dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Sokole-Kuźnica

Sokole-Kuźnica,kujawsko-pomorskie

125 000 zł60 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż domek letniskowy w przepięknej okolicy Borów Tucholskich w otoczeniu lasu i widokiem na wodę. Duży ogrodzony teren na którym znajduje się 20 domków, wjazd przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

245 000 zł160 m² 1 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Na sprzedaż doskonale położony dom. Bardzo blisko centrum. Z dala od głównych ulic. Bardzo dobra okolica do mieszkania! Blisko szkoły, place zabaw, sklepy, linie autobusów miejskich. Dom wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

485 000 zł115 m² 4 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Sprzedaż segmentów w Grodzisku Mazowieckim. Każdy lokal jest lokalem skrajnym z działką o powierzchni 235m2. Osiedle zamknięte, wszystkie media miejskie, nieopodal centrum. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż nowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 120m2 na działce 300m2. Dom składa się z: salonu z wyjściem na taras, kuchni, łazienki,przedpokoju oraz garażu z bramą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

429 000 zł101 m² 4 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Nowoczesna bryła! bez skosów! Osiedle 12 lokali *** Pełny stan developerski *** z piecem i grzejnikami / możliwość montażu ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

470 000 zł308 m² 1 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego domu z dużym potencjałem na osiedlu Dojlidy Górne w Białymstoku. Nieruchomość murowana, ocieplona, podpiwniczona składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ujeścisko

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:156 m²

Dom jednopiętrowy o powierzchni 220 mkw, obecnie 3 pokoje (z możliwością wydzielenia 4 pokoju), obszerny garaż oraz duży i rewelacyjnie nasłoneczniony taras. Część nieruchomości od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

395 000 zł130 m² 3 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 990 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w cichej i spokojnej wsi zaledwie kilka kilometrów od Kamienia Pomorskiego. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubienia

Lubienia,opolskie

430 000 zł160 m² 2 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 182 m²

Dom Lubienie, gm. Popielów, sprzedaż - powierzchnia użytkowa 160 m2, 5 pokoi, kuchnia, łazienka, przedpokój i pomieszczenie gospodarcze, usytuowany na działce o powierzchni 21,82 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jasne Błonia

Szczecin,zachodniopomorskie

900 000 zł125 m² 7 176,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Mamy dla Państwa jedyną w swoim rodzaju nieruchomość- piętro domu wolnostojącego w budynku dwurodzinnym położonego w prestiżowej części Szczecina- jasne Błonia, tuż przy teatrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

379 000 zł107 m² 3 542,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta idealna dla Ciebie! Bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji! Żadnych kosztów ukrytych! Polowa domu w Szczytnikach w bezpośredniej bliskości terenów zielonych. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

649 000 zł220 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedaży przepiękny, przestronny dom wolnostojący, zlokalizowany 5 min. drogi od Oleśnicy w kierunku wschodnim. Dom wybudowany w 2009 r. z materiałów wysokiej jakości przez obecnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lniska

Lniska,pomorskie

787 000 zł170 m² 4 629,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:994 m²

Wyjątkowy dom na wzgórzu położony w miejscowości Lniska w gminie Żukowo. Z nieruchomości roztacza się piękny widok na Dolinę Raduni otoczony naturalnym ogrodem i brzozami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 500 000 zł380 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania willa o pow. 380 m2 usytuowana w Oleśnicy. Piwnica: spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia Przyziemie: salon ok. 50 m2 z wyjściem na taras, kuchnia z jadalnią +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 080 000 zł250 m² 4 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 176 m²

Szukasz nowoczesnego domu z pięknym ogrodem z dala od zgiełku miasta, zależy ci na ciszy i spokoju oraz luźnej zabudowie sąsiedzkiej. Opis nieruchomości Dom wolno stojący z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamionka

Kamionka,mazowieckie

165 000 zł150 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Numer oferty w biurze 4382. Polecamy do sprzedaży dom wolnostojacy w pełni podpiwniczony o powierzchni mieszkalnej 150 m2, położony na działce o powierzchni 2000 m2 w Kamionce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Książenice

Książenice,mazowieckie

525 000 zł154 m² 3 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Połowa bliźniaka w Książenicach o powierzchni 154m2 na działce 750m2. Sprzedaż w pełnym stanie developerskim z kostką na podjeździe, teren w pełni ogrodzony. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Porost

Porost,zachodniopomorskie

590 000 zł308 m² 1 915,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 340 m²

Nieruchomość do pilnej sprzedaży. Dla zdecydowanego nabywcy cena do negocjacji. Szukasz sposobu na własną działalność i jednocześnie piękny dom? Chcesz rozwinąć swój biznes i masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosina

Mosina,wielkopolskie

349 000 zł112 m² 3 109,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Chcesz zamieszkać w spokojnej, cichej okolicy w pobliżu dobrze prosperującego miasteczka, mieć wszędzie blisko a jednocześnie cieszyć się otoczeniem łąk i lasów? Jeśli lubisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Zdjęcia poglądowe. Budowa rozpoczęta. Możliwość sprzedaży w trakcie budowy i wykończenie pod klienta. Pow. domu 200m2 na działce 826m2 Parter 101 metrów piętro 103 metry Polecam faktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

