dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

1 620 000 zł275 m² 5 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu ; Dom do wykończenia na kameralnym, ekskluzywnym nowopowstałym osiedlu. Bardzo spokojna okolica, dużo zieleni, cisza a jednocześnie świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

572 000 zł370 m² 1 545,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący na działce z możliwością dwóch oddzielnych dojazdów zlokalizowany na Konstantynowie. Budynek z 1993 r. znajduje się na działce 500 m2 o wymiarach ok. 25x25 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ludwinowska

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł470 m² 6 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

Wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju wolnostojący dom o powierzchni ok 470m2 na Ursynowie Grabowie, w otoczeniu pięknego starodrzewu. Energooszczędny dom wybudowany w 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mołczyn

Leszna Górna,śląskie

390 000 zł150 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomości Południe ma przyjemność zaprezentować niezwykłą ofertę domu na sprzedaż, zlokalizowaną w Lesznej Górnej ok 10km od Ustronia i 3 km od Trzyńca (czechy). Trudno jest opisać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

380 000 zł74 m² 5 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

530 000 zł190 m² 2 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Ciekawy dom pod lesznem, blisko wilkowic cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 190 m2 na działce o powierzchni 1,125 m2. Cena sprzedaży wynosi 530,000 zł.Rodzaj domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

415 000 zł91 m² 4 560,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kolonia Gosławicka, nowa Inwestycja w znakomitej lokalizacji! Ruszyła budowa czterech segmentów o powierzchni 90,90 m2 każdy, na działkach 1.4 ara segment środkowy w cenie 415 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

459 000 zł96 m² 4 790,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% pcc 0% Prowizji Dom w cenie mieszkania! Najtańsze segmenty i najlepsza lokalizacja w Ząbkach! cena promocyjna 459 000 zł brutto! Nowa inwestycja segmenty 10 metrów rzeczywiście do lasu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

458 000 zł97 m² 4 721,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Jedyna w swoim rodzaju oferta segmentu w tak kameralnej okolicy. Prawie 100 m2 powierzchni, która już w lipcu będzie gotowa do własnej aranżacji. Nie czekasz w nieskończoność na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

698 600 zł160 m² 4 362,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Szeregowiec skrajny na Bezrzeczu o powierzchni użytkowej 140,12 m2 położony na działce o powierzchni 439 m2. Segment D, na parterze znajduje się pokój dzienny z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ligota

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł260 m² 1 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 260 m2 powierzchni całkowitej. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Ligota Piękna. Stan surowy zamknięty mocno zaawansowany. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

329 000 zł93 m² 3 537,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

**inteligentne osiedle dla młodych W kamionkach - młodnik** *segment 93m2+poddasze 46M2* koniecznie obejrzyj film! powierzchnia: - dom: 93M2 - Poddasze: 46m2 - Ogród z tyłu domu - Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czewujewo

Czewujewo,kujawsko-pomorskie

210 000 zł400 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Wyjątkowa oferta tylko w Nordhaus. Dom z zabudowaniami gospodarczymi(budynki gospodarczo- użytkowe,stodoła,3 garaże .)Budynek mieszkalny o pow. całkowita około 250m2 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Makowa

Kamionki,wielkopolskie

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

***piękny, dworkowy dom W podpoznańskich kamionkach na sprzedaż*** Wyjątkowy dom, stworzony z ogromną pasją i ogromnym sercem szuka nowych właścicieli. 10-letni dom w dworkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

559 000 zł112 m² 4 991,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:172 m²

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** prosto od dewelopera *** Zamieszkaj na początku przyszłego roku! Termin oddania I kwartał 2020 roku Osiedle 10 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majakowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł137 m² 8 028,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:932 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ok. 137 mkw położony na Kuźnikach- okolice ul. Majakowskiego. Dom jednopiętrowy, podpiwniczony na całej powierzchni. Nieruchomość z okresu przedwojennego, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strażów

Strażów,podkarpackie

840 000 zł204 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:17 m²

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość składająca się z działki o pow.17ar zabudowana domem mieszkalnym o pow142m. Na działce znajduje się garaż dwustanowiskowy wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł300 m² 11 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom wolnostojący w okolicy ul. Zdrojowej. Na każdej kondygnacji 100 m. Piwnica gospodarcza; pralnia, łazienka, garaż pomieszczenia gospodarcze. Parter: pokoje 30 i 10 m, kuchnia 20 m, taras, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

415 000 zł132 m² 3 143,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

W sprzedaży jest ostatni segment środkowy. Oferujemy nowoczesne, kameralne osiedle 4 segmentów z dużym przestronnym poddaszem, z ogródkami i 2 miejscami parkingowymi, dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gogolewo

Gogolewo,zachodniopomorskie

300 000 zł134 m² 2 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:21 200 m²

