dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Rotmanka,pomorskie

1 149 000 zł373 m² 3 081,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Wolnostojący, przestronny dom z 2001r. wybudowany na dużej działce o pow. 1748 m2, na której znajduje się piękny, zadbany ogród z altaną i oczkiem wodnym. Dom posiada dwa odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Gdynia,pomorskie

1 400 000 zł290 m² 4 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Duży, zadbany i przestronny dom z ogrodem i kominkiem! Powierzchnia całkowita ok 290m2/użytkowa ok 200 m2/działka 358,5m2;5pokoi. Dom składa się z trzech kondygnacji : piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

649 000 zł270 m² 2 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Dom wolno stojący (2001 rok) położony w spokojnej dzielnicy willowej w Kiełpinie niedaleko Kartuz. (Do Kartuz ok.6km, do Żukowa ok.15 km). Dom położony na działce o pow. 753 m2. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Otomińska

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zamieszkaj tu! dom W cenie mieszkania Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską, domy w zabudowie szeregowej posadowione w dzielnicy domów jednorodzinnych na osiedlu Kiełpino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 460 000 zł299 m² 4 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 405 m²

Do sprzedania położony niedaleko centrum dom o powierzchni około 300 m.kw. Parter budynku to duży salon z kominkiem i wyjściem na olbrzymi taras, jadalnia, kuchnia, duży gabinet, ubikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tkaczy

Warszawa,mazowieckie

1 088 000 zł128 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szukasz domu idealnego? Ważna dla Ciebie jest cisza, własny, zielony ogródek, ale też dogodna lokalizacja? Pragniesz spędzać czas z rodziną w dużym, elegancko wykończonym salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w Bojanie położony w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z przepięknym widokiem na pobliską okolicę. Od kilku lat Bojano przeżywa okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Oliwa

Gdańsk,pomorskie

2 950 000 zł340 m² 8 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

NA sprzedaż dom w pięknej, spokojnej części Oliwy z widokiem na las oraz morze. Na działce o powierzchni 580 m znajduje się dom o powierzchni całkowitej 340 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Widokowa

Chojnice,pomorskie

890 000 zł450 m² 1 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Dom w zabudowie szeregowej skrajny ( rok budowy 1997 ) podpiwniczony dwukondygnacyjny + poddasze o pow. całkowitej 450 m2 położony przy ul. Widokowej. Budynek o ciekawej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

429 000 zł120 m² 3 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Sprzedaż środkowego segmentu z działką w spokojnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Inwestycja w trakcie budowy. Zakończenie planowane na trzeci kwartał 2019r. Możliwość rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gęś

Gęś,pomorskie

295 000 zł100 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Przedwojenny dom Z cegły na 1,2 ha działki rolnej. Dom z cegły zbudowany w 1933 roku, wyremontowany w 2007 roku: wymiana okien i drzwi, nowy piec co i zasobnik cwu. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż W konstancinie jeziorna A unique house for sale in konstancin jeziorna Agencja Nieruchomości Eurovilla prezentuje Państwu: przestronny,funkcjonalny, 300 m.2 dom na 1400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 500 000 zł550 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

DO sprzedania dom W konstancinie - jeziorna house for sale in konstancin - jeziorna Do sprzedaży dom w centrum Konstancina o powierzchni 550m2, wybudowany w technologii tradycyjnej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jantar

Jantar,pomorskie

890 000 zł275 m² 3 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna nieruchomość o powierzchni całkowitej 275 m2, powierzchnia użytkowa 219 m2. Dom położony w bardzo ciekawej i atrakcyjnej lokalizacji- około 1000 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otomin

Otomin,pomorskie

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Po przekroczeniu progu tego domu poczujesz harmonię i spokój, bowiem wszystko ma swoje miejsce i nic nie jest kwestią przypadku. Świetnie rozplanowany, bardzo przytulny i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Bielska

Cieszyn,śląskie

1 700 000 zł430 m² 3 953,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom to super połączenie dwóch budynków - starego w stosunku ca.1/4 powierzchni, z nowym, położony w świetnym miejscu - do wynajęcia lub na sprzedaż. Możliwość wynajęcia samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek

Osiek,dolnośląskie

295 000 zł125 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący (projekt ida), o powierzchni użytkowej 99,90 m2, w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w zacisznej części Osieka. Parter to strefa dzienna, w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

328 500 zł117 m² 2 795,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nową inwestycje polegającą na budowie czterech domów w zabudowie szeregowej w dzielnicy Rzeszowa Budziwój przy ulicy Herbowej. Inwestycja w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Janowo

Rumia,pomorskie

880 000 zł195 m² 4 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Opis Domu: komfortowy dom jednorodzinny znajdujący się w centrum Rumi Janowa. Gustowny dom o pow. 195,10 m2. Stojący na działce o powierzchni 693m2, wykonany z materiałów dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gowidlino

Gowidlino,pomorskie

259 000 zł80 m² 3 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom całoroczny na dużej działce budowlanej o pow. 1200 m kw., blisko lasu i blisko jeziora, w Gowidlinie przy ulicy Nad Stawem. Po wjeździe na posesję już widzimy, że jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rusocice

Rusocice,małopolskie

360 000 zł90 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedaży dom w miejscowości Rusocice, gmina Czernichów koło Krakowa. Dom jest zlokalizowany na działce o powierzchni około 10.5 ara. Dojazd do posesji drogą gminną asfaltową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Będzin

Będzin,śląskie

400 000 zł127 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja do 21 >kwietnia Oferuję do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Będzinie w sąsiedztwie parku Zielona. Dom posadowiony na działce 400 m2. Projekt Archon "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Godebskiego

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł240 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom na sprzedaż na sadybie-strona Jeziorka Czerniakowskiego house for sale on sadyba Dom na sprzedaż na Sadybie położony w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

497 000 zł152 m² 3 278,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Zapraszam Cię na prezentację przestronnego, nowoczesnego domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie wraz ze wszystkimi mediami (woda, prąd, gaz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom W stylu skandynawskim na sprzedaż W konstancinie-jeziornie, strefa A. House in scandinavian style for sale in konstancin-jeziorna, zone A. Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dwa domy położone na działce 3.100 m2 przy lesie w miejscowości Egiertowo. 1. Dom w stanie surowym otwartym, zadaszony, o pow. 130 m2. Na parterze kuchnia, kotłownia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

798 000 zł342 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:627 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w prestiżowej i spokojnej dzielnicy, w cichej uliczce, niedaleko terenów zielonych a jednocześnie blisko komunikacji miejskiej. Zadbany, osłonięty ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

350 000 zł138 m² 2 536,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu dom wolno stojący położony w Nowogardzie. Nowość! Dom parterowy z wysoką piwnicą. Na powierzchnię domu (108 m2) składają się: salon z wyjściem na balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kroczyce

Kroczyce,śląskie

295 000 zł295 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 510 m²

Sprzedam dom wolnostojący w stanie surowym otwartym w Gołuchowicach koło Kroczyc, jednokondygnacyjny z użytkowym poddaszem bez podpiwniczenia, z garażem podpiwniczonym i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł233 m² 3 212,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż atrakcyjnie położony dom wolnostojący, cicha i spokojna okolica, wokół zabudowa jednorodzinna. Parter: salon o powierzchni około 35m2 z wyjściem na taras o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

6 950 000 zł730 m² 9 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

House for sale in Konstancin. Na sprzedaż rezydencja w Konstancinie. Reprezentacyjny dom w Konstancinie, wykończony w klasycznym stylu, materiałami najwyższej jakości. Ogromne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boszkowo-Letnisko

Boszkowo-Letnisko,wielkopolskie

469 000 zł150 m² 3 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 716 m²

Nieruchomość położna w samym centrum Boszkowa. Piętrowy dom znajdujący się blisko jeziora oraz głównej ulicy Boszkowa (pudełkowa) charakteryzuje się miejscem spokojnym i cichym. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

790 000 zł190 m² 4 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:928 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom w Łochowie. Dom projektu biura Archon "dom Pod Liczi2". Parter: salon z jadalnią i kuchnią, pokój gościnny, łazienka z toaletą,dwa korytarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kamienica wraz z przylegającym gruntem w doskonałej lokalizacji. Jednopiętrowy budynek składa się z 6 lokali mieszkalnych z wejściami od klatki schodowej, pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Bielawa,mazowieckie

1 900 000 zł180 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do sprzedaży W konstancinie jeziornej/bielawa Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: do sprzedaży segment skrajny znajdujący się na zamkniętym osiedlu Konstancja przy American.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Kobysewo,pomorskie

979 000 zł446 m² 2 195,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Komfortowy dom na dużej działce! lokalizacja: kobysewo, miejscowość położona przy drodze powiatowej Kartuzy-Przodkowo. Do Kartuz 6km, do Gdańska 25km. Nieruchomość: przestronna i luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

529 000 zł200 m² 2 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta bez prowizji dla kupującego! Mamy przyjemność zaprezentować piękny dom w Wołowicach, na dużej 9 arowej działce. Trochę faktów: powierzchnia użytkowa domu to 140 m2. Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

1 279 000 zł325 m² 3 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wolno stojąca rezydencja z widokiem na panoramę w prestiżowej części Rzeszowa - Matysówka Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować bardzo atrakcyjna wille.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

649 000 zł151 m² 4 306,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 600 m2 usytuowany na osiedlu domków jednorodzinnych w Bąkowie, ok 2 km od Kowal. Dom wybudowany według nowej technologii. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Podkowa Leśna,mazowieckie

3 990 000 zł420 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 365 m²

Dom na sprzedaż W podkowie leśnej Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: przestronny dom wolnostojący na działce o powierzchni 3 365 m2, z zadbanym i zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Swornegacie

Swornegacie,pomorskie