270 000 zł148 m² 1 824,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 148m 2 , typu "kostka", wzniesiony w latach 30-tych, położony w Jastrzębiu-Zdroju, w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 400 000 zł330 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mamy w ofercie dla Państwa bardzo ekskluzywny duży dom, usytuowany w Kołobrzegu, w rej wyjazdu do Budzistowa. Dom budowany w roku 2008, z wysokiej klasy materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górna

Dąbrowa Górna,dolnośląskie

199 000 zł160 m² 1 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Dom wolnostojący 10 km od lubina dąbrowa górna Pow. działki 0,1144 ha Malowniczo położony, podpiwniczony dom w cichej i spokojnej okolicy składający się z: parter : 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

398 000 zł131 m² 3 038,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą domów na osiedlu Zielona Słocina. Oferujemy domy z drugiego etapu budowy na osiedlu domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Juszczyn

Juszczyn,małopolskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Bajecznie usytuowany przestronny dom posadowiony na działce o pow. 60 arów ( całość budowlana) w Osielcu. Dom położony na niewielkim wzniesieniu, a działka sięga aż do niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

359 000 zł90 m² 3 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Golden Home zachęca do zapoznania się z ofertą. Kupując u nas klient nie ponosi żadnych kosztów. Inwestycja "zielone Rabowice" położona w miejscowości Rabowice położna zaledwie 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszno Górne

Leszno Górne,lubuskie

100 000 zł90 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Polecamy na sprzedaż parter domu o pow. 90,00 m2 w cenie 100 tys.Mieszkanie znajduje się na parterze jednopiętrowej kamienicy i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z w-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 690 000 zł460 m² 3 674 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

2 domy, w okolicy ul. Leśnej, większy o powierzchni całkowitej 280 m z 2000 r. i mniejszy o powierzchni 180 m z 2002 r. Dom I : parter - salon z komnkiem, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długi Kąt

Długi Kąt,śląskie

500 000 zł77 m² 6 535,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 112 m²

Budynek mieszkalny położony na atrakcyjnej działce stwarzającej duże możliwości podziału i zagospodarowania. Działka położona na skrzyżowaniu dwóch dróg gminnych. Jej szerokość (ok 26 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł170 m² 1 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom wolnostojący, piętrowy( parter i piętro) wybudowany na działce o powierzchni 450m2. Dom idealny do własnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania. Wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biadaczka

Biadaczka,lubelskie

339 000 zł148 m² 2 282,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Na sprzedaż 4 letni dom wolnostojący , położony w Kozłowieckim Parku Krajobrazowym cichej i spokojnej miejscowości Biadaczka. Otoczony lasem, 20 minut od Lublina , szybki dojazd od osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

449 000 zł262 m² 1 712,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:574 m²

Makler Nieruchomości poleca Państwu dwa domy z warsztatem w cenie mieszkania! Dom wolno stojący -180 m 2 (pow. użytkowa 140 m 2 ) + mniejszy domek 85,2 m 2 ( 50 m 2 dom +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

555 000 zł151 m² 3 681,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż dom w Złotnikach Kujawskich o powierzchni 150,76m2 na działce 1413m2. Działka z możliwością podzielenia na dwie mniejsze. Jedna 745m2 na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dyminy

Kielce,świętokrzyskie

515 000 zł176 m² 2 922,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:372 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w zachodniej części Osiedla Południowego w Dyminach k/kielc (osiedle zamknięte z wjazdem bramą strzeżoną).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

660 000 zł160 m² 4 119,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 891 m²

160,2m2 | 5 pokoi | dom wolno stojący | Budziwój Do sprzedaży dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Virgo II, wolno stojący, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

599 000 zł144 m² 4 159,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Komfortowy ,nowoczesny dom w zabudowie bliżniaczej w atrakcyjnej miejscowości Osielsko,nieopodal szkoły,basenu i całej infrastruktury.Zaciszna okolica,dojazd drogą asfaltową, prowadzącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

376 000 zł92 m² 4 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Niedaleko ulicy: polna jest działka gdzie wybudujemy dom według projektu: 'ula Z212_96' (zdjęcia są powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł182 m² 2 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

W ofercie biura do sprzedania nowy dom o powierzchni 140m2 w stanie deweloperskim. W sąsiedztwie kilka nowych domów jednorodzinnych. Dom z garażem w bryle budynku, ma 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Biskupia

Dąbrowa Biskupia,kujawsko-pomorskie

220 000 zł115 m² 1 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Makler Nieruchomości poleca dom w cichej i spokojnej okolicy blisko lasu 15km od Inowrocławia w gminie Dąbrowa Biskupia. Dom jest po remoncie - wymianiona została instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cząstków Polski

Cząstków Polski,mazowieckie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom położony w okolicy Czosnowa. Dom o powierzchni 180 m2 z poddaszem użytkowym. Układ domu parter: wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, pralnia, salon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dyminy

Kielce,świętokrzyskie

510 000 zł176 m² 2 893,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:372 m²

Oferta z rynku pierwotnego. Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w zachodniej części Osiedla Południowego w Dyminach k/kielc (osiedle zamknięte.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij