dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 307 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Reduty

Reduty,podlaskie

77 000 zł60 m² 1 283,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecamy Państwu siedlisko o powierzchni 2000 m2 położone w miejscowości Reduty, gmina Orla. Zabudowane jest drewnianym domem o powierzchni 60 m2. Dojazd droga asfaltową, doprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nosówko

Nosówko,zachodniopomorskie

1 000 000 zł1 500 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 000 m²

Gospodarstwo rolne w Nosówku (kolonia), gmina Białolgard o łącznej pow. ponad 40 ha. W skład nieruchomości wchodzą działki gruntu - klasoużytki - riva, rivb, rv, rvi, łiv, łvi, psiv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

922 000 zł380 m² 2 426,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 131 m²

Oferta obejmuje sprzedaż domu wolnostojącego dwukondygnacyjnego oraz parterowego bungalowu, na dużej zagospodarowanej posesji z widokiem na Śnieżkę. Nieruchomość połozona w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

529 000 zł143 m² 3 699,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Na sprzedaż - Dom parterowy z pięknie zagospodarowanym ogrodem. Bardzo niskie koszty utrzymania domu: centralne ogrzewanie i ciepła woda - max. 3100 zł rocznie. Wysoka jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piłka

Piłka,wielkopolskie

289 000 zł100 m² 2 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładny domek całoroczny, parterowy z użytkowym poddaszem, położony w urokliwym miejscu na skraju lasu, w samym "sercu" Puszczy Noteckiej na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

363 000 zł64 m² 5 671,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:33 m²

Idealna propozycja dla osób ceniących zieleń, przyrodę i przestrzeń a jednocześnie zalety mieszkania w stolicy. Alternatywa dla osób poszukujących mieszkania , segment w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łowiecka

Wronki,wielkopolskie

360 000 zł85 m² 4 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:752 m²

Polecam do sprzedaży nowy dom wolnostojący parterowy we Wronkach przy ul. Łowieckiej. Niewątpliwie wygodne jednopoziomowe domy, niewymagające wspinania się po schodach z dodatkowym walorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł130 m² 5 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania ostatnia połowa domu jednorodzinnego w zabudowie bliżniaczej. Piękne, ciche miejsce w sąsiedztwie nowych domów doskonała lokalizacja,8 km do ścisłego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

585 000 zł112 m² 5 223,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Sprzedam dom bliźniak znajdujący się na nowoczesnym osiedlu Dębowym w Kątach Wrocławskich. Budynek z 2014 roku wykonany z cegły ceramicznej i pokryty dachówką ceramiczną.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Opole

Opole,opolskie

575 000 zł150 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy w swojej ofercie dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Opolu na Osiedlu Zawada. Dom o powierzchni 150 m2, składa się z 3 poziomów: i poziom: - gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dzierżęcińska

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł73 m² 4 771,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferujemy dwupoziomowe lokale mieszkalne z wejściem z ulicy, na zamkniętym osiedlu z własnym miejscem postojowym. Wnętrze lokalu składa się z salonu, oddzielnej kuchni i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Bobrowiec,mazowieckie

670 000 zł149 m² 4 487,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Dom na sprzedaż - bardzo dobra cena, cicha okolica house for sale - good price, quiet neighborhood Dom jest nowy, w stanie deweloperskim. Kupujący nie płaci 2% pcc! Nieruchomość bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

777 000 zł218 m² 3 564,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:311 m²

Stare Gliwice. Nowoczesny, przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej. Usytuowany w prestiżowej dzielnicy domów jednorodzinnych. Wykończony z dużym smakiem przy wykorzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pozdawnicka

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł110 m² 4 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Polecam na sprzedaż dom z dużym potencjałem adaptacyjnym [podział na 2 lokale, podniesienie i wyprostowanie dachu] zlokalizowany w spokojnej okolicy ul. Złotowskiej > przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

890 000 zł253 m² 3 517,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Klimatyczna Posiadłość dla miłośników przyrody, oddalona od miejskiego zgiełku o 45 min jazdy samochodem ( Poznań ). Komfortowy dom na działce 1,2 ha. Lokalizacja Dąbrowa gm.Kuślin ( pow. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zatory

Zatory,mazowieckie

280 000 zł111 m² 2 523 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 659 m²

Zatory/okolica Dom 111,2 m2,działka 3659 m2-cena 280 000 pln Szukasz klimatycznej działki z domkiem? Chcesz odpocząć po ciężkim tygodniu w pracy? Kochasz spacery, wędkujesz, zbierasz grzyby?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawady

Białystok,podlaskie

513 000 zł142 m² 3 623,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:71 m²

Oferujemy dom w zabudowie szeregowej - Segment A2 w Białymstoku na os. Zawady będący częścią inwestycji deweloperskiej składającej się z dwudziestu segmentów w czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Chotomów,mazowieckie

880 000 zł224 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Dom do Wykończenia pod Warszawą Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący według projektu indywidualnego. Dom przewidywany jest dla większej rodzinny ceniącej estetyczną funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 850 000 zł292 m² 9 760,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:769 m²

Nowy dom W konstancinie na sprzedaż new house for sale in konstancin Eurovilla Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w Konstancinie-Klarysewie położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Makuli

