dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 240 000 zł374 m² 3 315,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:14 100 m²

Sprzedam bez pośredników siedlisko - 2 domy (spełnienia marzeń) nad kanałem elbląsko-iławskim (trasa S-7 dojazd z Warszawy 2,5 godz. z Trójmiasta 1,5 godz.) w kierunku Iławy (jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrychów

Andrychów,małopolskie

176 000 zł75 m² 2 346,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Parterowy dom z lat 40-stych, murowany z cegły, kryty dachówką cementową, posadowiony na działce o pow. 18 arów w bliskiej okolicy Andrychowa. Istnieje możliwość zakupu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolesław

Bolesław,małopolskie

130 000 zł90 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wyjątkowa okazja, dom z cenie mieszkania! Do sprzedania parterowy domek w miejscowości Bolesław, powiat olkuski. Budynek częściowo podpiwniczony, konstrukcja domu drewniana, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mała Piaśnica

Mała Piaśnica,pomorskie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

*** nietuzinkowy, klasyczny, dom koło wejherowa*** Na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni łącznej 180 m2, znajdujący się w cichej i spokojnej miejscowości Mała Piaśnica. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Malinowa

Ostróda,warmińsko-mazurskie

530 000 zł290 m² 1 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:494 m²

Jeśli poszukujesz wolnostojącego domu, w spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta to właśnie ta propozycja jest dla Ciebie! Oferujemy do sprzedania dom o pow. 290 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

510 000 zł149 m² 3 422,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Blisko ulicy: świerkowa/akacjowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w Makadamiach2 R2_549' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bukowska

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł96 m² 4 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

- atrakcyjne położenie i świetna komunikacja - nieopodal obwodnicy zachodniej Poznania oraz ul. Bukowskiej - spokojna okolica blisko lasku Zakrzewskiego, doskonała infrastruktura i wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

694 000 zł155 m² 4 477,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Sprzedam jedną z dwóch połówek bliźniaka w Markach. Znakomita lokalizacja - blisko Urzędu Miasta, przystanku Rejtana, kościoła św. Izydora. 5 min samochodem do Centrum Handlowego M1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stanin

Stanin,lubelskie

285 000 zł120 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Dzień Dobry. Oferuje dom z piękna działka. Działka ogrodzona nowym murowanym ogrodzeniem. Dom zamieszkany i urządzony w dolnej części domu. Cała góra do zrobienia. Duże poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdynia

Gdynia,pomorskie

575 000 zł168 m² 3 428,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

DO sprzedaży funkcjonalny dom Z 5 pokojami W zabudowie szeregowej Z ogródkiem I miejscem na samochód - gdynia pogórze Nieruchomość o powierzchni całkowitej 167 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mikołajczyka

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

515 000 zł220 m² 2 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Cena do negocjacji Do sprzedaży Dom z basenem o powierzchni użytkowej 220m2 usytuowany na działce 1200m2 okolice ul. zgierskiej i franin Dom z 1991r - 10 lat później został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

130 000 zł90 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wyjątkowa okazja, dom z cenie mieszkania, 20 km od Dąbrowy Górniczej z doskonałym dojazdem trasą szybkiego ruchu! Do sprzedania parterowy domek w miejscowości Bolesław, powiat olkuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

473 000 zł106 m² 4 462,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Blisko ulicy: jagodowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w poziomkach_342' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

278 000 zł75 m² 3 706,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowa cena. Okazja. Do sprzedania pięknie położony (przy lesie) dom w Szczedrzyku, posadowiony na działce o powierzchni 540 m2. Budynek kilkuletni, wykonany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł198 m² 3 838,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący dom z 1984 roku, usytuowany na przestronnej działce o pow. 800 m2 z licznymi drzewami owocowymi. Wydaje się idealny dla miłośników ogrodnictwa i zdrowego żywienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Luboń

Luboń,wielkopolskie

430 000 zł72 m² 5 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

- atrakcyjne położenie, wszędzie blisko! - spokojna okolica i doskonała infrastruktura - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - 3 sypialnie, łazienka i dodatkowa toaleta na parterze - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

433 550 zł145 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż pięknie położone, nowe energooszczędne domy w Łaziskach Górnych. Budynki usytuowane są w bliskim sąsiedztwie lasu. Zalety inwestycji: bezczynszowe, energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł140 m² 2 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż dom jednorodzinny w Rzeszowie na ul.Kwiatkowskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI: - powierzchnia domu 140m2 - stan surowy otwarty - budynek 2 kondygnacyjny ( poziom 0,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

750 000 zł265 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jednorodzinny 265 m2 na zamkniętym terenie z działką 1500 m2 nie daleko Wiązownej (7 km) - powiat Otwock. Dom ok. 12 km od granic Warszawy położony w pobliżu Mazowieckiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

