dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Długa Szlachecka

Długa Szlachecka,mazowieckie

950 000 zł213 m² 4 460,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjny, nowy dom wykonany wg indywidualnego projektu, zamieszkiwany od 2014r., usytuowany w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej w Długiej Szlacheckiej, blisko granicy z Sulejówkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

989 000 zł320 m² 3 090,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Agencja nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący położony na dużej pięknie zagospodarowanej działce w centrum Zalesia Dolnego. Budynek jest z lat 90-tych, w roku 2010 były.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Brzezinka

Gliwice,śląskie

560 000 zł91 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:608 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Gliwicach Brzezince. Dom murowany, w technologii tradycyjnej, ocieplony styropianem. Dom nowy, oddany do użytkowania w 2018 r. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

662 445 zł147 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Krakowie wyjątkowa oferta! kupuj bez prowizji I pcc! Właśnie znalazłeś się na wspaniałym osiedlu Uroczysko Skotniki. To idealna lokalizacja dla każdego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczęsna

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł117 m² 3 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Sprzedaż budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Jest to osiedle zamknięte, składające się z 22 lokali. Każdy z nich posiada działkę o powierzchni 230m2. Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałówek

Michałówek,mazowieckie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

| dom wolno stojący o ciekawej architekturze, nienagannie utrzymany, wybudowany i wykończony z materiałów wysokiej jakości, położony w miejscowości Michałówek (gm. Wiązowna),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

670 000 zł166 m² 4 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Opis nieruchomości: cena deweloperska kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święcice

Święcice,mazowieckie

499 000 zł163 m² 3 063,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dwukondygnacyjny bliźniak na kameralnym zamkniętym osiedlu koło Ożarowa Maz.Nieruchomość złożona z: pokój dzienny 26,54 m.kw kuchnia otwarta z oknem 9,15 m.kw łazienka 3,05 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszowice

Pruszowice,dolnośląskie

698 000 zł160 m² 4 362 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania piękny, nowy dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, w Pruszowicach, w Gminie Długołęka. Parterowy z poddaszem użytkowym, z garażem w bryle budynku na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Okuniew

Okuniew,mazowieckie

620 000 zł154 m² 4 025,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

| dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok.130mkw, posadowiony na działce 503m, w Okuniewie (na granicy z Sulejówkiem), nieopodal lasu. Dom wewnątrz kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Miedzeszyn

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł105 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Rezerwacja do 15.05.2019 r. Promocja 0% od kupującego Poszukujesz bardzo spokojnego miejsca, gdzie zamiast szumu ulicy i hałasu klaksonów usłyszysz dźwięki wydobywane przez ptaki? Chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustroń

Ustroń,śląskie

680 000 zł122 m² 5 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Nowy komfortowy dom, połozony w urokliwim miejscu Ustronia. W sąsiedztwie nowa zabudowa oraz dużo zieleni. Dom wykonany z bardzodobrych materiałów. Budynek wybudowano z materiału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaszczurowa

Jaszczurowa,małopolskie

450 000 zł164 m² 2 743,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Klimatycznie położony dom z początku lat 2000, murowany - pustak ceramiczny max, otynkowany, kryty dachówką ceramiczną. Okna drewniane dwuszybowe, na podłogach w salonie oraz części kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grabina

Grabina,mazowieckie

600 000 zł328 m² 1 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

| dom wolnostojący, wybudowany z suporeksu w 2007r., ocieplony styropianem o grubości 12cm, zadaszony blachodachówką (dach ocieplony wełną mineralną- 20cm), posadowiony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osęczyzna

Osęczyzna,mazowieckie

450 000 zł680 m² 661,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 967 m²

| przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o łącznej powierzchni ok.6000m2 (składa się z 4-ech działek), zabudowana dwoma budynkami o funkcji mieszkalnej, położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sokola

Skierdy,mazowieckie

299 000 zł145 m² 2 062,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:499 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Jeżeli posiadasz trochę pojęcia o budowie domów i szukasz okazji, to ta oferta jest dla Ciebie. Bardzo funkcjonalny bliźniak połączony garażami z sąsiadem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Przylasek Rusiecki

Kraków,małopolskie

380 000 zł131 m² 2 901 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o pow. 114,2 m2, na działce o pow. 358 m2 na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Powstańców Śląskich

Strzebiń,śląskie

198 000 zł180 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Oferta warta uwagi ze względu na cenę i dobrą lokalizację. Oferujemy do sprzedaży w Strzebiniu przy ulicy Powstańców Śląskich (gmina Koszęcin) nieruchomość zabudowana piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrodzień

Dobrodzień,opolskie

220 000 zł365 m² 602,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dom jest Ocieplony i otynkowany nowe plastikowe Okna. Przejecie Domu z Meblami mozliwe. Kocioł węglowy w piwnicy z 1t. Opału Wegla i Drzewa. Dom z własnym ogródkiem, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łąkowa

Stęszew,wielkopolskie

539 000 zł142 m² 3 795,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Uwaga: możliwa zamiana (z dopłatą) na mieszkanie w Mosinie-Krosno, os. Olszynka, miodowe lub w najbliższym sąsiedztwie! Rozglądasz się za nieruchomością gotową do zamieszkana bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cewków

