dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Sławków

Sławków,śląskie

365 000 zł240 m² 1 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Posiadamy do sprzedaży dom piętrowy w Sławkowie. Może być dwurodzinny! Dom posadowiony na działce o powierzchni 1600 m 2. Działka szeroka na 80 metrów, co daje możliwość jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sapalskiego

Kraków,małopolskie

690 000 zł270 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam na prezentację domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim położonego w Krakowie -sidzinie. Dom wybudowany z wysokiej klasy materiałów. Pustak ceramiczny Porotherm, dach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Algierska

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł197 m² 13 627,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dom na sprzedaż na saskiej kępie house for sale in saska kępa Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: nowoczesny dom w stylu industrialnym po generalnym remoncie z rozbudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przywidz

Przywidz,pomorskie

692 000 zł216 m² 3 203,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Blisko ulicy: zgody jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'oliwier_556' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

580 000 zł137 m² 4 236,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Połowa bliźniaka w dobrej lokalizacji w Legionowie. Wielkość lokalu to 139,6m na działce wielkości 220m. Dom jest ocieplony i otynkowany , wokół położona jest kostka brukowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Energooszczędny dom 130 m2 Staroniwa - Rzeszów Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia dom jednorodzinny wolnostojący z garażem w bryle budynku według indywidualnego projektu, budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ziemska

Gościcino,pomorskie

468 000 zł125 m² 3 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Blisko ulicy: ziemska jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'bursztyngl-315_132' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

396 000 zł83 m² 4 771,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Blisko ulicy: studzienna jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'bożenaz7_48' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Granica

Granica,mazowieckie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny na wspaniałej, zagospodarowanej działce w dobrej lokalizacji zielonego osiedla. Nieruchomość stanowi doskonały punkt wyjścia do ew. rozbudowy domu i powiększenia pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komprachcice

Komprachcice,opolskie

575 000 zł158 m² 3 639,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością przedstawiamy państwu do kupienia dom, w stanie developerskim, o powierzchni całkowitej 232 m2, powierzchni użytkowej 158 m2, zlokalizowany w Komprachcicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

285 000 zł70 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Rata kredytu już od 1035,00 zł gratis ubezpieczenie mieszkania na rok! Gratka dla amatorów ciszy i spokoju. Rodzinnego grilowania i rekreacyjnego wypoczynku nad jeziorem. Pięknie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

477 000 zł137 m² 3 481,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Blisko ulicy: sportowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'dariaz14_22' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wodociągowa

Reda,pomorskie

513 000 zł100 m² 5 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Blisko ulicy: wodociągowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'bez_398' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

449 000 zł76 m² 5 907,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Dwu kondygnacyjny plus poddasze ocieplone i wydeskowane dodatkowe ogrzewanie podłogowe, dwa pokoje plus salon z kuchnią, dwie łazienki mała na dole i duża na pietrze, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Czy uwielbiasz kontakt z naturą? Czy mierzi Cię ciasnota blokowisk ? Czy szukasz własnej przestrzeni życiowej, w której mógłbyś odetchnąć pełną piersią? Jeżeli tak, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ligota

Katowice,śląskie

750 000 zł260 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni ok. 260 m2 zlokalizowany w dzielnicy Ligota. Układ pomieszczeń Budynek składa się z czterech kondygnacji z których od parteru do poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Łąkach

Łężyce,pomorskie

430 000 zł106 m² 4 056,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Blisko ulicy: na Łąkach jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'miniaturka_24' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł144 m² 5 548,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom w zabudowi blixniaczej. Dom składa się z 4 pokoi, widnej kuchniazienki. Dom jest solidnie wykonany , w stanie developerkim, do wykończenia. Estetyczny, funkcjonalny i solidny. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Boruckiego