Ofertą sprzedaży jest gospodarstwo rolne z domem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi położone w Gogolewie, ok. 11 km od Stargardu. Nieruchomość składa się z działki siedliskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borzym

Borzym,zachodniopomorskie

385 000 zł200 m² 1 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się w miejscowości oddalonej o 11 km od Gryfina. W skład domu wchodzą dwa odrębne mieszkania. Na parterze budynku (o pow. 89m2) 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

505 000 zł153 m² 3 300,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji i podatku pcc Nie odpowiadam na zgłoszenia bez numeru telefonu Projekt osiedla wyróżnia szczególnie kolorystyka budynków - ciepła i miła ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wielopole

Rybnik,śląskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom położony w dzielnicy Wielopole. Budynek jest piętrowy, z dodatkowym lokalem na poddaszu, dlatego świetnie nadaje się do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

465 000 zł98 m² 4 744,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobino

Dobino,zachodniopomorskie

1 100 000 zł314 m² 3 503,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 682 m²

Wyjątkowa posiadłość w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora! Niepowtarzalny klimat! Dobino, gm. Wałcz! cena obejmuje w pełni umeblowany i wyposażony dom wraz ze sprzętem agd i rtv!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ciećwierza

Klaudyn,mazowieckie

1 000 000 zł150 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 150mkw położona w miejscowości Klaudyn na granicy z Warszawą. Dom wybudowany w roku 2000, w technologi tradycyjnej: gazobeton, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Brzezina

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Rodzinny dom Z garażem W toruniu - dzielnica brzezina - na sprzedaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego w toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł200 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 200 m2, usytuowany na działce 3ar. Miejsce, zapewnia nam wygodny dojazd do Lotniska Jasionka. Najważniejsze zalety domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemodlin

Niemodlin,opolskie

560 000 zł240 m² 2 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jeśli szukasz gustownie wykończonego domu w Niemodlinie, to ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 240 m2, jest posadowiona na ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

599 000 zł127 m² 4 716,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Oferuję dom w segmencie środkowym w Wołczkowie. Na powierzchnię 127 m2 składają się parter i piętro. Parter: kuchnia otwarta, pokój dzienny, wc, garaż wbudowany w bryłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

459 000 zł96 m² 4 790,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:66 m²

Ogródek ponad 60 M2! segment! - Prosto od Developera - Bez prowizji oraz podatku pcc! Jest to najnowsza inwestycja sprawdzonego dewelopera mieszcząca się w bardzo cichej, spokojnej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł138 m² 6 449,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Atrakcyjny segment piętrowy, wybudowany w 2000 roku w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym osiedlu, w dzielnicy Ursus, na osiedlu Gołąbki. Segment położony jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borowa

Borowa,dolnośląskie

1 120 000 zł231 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Borowa oleśnicka - gmina Długołęka (nowy dom wolnostoąjcy z garażem 2 stanowiskowym). Polecam do sprzedaży, nowy, bardzo ładny dom parterowy z poddaszem użytkowym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Srocko Wielkie

Srocko Wielkie,wielkopolskie

1 100 000 zł45 000 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:45 000 m²

**wspaniała posiadłość W srocku wielkim!** *idealna inwestycja* Na 4,5ha znajduje się zespół dworski/pałacowy, w którego skład wchodzą: - dwór : 3 kondygnacje - 450m2 - oficyna :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

398 000 zł131 m² 3 038,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom W zabudowie szeregowej - segment skrajny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Opole,opolskie

590 000 zł129 m² 4 573,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu bardzo ciekawy i atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w spokojnej części dzielnicy Śródmieście. Parter:hall, salon, kuchnia, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 004 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego usytuowanego w świetnej lokalizacji - Zdrój ul. Mickiewicza. Budynek z lat 70-tych dwukondygnacyjny w całości podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzakta

Rzakta,mazowieckie

350 000 zł316 m² 1 107,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Pilnie sprzedam dom w stanie surowym w Rzakcie (gmina Wiązowna) Wykonane są fundamenty, ściany zewnętrzne i wewnętrzne, położona blachodachówka, obsadzone okna. Duży, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

458 999 zł96 m² 4 781,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Przedsprzedaż. Kup segment jako pierwszy i zaoszczędź aż 109 000 zł! promocyjna cena za segment teraz: 459 000 zł (poza promocją 568 000 zł). Segment w cenie mieszkania? Tak, to możliwe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Królewo

Królewo,mazowieckie

140 000 zł60 m² 2 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

atrakcyjny domek rekreacyjny drewniany z 2000roku, kryty blachą (w 2013r), ogrzewany kominkiem, woda gminna, prąd, szambo, o pow. 60m2 plus kryty taras o powierzchni 15m2. Zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 000 zł295 m² 3 898,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjny dom z 2007r ,położony w prestiżowej dzielnicy Osów, nieopodal Gubałówki.Dom usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 1070m2. Powierzchnia parteru domu.