dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maćkowy

Koleczkowo,pomorskie

795 000 zł258 m² 3 081,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 281 m²

Lokalizacja Dom położony w cichej i spokojnej miejscowości Koleczkowo, oddalonej o 15 km od Centrum Gdyni. Miejscowość dobrze skomunikowana nowymi drogami z Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orunia Górna

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł248 m² 4 028,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:735 m²

Na sprzedaż bliźniak położony na malowniczym wzgórzu. Z okien widok na południowe tarasy Gdańska. Wokół cisza i spokój. Dom składa się z 4 kondygnacji. Na najniższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Męcikał

Męcikał,pomorskie

299 000 zł108 m² 2 764,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Na sprzedaż nowy dom, ukończony oddany do użytku. Powierzchnia całkowita 108,16m2 użytkowa 86,14m2 dom znajduje się na działce o powierzchni 981m2. Miejscowość Męcikał jest urokliwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czersk

Czersk,pomorskie

325 000 zł240 m² 1 354,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:447 m²

Polecam państwu, dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 447m2 w miejscowości Czersk ,dogodny dojazd do centrum. Dom jednorodzinny, podpiwniczony, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białostoczek

Białystok,podlaskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:581 m²

Zapraszam Państwa do zakupu nieruchomości, w skład którego wchodzą 2 oddzielne domy sprzedawane jako całość o powierzchni użytkowej 180 m2, położoną na osiedlu Białostoczek. Oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Pępowo,pomorskie

990 000 zł291 m² 3 402,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentujemy Państwu niezwykle ciekawie i funkcjonalnie zaprojektowany dom wolnostojący w miejscowości Pępowo, oddalony zaledwie kilkanaście kilometrów od Gdańska. Dom posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

570 000 zł240 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom z garażem do sprzedaży o powierzchni 240m2 z działką 576m2. Na parterze: salon 30m2 z oknami położonymi na północny- zachód (panele), duża kuchnia z zabudową kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Człuchów

Człuchów,pomorskie

319 000 zł127 m² 2 519,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Nowa cena. Nieruchomość położona w niewielkiej osadzie znajdująca się 9 km od Człuchowa. Składa się domu w zabudowie bliźniaczej o pow.126 m2 położonego na działce 880 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Komornicka

Wiry,wielkopolskie

450 000 zł121 m² 3 709,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży bliźniaki o pow. całkowitej 121,31 m2 (pow. użytkowej 101 m2) na nowym, kameralnym osiedlu w Wirach w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

800 000 zł220 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Dom do remontu o powierzchni całkowitej 220 m2, jednopiętrowy (5 pokoi) trzy na parterze i dwa na piętrze, dwie łazienki, dwie kuchnie i duża piwnica. Położony na Oruni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubowidz

Lubowidz,pomorskie

449 000 zł171 m² 2 623,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowy dom W stanie deweloperskim wykonany Z dbałością O szczegóły. Ukończony parterowy dom z użytkowym poddaszem w nowej dzielnicy domów jednorodzinnych w Mostach koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Komorniki,wielkopolskie

679 000 zł138 m² 4 928,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Wciąż szukacie swojego miejsca na ziemi? Chcecie wyjść z domu i w kilka kroków znaleźć się z zielonym lesie, wdychając świeże powietrze i ciesząc się naturą? Ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kolejowa

Zielonka,mazowieckie

500 000 zł370 m² 1 351,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:564 m²

Polecam Państwu budynek warsztatowy połączony z trzema niezależnymi mieszkaniami. Nieruchomość doskonała do prowadzenia działalności z możliwością zakwaterowania pracowników. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

730 000 zł211 m² 3 459,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Sprzedaż domu w zabudowie szeregowej, skrajny szereg o pow. cał. pow. 221 m2 w Świdnicy. Dom piętrowy, składa się z parter: salon połączony z jadalnią, bardzo duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie zapraszam na prezentację domu, położonego w malowniczym Jagniątkowie (jelenia Góra). Nieruchomość wzniesiona na działce o pow 3030 m2, budowa domu została ukończona w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

540 000 zł123 m² 4 390,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:825 m²

Drbroker Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne. Dom jest piętrowy z użytkowym poddaszem w stanie deweloperskim*. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mickiewicza

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 990 000 zł371 m² 5 365,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

House for sale in konstancin-jeziorna dom na sprzedaż W konstancinie-jeziornej Mamy przyjemność zaprezentować państwu wyjątkową nieruchomość stylizowaną na włoską willę, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

429 000 zł120 m² 3 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Sprzedaż segmentu środkowego z działką w spokojnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Inwestycja w trakcie budowy. Zakończenie planowane na trzeci kwartał 2020r. Możliwość rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borucino

Borucino,pomorskie

470 000 zł260 m² 1 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Sprzedam budynek usługowy z częścią mieszkalną usytuowany na działce o powierzchni 1588 m kw., położony we wsi kaszubskiej Borucino, w odległości 150 m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

586 000 zł387 m² 1 515,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę jaką jest przestronny dom w spokojnej okolicy, nieopodal Gdańska i Pruszcza Gdańskiego. Sąsiedztwo lasów, zieleni, a przede wszystkim brak gwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fučíka