Szemud,pomorskie

427 000 zł84 m² 5 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Blisko ulicy: boruckiego jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'olek Z64_75' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Komfortowa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł280 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom do sprzedania na luksusowym osiedlu - wilanów - zawady house for sale on the luxury housing estate - wilanów - zawady Dom o powierzchni 280m znajduje się na strzeżonym, zamkniętym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Długa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 200 000 zł133 m² 16 573,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Krótko o nieruchomości Konstancin - Jeziorna - Chylice, 23 km od centrum Warszawy. Nowoczesny, inteligenty dom bliżniak o powierzchni 133m2 z ogrodem 300m2. Pozostały teren zielony stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

448 000 zł97 m² 4 618,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Blisko ulicy: słoneczna jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'gucio_106' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sanatoryjna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 000 000 zł320 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, w wyjątkowej lokalizacji (strefa A). House for sale - Konstancin-Jeziorna. Przedwojenna willa o pow. 320 m2 na pięknej działce, ok. 2.700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Rycerska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 650 000 zł350 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 340 m²

Piękny przedwojenny dworek W konstancinie - jeziorna beautiful pre-war country house in konstancin - jeziorna Piękna przedwojenna willa dworek do rozbudowy. Aktualne pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawady

Białystok,podlaskie

537 000 zł142 m² 3 792,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferujemy dom w zabudowie szeregowej - Segment B1 w Białymstoku na os. Zawady będący częścią inwestycji deweloperskiej składającej się z dwudziestu segmentów w czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Puck,pomorskie

564 000 zł131 m² 4 305,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Blisko ulicy: akacjowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'kasjopea_122' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bankowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

459 000 zł154 m² 2 970,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment jednorodzinny z ogrodem w Grodzisku Mazowieckim. Ostatni segment z oferty kameralnego osiedla Bankowe Zacisze. Osiedle usytuowane blisko wyjazdu na A2. Położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł310 m² 10 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy, rodzinny, ciepły dom na sprzedaż W wilanowie - zawady A unique, family and cosy house for sale in wilanow - zawady Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Malbork

Malbork,pomorskie

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Blisko ulicy: działdowska jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'michałz139hb_565' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klimka

Gościcino,pomorskie

415 000 zł110 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Blisko ulicy: klimka jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'dorian E-1216_405' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

765 000 zł161 m² 4 751,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Blisko ulicy: stankiewicza jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'zacharz223_544' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

436 000 zł204 m² 2 137 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferuję Państwu bardzo ciekawy dom w Aleksandrowie Łódzkim. Dom parterowy z użytkowym poddaszem na działce 1300 m.kw. Parter domu to przestronna przestrzeń salonu, jadalni i kuchni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Kasztanowa

Chyby,wielkopolskie

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 591 m²

C h Y B Y nad J E Z I O R E M - eko rezydencje Biuro sprzedaży - Nieruchomosci International przedstawia ofertę unikatowych willi w wyjątkowym miejscu - w Chybach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylany

Kobylany,małopolskie

370 000 zł120 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 120 mkw. wybudowany w latach 70- tych metodą tradycyjną z pustaków, kryty eternitem falistym. Rozkład pomieszczeń: przyziemie: 4 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł259 m² 5 752,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Zapraszam!sprzedaż środkowego segmentu w stanie deweloperskim w Starym Wilanowie w okolicach Pałacu. Na parterze hol wejściowy, duży pokój (hobby/gabinet), łazienka i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł122 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:154 m²

Sprzedam bezpośrednio = bez prowizji dom w cenie Mieszkania = Powierzchnia Domu - 122 m2 + duży taras + Ogródek Lokalizacja = pomiędzy Warszawą a Piasecznem - zaledwie 25 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szemud

Szemud,pomorskie

310 000 zł61 m² 5 081,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Blisko ulicy: jeleńska jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'michałz139hb_565' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielno

Chmielno,pomorskie

595 000 zł170 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Blisko ulicy: jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'zofia Rex_111' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany projektu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

423 000 zł97 m² 3 068,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

Blisko ulicy: różana / Narcyzowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'florek (a)_124' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małkowskiego

Gdynia,pomorskie

646 000 zł131 m² 4 373,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Blisko ulicy: małkowskiego jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w borówkach 2_327' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.