu Wygoda. Powierzchnia użytkowa 120m2, trzy kondygnacje- 6 pokoi, kuchnia, łazienka, wc, taras. Wnętrze w dobrym stanie technicznym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luzino

Luzino,pomorskie

570 000 zł184 m² 3 097,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 639 m²

Czteropokojowy dom dla rodziny z dziećmi! Na sprzedaż dom w Luzinie na osiedlu domów jednorodzinnych. Na parterze usytuowany jest salon, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gosp. oraz garaż. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

450 000 zł113 m² 3 982,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Poszukujesz domu w cichej i spokojnej okolicy? Blisko lasu, terenów zielonych? Pragniesz zamienić swoje mieszkanie na coś większego? z garażem? z ogródkiem? a jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

840 000 zł260 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Do sprzedania dom w Milanówku położony blisko wkd przy ulicy z kostki brukowej Dużo zieleni iglaki kostka brukowa. Ogrodzenie Siatka stalowa brama z kutej stali. Solidna konstrukcja pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wzgórze

Bielsko-Biała,śląskie

1 650 000 zł1 004 m² 1 643,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica w ścisłym centrum Bielska-Białej. Dane szczegółowe: powierzchnia uz ytkowa: 1004m2 Liczba mieszkań: 10 Metraz mieszkań: 37-150m2 Liczba lokali usługowych:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

370 000 zł130 m² 2 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w miejscowości Halickie. Oferujemy segmenty o powierzchni użytkowej około 130 m2 na działce 300-350 m2 w cenie od 370 000zł w zależności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolszewo

Bolszewo,pomorskie

539 000 zł300 m² 1 796,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom wolnostojący, pięciopokojowy o powierzchni mieszkalnej 220 m2 z garażem, na zagospodarowanej narożnej działce 608 m2 w Centrum Bolszewa. Doskonały dom dla rodzin z dziećmi, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Duży dom położony w najurokliwszej części Ełku. Na parterze znajduje się otwarty pokój z aneksem kuchennym i łazienka. Na piętrze trzy sypialnie, łazienka i garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

378 000 zł218 m² 1 735,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony w miejscowości Osie. Dom o powierzchni użytkowej 145 m2, usytuowany na zagospodarowanej, płaskiej działce o powierzchni 756 m2. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kajki

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:601 m²

Oferuję do sprzedaży dom o pow. 150m2 usytuowany na zagospodarowanej działce o pow. 601m2 w atrakcyjnej części Anina przy ul. Kajki. Dom posiada 3 wejścia i jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chmielno

Chmielno,pomorskie

420 000 zł280 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam całoroczny dom położony w miejscowości turystycznej Chmielno. Budynek jest kameralnie położony, z widokiem na jezioro Kłodno, a jednocześnie w centrum wsi. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zbytki

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł148 m² 4 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o pow ok 148m2 na działce 250m2. Nieruchomość znajduje się w okolicy ul Trakt Lubelski na wysokości ul Zwoleńskiej. Dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł121 m² 2 800,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej budowane w dzielnicy Rzeszowa Budziwój w okolicy ulicy Herbowej. Budynki usytuowane są w na delikatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł120 m² 3 255,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gotowe domy W stanie deweloperskim Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej parterowe z poddaszem użytkowym i garażem w bryle, wybudowane w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

405 000 zł170 m² 2 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam Państwu ofertę przestronnego domu rodzinnego w stanie surowym, zamkniętym z w pełni wykonaną elewacją, który mieści się na osiedlu Dojlidy w Białystoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Stara Łomża przy Szosie,podlaskie

700 000 zł170 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Dom 170 m2 z działką 44a położony Starej Łomży przy Szosie. W domu znajduje się: - otwarty pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, - łazienka, - 5 oddzielnych pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

580 000 zł166 m² 3 493,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący z 2010 roku zlokalizowany w miejscowości Dzierżążno koło Żukowa. Prezentowana nieruchomość przeznaczona jest dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i piękno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawoja

Zawoja,małopolskie

370 000 zł160 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

W naszej ofercie Dom w Zawoi w województwie Małopolskim. W bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy głównej ulicy przechodzącej przez Zawoję. Dom usytuowany na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Kupiski

Stare Kupiski,podlaskie

460 000 zł280 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego z poddaszem użytkowym, piwnicą oraz garażem. Położenie Stare Kupiski, 8min do centrum Łomży samochodem Piękny krajobraz, blisko lasu Dom jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuriany

Kuriany,podlaskie

950 000 zł206 m² 4 617,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

*Wolnostojący, parterowy dom w Kurianach* *nowoczesna bryła z kształtną działką o powierzchni 1170 m2* *gotowy do wprowadzenia od zaraz* Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

530 000 zł270 m² 1 964,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Polecam Państwu dom parterowy wolnostojący o powierzchni użytkowej 149,5m2 powierzchni zabudowy 269,80 m2 posadowione na dużej prostokątnej działce o powierzchni 1320 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gnieźnieńska

Gdańsk,pomorskie

1 349 000 zł320 m² 4 215,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przestronny dom wolnostojący z możliwością wyodrębnienia biura, gabinetu lekarskiego, kancelarię lub wyodrębnienia osobnego mieszkania. Do budowy domu użyto wysokiej jakości materiałów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

384 000 zł121 m² 3 171,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł140 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży domu w okolicach ul. Ludowej w Jeleniej Górze (cieplice). Dom znajduje się na działce 423 m2, jego powierzchnia użytkowa wynosi ok. 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

460 000 zł220 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Szukasz dla swojej rodziny domu w spokojnej okolicy z pięknymi widokami z tarasu? Jeśli tak, mam dla Ciebie propozycję domu wolnostojącego w kameralnej dzielnicy Podgórze. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chojnice

Chojnice,pomorskie

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kamienica w centrum Chojnic. Na parterze lokal usługowy, można w nim prowadzić np kawiarnie lub pub. Na pierwszym piętrze apartament urządzony w stylu angielskim, dominuje kolor biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nagietkowa

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł230 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Idealny dom dla rodziny Z dziećmi Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolno stojący o pow. 230 m2, posadowiony na działce o pow. 550 m2, dwukondygnacyjny z garażem na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bagniuki

Bagniuki,podlaskie

309 000 zł120 m² 2 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:914 m²

Naprawdę warto! Serdecznie zapraszam na prezentację całorocznego domu nieopodal zalewu Siemianówka we wsi Tajnica Dolna z zagospodarowaną działką. Nieruchomość idealna dla szukających odskoczni.