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł192 m² 10 129,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

House for sale in mokotów/sadyba dom na sprzedaż na mokotowie/sadybie Agencja Eurovilla Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż na mokotowie/sadybie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowno

Dąbrowno,śląskie

118 000 zł60 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:15 201 m²

Polecamy gospodarstwo w cichym i spokojnym miejscu. Grunty o powierzchni ok 1,5 ha z budynkiem mieszkalnym, pomieszczeniami gospodarczymi oraz stodołą. Oferta wysłana z systemu bck.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

368 000 zł137 m² 2 680,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem w bryle, o powierzchni użytkowej 137,3 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny 3km od centrum Konstancina wykonany w najnowszej technologii- energooszczędny o pow 180m2 na działce o pow 1000m2. w pobliżu rezerwatu Chojnowskiego. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Rytwiany,świętokrzyskie

699 000 zł155 m² 4 509,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 529 m²

- - prezentujemy Państwu nowoczesny, komfortowy i `oszczędny`, jednocześnie urzekający dom, znajdujący się w Rytwianach, zaledwie 3 km od Staszowa. Dom jest położony na zacisznej, dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

5 200 000 zł252 m² 20 634,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Wspaniały dom na pięknie zagospodarowanej działce. Trzy sypialnie, pokój dzienny, oddzielna kuchnia, i zagospodarowane poddasze. Resztę pokoi można zaaranżować we własnym guście. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

400 000 zł74 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży komfortowa, przestronna nieruchomość w pięknej nadmorskiej miejscowości Mikoszewo. Całkowita powierzchnia segmentu wynosi 74m2, powierzchnia użytkowa to 71,3m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeleniogórska

Mysłakowice,dolnośląskie

387 000 zł154 m² 2 512,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam Cię na prezentacje niedużego domu położonego w Mysłakowicach o pow. całkowitej 154 m2 a użytkowej 114 m2. Działka o pow. 1200 m2. Dom o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Rotmanka,pomorskie

990 000 zł420 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom typu bliźniak w pełni podpiwniczony, z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2002r na dużej działce (730m2), której znaczna część została przeznaczona na ogród. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młyńska

Straszyn,pomorskie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 806 m²

Wyjątkowy i oryginalny dom parterowy, urządzony ze smakiem i lekkością, wykończony wysokiej klasy materiałami. Dom o pow. całkowitej 300m2 położony jest na wzniesieniu skąd roztacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł188 m² 4 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Dom w zabudowie szeregowej z 2009r. Segment ma 5 pokoi, 188m2 powierzchni użytkowej i działkę 326m2, użytkowe poddasze. W całości urządzony i wykończony 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Westerplatte

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

649 000 zł182 m² 3 571,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:723 m²

Zabytkowa kamienica w centrum miasta z działką, dającą możliwości swobodnej aranżacji na zagospodarowanie zieleni bądź parkingu. Budynek z możliwością własnej aranżacji na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szmaragdowa

Straszyn,pomorskie

1 150 000 zł327 m² 3 516,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa niższa cena! Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojący zlokalizowany w Straszynie w niedalekiej odległości od trójmiejskiej obwodnicy / 600 m / i około 8 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chojnice

Chojnice,pomorskie

599 000 zł163 m² 3 681,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:279 m²

Przedmiotem oferty jest dom znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie przepięknego parku 1000-lecia w Chojnicach, które jest idealnym miejscem zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł270 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż W wilanowie-powsinie house for sale in wilanów-powsin nabycie Z rynku pierwotnego kupujący nie płaci 2% pcc przy nabyciu tej nieruchomości ev Prestiżowe osiedle 16 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stradom

Częstochowa,śląskie

410 000 zł140 m² 2 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny (bliźniak), dwukondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej w dzielnicy Stradom. Dom ma powierzchnię całkowitą 140 mkw, działka 320.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Brylantowa

Porąbka,śląskie

90 000 zł60 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 703 m²

! nowa cena! Do sprzedaży piękna działka budowlana o łącznej powierzchni 1.703 m2. Działka jest w formie dwóch prostokątów. Na dolnej jej części bardziej pochyłej posadowiony jest mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Studziany Las

Studziany Las,podlaskie

1 890 000 zł270 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Zalety nieruchomości: położenie w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego, otoczona z trzech stron puszczą augustowską a z czwartej rzeką Czarna Hańcza z krystalicznie czystą wodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszana

Mszana,śląskie

129 000 zł195 m² 662 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym, zlokalizwoane w Mszanie przy głównej drodze na działce o wielkości 1015 m2. Budynek pochodzący z lat 50 posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pasterska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

640 000 zł269 m² 2 379,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:823 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z lokalem użytkowym przeznaczonym na usługi (pozwolenie na użytkowanie, opinie Sanepidu, p/poż itp.), w bardzo dobrej lokalizacji. Dom o powierzchni 269 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wrzeszcz

Gdańsk,pomorskie

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z ogrodem w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, willowej dzielnicy Wrzeszcza w sąsiedztwie pięknych terenów zielonych. Nieruchomość doskonale skomunikowana.