Cewków,podkarpackie

80 000 zł120 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam nieruchomość zabudowaną, na której znajdują się: dom drewniany, garaż murowany, budynek gospodarczy murowany, stodoła drewniana, w stanie ogólnym dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bąka

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

! nowa cena! Do sprzedaży wygodny, przestronny i nowoczesny dom położony w spokojnej i bardzo cichej okolicy na wrocławskich Marszowicach. Duża działka i sąsiedztwo lasu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Wieś Książęca

Nowa Wieś Książęca,wielkopolskie

1 300 000 zł500 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:37 601 m²

Agroturystyka hubert Z wieloma możliwościami! Zapraszam na prezentację wyjątkowej i niespotykanej nieruchomości - agroturystyki w Nowej Wsi Książęcej, położonej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Falenty

Falenty,mazowieckie

1 050 000 zł220 m² 4 773 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

Super lokalizacja. Nieruchomość położona w otulinie Parku z pięknym widokiem na stawy. Dom o powierzchni około 229 m.kw. składa się z parteru i piętra. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

900 000 zł370 m² 2 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

| dom wolno stojący, składający się z 3-ech kondygnacji- każda z nich stanowi samodzielne mieszkanie. Dodatkową powierzchnią, która również można zaadaptować na cele mieszkalne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kinice

Kinice,zachodniopomorskie

915 400 zł265 m² 3 459,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 331 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Kinice w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Karsko, przy ogólnodostępnej plaży z pomostem, w otulinie lasów, w odległości około 15km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

429 000 zł144 m² 2 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Brzozie koło Bydgoszczy - 15 km od centrum miasta. Dom jest w stanie deweloperskim ma powierzchnie 144m2. Działka 350m2. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Podhalańska

Jabłonka,małopolskie

499 600 zł120 m² 4 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Jeśli planujesz kupić dom w górach na dużej działce, a jednocześnie dla bezpieczeństwa chciałbyś aby w sąsiedztwie były inne domy to być może spełni on Twoje potrzeby. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł290 m² 3 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:709 m²

Zobacz przestronny dom dla Twojej rodziny, wykończony w nowoczesnym stylu, znajdujący się na działce (709 m2). Dom ma 290 m2 powierzchni całkowitej, a (250 m2) powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tuńczykowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł167 m² 2 904,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom 4 pokojowy (167 m2) na bydgoskim osiedlu Osowa Góra, na działce (440 m2). NA co warto zwrócić uwagę? - Dom składa się z 4 pokoi, otwartej widnej kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,dolnośląskie

385 000 zł122 m² 3 155,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105 m2. Lokalizacja - Oleśnica w odległości 4 km, miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i spokój; dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 700 000 zł500 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:632 m²

Zapraszam! Sprzedaż domu wolno stojącego o powierzchni 500 m2 z możliwością prowadzenia pensjonatu, domu Opieki położonego w Sulejówku (kameralnej miejscowości oddalonej od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisie

Cisie,mazowieckie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

| parterowy dom wolno stojący z poddaszem użytkowym do wykończenia (drewniane belki stropowe o wym.18x22cm- brak podłogi i ścian działowych, są doprowadzone instalacje), posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stronie Śląskie

Stronie-Wieś,dolnośląskie

2 100 000 zł1 150 m² 1 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Okazja! świetna lokalizacja-atrakcyjny pensjonat W okolicach czarnej góry, tuż przy wyciągach W kamienicy (700 m), gmina stronie śląskie. Do sprzedaży znakomicie prosperujący pensjonat (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ostoja

Pruszków,mazowieckie

682 000 zł288 m² 2 368,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:495 m²

Nieruchomość zlokalizowana przy cichej uliczce na pograniczu Komorowa i Pruszkowa Ostoi, wśród innych domów jednorodzinnych. Skrajny segment położony jest na dużej 495 m2 działce ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolne Chyby

Chyby,wielkopolskie

1 530 000 zł217 m² 7 060,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Sprzedam nowy , piękny dom położony w Chybach przy ul. Parkowej. Dom o pow. 216,71m2(w tym garaż o pow. 32m2) w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o pow. 1129m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 990 000 zł450 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:756 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękny, wysokiej jakości dom zlokalizowany przy spokojnej uliczce w odległości 150 m od morza (z okien sypialni widać morze), wybudowany w 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prabuty

Prabuty,pomorskie

135 000 zł207 m² 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Działka na której znajduje się budynek jest prostokątna i płaska. Dom wybudowany jest w technologii tradycyjnej, kryty papą. Budynek jest parterowy z użytkowym poddaszem, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janów

Janów,mazowieckie

265 000 zł70 m² 3 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Biuro nieruchomości24 przedstawia Państwu ciekawą i atrakcyjną ofertę sprzedaży małego domu niedaleko Sochaczewa. Mały biały domek położony w miejscowości Janów, gm. Młodzieszyn, 9km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

351 900 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:134 m²

Zespół 10 mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej na terenie Osiedla Dębowy Park I wjazd od ulicy Dębowej. Wszystkie mieszkania sa dwupoziomowe z przynależnym ogródkiem.