Katowice,śląskie

615 000 zł114 m² 5 379,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:371 m²

Budynek brzeżny w zabudowie szeregowej (wygodne przejście z przodu na tył posesji bokiem działki). Budynki oddzielone garażami. Bezpieczna, spokojna i cicha okolica. Miłe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kokotów

Kokotów,małopolskie

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Kokotów, gmina Wieliczka. Dom ma powierzchnię około 150m 2 , jest do remontu. Dom wybudowany na dużej 91arowej działce w 1964 roku. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł173 m² 3 872,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Segment środkowy w 3-lokalowym szeregowcu w Starej Miłosnej. Położenie: wschód-zachód. Dom zbudowany z porothermu, starannie wykończony, gotowy do wprowadzenia. Na parterze segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Tychy,śląskie

530 000 zł118 m² 4 485,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom bliźniak stanowi rozwiązanie pośrednie pomiędzy domem wolnostojącym, a zabudową szeregową. Decydując się na "bliźniaka" możemy cieszyć się przestronnym wnętrzem i sporym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rumia

Rumia,pomorskie

533 300 zł107 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Nowa i kameralna inwestycja z 2019r. w Rumi! 2/3 domu. Pozostało już tylko 5 mieszkań! Ceny od 4900zł/m2-5150zł/m2. Kompleks domów o zabudowie bliźniaczej położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł134 m² 2 903 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż Dom delisa ul.Sikorskiego/Tyczyn Cena 389 000 zł OPIS DOMU: Powierzchnia: 134 m2 Działka 10a Liczba pokoi: 5 Liczba pięter : parterowy Typ budynku: wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł67 m² 4 742,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:394 m²

Oferta tylko W biurze makler nieruchomości! Makler Nieruchomości posiada ofertę na wyłączność na bydgoskim Czyżkówku. Dom położony jest na działce o powierzchni 394m2 .Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Magdalenka,mazowieckie

1 585 000 zł277 m² 5 722,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowy dom na sprzedaż W magdalence new house for sale in magdalenka We speak English, please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom o współczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rumia

Rumia,pomorskie

522 634 zł107 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oksywska

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł100 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Dom usytuowany na warszawskim Marymoncie, w pięknym miejscu, wśród niskiej willowej zabudowy. Tuż obok Parku Stawy Kellera. Dom w zabudowie bliźniaczej, z lat 60 tych, podpiwniczony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Regatowa

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł103 m² 3 582,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Poznań - kiekrz - ulica regatowa. Doskonała lokalizacja, unikalne walory otoczenia. Cicha i malownicza okolica. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. W pobliżu liczne tereny sportowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zaborze

Zaborze,śląskie

285 000 zł110 m² 2 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży piękny domek w cichej , spokojnej , zielonej okolicy Częstochowy w Zaborzu. Jest to domek o powierzchni użytkowej 110 m2 , działce 1200 m2. Na parterze salon , w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

389 000 zł135 m² 2 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uwaga! Nowa niższa cena! Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o łącznej powierzchni całkowitej 135m2 położony w pięknej i spokojnej części miasta na os. Biała. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sikorka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

950 000 zł384 m² 2 473,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Posiadamy dom typu bliźniak o ciekawej, nowoczesnej architekturze, położony na pięknej działce o powierzchni 2010mkw położony w Dąbrowie Górniczej dzielnicy Sikorka. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stobierna

Stobierna,podkarpackie

329 000 zł100 m² 3 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Stobierna |100 m2| 4 pokoje Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy. Parter: przedsionek, hall, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, salon, trzy sypialnie. Poddasze: strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rokosowo

Koszalin,zachodniopomorskie

750 000 zł182 m² 4 120,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Dom wolnostojący o pow. użytkowej 165m2 z jednostanowiskowym garażem. Położony na cieszącym się popularnością Os. Rokosowo. Dookoła cisza, spokój, las i nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom 5-pokojowy zbudowany z pustaka ceramicznego porotherm z antywłamaniowymi drzwiami wejściowymi. Na parterze wejście przez sień-przedpokój (4,8 m2) do salonu z jadalnią (46,4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,mazowieckie

398 000 zł103 m² 3 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowe osiedle. Domy parterowe o powierzchni 103 mkw na działkach 1100 mkw. Budowane są w technologii murowanej z bloczków ytong Energo 24 cm, ocieplene styropianem grafitowym 15 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chorągwi Pancernej

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł310 m² 7 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Budynek o łącznej powierzchni 310,12 m2 posiada dwie kondygnacje naziemne plus użytkowe poddasze (częściowo przeszklone) oraz jedną kondygnację podziemną. Na kondygnacji -1 znajduje się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł149 m² 2 946,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Dom 149m2, na działce 412m2. Parter: salon z otwartą kuchnią, łazienka, przedpokój oraz pokój z kuchnią i łazienką (mogą stanowić osobne mieszkanie, gdyż posiadają osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

743 000 zł145 m² 5 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Do sprzedania nowy etap inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim Ołtaszynie. Oferowany dom zostanie oddany do użytku w II kwartale 2020r. Powierzchnia 145m2, garaż, 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Starosielce

Białystok,podlaskie

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy - jaką jest os.