580 000 zł221 m² 2 624,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Jeśli stawiasz w życiu na styl i elegancję ten dom spełni Twoje oczekiwania. Budynek został wykończony z dbałością o każdy detal pod okiem znanego projektanta z rybnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majdan

Zamość,lubelskie

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosmów

Kosmów,lubelskie

94 000 zł90 m² 1 044,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 426 m²

Nowa niższa cena! Dom wolno stojący, parterowy o pow. użytkowej ok. 80 m2 wraz z 2 budynkami gospodarczym położony na działce o pow. 3426 m2 w miejscowości Kosmów nr 69 gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

949 000 zł150 m² 6 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży domu wykończonego w połączeniu stylów vintage i industrialnym (wnętrze w starym stylu połączony z nowoczesnością), w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

498 000 zł133 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc oraz bez prowizji od kupujących promocja! dla pierwszych dwóch klientów pompa ciepła W cenie. Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zachodzko

Zachodzko,wielkopolskie

1 000 000 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:114 582 m²

Polecam na sprzedaż urokliwą posiadłość położoną w miejscowości Zachodzko w gminie Miedzichowo. Dom składa się z 6 pokoi, kuchni, 2 łazienek i 2 skrytek. W cenie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pana Tadeusza

Komorniki,wielkopolskie

319 000 zł79 m² 4 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nowej inwestycji deweloperskiej w Komornikach przy ulicy Pana Tadeusza. Projekt inwestycji dzieli się na trzy etapy i obejmie zespół 106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

535 000 zł193 m² 2 772,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

| dobrzykowice, okolice Wrocławia, dom, 5 pokoi, sprzedaż, 535000zł Jelcz-Laskowice, ul. Bożka7 nowa niższa cena Na sprzedaż piękny dom,położony blisko Wrocławia,na terenie luksusowego,zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

449 000 zł125 m² 3 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lusowo

Lusowo,wielkopolskie

749 000 zł175 m² 4 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Proponujemy Państwu do kupna ładny, współczesny, wolno stojący dom, zbudowany solidnie - po wielkopolsku. Blisko zachodnich dzielnic Poznania, kilka minut do S11 i autostrady. W pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konopiska

Konopiska,śląskie

239 000 zł150 m² 1 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa niższa cena! 235000 Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w Konopiskach ul. Śląskiej nieopodal Centrum Konopisk. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

440 000 zł94 m² 4 680,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej ok. 94 mkw ( 88 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podlesie

Katowice,śląskie

355 000 zł158 m² 2 246,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży, katowice podlesie piętrowy dom wolnostojący do remontu. Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 158 m2 usytuowany na działce o pow. 405 m2 o wymiarach 22,5x18 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pniewy

Pniewy,mazowieckie

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 023 m²

Dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 240 m2, użytkowej 184 m2 na dużej 1.2 ha działce położony w spokojnej miejscowości w gminie Pniewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sosnowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

329 000 zł100 m² 3 295,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Szukasz swego wymarzonego domu? Mam dla Ciebie ofertę która spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiam dalszą część inwestycji "osiedla Kalinowego" usytuowanego w granicy Ostrowa Wlkp., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój,małopolskie

1 200 000 zł550 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Do sprzedaży dom z basenem o całkowitej powierzchni 550 m2 położony w Rabce-Zdrój. Budynek składa się z 3 kondygnacji,podpiwniczony.Piwnice 220 m2 2 garaże,parter 110 m2,piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnica

Brzeźnica,małopolskie

300 000 zł150 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim posadowiony na działce o pow. 16 arów w okolicy Brzeźnicy. Budynek kryty dachówką, ocieplony styropianem, w środku ściany otynkowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otwock

Otwock,mazowieckie

545 000 zł188 m² 2 898,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:905 m²

Do sprzedania nowy, ogrodzony dom o powierzchni 180 m2 na działce 905 m2 (30 m x 30 m) wybudowany z pustaka ceramicznego w roku 2017 Dach domu z blachodachówki, okna z pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

1 920 000 zł270 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Dom na sprzedaż W wilanowie-powsinie house for sale in wilanów-powsin Nowocześnie wykończony dom wolno stojący po generalnym remoncie, działka 1004m2. Dom wykończony materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawada

Zawada,wielkopolskie

590 000 zł151 m² 3 917,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Oferta bezpośrednia. Klient kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura! Dom w stylu skandynawskim na Zawadzie. Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 150,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

469 000 zł139 m² 3 374,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Zielona Góra Łężyca ul. Geodetów i Murarska! Nowe domy w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu 10 domów. oferta zarezerwowana! lawendowe tarasy to: 1. Ustawne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Psary

Psary,śląskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Oferuję do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w miejscowości Preczów. Nieruchomości położone w pobliżu zbiornika wodnego Pogoria IV. Oferowane domy wykonane w technologii.